• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
šmarjá, píšu blbosti nééé hotovat, ale HATCHOVAT :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
akorát mě štve,že jsem se nezeptala v jaké fázi byli když mi je dávali ted se furt tluču do hlavy,že to nevím a štve mě to :angry:
no záleží jaký stadium ti dávali
já bych typovala 12ti buněčný nebo morulky, tak to se asi přes víkend zabydlovaly páč tobě je dávali 4 den kultivace o den dřív než mě, takže tak sobota neděle

ale typuju nebo spíš to beru dle toho co mi řekla paní doktorka a co jsem vyčetla na netu, každej má jiný a jinak rychlý vajucha :grinning:
24. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
oni ti to neřekli?? to bych střílela, kdyby mi to neřekli
24. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Míšo, takže hezký děti :slight_smile: ? Podobný tobě nebo manželovi?

Delf, neřeš to. Já měla zavedený 6ti a 8mi buněčný.. Když to má klapnut, tak to klapne.. :wink:
24. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Jusi máš krásný bříško :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
no právě a já blbka se nezeptala jen jsem byla ráda,když řekla že jsou ty dvě moc pěké a tak si vyber co to může znamenat,no jo jsem trubka no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jusi joooo po mě, samo že :grinning: :grinning:

jo delf přesně neřešit, nepozorovat se, stejně nic nevykoukáš, já když byla poprvé, tak jsem nevěděla nic, až u ET mi řekli co zavádí a já byla v blažené nevědomosti a jak mi bylo fajn :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:03  • Odpověz
delf tak asi byly pěkné, důvěřuj odborníkům, to že to nevíš nic nezmění na tom, že pokud to má vyjít, tak to vyjde

jsem ti jen chtěla říct jak to probíhá a ne aby ses stresovala, že něco nevíš, možná je to lepší :wink:
24. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
jasně neřeším to jen mi je líto že nevím jaké tam dávali,jak vypadali víš :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
já bohužel už jdu poněkolikátý, tak mám načteno, ale poprvé to bylo nej, jsme se o tom dneska bavily se sestřičkou, člověk nic neví, je nadšenej a těší se a nevííí, neví nic a věří
24. kvě 2010 ve 22:06  • Odpověz
Míšo, krásný po mamince :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
delf hele tak až půjdeš na krev tak se zeptej, oni ti to řeknou :wink:
24. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jusi nooooo to určitě, spíš praštěný po mamince, připadám si jak puboš, mám hroznou radost a nemám ponětí z čeho :confused: :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
ále nechám to být co se má stát stane se ne?!
24. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz
se vííííí :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:09  • Odpověz
tak dobrou holky no ale ještě se půjdu nadlábnout mám nějaký hlad a to jsem snědla před půl hodkou tvaroháček,čorla jsem ho káje měla ho mít ke snídani no nic bude mít chleba :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz
Taky končím, dobrou noc :wink:
Delf, chudák Kája, styď se :grinning:
Míšo, ty běž taky ať se děti můžou hezky v klidu rozvalit :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz
Andi, držím palce. A odpočívej!

Bříška krásný, Dabli i Jusinka :slight_smile: :dizzy_face:

Sari, to noční hraní mi nepřijte tak k smíchu, já vím, že mě tím smailíkem jen škádlíš... ony to jsou zas zuby, horní i dolní dvojky na ráz. Ale vyrostou a snad bude klid... snad.

Delf, bydlí... určitě! A při neschopence se na sraz může, přeci :wink:
Jinak stádium při zavedení je v kartě, takže by Ti to řekli, ale souhlasím s holkama, není to důležité, některá embrya s 8 nebo 12 buňkami se nechytnou a se 4 buňkami se chytnou, není to o tom :wink:
24. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz
@wobludka

Woblud, po necelých 11 měsících kojení mám možná co radit... hele, představ si průtokový ohřívač, při každém kojení. Zkrátka to mlíko tam tutově je. Jak pije, mlíko se pořád tvoří. A tvoří a tvoří. Pokud ses tak pěkně rozkojila po příchodu z porodnice, není důvod, že bys toho měla nechávat. Věř si a věř přírodě. Hodně lidí (třeba moje ségra) přestalo kojit kvůli tomu, že se stresovali s váhou. Stres může vést k omezení produkce mlíka a je to v háji. Takže, věřit si, každé 2,5 nebo 3 hodiny kojit, pokaždé z obou stran, jako v porodnici, prostě proto, aby ses rozkojila znovu, aby bylo hodně mlíka, až začne přibírat, vrátíš se k normálnímu kojení z jedné strany. Já tohle zažila ve 3 měsících, málo přibrala, říkali mi, že mám hladové mlíko a málo mlíka, kecy v kleci to byly. Tak se drž!!! :wink:
Anebo zavolej do porodky, laktační poradkyni, nebo koukni na www.kojeni.net Samozřejmě můžeš dočasně i přikrmovat, vždyť to není tragédie, ale pokud chceš, zvládneš kojit dál, uvidíš :wink:
24. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz
Jusi krásný bříško,pěkně povyrostlo :wink:

Dančo at máte s Anežkou pohodovou noc :wink:

Ahojko zítra budu na tebe myslet, držet pěstičky :wink:

Sovi jak v lázních,co spolubydlící už se rozmluvila?
24. kvě 2010 ve 23:42  • Odpověz
Holky dobrou ,jdu zkusit usnout,uvidím co na to můj žaludek
24. kvě 2010 ve 23:43  • Odpověz
dobré ráno.teda tak dlouho jste byli vzhůru,kdybych to věděla přidala bych se nešlo mi to spát vůbec..tak co bery jak jsi spala bylo ti dobře?
25. kvě 2010 v 08:42  • Odpověz
Díky holky, mě úplně dusí, že třeba někdy nejspíš brečel hlady a já kráva ho konejšila a rvala mu dudlík :cry: :cry: :cry: :pensive: nejde nám to ani jednomu - já toho mlíka nemám žádný hektolitry a on mi u toho chrápe, kolikrát si párkrát cucne a klidně si spí další 3 hodiny :angry: No nic, tak dokrmujem a bojujem :unamused:
25. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj :wink:,

Delf a nemate tě ten zmatený čas :wink:? Tak dlouho tu nikdo nebyl..

