• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj,tak nemám dobré zprávy,vajíčka se neoplodnily,jsou teda spermijkami obaleny,ale nějak nemohou proniknout dovnitř,takže příště ICSI to jistí.Mám si zavolat ještě zítra,je tu malinká možnost,že třeba některý prorazí,ale šance moc moc malinká.Zítra mi pak řekne jak s lékama a domluvíme návštěvu u dr.Volala jsem už po jedenácté,ale musela jsem to trošku vstřebat,tak promiňte za čekání.Teď razím do práce,musím se obrnit na otázky co přijdou,abych hned nebulela a pozdě večer na vás kouknu.
Žofi moc vám to s Vašíkem sluší.
26. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahojky a ted už to nejde že by udělali to icsi?
26. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
zdravím všechny

ahojko třeba to ještě vyjde :slight_smile: držím pěstičky

hlava mě furt bolí,ale je to lepší než včera, no mám strach abych nezkončila na kapačce, nevím, kdo by mi hlídal Verunku a ona bez mámy ani ránu jak se říká :slight_smile:
včera dostala tak ode mě na zadek na hřišti mi utekla, než jsem ji doběhla tak spadla mezi prolézačky, tak jsem jí dala, rupli mi nervy, ted si to vyčítám, chudáček jak brečela až z toho měla tik, ale nic se jí nestalo, jsem děsná matka, moooc se stydím :rolling_eyes:
no a navíc ty problémy u manžela v rodině, no děs, furt samé traple a radosti žádné,je toho na mě nějak moc

tak všem hezký den a kdyby byl srazík v hk ráda přijdu :slight_smile:)
26. kvě 2010 ve 12:59  • Odpověz
ahojky jajíčku a co se děje u vás,jestli se smím zeptat?
26. kvě 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahojko třeba tp ještě klapne, držím všechno co mám

Jaji za co by ses styděla, občas dítěti musíš jednu šupnout, když ho nemlátíš hlava nehlava každej den, tak se nic tak hroznýho snad nestalo, ne??

Agi a to je možná ten kámen úrazu, moc řešíš všechny ostatní a přitom bys v téhle situaci měla být sobec a velkej, jde o tebe a tvoje miminko a co si myslí ostatní ti může být jedno, oni tě něživí :wink:
26. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahooooojda kočky

Ahojky to mi je líto,drž se, snad zítra budou mít pro tebe dobrou zprávu

Luci prášky,které v těhu můžu na migrénu mi nezabírají

Woblu myslím na vás,at je líp

Nelčo to je mazec, to se nedivím, že pak usínáš na lavičce

Sanu gratulka Celince k lezení

Sovi krásně si užívej lázně

Gab taky máš pěknej frmol

Žofi krásný fotečky,sluší vám to, Váša to už je kus chlapa a za týden rok,toto letí

Agi tak v pondělí budu držet pěstičky,kolikátý den to bude od MS,kolik máš foliků a jak jsou velký a o víkendu kontroly nedělají?
Agi koukej na sebe začít myslet a měj se na prvním místě!!!!!!!!!!!!! Vždyť stimuluješ ,tak měj to na prvním místě a na práci a ostatní měj u pr...... a ňáký řeči, ty budou porád,musíš vypouštět.....

Delf, Míšo, Andi až budete testovat,tak at tam je pořádná dálnice,holky mocinky vám držím pěstičky

Jáji ať ti je líp a problémy at se co nejdříve vyřeší
26. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
jo jo souhlas s míšou teda.
26. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
díky holky, ale já Verunce nerada dávám na zadek, ale asi u ní je to jednou za čas potřeba, ta hyperaktivita je hrozná :frowning2:

