• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
doufám že ano ahojky,že budou bojovat
25. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Delf,v to doufá každá z nás,dnes je to týden co jsem myslela,že je vše na prd,dnes jsem vděčná za ty tři a moc moc si přeju,aby to vyšlo.
25. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
však moc moc na tě myslím ahojky někdy fakt stačí jen malink,aby bylo hodně A v kolik se to zítra dozvíš?dáš hned vědět?
25. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
No mám volat v jednu,ale domluvila jsem se,že zavolám dřív než pojedu do práce,abych nemusela informovat přítele po telefonu tak nějak kolem poledne si cinknu,to bude dlouhé ráno,kdyby bylo ICSI tak by bylo jasno alespoň pro začátek,ale takhle,když jsme se rozhodli pro přírodu budu napnutá.
25. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
a dej nám prosím pak hned vědět jo budu ržet vše co mám :wink:
25. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahojko, moc a moc držím palce... přirozené "páření" tady dlouho nebylo...

Jdu něco dělat a vůůůbec se mi nechce, chjo.... přeju krásnou dobrou všem :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 21:47  • Odpověz
Čepi, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahojko držíme pěsťáky!!!!!!!!

Čepi to už je břišánek panečku, no je vidět, že čepičáčkům se vede dobře :slight_smile:

Dani ať je ti práce hrou, já se loučím a jdu chrnět.

Dobrou!!!!
25. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
Dobrý večer.

Tak dočítání nedám, je to čím dál náročnější. Teprve teď jsem dala toho našeho draka spát. Ten má energie na rozdávání. :confused:

Dnes jsme byli na kyčlích, máme jadýrka, vyřazeni z evidence, spadl mi další kámen ze srdce. :slight_smile: Odpoledne na rehabku, sice už tam nemusíme, ale ona je moc fajn, a tak jsme se dohodly, že do toho lezení s ním bude cvičit na míči a různě ho v pohůdce stimulovat. Kubu to baví a my si hezky pokecáme. Mám každý týden pěknou hodinovou procházku. :slight_smile:

V pátek začnu obíhat předoperační vyšetření a 7.6. jdeme na to. Pak zase strach, co vyjde v histologii, z toho napětí člověk nevyjde. Ale jsou horší věci.

Každou noc vstávám, malej se budí, nejlepší noc obnáší čtyřikrát vstát, ale to je vzácný, i desetkrát není nic vyjímečného. Dnes jsem usínala v parku na lavičce, no síla.

Takže vždycky z diskuze něco přelétnu. Ahojko, držím pěsti bojovníčkům a těm, co mají embroušky u sebe hodně štěstí, aby se zakousli a nepustili. :slight_smile: Čepi, krásná fotečka!!!

Tak snad se vše zase uklidní ( no zítra nám budou kopat nějaké trubky na vodu v kuchyni, takže tak rychle to nebude :angry: ) a budu zase stíhat dočítat a reagovat.

Přeju všem dobrou noc. :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
Ahoj holky ,
každý den se chystám, že napíšu, ale ta naše vychytralá valinka se rozhodla strhat mě až nadoraz.od pátku mě dává kapky.Jen ječí a to parádně.s kočárkem musím domů utíkat a to jdeme jen ze školky a řve jak šílená. jak nehoupu nebo nechovám nebo není prostě u někoho v náručí tak ječí a ječí.Bordel je všude už ani nestíhám jíst natož pít. Tááák se mi ulevilo :sweat_smile: :pensive:

Dušan kašle Vája plnej frňák a zalepený oko. :sweat_smile: :angry: je to naprd.Jdem s tím na oční za dr, Popelkou.

holky nezlobte se dočíst nestíhám, ale myslím na vás kudy chodím.Hlavně na ty co stimulujete a chystáte se pro mrazáčky. :wink: Všem přeji ať to vyjde :wink:
25. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz
Jo a Vali měla v pondělí už 3270g.

Všem přeju dobrou noc :wink:
25. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz
Ahoooj... dnes jsem nestíhala, sedla jsem na dočtení až teď...

Dani... to je smajlík "nešťastníček"... ani nevím, jestli se na dnešek taky hrálo :confused:... jestli ne, je vyhráno, nee?

Jaji... hlava... auauau... já tuhle taky trpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. A jaké rodinné problémy :confused: ?