Bery, dík.. Co noc?

Woblu, to bude zase dobrý, uvidíš, v nejhorším budete přikrmovat.. Ale zkus to nevzdávat, měla bys všechno jednodušší, mlíkarna všude s sebou..
Líbí se mi ten názor Danči, něco na to snad je.. :slight_smile:. Piješ Meltu, Caro, nebo Gravimilk? To prý je hodně znát na množství mlíka (chytrá jak rádio :grinning:, chci vidět sebe, ale říkala mi to moje kojící kámoška..).
25. kvě 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak hlásím návrat z Bruselu...bylo to fajn až na debilní švagrovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: která řeší každý prd a ještě mi na závěr řekla, že máme nevychovanýho spratka, podle kterýho se všechno řídí :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: neříkám, že je Anetka hodný dítě, ale jako spratka bych jí teda nenazvala....jen jsem jí na to řekla, že si povíme za pár let až ona bude mít svoje dítě, jaký bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: kravka, mě fakt vytočila :rolling_eyes:

JInak nezvládám dočíst :pensive:

Míše, Delf, Ahojce, Agi,.....prostě všem, co je něco čeká držím pěsti :slight_smile:
25. kvě 2010 v 09:21  • Odpověz
woblu, když kojit nepůjde, tak nepůjde...nehroť to :wink: já razím heslo..spokojená matka, spokojený dítě :wink: prcek bude spokojený i s Nutráčem a časem uvidíš i výhody :wink: :sweat_smile: jako, že ho může kdokoli kdykoliv pohlídat, můžeš jíst a pít, co chceš,... :sweat_smile:
25. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoooooj :slight_smile:

tak jsme doma, hurááá,hurááá,hurááá :grinning: , zjistili jsme, že naše dítko už hodně poznává, že to bude mamánek a taťánek, neboť jak jsme mu ze začátku zmizeli z dohledu, nastal pláč :sweat_smile: , tím, že je nevidí pravidelně asi, no tak se máme na co těšit, jestli bude po mě, tak do 7let se ode mně nehne :sweat_smile: :grinning:

jinak počásko myslím všude stejný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a včera při té luxusní přeháňce večer nám protekla voda pod parapetama, skvěle odvedená práce na oknech, :angry: má to tak skoro celý panelák, firma krachla a jsou s tím tahanice jako prase a my se to dověděli až na schůzi, jak to tady bylo, neboť my jsme byt už s oknama koupili a nic nevěděli, pepka by mě z toho trefila, ale to chce klid a nohy v teple :wink: :grinning:

prolítla jsem co vy tu nového

Míšo, to je nádhera a ještě jsi broučky viděla :dizzy_face: , čáp a déšť, luxusní kombinace :dizzy_face: , a jak nám zpívaly děti na vítání občánků.........................klapy,klapy,klapy........čápi nosí chlapy :grinning: :wink:

Andi, tobě taky mocmocmoc držím pěstičky ať to vyjde :wink:

@wobludka Wobludko, jak psala Danča, nejdůležitější je hodit se do pohody :wink: , základ úspěchu, tak přikrmíš, když mu to nebude stačit, no bóže, jsou matky, které kojení ani nezkusí, tak klid ne, snaha je a šlo to po příchodu domů, tak to půjde zase :wink:
A NEBUL !!!!! přechází to do mléka a pak to mladýmu nechutná :grinning: (jako ten stres myslím, né jako třeba slzy :grinning:) , usmívej se a všechno půjde neboj, a kdyby náhodou ne, tak tě přeci nikdo neodsoudí, že nekojíš, víš co dětí vyrostlo na UM
fakt nestresuj a bojujte, častěji kojit, popř. zkusit odstříkávat ať se zkrátka mléko pořád tvoří, taky jsem četla, že prsa jsou fakt jako cisterna a nikdy si dítě nevypije všechno, že tam přes 70% zůstává, takže mlíko určitě máš, jen asi tím, že malej usíná, nevytáhne to zadní po kterým se kyne, ale to se naučí, častěji budit a bude to OK :wink: , vyprdni se na hlídání ségře, přilož Marťu k prsu a jeď!!!!! :wink: a znovu a znovu, nic tě nehoní, buď tam jenom pro něj :wink:
25. kvě 2010 v 09:27  • Odpověz
Jusi a Dabli, máte krásný bříška :dizzy_face:
Jusinko, už to skáče viď a to určo teprve přijde :slight_smile:

@wobludka a jak psala i Jusinka, já vypiju každý den minimálně 3x Caro a 3x kojící čaj (teď třeba už jen 2x, ale ze začátku pravidelně + vodu, hodně pij, z kraje já pila 1,5 vody běžně+ všechny ty čaje a caro, takže to bylo přes 3litry :wink:
25. kvě 2010 v 09:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.