delf to je na dlouhé psaní :frowning2:
nechci tím zatěžovat tuto diskuzi

berýku díky a co v těhu můžeš na migrény? Já je v těhu neměla, to bylo bájo ,ale hned po porodu se vrátili, mršky jedny :frowning2:
26. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jáji dávám si studené obklady na hlavu,mám různé mastičky na bolest tak natírám,ale pokud se mi to na plno rozjede,tak je to v pr. ,to bych nejradši hlavu strčila do mražáku,páč pak nevím už co by,musím počkat až to odezní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale nechci si stěžovat páč jsem mooooooooooc šťastná :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,že jsem těhule,je to pro mě prostě zázrak ,hlavně ,aby naše bublinka byla v pohodě :sunglasses:
26. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
jsme doma a tady se tvrdě brebentilo :grinning: :grinning:
tak jsem zvědavá jestli to dám, neboť dítko né a né zabrat

jinak kyčle v pořádku a už tam nemusíme a ani dávat plínku navíc, hurá,hurá,hurááá :slight_smile:

přelítla jsem poslední stránku:

Ahojko, chjooo :frowning2: :frowning2: , teda to je pech, ale i tak jestli se tam mrška jedna probojuje, tak by to zase mohl být silný jedinec :wink: , uvidíme zítra a netrap se, tak se vybrečíš a půjdeš dál do boje, ono nic jiného nezbývá :wink: , ať máš v práci klid :wink:

Jáji, já bych nestresovala, ikdyž si to člověk pak vyčítá, ale jak psala Míša, občasný plácnutí, nic neznamená, já teda nezastávám výchovu bez pohlavků, a jestli tě to uklidní, tak já už Mišanovi taky jednu lupla, né nějak moc, ale lehce přes stehýnko a mělas vidět jaký byl v tu ránu klid, oni od malinka jsou ty naše dětičky pěkně vyčůraný,takže kliiiid :wink:
a klidně se vypovídej :wink:
26. kvě 2010 ve 13:48  • Odpověz
já jdu dočíst povídání jestli sviště dovolí :sweat_smile: :grinning:
26. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
berýku úplně ti rozumím :slight_smile:

verýsku díky za podporu :slight_smile: tak Mišánek taky občas pozlobí co?

ted tu na netu koukám na to vodítko pro děti, já si ho snad na tu naši dračici pořídím :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 13:50  • Odpověz
děcka tohle už beru jako provokaci, šla sem se pesem ven a zase jsme zmokli, si tam nahoře ze mě dělají šoufky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
jsem zpět, Anežka můj další pracovní výlet zvládla s babičkou bez problémů.... dveřma do hlavy jsem ji praštila až já :unamused: :confounded:

Na ET ani KET běžně UTZ nebývá (v Sanusu), pouze tam, kde je k tomu důvod, třeba u Míši kvůli sliznici. Oni se jaksi nemůžou přeci trefit jinam, když si otevřou čípek, šoupnou tam brčko a sklouznou tam embrya po kapalině, tak nemůžou přijít jinam, než tam, kam mají. Ale vím, že v jiných centrech dávají UTZ a promítají třeba na stěnu ty "koláče", co tam posílají... spíš pro efekt, než že by byl UTZ třeba...

tyjo, držím palce, testovatelky!!

Agi má IUI, to je bez neschopnosti, nemá IVF, to chystá po létě, když to bude potřeba...
26. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
půjdu vzbudit Verunku, najíme se a půjdeme ven, je docela schopně a svítí i sluníčko, snad nás někde nechytne liják, tak zatím .. .mrknu večer páááááááááááá
26. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Míšo, jj, dešťová provokace...

Ahojko, chjo... ale zkus to brát z té lepší stránky, odzkoušeli jste a příště na ostro. Moc držím palce!!

Jaji, škoda každé rány, však víš...
Kšíry, co máme do kočárku, se dají přemontovat na vodítko. Uvidím, zda využiju...
26. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Dani jj, ale beru to jako, že teda na mě zase pršelo to štěstí

a s tím utz má Danča pravdu :wink:
26. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
aha takže tady se zkracovalo na plča a člče :grinning: :grinning: :grinning: dobrý budu využívat :wink:
já mám mozillu i explorer a jde mi to všude s tím odpověz :wink: , takže kde je chyba netuším....ale v tomto případě bude chyba na vašem přijímači :grinning: :grinning:

