• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
doufám,že ho nebudu domlouvat s tou čarodějnicí :grinning: já už se lekla,že tam budu muset čekat uf
27. kvě 2010 ve 21:57  • Odpověz
autor
jdu spát jsem k.o. Tak pááááááááááááááááá všem
27. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz
autor
delf- to není čarodějnice ,ale přímo důra!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz
pa pá agi no jo tak důra teda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj,nevyprdla jsem se na vás,ale makám,teď jsem dorazila,jsem totálně zničená a první cesta vede za vámi,ale vy už chrníte.
Tak jak už jsem se smířila neni z toho nic,neoplodnilo se ani jedno a protože jsem měla včera výčitky,jestli jsme si neměli zaplatit ICSI a zkusit to,tak mě dr. embryoložka řekla,že by to stejně asi nemělo cenu,protože zralé bylo jen jedno vajíčko,takže ty dvě by se stejně neoplodnily.V úterý se jdu domluvit co dál.Akorát mám pořád zavádět Crinone,ale připadá mi to zbytečné.
Delf,paráda,gratuluju.
Dabli,vidíš vše ok.
27. kvě 2010 ve 23:10  • Odpověz
Holky zdravím...

delf i já potichounku moc gratuluji :wink: :dizzy_face: a hned jsem si vzpomněla na svoji první tenkou čárku ...jak jsem na ni hodinu civěla a klepala se jak ratlik :sweat_smile:

dabli taky gratulka to spadl kámen ze srdce viď.A já tipuju holčičku :wink:

ahojko vše se v dobré obrátí , uvidíš :wink:

dani to je něco , pořád mardi :confused:
28. kvě 2010 v 01:23  • Odpověz
Dobré ráno přeji všem :slight_smile:

Se jinak vstává, když venku svítí sluníčko :dizzy_face: No ale na jak dlouho.....

Danu tak jak Antežka???

Delf co říká testovcí pruh dnes? :wink:

Míšo jak ty? Myslím OHSS.
28. kvě 2010 v 06:44  • Odpověz
Dobré ráno,

konečně mám chvilku než se Anetka vzbudí :wink:

Venku to vypadá konečně na hezký den..tak snad to vydrží :dizzy_face:

Delf, super, mega gratulkaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at čárky sílí :dizzy_face:

Ahojko, to mě mrzí :pensive:

Dabli, super, že UZ dopadl dobře :wink: pohlaví není důležitý :wink:

A jak se cítí Míša??

Dančo, jak Anežka?
28. kvě 2010 v 07:45  • Odpověz
Ahojky, jen hlásím, že žijeme, jen je takový blbý ovzduší doma, noooo, snad to brzy přejde, jednou ta krize musela přijít, ale po 11ti letech v pohodě na mě taky mohla zapomenout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak nedočítám, gratuluju těhulkám ke // a ke kontrolám a stimulantkám držím palec :wink:
Dětičky ať jsou brzy zdravé a dělají pokroky jako třeba Selinka :wink:

Až bude líp, nahlásím se :wink:
28. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz
dobré ráno holky
28. kvě 2010 v 08:43  • Odpověz
@ahojkyholky třeba se bude hned pokračovat ahojky nebude pauza,když ho máš stále brát :unamused:
tak dnes po dlouhé době vidím modrou oblohu a sluníčko to je bájo snad to vydrží
28. kvě 2010 v 08:45  • Odpověz
@delf14 čárka je jasnější než včera, tak držím pěstičky :wink:
28. kvě 2010 v 09:09  • Odpověz
děkuji moc dabli že to bude holčička?!typuji :wink:
28. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
Tak tady je naše mimi. Líp to nafotit nejde
28. kvě 2010 v 09:11  • Odpověz
jé jak tam jde krásně vidět ta páteř vid to je supr
28. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojda holky,konečně sluníčko :sunglasses:

Ahojko je mi to moc líto

Tesi at je líp :wink:

Dani co noc,jak je Anežce?

Delf super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,čárka zesílila :wink:

Míšo, Andi mysím na vás jak vám je?

Dabli krásné fotečky
28. kvě 2010 v 09:24  • Odpověz
jo jo jde vidět páteř, nosík a čelo a oči po taťkovi. Kdoví co bude mít po mě :slight_smile:
28. kvě 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky. Jsem z toho volaký zmetěný... dnes je naprosto v pohodě, teplota žádná, jen trochu rýma, ale fakt jen trochu... co tohle znamená... kámoška tvrdí, že na ní vletí virus, ona ho s jedním dnem teploty porazí a zas je dobře. Ale zda je to normální??

Ahojko, tak to buď ráda, že sis neplatila ISCI kvůli jednomu vejci. To by sis vyčítala, těch vyhozených peněz.... a gel bereš dál proto, aby se Ti nerozhodil cyklus a abys mohla brzy zas stimulovat, přeci.

