• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
já to nepodcenuju, jen jsem včera vypila asi min než jsem si myslela, neumím to hlídat
30. kvě 2010 v 10:37  • Odpověz
tak flašky před sebe at víš :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz
to bude trochu prblém, nejsem doma, sedím u našich a tady žádný flašky nejsou :sunglasses:
30. kvě 2010 v 10:48  • Odpověz
ó jé tak to potom jo teda tak to musíš vymyslet jinak :wink:
30. kvě 2010 v 10:58  • Odpověz
Hezkou neděli všem.....

venku zas bude pršet a včera bylo tak nádherně.Valentýnka spí tak jsem konečně něco stihla, ale není toho mnoho.

Veru seš fak jednička takhle péct :wink: indoše, bábovku :confused: Já budu ráda, když dneska stihnu řízek a brambory :sweat_smile: A hlevně zdolat tykupy co mám žehlit :sweat_smile:

Míšo , teda OHSS :confused: hlídej se ...
30. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
Helou jen hlásím, že žiju!

Dočíst nestihnu jen co je na téhle stránce. Míšo OHSS hlídej to čééééééééééééče, aby jsi nemusela pak jít na vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak nic nového.

Jo Sel se začíná prořezávat asi ďub a včera měla 7mi měsíčniny ale nejdou mi vložit fokty, tak zkusím dýl...

A musím pádit, tak zatím pa
30. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
I já se hlásím při neděli,prší a prší a to je odpo dětský den v Jihlavě s rádiem Vysočina a bude tam i kouzelná školka,lituju dětí,že jim počasí nepřeje.
Dani,řekla bych,že i můj chlap má tisícero permoníků v hlavě,v pátek a v sobotu měl ty přeložené akce a řekla bych,že si to mnohokrát vynahradil,myslím,že ho ani na oběd nebudu budit.
Delf a přítel není zvědav,neptá se???
30. kvě 2010 v 11:15  • Odpověz
on myslí že to vydržíme až do krve :grinning: no jo no je naivní :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 11:17  • Odpověz
Tady taky prší,
chtěli jsme odpolko vyrazit na dětskej den ale asi to odpískáme :frowning2: .
na srazík se pokusím přijet.Vyzvednu Adél dřív za školky ale dorazíme fakt až kolem třetí.Tak doufám že se hned nerozuteče a nepřijedu do prázdný restauračky.
30. kvě 2010 v 11:30  • Odpověz
Madli, určitě počkáme... aspoň tedy já. Drahá polovička má odpoledku, tak nebudu mít kam spěchat. Jo, vezu sice Žofi, ale to neva :wink:
Na srazík se moc těším!!

A to počasí je hnus... :unamused:
30. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Holky pomóc. Už od včera mě strašně bolí nohy od kolena dolů. Hlavně paty. Nateklé je nemám, ale strašně to bolí. Mám nohy pořád nahoře co to jde, ale nepomáhá to. I když něco dlouho dělám s rukama tak mě přijde, že mi mají upadnout.
30. kvě 2010 v 15:01  • Odpověz
dabli a nechceš zavolat doktorce?
30. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
delf já jsem to doktorovi říkala minulý týden, že mám těžký nohy a chytají mě křeče. Napsal mi Hořčík a že pak mám začít brát něco na křečové žíly, ale teď mi to přijde blbost v těhu. Křečové žíly máme totiž v rodině tak jako prevenci, ale nevím
30. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
ahá tak mu to radši zavolej,že se to zhoršilo,třeba by ti zvedl dávku hořčíku nebo něco jiného
30. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
holky hlídám nebojte, jsem v pohodě

zase jsme zmokly a ted jsem chrněla, jsem nějaká nevyspalá, to je to naše zvíře co v stává v pět ráno :angry:
30. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
Míšo, a až k němu přibudou dvojčata, tak to už se nevyspíš vůbec...