Týjooo, testování se těším za vás, ale na druhou stranu nezávidím ty nervy, jsou totiž hroznýýý :confounded:
jen si moc přeju, aby se to tu rozrostlo // a ty dálnice se pěkně prodlužovaly, Delf, Míša, Andi, Ahojko, Agi, Hopi,Rozi, Sovi.........atd. na koho jsem zapomněla se moc omlouvám :pensive:

Agi, já měla taky posunutou IUI a říkala jsem si jstli to nebude dlouho, protože jsem to měla vždycky na 14DC a pak to bylo na 15DC a dneska to konečně chropšííí vedle mě v košíku :dizzy_face:
26. kvě 2010 ve 14:09  • Odpověz
Vodítko na děti :grinning: dost dobrý, ale proč ne, lepší je mít na nějakém vodítku než pak nějaké neštěstí :wink:

Žofíku, krásný fotečky, moc vám to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: , on je prostě Vašík mámin :wink: :dizzy_face: a na srazík se teda těším :slight_smile:

a jdu omrknout Lucky fotky a Čepečka :wink:
26. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
Dančo, co jsi to udělala, dala dveřma Anežce??? :sweat_smile:
26. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz
:wink: @cepecek bříško už pěkně roste a prckové jsou super :wink: Čepi, necháte si říct co to bude?

Luci, hezkýýý fotečky
26. kvě 2010 ve 14:20  • Odpověz
Agi, holka, neohlížej se!!! Třeba to v práci ani tak neřeší a ty se kvůli tomu trápíš... Každý rozumný to pochopí... A "drbat" se v ženským kolektivu bude vždycky... Takže měj na mysli jen svý potřeby, joo :wink: ...

Žofi... se budeme těšit :wink:

Ahojko... uvidí se... Kdyby nic, tak se aspoň ví, kde je problém a bude se s tím počítat.

Jaji... hlavně klid... kdo tady nedostal nikdy na zadek, ať zvedne ruku :wink:
26. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
ahoj
Delf- jak to, že nemůžeš mít volno na propustku??????? U nás to taky je blbý, vždy mě musí někdo zastopit, ale jde to a máš na to nárok.
26. kvě 2010 v 18:06  • Odpověz
autor
čtu postupně

miso- máš recht, je to fakt a už nebudu tak všechno řešit. Co jsem byla na tý kineziologii tak se mi v tý hlavě nějak víc rozsvítilo a vzala jsem si to k srdci a musím říct, že to jde . :slight_smile: Pomalu ,ale jde.... :sweat_smile:
26. kvě 2010 v 18:09  • Odpověz
autor
bery- jsem devátý dc a Václav jen řekl, že zatim nic moc. V pondělí budu 14 dc tak si myslím, že by pak už nemusel být žádný utz a třeba v pátek iui. Si to maluju viď ,ale když ted budu píchat až do pondělí tak to snad folíci narostou . Už ted cítím břicho trochu
Jojo máte pravdu však já už myslím na sebe :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 v 18:14  • Odpověz
autor
ahojky- to je fakt pech, ale vydrž do zítřka a uvidí se. Já si vždycky pobrečela a bylo mi hned líp.
26. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
Agi tak je správně, hlavně na sebe, všichni ostatní at si škubnou :wink: :grinning:
26. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
Tak jsem byla na chvíli venku se udělalo krásně. :wink: Teda dani-dveřma do hlavy jsem ji praštila až já taky dobrý.Hele tak tam zaváděj katedr bo co.No příště budu víc koukat :wink: Ahojko uvidíš zítra když ono je to těžký ale aspon pak víte,že s icsi. :wink: Agi na ostatní se vyp..když Tě má kdo zastoupit tak bych to neřešila. :wink:
26. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
agi u nás to je děs propustku si můžeš vzít ale hned přijdeš o zdravotní prémie coš činí 1000kč oni jsou vychcaný víš u nás tak lidi si radši vezmou dovolenou víš a když si chceš vzít dovču tak mají remci,že si bereš dovolenou tak si vyber prostě jak u debilů
26. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz
Ty jo delf.No to já si ted vzala volno páč jsem měla hodně hodin a pak si vezmu dovču páč mám ještě přes 30 dní dovolený tak abych ji vybrala. :wink:
26. kvě 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.