• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Uf, tak prolítávám, co je nového - ahojko, to může být kámen úrazu, když nic jiného, tak alespoň víte, proč to nejde přirozeně :wink: Drž se!

Já jsem se domluvila s jednou laktační poradkyní, že se na nás podívá, tak uvidíme... teď mi krásně sál, pak si vzal i dost Nutroše, tak si říkám, že toho vypil nějak hodně a pár minut na to zeblil manžela od hlavy k patě :sweat_smile: chudák to má s náma těžký, buď ho trápíme hlady, nebo ho zase nevědomky přepucnem :pensive:
26. kvě 2010 v 19:16  • Odpověz
se se máš andi prostě u nás to je děsné tohle
26. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, dělá se u vás v CARu OPU a ET i v neděli?
26. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
já byla na OPU v sobotu myslím asi že jo že dělají sonka
26. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Sonka ahoj jj dělá se. Když si tělo žádá, tak se holt musí i v neděli :wink:

Zofka, supr, dorazíš na sraza!!!! A Vašík už je veeeeeeelikej!!! A fešáááák :sunglasses:

Ahojko, jak píšou holky, třeba to je ten kámen úrazu, proč se nedařilo, tak se tomu přišlo třeba na kloub..... ale třeba nějakej bojovník do zítra překvapí..... :wink:

Woblu musí se to vychytat no, ta laktačka ti určo něco poradí, hlavně se snažit neztrácet určitý klid no.... :sweat_smile: :unamused:
26. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
delf- smím se zeptat kde pracuješ?
sonka- já teda přesně nevím, myslím že mi taky někdy vyšel ket na sobotu a udělali mi ho.
woblud-chudinka malá, ale určo se to srovná jako všechno a bude to ok :slight_smile: :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Sonka ahojky, dělá se i v sobotu i v neděli, tělu neporučíš :wink:
26. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
no agi moc to tu nechci psát víš kdyby náhodou na to někdo přišel ale děláme hodně pro automobilový průmysl víš
26. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
No v některých CARech v neděli nejsou, chodím do Iscare a tam jsou jen do soboty. Tak mě zajímalo jak je to jinde. Ještě Gennet nemá neděli, jinak to vypadá, že neděle je obvyklá.
26. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
jak píše míša tělu se neporučí a když to vyjde na neděli tak se hold musí v neděli :grinning:
26. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Sonka a prosím tě nevíš jak to dělaj, když je potřeba folíky odebrat v neděli...???? TO by mě docela zajímalo :astonished: :confused:
26. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz
No, ta injekce hcg se píchne tak, aby to vyšlo buď na sobotu nebo na pondělí. Do teď jsem si myslela, že ten jeden den nehraje roli, že je podstatné, kdy se dá ta injekce hcg, když je vajíčko v potřebném rozmezí velikosti.
26. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
právě že správé načasování je důležité a když to vyjde na neděli tak se musí v´neděli folikuli nepočkají :wink:
26. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz
Delf myslíš? Mě dokonce jedna holčina říkala, že se dá OPU o den domluvit, pokud ti ten daný den vyloženě nevyhovuje. Že to není tak striktně na jeden daný den. Samozřejmě podle tý domluvy se píchne hcg, pak už to daný je.
26. kvě 2010 ve 20:39  • Odpověz
Sonka co to je za blbost?? právě že každý den hraje roli, teda ke konci stimulace, za začátku ani ne, ale jak už jsou folici velcí, tak jeden den hraje docela velkou roli

jsem ti říkala, a nebyla jsem jediná, změnit centrum a nechat si hlavně udělat všechna vyšetřeni, genetika, imuno apod. :wink:
26. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz
úplně vidím svýho doktora, kdybych mu řekla, že se mi pondělí nehodí, u ET se to dá eventuelně posunout o den dřív, ale u OPU si to dost dobře nedokážu představit
26. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Jo jo Mishi, pojedu si příští týden pro doporučení a necháme ta vyšetření udělat a pak bysme na další pokus určitě změnili CAR. Zjišťuju, jak to chodí jinde a zdá se, že opravdu zatím většinou v neděli dělají. Bohužel Sanusy jsou pro mě z ruky, v podstatě můžu vybírat jen z Prahy.
26. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz
to je blbé když můžeš jen z Prahy sanus dělá i so a ne právě.přesně ET by se dal posunout ale OPU to si nedokážu představit teda to by asi neprošlo
26. kvě 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ahoj holky, nešel nám net :angry: , jsem byla už docela zoufalá :grinning:

Ahojko, moc mě to mrzí, ale mám pro tebe povzbuzující zprávu :wink: . Tohle samý se stalo přesně nám (a vidíš jak se mi to krátí). Polovinu vajíček jsme nechali oplodnit jen tak, ve zkumavce a ani ťuk, přitom morfologie byla 15%. Druhou polovinu vajíček jsme nechali nastřílet ICSI a díky tomu teď čekáme prcka. Až díky IVF se zjistilo, kde je zkopaný pes, tak jako u vás :wink: . Příště to klapne :wink: !!!

Sraz už se blíží :sweat_smile: a koukám bude nás víc než dost..

Žofi, sluší vám to :wink:

Bery, ať tě ta migréna brzo pustí ..

Woblu, myslela jsem na tebe jak válčíte s kojením a vypadá to, že jsi (minimálně) víc v pohodě, jsem ráda :slight_smile:. Ostatní nějak doladíte..

Sanu, Sel už leze :astonished: :astonished:. Tý jóóó, nějak to utíká. Teď už si klidu asi moc neužiješ :sunglasses:

Very, blahopřeju ke kyčlím :slight_smile:

Delf, už budeš testovat!? Tak šťastnou ruku na dvojčárkový test .. :wink:

Agi, tobě držím pěsti na IUI (aby to konečně bylo to poslední :slight_smile:. Na ženský se vyprdni, ono se v ženským kolektivu stejně bud drbat dál, ať už o tobě, nebo s tebou..

Míšo, jak je :wink:?
26. kvě 2010 ve 21:02  • Odpověz
No je fakt, že i do Prahy to mám minimálně na půl dne, do Hradce by to bylo na celý den. Jak tam objednávají na UTZ při stimulce? I odpoledne? V Iscare jen cca od 8 do 14, takže je to vždy na dovolenou z práce.
26. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jusi no jo, momentálně řeším jestli kytky odstranit nebo neeee. Dneska se zaparkovala u kdytky jeden list odtrhla a druhej žužlala, na štěstí tady nemám žádnou jedovatou :sweat_smile:

A kdo bude zařizovat sraza?
26. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz
Soni já utz chodím vždy ráno, a s tím dojížděním taky to nemám zrovna blízko a určitě jsou v Praze jié CARy kde jsou celý víkend

Jusi píchá mě pupík, celkem dost, tak opatrně vstávám i sedám :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:08  • Odpověz
Soni odkud jsi jestli to není tajný?
26. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Sanu zvídavé dítko :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jo jo i v Praze jsou, teda teď koukám, že jen jeden, Pronatal, jinak ostatní taky v neděli nefachají (Gest a Gennet).
26. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz
jusinko jo jo zítra to prubnu
soni já to mám do sanusu hodinu a deset minut jízdy autem takže taky dálka a z prahy po dálnici ti to vyjde taky tak nastejno popřemýšlej. :wink:
26. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
sanu třeba bude vegetariánka :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz
Soni ještě ISCARE, co ten??
26. kvě 2010 ve 21:13  • Odpověz
Míšo no semo tamo až moc, na těch 7 měsíců bych brala kdyby byla ještě taková miminkovatější :sweat_smile: Ale nevadííííííííííííííííííííííí je to naše žouželička živoučká :dizzy_face:

Sonka to teda docela zítrám, já myslela, že je to automatiko - ta neděle :confused:
26. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Sonka zase třeba holky z Pardubic jezděj taky do Prahy nebo Brna............................ :wink:
26. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.