Dabli, máš, tuším, hořčík Magnosolv - ten se může až 2 pytlíky denně, tak se toho neboj a popíjej. Jinak na křečové žíly v těhu nic není, ani mastičky! No a... smiř se s tím, že Ti nebude dobře. Mě brněla pravá ruka celou druhou půlku těhotenství, vlastně jsem ji skoro necítila, hlavně ráno. Po porodu to zmizelo. S Tvýma nohama to bude asi totéž...
30. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz
Dani hlavně aby byly, to nevyspání budu brát jako nutné zlo, ale k psovi vstávat nemusím a stejně se nevyspíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. kvě 2010 v 18:49  • Odpověz
Ahojda.Míšo budou budou :wink: Delf tak dodatečně potichounku gratuluju. :wink: Very Jára nemá chybu silně mi to připomíná našeho Martina když byl malej akorát věčně seděl v žiguli a vedro nevedro oběd neoběd...Dani tak snad už se ty nemoce vyhnou :wink:
30. kvě 2010 v 19:14  • Odpověz
Dančo mám magne B6 jsou to prášky asi z jednoho zvýším na dva. Jsem utahaná tak se jdu konečně natáhnout. Jinak pořád pozoruju a hlídám bříško zda cítím pohyby, ale pořád si nejsem jistá. Pak se budu divit až se malé ozve. :sunglasses:
30. kvě 2010 v 19:23  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cepecek/album/nasi-snecci/

Ahoj - tady jsou nai šnečci dneska vyfocení :slight_smile:
30. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
Ola

Míšo já vím, že to máš pod kontrolou, to jen tak pro sichr................a trhači................... teda jak to jsou naši mazlové, tak někdy jich mám pěkně plnej chrup, když Sel uspávám a oni začnou strašně hlídat atd atd atd............ no jo riziko povolání :wink:

Danu, takže ANežka v pořádku to je paráda, ale teda záhada!!! :confused:

A nám se klubou ďuby :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Cep jdu si zpravit oko :dizzy_face:

A venku má obloha zase prazvláštní barvu :angry: :confused:
30. kvě 2010 v 19:38  • Odpověz
Čepi to už jsou klackovééééééééééééééééééééé :dizzy_face: (nebo klacek a klacková, nebo klackové v ž.r. :grinning: )
A co pohlaví??????

A chtěla jsem vložit fotku 7mi měsíční Sel, ale bohužel.... prostě to se mnou nekomunikuje. :angry: :angry: :angry: :angry:
30. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
Sanu - pohlaví víme a nepovíme :slight_smile: je to překvapení :slight_smile:
30. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
čepi taky jsem jukla a jsou to prdolové velcí jé
teda sanu jako,že nekomunikuje to je divné
30. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
teda je tu další tajnůstkářka :grinning:
30. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
Čep ahaaa, tak prozradíte aspoň jména? :grinning:

Delf no prostě mám Explorer, tak to bude asi tím a teda jak to nějak přeonačit to fakt netuším......
A jak je? Jakto, že není vloženej další test? A to jsi to ještě vydržela to neříct jo, tojsi borec to byla moje první cesta když jsem vytáhla test z koše - za manžou (jestli nemám mlhu :grinning: )
30. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
@ sanuska ale jo řeknu kluci Tomáš, Štěpán, holky Anna a Tea, kluk holka - Štěpán TOmáš, Anna Marcela

Už víš co to bude ? pomohla jsem :slight_smile:
30. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
vydržela :grinning: já ho mám taky ten prohlížeč a nemáš v něm něco špatně nastaveno?no dnes mi v jeden okamžik nebylo moc dobře tak jsem se šla najís aspon trochu a bud bych se po...a nebo by to bylo ok,ale naštěstí to druhé
30. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holčiny!
Tak Klaudi asi trápí zoubky :confounded: Má průjem,a to i několikrát denně,teplotku a pořád pobrekává :cry: U nás teda nic nového pod slunce,s tím kňouráním,ale tohle je opravdu takový lítostivý a zoufalý.Útěchu hladá v mém náručí a když to nepomáhá,je z toho ještě víc rozmrzelá.O noci ani nemluvím... Na dnešek jsme u ní byly střídavě s mamkou asi tak 20x :rolling_eyes: :confounded:

Takže se srazíkem do vidím tak 50:50.Prostě uvidím,podle situace. :confused:
teda čepi ty jsi tajnůstkářka :angry:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.