• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj :slight_smile:

Dabli, držím palce!

Ahojko, poškozený vejcovod, tuhle diagnozu měla Evča Majerovic a má holčičky dvojčátka... přeju Ti, ať to taky tak vyjde!

Very, takhle se u Anežky projevoval růstový spurt a hlad. Co kojit pokaždé z obou stran?? Anežka to měla v 10. týdnu, Míšovi je 16 týdnů, tuším, mohlo by to být...

Jinak u nás po 14 dnech zase teplota, 38,5 jen to švihne. Já už z toho nebudu... Jinak je veselá a hravá, pěkně jí, ale chrčí z rýmy a má teplotu, chjo :confused:
27. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Gabčo, ještě ne, ale jak bude chvilka tak se do toho dá :wink: , ale nějak jsme se od té Vysočiny nezastavili :sweat_smile: :pensive:

Dančo, hmmm, mohlo by být :confounded: jinak né pokaždé, ale občas kojíme z obou stran, neboť se u jednoho prsa vzteká a u druhého pak né, je to fiškus :grinning:
ať je Anežce brzy dobře a teplota rychle zmizí :wink: , tohle blbé počasí těm hle nemocem akoráde nahrává :confounded: :frowning2:, tý jo jak tak dlouho neměřila teplotu, že ani nevím, na klasickým rtuťovým se odečítá půl stupně že jo???? :sweat_smile:

a taky jsem zjistila, že je alegický na místo u PC, jak vidí, že ho k němu vezu a chystám se zasednout spustí tu svoji písničku, je možný, aby byl tak vyčůraný a nepustil mě na PC??? :confused: :grinning:
27. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz
Very, jasan, že je to možný....
Jj, od 3 měsíců se odečítá půl stupně - u rtuťového i digitálního!
A teplotu neměř, já taky neměřím, jen když vidím, že není OK, změřím a vím...
27. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
hoja,

tak co Delf, testilaa, testila??? ani nedala vědět, lakota :wink:

má jeden skromný dotaz, jak mám počítat očekávanou ms, normálně bych ji totiž měla dostat zítra, ale vzhledem k tomu ž vím,, kdy bylo vajucho oplodněno, tak mi to vychází na začátek stimulky, takže asi od 6.5., no já jen že cítím břuch jako bych to měla za 5 minut dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
... docela mě zaujalo a je to jen na pár minut...

http://politickahra.signaly.cz/

Psala mi do IP Muchla, zda je sraz a zda mají přijet. Tak jsem jí to potvrdila, U Jezera v jednu, ve čtvrtek. Snad to platí. Tedy... doufám, že Anežka bude v pohodě... teď žuchla a praštila se hlavou do topení, chjo, mě svěřit dítě... ale je v poho, aspoň se zdá...

Míšo, tohle cítění je dobrý znamení... to jsme měly snad všechny... Hele, já bych počítala normálně délku cyklu od prvního dne poslední MS, anebo jinak 14 dní od OPU dělat test, protože když je to přirozeně, je přece "styk" v den OPU a 14 dní po styku už test spolehlivě ukazuje...

tady zas prší...
27. kvě 2010 ve 14:14  • Odpověz
sorry, sorry, sorry... byl tam docela zajímavý testík. Jenže když na to teď kliknu, tak se ukážou jen moje výsledky a nic jiného, takže se omlouvám všem :unamused:
27. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
takže tenhle odkaz??

http://politickahra.signaly.cz/

anebo na mých výsledcích dole "spustit znovu"
27. kvě 2010 ve 14:17  • Odpověz
aha?? tak to by vycházelo na 2.6., tak snad to je dobré znamení, mě tenkrát doktor řekl, že žádný cyklus nemám páč to mám rozházené stimulkou

budu doufat, loni jsem taky cítila, že to každou chvíli přijde a nic, jééééžiš jak já byla šťastně nevědomá, co bych za to dala teď
27. kvě 2010 ve 14:30  • Odpověz
Dani co ti vyšlo za stranu??? :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:36  • Odpověz
Jsem zpět.. KO v pořádku, malý odpovídá hmotností přesně na 32+0 tt což jsem dneska :slight_smile:, má 1820 g. Zatím je šikmo, můj odhad nelhal, halvičku má v pravo nahoře, jakoby do boku.. Tak uvidíme jestli se otočí, když ne, tak prý vzhledem k tomu, že jsem po IVF, bude rozhodnutí jak rodit na mě.. A já bych KP normálně nerodila, to se moc bojím..

vyhlížím dabli a Delf.. Kdepak jsou :wink:

Dani to je dobrý :slight_smile: a fakt mi to tak zhruba vyšlo :slight_smile:. Anežce ať je brzo líp..

