• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hezké poledne,

delf hezkýýýýýýý, jen tak dál :slight_smile:

Sanu OHSS snad dobrý :wink: blbě mi není, teda myslím jako zvracení a břicho mám jen trochu nafouklý

Luuc cítím se celkem v pohodě, jsem se dala do úklidu, už jsem se nudila, ale v klídečku, píchá mě břuch :slight_smile:
28. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Ahojko, no miminko je trochu lepší, už není tolik rozbité, ale pořád to není ono :slight_smile: , ale nestěžuji si, může být i hůř :wink:

Woblu, tak super, bojujte i nadále to vybojujete a těch 2 hodin si užívej, já měla u malýho 3 hoďky klidu a teď máme nejdelší spaní přes den max 1hodinu a to je úplný zázrak :wink: , v kočárku je to lepší, ale to musíš jezdit a jezdit :grinning:

Míšo, pomalu uklízej, neblázni, se děti leknou, že máma je workoholik :grinning: :wink:

SRAZÍK:
kdo vůbec organizuje srazík??????????????? je to vůbec zamluvený??? :sweat_smile: a kdo jde a kdo ne?

mě konečně dorazil cucací váček na ovoce a zeleninu pro mladýho, jsem to viděla u Evči Majerovic a zdá se mi to super, tak mám radost :dizzy_face:
28. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Kouknu na vás zase večer,za chvíli abych jela do práce a k tomu zítra přesčásková sobota.Doufám,že to bude alespoň utíkat.
28. kvě 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jo a taky jsem chtěla reagovat na Járu a jeho káru,to nemá chybu,přeci jen videa dětí jsou kouzelný.Jsme se s chlapem alespoň zasmáli.
28. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Ahojko, ať to v práci utíká a zítra sobotu přežij :wink:
jo to video je fakt božíííí, taky se mi moc líbíííí, Jára prostě jede!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :dizzy_face:

Šári, kdy budou fotečky???? oboje jak z oslavy tak z focení???
28. kvě 2010 ve 12:51  • Odpověz
Holky, fakt díky!

Míšo, opatrně, zlehounka!

Verčo, cucací váček :confused: to mě minulo... to je jako žužladlo, ze kterýho "vytáhne" chuť mrkve nebo jabka??

@madlina
Madli, jj, sraz 1. čtvrtek v měsíci (tj. po sirénách), v jednu v Pardubkách :slight_smile: Restaurace U Jezera

@tesinka
Tesi, přijeď, přijdeš na jiné myšlenky... Jsmě pro Tebe tak trochu "cizí" a právě proto můžem pomoci...

Ahojko, ať Ti práce utíká!! Moje drahá polovička má taky 6. směnou za sebou, 6. noční....
28. kvě 2010 ve 13:23  • Odpověz
Jasně v klidu a pohodě, jsem začala o půl desáté a teď jsem skončila, už jen peru, takže žádná křeč :grinning:

Ahojko to mě mrzí, ale držím pěsti na přístě, to už budete vědět co a jak a určo to bude v pohodě :wink:
28. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Dančo, přesně tak :wink: a žádný kousky po bytě :grinning: ikdyž známe děti :grinning:

http://www.aukro.cz/item1046839756.html#gallery
28. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
míšo v poklidu jasné. :grinning: jo a kdy to zkusíš ty testit?
já byla sekat zahradu nechtěla jsem aby bylo babičce divné ,že už jí nehci osekat zahradu,tak jsem šla dobrovolně ale bylo to rychle osekané a pak jsem hodila kopyta nahou
woblu jen tak dál však určo se to zpraví a budeš v poho kojit.
28. kvě 2010 ve 13:49  • Odpověz
delf nevím jestli budu testit, se bojím jak sviňa, se omlouvám za ten výraz :grinning:

já ted byla na procházce se pesem, konečně pořádný počasí, doufám, že chvíli vydrží a aspon mi pořádně uschne prádlo :grinning:
28. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
Delf, opožděně gratuluji :slight_smile: Já věřila, že tam ty // budou, nějak jsem to cítila - takže mě to ani nepřekvapuje :slight_smile: Ale gratulace veliká!!!!

Míšo, a kdy ty budeš testovat?
28. kvě 2010 v 16:57  • Odpověz
Sovi nemám ponětí :pensive:
28. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz
tak já mám upečené houstičky a mini indiánky ještě smočit v čokošce, ale to asi až zítra a nebo večer, pak možná vymyslet nějakou rychlou buchtu a jestli se vyplní předpově´d a bude celý víkend pršet, tak nevylezu a budu se jen cpát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Míšo, myslíš, že bys vydržela až do krve netestit???? já asi ne :sweat_smile:
28. kvě 2010 v 17:43  • Odpověz
Sovi a jak ty, co spolubydlící??? :grinning:

a jakpak Rozinka?
28. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
@beryk kam přesně do Brna jsi jezdila? Dík. :slight_smile:
28. kvě 2010 v 17:46  • Odpověz
Soni Bery jezdila nebo jezdí do Repromedy :wink:

