• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj holky!
Jen se hlásím,že jsme vpohodě,akorát jsme celý týden u našich,takže nebudu...
Kdyby bylo něco nového,tak mi prosím pište SMS,kdo má moje číslo (Veru :wink: )
Ohlásím se v neděli večer.
Pá V. :slight_smile:
24. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Andi blastocysty jsou nejlepčejší, je nejvetší pravděpodobnost uchycení, mě loni taky zaváděli 2 krásný, ale letos říkala paní doktorka, že jsou ještě lepčíííííííí

joooooo a koukala jsem na ně v mikroskopu, to bylo nádhenýýýýý, úkázala mi ty dvě co mám v pupíku a pak ještě ty 3 co se dál kultivují, ale to vypadá, že se už mrazit nebudou, se zpomalili, takže mrazáky máme dva, jako pojistku :grinning:
24. kvě 2010 v 18:46  • Odpověz
Míšo a andi hezky odpočívejte a držím pěstičky.

Jinak mě z té dnešní kontroly bolí pořád podbřišek tak jdu zase ležet pa
24. kvě 2010 v 18:52  • Odpověz
Míšo tak uvidím jak se uchytí je jen jedna místa tam má dost nemusí se s nikým dělit o místo :grinning: Tak vidíš to bude už když jsou ještě lepší.Já počítala s tím,že bude nějaké to buněčné ale i embryoložka se divila jak se krásně vyvíjelo ted aby u mě se krásně vyvíjelo.Teda tady se zatáhlo to je děs.
24. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
dabli běž taky ležet .No mě bolí furt ty vaječníky páč ten estrofem beru i ted a ještě asi 3 druhy dalších .
24. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Super zprávy - Míša, Dabli, Andi :dizzy_face:

U mě nahov... kojení mě se... malej od propuštění z porodnice nepřibral ani gram, řvu tu jak kráva
24. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
Wobluuuuu to bude dobrý, třeba má dobrej metabolismus, neboooj to přijde, držím pěsti :wink:

Andi mě zase roste pupek a tlačí :grinning:

tady je to jak na marodce, všichni si stěžou, že je něco bolí :grinning:
24. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
Andi tak dobrá zprávička...!!!! :slight_smile:

Tady krásně lilo je supr vzduch a už se to zase vyjasňuje - blázinec

Woblu klid, někdy dá kojo zabrat no... ale věřím, že to vybojujete, mě Sel ještě doma zhubla, tak jsem ji dolupávala Nutroušem no a já kojo nevybojovala...
Ale tak zkus častějc přikládat, jíš, piješ, co ta homeopatika.......................????
24. kvě 2010 v 19:11  • Odpověz
Tak tady máte 20tt. Maxík poslouchá miminko až z toho usnul
24. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Míšo, Andi, jsem ráda za vás :wink: . Držím pěsti!

Dabli, čtvrtek už je za chvilku.. Celý těhotenství je jedno velký čekání.. Test na cukrovku? To půjdeš nějak brzo, ne?

Dani, Míšo, díky za názor.. Pořád jsem zvažovala jaký (ten co mám už je takový staroušek) a šlo mi hlavně o příkon, aby to zvládlo třeba i kynutý těsto..

Woblu, zkus vydržet.. Snad to s Martínkem zvládnete..

Ten čas :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:17  • Odpověz
Jusi doktor mi řekl, že ať se nějak objednám
24. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
dabli pěkné bříško :wink:
24. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Dabli pěkně rostete :wink:

Jusi už jen 59 dníííí :astonished: :confused:
24. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Míšo , Andi skvělé zprávy,tak at se embroušci pořádně zabydlí a nepustí,holky hezky odpočívat,nechte se rozmazlovat

Woblu držím pěstičky ,at Martin co nejdřív přibere,neboj,bude líp

Delf jak ti je?

Dabli krásné bříško,Maxík hezky vytuhl

Jusi ,co ty fotečka bříška
24. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
bery děkuji za optání zatím to jde včera jsem cítila bříško dost dnes už né tolik tak nevím zdá se mi,že se to vleče,,ale přitom to utíká :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Dabli chodí se až 24tt.. Tak máš ještě čas hodně baštit :slight_smile:. Bříško máš hezký :dizzy_face:

Sanu, už mě chytají depky :pensive:.. Teda 59 dní to zní ještě hůř než dva měsíce :unamused:. Na prcka se moc těším/e, ale rodit, se mi nechce.. A taky jak to pak budu zvládat..
No jako všechny tady :sunglasses:..

Bery, kdy máš další KO? Je ti dobře? Fotku mám z víkendu, tak jdu na to.. :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
31+2tt, už roste :slight_smile: . Jsem to poznala hlavně podle holení, to je hrůůůůůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:, už to jde jen po paměti :grinning:
Holky netěhulky, na tohle se vážně těště :grinning:
24. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Ahoooj... prolítnuto, od pátku nefachal inťák :angry:

Mášo... jak vypadaly v mikroskopu??? A v čem by OHSS mohl pomoct???

Jusi... no joo, další porod na dohled :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Woblu... buď v klidu :wink: ... tak budete ob den chodit na vážení nebo budete přikrmovat :wink: ...

Dani.. noční hraní :sweat_smile:
24. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
teda jusinko to je dobrá hláška s tím holením,už jen po paměti to je dobré teda :grinning: :grinning: ještě,že to tam dole znáš vid :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
hele jusi,když to šlo jednou tam tak to musí jít ven. :grinning: neboj to zvládneš hlavně myslet pozitivně :wink:
24. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Sari, bez netu umírám :stuck_out_tongue_closed_eyes:, vítej :slight_smile:

Delf však si to taky pamatuješ, ne :slight_smile:? A brzo tě to čeká zase.. Skoro u toho nedýchám jak se to břicho snažím zatahovat :grinning: a je mi to k prdu..

Teda ale ten spodek holky vypadá nějak jinak.. Taky to u vás tak bylo :sunglasses: (teda snad tady někoho nepohorším)
24. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Máte tam novu :wink: ?
24. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz
jo jo pamatuji to přítel se nabídl,že mě oholí,hned jsem zamítla a holila se radši po paměti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak vidíš :grinning:. Přijdeš na sraz, Delf?
24. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz
Sarii vypadaly jako na obrázcích z internetu, ale krááásný a našeeeee :grinning:

při OHSS je vyšší % úspěšnosti
24. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
byly to takový malilinkatý kolečka plný buněk, úplně tam bylo vidět jak je který daleko, ukazovala mi i ty zabržděný, ta jedna blastocysta už byla zformovaná druhá se k tomu chystala, ale obě byly expandované, hatchovat by měly zítra nebo pozítří, takhle mi to vysvětlila paní doktorka :wink:
24. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
to asi né jusi jsem na neschopence tak nemohu,ikdyž kdoví jak to bude že :unamused:
24. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
míšo to je co to hatchovat
24. kvě 2010 ve 21:51  • Odpověz
delf to je stadium, kdy jakoby blastocysta začne praskat a začne se zakousávat do děložní sliznice, zakousávání trvá a ted nechci kecat, tusím 2 - 3 dny
dám ti příklad sebe, mě dávaly dneska 2, hotovat začnou zítra možná pozítří, takže řekněme v pátek , možná v sobotu by měly bydlet
24. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
ahá tak už to chápu,jé kéž by ty dva už u mě bydleli :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.