• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahá to bude dlouhé :unamused: míšo taky budeš mít určo jo
27. kvě 2010 v 17:15  • Odpověz
Delf jj to bude dlaších dlouhých 14 dnů čekání a pak další čekání na další testy apod. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 17:16  • Odpověz
měla jsem nakonec mamku tady a tak jsme si udělaly palačinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Delf potichounká gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!, to je krásný, tohle napětí fakt závidím, jak jsem tu tuhle vzpomínala na ty svoje // a Danča psala: tohle mě nepřestane nikdy dojímat, tak asi tak :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , nádhernýýýý

jdu juknout na ten odkaz od Danči :wink:

Jusi, váha parádní :slight_smile: a porod KP, těžko soudit, říká se, že je to jeden z nejtěžších porodů a já znám paní, která má 3 děti a to poslední bylo právě KP a říkala, že to byl nejlehčí porod :wink: , akoráde těmhle dětičkám neměří délku a nechají je, aby se sami rozvinuli :wink:

ááá tak mě taky dojel manžílek z práce , tak juknu dýl :wink:
27. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
no ale po dvouch leteh to vidět na testu je fákt taková paráda holky zítra to zkusím z ranní moče a uvidím a když to bude lepší tak to řeknu asi drahé polovičce ikdyž překvápko by to bylo bezva,ale jak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 17:18  • Odpověz
Delf... s u p r :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... a my to víme a přítel ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 17:30  • Odpověz
no jo to je hrozné,ale chtěla bych mu to říct nebo ukázat a ž ta čárka bude pořádně vidět jako ona jde vidět,ale ,přece až bude silnější no vidíte jak vás mám ráda,že to víte dřív než přítel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 v 17:35  • Odpověz
Delf, potichu gratuluju a přeju, ať sílí :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
@rychnov3 díky a ještě jednou chci poděkovat za prášky moc moc děkuji
27. kvě 2010 v 17:48  • Odpověz
Tak jsem tu. Na UZ jsme čekali dvě hodiny. Šla jsem k doktorovi Eliášovi. Manželé a další drahé polovičky tam nechtěl. Vůbec jsem nic neviděla až na obrázcích. Všechno prohlédl, hlavičku, srdíčko, prstíčky atd. a vše je prý v pořádku. Potvrdil nám pohlaví tak jsme šťastni.

Byli jsme se podívat na kočárky v O nellu. Manža byl trochu na zabití. Nakonec jsme se shodli na Implastu a Dor Janu. Chceme ty dvě pohyblivá kolečka vepředu. A jěště nevíme zda troj nebo dvojkombinaci.
27. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
tak jsem udělala test od Danči,
též jako Míše mi vyšlo VV :pensive: - též nebudu volit :wink:

Delf, to jsi dobrá, že jsi to prvně řekla tady :wink: :slight_smile:

Dabli, jo pokud je UTZ u Eliáše ze zdravotních důvodů tak tam manželé nesmějí, pouze pokud jsi jako samoplátce :wink: Super, že je miminko v pořádku a žádná plodovka není nutná viď :wink:
prozradíš co čekáte???
27. kvě 2010 v 19:04  • Odpověz
dabli dobrá zpráva uf to jsi si oddechla vid a neprozradíš co to bude?
27. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
Delf :dizzy_face: super začátek, tak tfuj tfuj :wink:
My byli dnes u laktační poradkyně, paní byla moc příjemná a uklidnila mě, půjčila elektrickou odsávačku a něco poradila, tak to budeme zkoušet dál a uvidíme...
27. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
woblu díky takže poradila to je fajn tak hlavně aby se zadařilo
27. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Woblud, tak jsem moc ráda, že pokračujete dál, v kojení je dobrá rada nad zlato, uvidíš...

Delf, není zač :wink:

Dabli, gratuluju k výsledku! Když řekneš pohlaví, já to nevykecám, neboj :wink:

Hm, teď jsem byla u Anežky, plakala, je celá zpocená, chudáček, zas měla 38,5... jako ráno. ach jo... :unamused:
27. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky jste jak tchýně, ta to vědět nechtěla a teď vyzvídá. Je to pro nás překvapení a my si ho chceme uchovat co nejdéle.

Jinak nevím s těma kočárkama.
27. kvě 2010 ve 21:09  • Odpověz
Hoj

Danu chudák :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak ať se z toho vychrupne a zítra je líp!!!!!

Dabli no akorát rozdíl mezi tchýní a námi je takový, že my jsme to vědět chtěly hned a tchýně až teď :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak bude překvápko, to tu dlouho nebylo.
27. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
copak Ahojka se ani dneska neozvala :unamused:

tak to asi nebude mít dobré zprávy
27. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
Sanu jojo třeba to nevydržím, al e nás to překvapilo. Já si myslela to druhé pohlaví. No mazec, ale už to vím od pátku tak si to užívám
27. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Tak já tipuju holčičku.

Míšo ajo :unamused:
27. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
no jo ahojka jakpak to asi dopadlo :confounded:
27. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
autor
ahoj, jsem měla skoro do 20.hod školení řidičů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Delf má // , to je super, ale přiznám se ,že mě teda s testování asi švihne,mám z něj děsnej strach
Delf- to je super fakt, že jo. Připomen mi ty máš ket nebo Et a kolik ti zaváděly mimísků. Já ted mám hlavu jak pátrací balon , v práci samý změny a já absolutně nestíhám.

dani- chudinka Anežka, takhle když píšete , že dětičky stůnou tak mi to úplně drásá srdce. :pensive: :pensive:
27. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
agi děkuji mám to ve fotobloku napsané.víš co já si říkám,že raši testnout doma a pobrečet si než pak u nich v ordinaci se dozvědět,že to nevyšlo,ale ještě není vyhráno.
27. kvě 2010 ve 21:50  • Odpověz
jé holky a jak to je s krví mám přijít za 14 dní od ET ráno na osmou to vím bez obědnání,a to mussím čekat na výsledek a nebo si jen zavolám?
27. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz
delf stačí když si zavoláš a oni se s tebou asi rovnou domluví na UTZ
27. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
Dabli, já tipuju rozhodně kluka... a taky tipuju, že to nevydržíte a když se to nedozvím tady od Tebe, že mi to přinesou rychnovské tamtamy :grinning: :grinning: Hlavně, že je mimi v pořádku...

Holčiny, díky, díky... nejdivnější je, že baští a je naprosto v pohodě. A pak ji změřím a koukám... no a takhle se potila naposled snad v té nemocnici... ale přesto věřím, že to bude dobré a to rychle :wink:
Přeju krásnou dobrou, jdu se na to vyspat :wink:
27. kvě 2010 ve 21:54  • Odpověz
v Jihlavě ti vezmou krev a za hodinu naklušeš k doktorovi a domlouvá se co dál, at to vyjde či ne
27. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
Delf, to bude příjemné volání, pokud ta dálnice vydrží... no a až budeš volat, domluví se s Tebou na UTZ :wink:
Dani držíme vám pědti, at je to rychle pryč :wink:
ahá míšo díky
tak at je klidná noc rychnov a je co nejdřív v pohodě
27. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
delf- už jsem to přelouskala . Mražáčci už nebudou potřeba a moc ti to přeju holka. :slight_smile: :slight_smile:

dabli- tak jakpak ,řekneš, neřekneš????Holka s tebou to taky není jednoduchý :sweat_smile: :sweat_smile:
27. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.