Gabi... je toho moc, ale časem najedeš na nějakej systém a bude líp :wink:... A jís a pít musíš, jen si udělej čas!

Neli... tebe zase čeká "akce" :unamused:...

Luuc... švagrová pozná :wink:

Jdu do hajan...dobrou noc všem, i mimískům v bříškách :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2010 ve 22:43  • Odpověz
Ahojko moc držím palčáky :dizzy_face:
Nám to holky vůbec nejde, psala jsem laktační poradkyni... včera večer jsem se už na férovku sesypala, hodinu kojím spící dítě a hodinu do něj rvu jeho dávku Nutroše, večer zase měl hlad, mlíko žádný, Nutroš vyblil, v noci prsa nalitý a zase mi je neodpil, dvě hodiny byl přicuclej a sál sotva deset minut... jsem na Chocholouška :unamused:

Tak snažilky, koukejte hodit nějaký pozitivní zprávy, ať si trochu spravím náladu :wink:
26. kvě 2010 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: Otvírám...

Tak se objevily absentérky - Neli a Gabi - holčiny, držím palce, ať vše zvládnete a ať je líp.

No a myslím na všechny embroušky v bříškách, aby se jim tam líbilo a nikam neutekli :slight_smile:

Jinak u nás noc lepší, řvaní bylo jen půl hodiny, ale nebyly to zuby, byla to nuda... nevím, kde se bere, v půl druhé ráno....

Užijte si den!
26. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
@wobludka
Wobludko - nalitý prsa - trochu odstříknout, aby se mu líp chytalo. Pak přiložit. Pokud 10 minut saje, stačí to. Dát spát, až se vzbudí, přiložit zas. Uvidíš, třeba se sladíte...
26. kvě 2010 v 08:47  • Odpověz
Jenže on mi nesaje prvních deset minut, on saje tak deset minut v průběhu těch dvou hodin :unamused: mezitím jsem dudlík nebo spí, jakmile ho odendám, tak se probere, řve, třikrát cucne a je tuhoň, takhle pořád dokola :unamused: no nic, teď mi jedno prso odpil a spí, tak za chvíli zkusíme zase to druhý... techniku máme myslím dobrou, to on se přisaje krásně a nepouští, jenom vidím, že nemaká.
Ty si Dani ty noci užíváš :pensive:
26. kvě 2010 v 08:53  • Odpověz
woblu a vždycky ho probudit?když vidíš že usíná nešlo by to?mě se radí já která nekojila :grinning: ale jen mě to napadlo,ted jsem si vzpoměla že nám to říkali v porodce,ale jak ho probudit aby pil to teda nevím :sweat_smile:
jo a jinka dobré ráno ani jsem nepozdravila jsem to ostuda ale
26. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
@wobludka

ale, moje noci, to je pohoda, třeba proti Neli. Tu obdivuju.

Woblud, mě až laktační poradkyně řekla, jak poznám, že pije. Polyká?? Je slyšet, že polyká? Podle toho se pozná efektivní pití. Ale pokud máte správnou techniku, nebolí Tě to, tak věřím, že se sladíte.
26. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
.. budila jsem Anežku i mokrým hadrem přes obličej. Nejde to :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 08:57  • Odpověz
@rychnov3
Dani, moc děkuju. Zkoušíme to, zkoušíme... No někdy jo - asi tak minutu :sweat_smile: Prej má ,,stříhat" ušima. Dudlk jsem mu sebrala, stejně na něj nemá čas - jakmile je vzhůru, tak má v puse kozu nebo stříkačku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 v 09:18  • Odpověz
... Anežku jsem nikdy neviděla stříhat ušima, ač mi říkali, že je to hlavní příznak dobrého sání. Tak nevím... mě se osvědčilo to polykání, ne viditelné, ale slyšitelné. :wink:
26. kvě 2010 v 09:23  • Odpověz
@rychnov3 tak modrým hadrem jo no tedáááá :grinning:
26. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Hezké dopoledne,
dočtu později, včera už jsem to sem nestihla :sweat_smile:
moc nákupu, sestavení vysněného lehátka :dizzy_face: a pak vaření a pečení, malej docela kňoural a chtěl chovat, nevím co to na něho leze???, že by jak tu kdysi psala Danča: se mi rozbilo miminko ??? :grinning: :grinning: večer jsem byla docela utahaná a ráda, že sedím a bezmyšlenkovitě koukám na tv :wink: :grinning:

dneska máme kyčle, jenže mlaďoch zase chrápe, neboť vždycky když někam jdeme tak chrápe :unamused:
pak vezmu útokem nějaký nákup a budu snad v klidu doma a dočtu, moc se toho nenapovídalo, tak to zvládnu :wink:

@wobludka Woblu, jen jsem četla tebe? a proč v noci kojíš 2 hodiny, když spí??? říkají sice aspoň deset minut, ale když usne co naděláš? Mě Michal v porodnici taky usínal třeba po 3 nebo 5 minutách a buzení bylo fakt těžký, já přes hodiny i jak Danča psala, jsme na něho s manžou studenou vodu cákali a nic, přišla sestra razantně zvedla potřásla a byla za hrdinku, že ho vzbudila po našem hodinovém cirkuse :sweat_smile: :pensive: , stříhání uší jsem taky nezažila a co ještě trochu pomáhala bylo docela silněji mačkat pod bradou a za uzlinky,tváře mu mačkat(když byl u prsu), aby se probral a měl potřebu tahat, když jsem viděla sestru, jak tam mu to vždycky zmáčkla tak mě omejvali, ale asi to k něčemu bylo
:wink:
26. kvě 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj

Počasí pávení moc nenahrává, jsem včera koukala co mám koupené šatičky 74, jestli je vůbec využijem.... :rolling_eyes:

Woblu se rosím s tebou, jsem byla z kojení taky na bednu, nám taky říkali, že má hejbat ušima a budila jsem ji při koju a bylo mi to k prdu, podudala si a spala dál..... je to někdy boj, drž se!!!

Gab a ty jsi doma na to sama viď :unamused: Musíš to nějak přežít, bordel ti nikam neuteče (bohužel), tak se radši najez a napij když máš chviličku, aby jsi zase měla dost mlíčka.......

Danu a jak se pozná, že je to nuda....?????

Holky skoro těhule a simulantky, jak je???????????????????????????????? Myslím na vás a už jsem nervní na testování :grinning:

A já hlásím Selinku do klubu začínajících lezců :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Ne že by přejela s přehledem celej obývák, ale když je na neklouzavém povrchu, tak nějaká lezící tempa udělá, pak sebou švihne, zase naskočí na 4 a jede dál. Jen už by mohla sedět, to by věc taky trochu ulehčilo :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 09:48  • Odpověz
Jenom test: Wobludka
wobludka
rychnov
26. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz
No tak to by mě zajímalo, co to má být, že když napíšete Wobludka, tak je před tím zavináč a modře napsané :confused:
26. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
ahojky suny a verýsku.no já stále čekám a čekám :grinning:
26. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz
to je aby nemusela hledat jestl jí někdo něco psal a ukáže se jí to nahoře ve zmínkách hodím příklad
@sanuska a ted by jsi měla mít ve zmínkách mě chytré
26. kvě 2010 v 09:52  • Odpověz
Hoja...

Woblu, holka, vím jak ti je... taky jsem "čarovala" jak se dalo... a nakonec to šlo :wink: . Ne každýmu to jde hned jako po másle, noo...
26. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
čau holky, zdravím :slight_smile: Bedlivě sleduju, jestli nejsou nějaké info o stimulantkách a čekatelkách, zatím nic :grinning:
Já se mám docela dobře. Už se mi vystřídaly na pokoji paní, jedna odjela, pak jsem tu byla dva dny sama, další přijela včera. Leze mi trochu na nervy věčným brebentěním (trochu změna oproti té původní, už chápu, proč byla taková nemluvná, asi jsem jí lezla na nervy já :grinning:), ale moc se na pokoji nezdržuju, vlastně jen když něco dělám na počítači. Mám jiné kamarádky, od stolu z jídelny, nebo chodím po okolí sama. Už tu budu pomalu týden, i když je tu nádherně a minimálně si odsud odvezu zlepšenou fyzičku a dobrou náladu, tak stejně odpočítávám dny a od začátku se těším domů. Nějak nejsem zvyklá být tak dlouho od manžela.
26. kvě 2010 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.