Delf, nádhera :dizzy_face:

@tesinka
Tesi, drž se. A doufám, že na srazík přijdeš?!
28. kvě 2010 v 09:32  • Odpověz
tak to byl nějáký rychlí bacil no ale hlavně že je už dobře no uvidíš dál pokud by se to opakovalo tak se zeptej doktorky na to
28. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz
... jinak díky za starost o Anežku, jste hodné, vždycky mě to povzbudí... ne, že by se jiní nezajímali, ale tchyně ji hned vidí v nemocnici a hned mi "řve" do telefonu a moje mamka zas, že ji moc / málo strojím a já si to překládám, že za to můžu já... naštěstí je dnes krásně a tak to není konečně po několika dnech na budku :grinning: :dizzy_face: Sváča a ven. Pa odpol.
28. kvě 2010 v 09:35  • Odpověz
taky valím ven holky,určit se nestaráš o Anežku špatně starej se tak jak do ted :wink: ty sama víš jak jí nejlépe ustrojit a tak
28. kvě 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

mě včera spadl noťas a už se mi nechtěl potvora zapínat :angry:

Dabli, tak nebo tak, hlavně že je miminko zdravé :wink: , co tipuju no já kluka, ale když píšeš co bude mít po tobě ??? tak teda nevím, no nechám to na tom klukovi :wink:

Delf, čárečka je super, krásně sílí :wink: , bommmmmba :slight_smile:

Ahojko, chjooo :frowning2:

Dančo, ty a špatná matka??? to nemyslíš vážně, a s tím strojením je to u nás taky tak, jednou málo, pak zase moc, staráš se dobře a výčitky máme každá - neboj nic, Anežka je bojovnice po mamce, takže ji nějaká horečka neporazí :wink: :slight_smile:

u nás taky sluníčko paráda, ale hlásí deštivý víkend :angry: :frowning2:
28. kvě 2010 v 10:34  • Odpověz
@tesinka Tesi, to je fajn, že žijete :grinning: ....snad budebrzy líp, krize pomine a bude zase 11let klid :wink: , ber to z té lepší stránky 11let jedobrá výdrž bez krize :slight_smile: a co srazík
28. kvě 2010 v 10:46  • Odpověz
@rychnov3
@verysek1
holky dík za podporu, teď se mi v hlavě honí různý myšlenky, nevím, jestli bych byla dobru společnicí na srazíku. Je to fakt děs a prostě nevím, jak z toho ven :confounded: :pensive:
28. kvě 2010 v 10:57  • Odpověz
Dabli, miminko vypadá moc hezky :dizzy_face:
Dani, třeba to k něčemu bude dobrý - Anežka si nadělá protilátky a za čas bude zdravá jako řípa :wink:
Tesinko, krize potká každého, těš se na usmiřování :wink: já tipuju, že bude sladké a bude z něj další miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
@tesinka Tesi, moc mě to mrzí :frowning2: , ale třeba by ses aspoň vykecala, víš co tam vždycky semeleme, kde co a vylít si srdíčko taky pomáhá :wink: , ale samo nebudeme nutit, musíš sama vědět jak se cítíš, přeju jen ať je brzy zase dobře a tomuhle se jen zasmějete :wink:
28. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
zdravím....

Delf čárečka tloustne :wink: tak to je super :slight_smile:

Woblu tak bojujete s kojením jo?Hlavní , že laktační poradkyně poradila :wink:

Já jedu k tchýni na návštěvu tak dorazíme až pozdě odopledne.
28. kvě 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahoj ženy, nějak nestíhám tak aspoň hlásím že ještě žiju :slight_smile: ,

dani,špatná matka? Tak to já jsem podle tchýně taky.Ale neboj,jasně že nejsi.A každá maminka rozumí nejlíp svýmu miminku.Ať si ostatní říkaj co chtěj. :wink:

On je v plánu zase srazík? nechce se mi to dočítat celý pač je toho tolik,že bych to nezvládla.
28. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj,venku je krásně,ale občas se sluníčko schová.
Dabli,tipuju holčičku,ty přec bývaj po tatínkovi.
Dani,aha,no to víš začátečnice,stejně su zvědavá,kdy to dostanu.
Tesi,možna by ti pomohlo vypovídání na srazíku,chápu o některých věcěch se mluví těžko,ale někdy lepší vykecat se než to v sobě dusit.Přeju ať je líp.
Delf,tééda,že by taky dvojčátka.
Verýsku,co rozbité miminko???
Woblu,tak jak kojení?
Beryk,kdy máš další ko a jak je,co na to okolí,že jsi těhu,myslím rodiče,kámošky,jestli už jste to řekli a ták.
Zdravím ostatní na které jsem nereagovala.
28. kvě 2010 v 11:14  • Odpověz
JJ bojujeme. Odsát se mi zatím nic nepodařilo, asi toho mlíčka přece jenom není tolik. Ale s klidem jsme najeli na tříhodinový režím, hodinu kojíme, dokrmujeme a přebalujeme, pak máme každý dvě hodiny pro sebe - já si můžu v klidu čuchrat po bytě a napucnutej prďoch si na balkoně spokojeně žmoulá dudlík :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.