• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu bud ráda, se pak neztratí :grinning:

popravdě já si to donedávna taky myslela, ale pak jsem někde narazila na diskusi, kde to řešili, jsem kroutila hlavou
se to pak má povést, když si tam čachrujou a neudělají ani pořádné vyšetření :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Delf no vegetariánství se od nás fakt nenaučí :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz
Míšo, já chodím teď do Iscare. :slight_smile:

Holky, já nejsem z Prahy, do Hradce to mám přes 200 km. :unamused: Cca 3 hodiny cesta. :unamused:
26. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz
tak to u nás tak né sanu ta kdyby neměla denně maso tak nám zešílí kája říkáme jí masožravka minule jsme měli kynuté knedlíky a dám jí to a ona i suvereně řekne zapomen mami tohle jíst nebudu tak takhle vypadá masožravka naše
soni ahá tak to je teda moc no
26. kvě 2010 ve 21:24  • Odpověz
soni aha, to byla špatná rada :grinning: tak zkusit holky co chodí do Pronatalu v Praze, jestli jsou spokojené :wink:
26. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
Sonka ou, no tak to je kousek, ale tak všechno jde víš jak..... ale když najdeš CAR který bude v poho, tak je to samo lepší jezdit tam kde to máš blíž no..... :wink:
26. kvě 2010 ve 21:25  • Odpověz
tak jsem si proštudovala tvé testíky sanu jsem zvědavá na sebe jestli tam něco bude :unamused: budu tak 8 den od ET jako tvůj první test
26. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz
Delf no tak to má dobrou vyřídilku ve 4 letech. S tebou hotová raz dva :grinning: :confused: Takhle vyvářela tchýňka, jednomu to druhýmu to, protože ten první to nejedl (jako syn a otec :grinning: ). A na to bych se teda ale mohla z vysoka.... u nás se uvařilo jedno jídlo jestli chceš jez, jestli ne, tak si vem rohlík............................ :sweat_smile: :wink:
26. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ten Pronatal vyzkouším určitě, ale ještě bych ráda měla nějakou alternativu, ještě nevím jak je to v Praze v Podolí a u Apolináře.
26. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Delf a ten 8. den jsem to zkoušela až odpolko a vylezla tam až když jsem ho švihla do koše a pak jsem asi po hodině vytáhla........................ takže hlavně v klidu........................... :wink: Ale držím moc pěsti! Což je samozřejmé jak pro tebe tak pro ostatní.....
26. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz
to jo vyřídilku má pořádnou a přesně ví kdy má to slovo použít tak aby se přesně hodilo minule jsem jí něco řekla,už nevím co a hláška zněla si se zbláznila mami né?!no fakt zralá na ránu
26. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
koukám,že teda test udělat hodit do koše a vytáhnu dvě čárky to je dobré nejsi jediná která tohle udělala :grinning: :grinning: to je dobré tak to tak udělám :grinning:
26. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Delf no budu na tě myslet :slight_smile:

A pro dnešek se loučím, pohlaďte břuchy těhu skoro těhu i ty připravující se na těhu a dobrouuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
dobrou sanu
26. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
soni ted jsem koukala do starších diskusí na Apolináře, hodně to chválí, tak je to na tobě :wink:
26. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz
sonka, my jezdíme do Jihlavy z Brna, taky je to vždy půldenní výlet, ale určitě se to vyplatí :slight_smile:
Jinak holky zdravím a přeju dobrou noc. Jsem mrtvoň :grinning:
Počasí je proměnlivé... není vyloženě hrozné. Mohlo by být hůř. Snad se vylepší :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Agi, jen tak dál, mysli na sebe!

Andi, jasně, zavádějí katetr, já jsem to zjednodušila na brčko, kterým se mimina sklouznou do dělohy.... :wink:

Sanu, tak jí kytky zakaž :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem to udělala.... ale po tom, co ochutnala lísteček, si stejně nedá říct, potvůrka malá kdytkožravá :grinning:
Jo, jinak s těma dveřma to bylo tak, že to byla dvířka od skříňky. Já jsem je chtěla před ní zavřít a ona mi tam vlezla hlavou... ale do rána to bude dobré, nejhůř bude boule na čele, těch už bylo... a ještě bude....

Sonka, to jsou divné způsoby, vynechat neděle... hm, ale u Iscare mě to nepřekvapuje. Nemůžu jim přijít na jméno a mám pro to závažný důvod... fuj, už bych byla sprostá....

Holčiny, přeju krásnou dobrou :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz
Tak z práce doma,tady zas hrozně prší,už je to otrava,včera nám svítilo sluníčko,na záchodě jsem měla pavouka a štěstí mi to nepřineslo.
Reaguju na wobludku,sanusku a jusinku,já už byla dvakrát těhu se svým přítelem,ale pokaždé mimoděložní,takže dřív to problém nebyl,teď už mám jen jeden poškozený vejcovod,tak nám jiná cesta nezbývá.
Dneska už mě taky bolí břicho,nemůžu na záchodě ani zatlačit a že tam na malou lítám furt.
Dobrou.
26. kvě 2010 ve 22:40  • Odpověz
Tak já otvírám holky v deset vyrážíme na ten velký UZ. Jsem nervózní, ale věřím, že je mimi v pořádku a zůstane s námi až do konce. :wink:
27. kvě 2010 v 08:15  • Odpověz
dobré ráno.