Very nevím, možná vydržela, se tak bojím, že to svět neviděl :frowning2:
28. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
Míšo, tak to klobouk dolůůů, ale my to tady nevydržíme :sweat_smile: , tolik bych vám to všem přála, byla by to pěkná řetězová reakce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Hlásím se od našich.Nedočítám,to bych fakt nedala...Psala mi Verča,takže nejdůležitější informace vím a to je hlavní. :wink:
Takže:
delfi - gratulace,zatím ale jen potichoučká a držím dál pěstičky :wink:

dabli - fajn,že je na UZ všechno v pořádku a jestli se tu tipovalo,tak já tipuju holčičku :wink:

A jestli se domlouval srazík,tak já se srazíkovat určitě budu :wink:

Jinak nového u nás nic,Klaudi se rozhodla,že bude nejspíš operní pěvkyní a tak už od teď trénuje hlasivky.Spí minimálně - dopoledne 30 minut,odpoledne 30 minut,někdy AŽ hodinu. :fearful: :sweat_smile: Takže jsem se upnula ke dni,kdy začne sama chodit a doufám,že snad potom už bude potichu. :confused: :sweat_smile: :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
@vm72
Věrko :grinning: , moc hezký příspěvek :grinning: , Klaudinka bude pěvkyní, z toho si nic nedělej náš mladý taky začíná lumpačit :sweat_smile:

čekám až mi trochu dotuhne čokoška na ty indiánky, ale nějak se ji nechce
a musím vám říct zápich kuchyřky - v rychlovce peču bábovku neboť jsem měla venku máslo a tak si říkám, tak když je měkké a trouba nahřátá, tak to rychle zfouknu, tak jsem to zfoukla - bez másla :angry: :confounded: , no jsem zvědavá jaká bude chuděra jedna a takový hezký těstíčko a hlavně, že jsem ji pekla kvůli tomu máslu :grinning: , no to bych nebyla já, když se mi povedly housky a indoši tak aspoň bábovice se musela pos... :grinning: :grinning:
28. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
kuchyřky = kuchařky
zfouknout = sfouknout

pane bože takový chyby, já jsem fakt idiot :grinning: :sunglasses: :sweat_smile:
28. kvě 2010 ve 20:33  • Odpověz
Verčo, tak s tím máslem, to je bomba... promiň, pousmála jsem se...

Jj, Rozi, v pondělí ji končí pobyt, takže zítra ještě procedury a zítra odpol. nebo v neděli domů, tipuju. To to uteklo... měsíc v háji. Anebo si bude lázně prodlužovat??

U nás je dnes už klid, Anežka je v pohodě, tak si to užívám, ale radši půjdu včas spát, kdyby náhodou...

Přeju krásnou dobrou :wink:
28. kvě 2010 ve 21:42  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
28. kvě 2010 ve 22:37  • Odpověz
Dobré dopoledne :slight_smile:
zavírám i otvírám :wink:

všem hezký víkend
29. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz
Dobré dopoledne, předposlední večer a druhá ráno.

Přeju všem krásný sluníčkový den a podle absence tady tipuju, že si ho všechny užíváte a to je dobře :sunglasses:
29. kvě 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahojda holky,všem krásný víkend :sunglasses: ,dneska je tam báječně :sunglasses:
valím ven,stavím se u kámošky,dneska její dvojčátka (sanusátka)slaví rok :wink:
29. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
Sanu jsme to asi s tím OHSS zakřikly, mám břicho jak balón a příšerně mě pícha v břiše, se to nedá vydržet

já teda doufám, že se pletu, ale bolí to jak mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2010 v 18:40  • Odpověz
Zdravím,tak krásný den byl a já se pekla v práci,sem si řekla,že příští víkend nepůjdu,pokud šéf nedá nějaký prašulky navíc jako odměnu za ochotu.
Míšo,nechceš si brnknout do Jihlavi na gyndu,co s tím,švagrovka měla OHSS před pěti lety a žádná sranda to nebyla,je fakt,že jela,když už nemohla bolestí vydržet.Vajíček si sice tolik neměla,i když co já bych za takový počet dala,ale píchala sis větší dávky,tak bych to nepodceńovala.
29. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahojko ani ne, jsem si naordinovala zase kýbl pití, tak uvidím co ráno, snad to bude ok :wink:
29. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak tak, za tohohle počasí je hřích sedět u pc :sunglasses:
Míšo, doufejme, že OHSS rozjíždí ty dva prďolové :wink:
Zítra spěcháme na chaloupku, tak užívejte víkendu :slight_smile:
29. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
den byl super :dizzy_face:

Ahojko, to máš recht s tím šéfikem, když něco chce musí vás motivovat :wink:

Míšo, neblázni, já bych si taky radši cinkla :confused: ať jsi v pohodě :wink:
a taky jsem se chtěla zeptat jestli nedorazíš na srazík, to už bys mohla vidět // a pamatuješ já byla taky čerstvě na srazíku co jsi byla i ty, já to měla už potvrzené z krve, ale jako samoplátce a ještě jsem se fotila jako netěhulka :slight_smile:
ráda bych tě viděla :wink:
29. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.