Mišo, mačkáme pěsti co můžem ..

Gab, ale zvládáte, i školku neflákáte, tak je to dobrý :sweat_smile:. Jen od září už ten čas budete muset líp zvládat :slight_smile:
27. kvě 2010 ve 14:48  • Odpověz
Jusi, že by další KP - s tím jsem tu byla, tuším, první... a taky jsem byla párkrát ve stavu, že jsem nevěděla, co vlastně chci, jestli aby se otočila a rodit normálně, nebo aby se neotočila a císaře...

Míšo, vyšlo mi KDU-ČSL ... ale to tam bylo vidět, ne? Nebo se mi objevuje po stisku toho odkazu něco jiného než Vám?? Jsem z toho jelen, já a internet...

Holčiny, přeju pěkné odpoledne, jdu se věnovat manžílkovi, vstal po noční... a krotit tygra, po čípku je samozřejmě plná energie...
27. kvě 2010 ve 14:55  • Odpověz
Jusi že děkujeme :grinning:

delf si teprve jela pro tst, jsem si můru našla diskutit v jiném tématu, tak jsem zvědavá jestli se přijde pochlubit :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:56  • Odpověz
Dani já se nekoukala, mě vyšlo VV :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak zrovna ty bych nevolila ani omylem :grinning:
27. kvě 2010 ve 14:57  • Odpověz
Dani jojo, zatím KP. Uvidíme, ještě má čas se otočit, ale už jsem se taky stihla dostat do stavu, že nevím, jesli chci aby se ještě otočil a já musela tlačit :sweat_smile: nebo neotočil a byl císař..

Delf na nás prdí :sunglasses: a my ji tu vyhlížíme.. :confused:
27. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz
ahojky holky mooooc se omlouvám děkuji,že jste na mě myslely.Ráno jsme byli s Kirou na očkování a pak jsem jela pro test po druhé hodině to mám vycházky tak proto jsem nemohla dřív.moc se omlouvám
27. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
teda míšo já ti dám můu tak aby jsi věděla jo tak budete první kdo se to dozví,takže jsem teda testla áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá jsou tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2010 v 16:58  • Odpověz
foceno z mobilu teda tak nic moc no
27. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
Teda Delfi,moc aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mooooooooooooooc gratuluji :dizzy_face: !!!!!!
27. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
děkuji toma no radši jen potichoučku gratulka dokud neuvidím,že čárka sílí a pak na utz tak budu stále nervní jen aby se bobísci nepustili
27. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
Holky,prosim těch kterym se podařilo otěhotnět :slight_smile: ,nezbyl vam nekomu Utrogestam a Estrofem :frowning2: ,nemusi byt cela baleni.Děkuji moc.Pište na IP.
27. kvě 2010 v 17:03  • Odpověz
No jo,těmi carky ta nervozita jen začina,že???? :slight_smile:
27. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
Čus

Delf no tedaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tak tichá gratulka!!!!!!! A byl hožen test do koše nebo na tebe vykoukla rovnou aniž by jsi košem hrozila? :grinning:
27. kvě 2010 v 17:06  • Odpověz
díky sanu no do koše jsem neházela jen jsem tu čárku hypnotizovala aby vylezla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted ještě aby se to potvrdilo ufff,
to jo toma čárkama to začíná
no ale na to že jsem vypila před tím kafe tak moč musela být hodněředěná tak je pěkná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. kvě 2010 v 17:08  • Odpověz
delf joooooooooooooooooooo, tak tfuj tfuj tfuj
27. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Delf, tak teď to teprve budou nervy :sunglasses: .. Budu držet pěsti :wink:
27. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
díky holky to jo ted to budou nervy to jo do prvího utz jo jen aby se udržel a nepustili co myslíte holky kdy bude první utz?
27. kvě 2010 v 17:12  • Odpověz
já chci takyyyyyyy, blééééééé
27. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
Delf většinou je 14 dní po krvi
27. kvě 2010 v 17:13  • Odpověz
tj. kolem 16.6. +-
27. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Delf paráda :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: potichounku polehounku gratuluji a přeji,aby krásně sílila :wink: :wink: :wink:
27. kvě 2010 v 17:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.