Mrně spí tak se běžím honem kouknout co nového???

Dabli tak si utz hezky užijte a věřím tomu, že to v pořádku bude :wink:
27. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
Brý den :slight_smile: ,

delf, tak co????

Sanu, břuch pohlazený, posílám pořádný kopanec :wink:

dabli, držím co můžu aby byl prcek na ultrazvuku úplně tabulkový :wink:

Já mám dneka taky KO, tak jsem zvědavá jak je drobek veliký :confused:

Ahojko, myslela jsem to tak, že kdybys měla v pořádku spodek (měla vejcovody), neměla bys problém otěhotnět s někým jiným, protože s tímhle partnerem si nesedíte, ale s jiným to bylo v pohodě.. Partnerova spermie nemá klíč k tvému vajíčku, přesně takhle nám to bylo řečeno..Ještě embryolog říkal, je to problém asi u 1-2 párů ze 100, bohužel :pensive:. Bude to v pohodě, problém je naleznut, teď už to jen hezky obejít..
Máš vyšetření na imunologii? Vytvářím protilátky proti obalu vajíčka, což je přesně ono.. Brala jsem prednison už před zavedením a pak až do 12 tt...

Sonko, Carů je dneska moc, jen najít to, kde jeim nejde jen o prachy :pensive:. Hlavně ne Pronatal, tam jezdí kamarádka, má za sebou 3x potrat v 7 tt a ještě žádný vyšetření.. Akorát z ní vycucávají peníze :angry:
27. kvě 2010 v 08:48  • Odpověz
Ahoj Gab, máš konečně klídek :wink:. Jak válčíte? Valentýnka už je kus ženský :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 08:49  • Odpověz
Ahojda holky :wink:

Dabli,Jusi at kontrola dopadne OK :slight_smile:

Ahojko myslím na tebe ,zas máš volat před 13h.?

Sonko já po neúspěšných 4IVF jsem změnila car a začala jezdit do Brna,holt to bylo na celý den, ale stálo to za to.Jsem mocinky šťastná,dnes 8tt +0 :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Hezký den děvčátka :wink:

včera jsem zapomněla určitě ještě reagovat na Nelču, Sanu
a večer jsem byla na Přešlapech a pak dodatečně na Zázrakách života :wink:

Neli, super, že už s Kubíčkem nemusíte na kyčle a tobě tfuj,tfuj,tfuj do boje ať to máš brzy za sebou a hlavně je to všechno v pořádku :wink:

Sanu, tak Celince velká gratulka a tobě mamko začne pořádný tělocvik :wink: :grinning:

Delf, mě pobavila s Kájou, no řeknu ti, že je to snad první dítko co znám, které je takhle masožravé :grinning: :grinning:

Ahojko, kéž by si ta potvůrka jedna našla cestičku, držím pěsti, bylo by to super :wink: :dizzy_face:

Dančo, no tak to jo s těma dvířkama, máš pravdu, je to hned a ještě těch boulí bude :wink: , hlavně že to není nic horšího

jinak u nás se snad dítko rozhodlo mě zničit, kňourá a kňourá, nic ho nebaví žádné hračky a nebo jen chvíli a chce buď jezdit v kočárku a nebo chovat :confounded: mě švihne, kde se dá to rozbité miminko opravit????????????????????????????? :astonished: :confused: :astonished: :sweat_smile:
to podezřívám snad už na zuby nebo nevím, pořád musí mít něco v puse, úplně blázní, tak nevím, usne jen na chvilku, max půl hoďky a kňučíííí a kňourááá :unamused: :frowning2:
chjooo, jedeme odpolko k našim tak snad bude chvíli klid :wink:
27. kvě 2010 v 09:59  • Odpověz
Dabli, ať je UTZ ok :wink:
27. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz
27. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz
Hele Verča :confused:
27. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
Sari jsem stále nějak mimo :sweat_smile: na oční se nemůžu dovolat....tak očičko tále čistím a kamarádka dr. očí radila ať mačkám kořen nosu u kanálku tak snad to pomůže....
27. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Tak ten byl boží Jára :grinning: :grinning:

Very měl manžel čas na to naše video????
27. kvě 2010 v 10:40  • Odpověz
Veru koukám , že teď přišla řada na Vás Míša má koukám super náladu jak naše vali od pátku do úterý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No nic jdu něco dělat asi topit a prát a pozbírat bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusi válčíme jak se dá.A hlavně nemám vůbec čas něco dělat s Důšou a to mě točí.jako kojím a hraju u toho člověče nezlob se. :sweat_smile: a hlavně asistovat při jeho hraní nezvládám.včera jsem vyvážela hnůj bobíkem a navážela krmení dinosaurům. :sweat_smile: No asoň něco se snažím co to dá.
Do školky chodíme až v 8.30h :sweat_smile: :pensive:
27. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.