• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Woblud, žádost na pojiš´tovně je schválená na 3 měsíce, to byste zatím vyléčili i ty chlamýdie... ale já myslím, že u Vás fragmentace neodhalí nic, že jste zkrátka v pořádku, jen ti spermoši nechtěj spolupracovat :wink:

Jo, pěkný večer přeju, jsem zpět od našich, ze cvičení a z frániny. Jdu dočíst, drahá polovička tu bude za pár chvil.
9. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
holky a kde se ty chlamýdie jako dají chytit????
9. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz
Gab, nějak jsem se s tím smířila. Aspoň si s manžou odpočnem od toho plánovaného sexíku, vždyť to je už na palici pro oba. Stejně je to paradox :grinning: Napřed se pomalu věsím za nohy na lustr, jen aby ani jeden spermoník neunikl a teď budu trnout, jestli náhodou nejsem těhotná :slight_smile: Život je jeden velkej komiks, fakt :grinning: A ty testy se nedělají běžně. Dělají se při opakovaných potratech. Toxoplazmoza způsobuje potraty, nezpůsobuje neplodnost. A já, když tady ve zdravotnictví dělám, tak jsem si to na radu Nelči odebrala a je tam, mrcha jedna :rolling_eyes:
9. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Dadoši, držím palce na stimulaci.

Evíku, k tomu epidurálu, já se uklidňuju tím, že s epi budu líp spolupracovat, což se očekává, o tu bolest jde ve druhé řadě... aspoň se tím epi uklidňuju, protože mi asi nic jinýho nezbývá. ... O komplikacích při porodu dvojčat jsem tu psala, vím to od těch kámošek, obě začaly přirozeně, obě skončily na císaře a jedna pak 10 dní na JIP... a to měla děti 2,1 a 2,8 kg...
A o měřítcích výkonnosti (sice v jiném oboru) jsem napsala přes sto stran práce, hodně mě to teď ty porodnice připomněly, jak jedou na čísla a kašlou na lidi. A hodně mě to štve... jenže bohužel si, Evčo, asi nepomůžem, tak to budem muset vybojovat tak, jak to je.... Ale s.re mě to, hlavně za Tebe,... to tedy jo... :confounded: :confused:

Rozi, nešil s rizikovýma týdnama, věř tomu, že je to OK - a klidně můžeš nadále obden testovat... tím nic nezkazíš :wink:
9. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz
Eviku, tak přijeď do Pardubic, tady ti dají v podstatě vybrat,jak chceš rodit. Ale většinou se tu dvojky řežou!!!!
9. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
holky jinak rada ode mě neplašte, když se nic neděje, :wink: plašte až nějaká situace přijde, ale s mírou, to mi dr pořád cpal do hlavy..takže buďte v klidu a užívejte si, že jste těhule :wink:

lady tý jo to je jak u nás :grinning: jakou už máme s manžou namakanou otočku, nohy hore :sweat_smile:
9. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz
Asi tak nějak Gab :grinning: Manža si připadá jako plemennej hřebec a já to nemám ráda plánovaně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to děsný, takže my máme půl roku klídek, si to budu užívat :slight_smile:
9. čer 2009 ve 22:32  • Odpověz
ty lady já mám na ty potraty taky pech, dyk víš a hlavně to nikdo nikdy nepátral proč??Krom mě teda :sweat_smile: cosi mi tenkrát testovali, ale to už je víc jak rok.. nevíš jak se má Veru s Natálkou??
9. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz
Gab, jaká Veru???? To je někdo, kdo ležel na pokoji s tebou?Musíš mi připomenout:wink:
9. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
už nám ten sex z toho plození ani nechutná :sweat_smile: tak asi
9. čer 2009 ve 22:36  • Odpověz
Dobrou, kočandy.
9. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz
no taková holčina co tam pořád baštila a kamarádila s tvojí kamarádkou měla taky mímo.
9. čer 2009 ve 22:38  • Odpověz
rozi dobrou :wink:

lady tu už si asi nepamatuješ..
9. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Hele a tu toxu neřeš, na infekci mi říkali, že to má 70%lidí a víc jak polovina o tom ani neví. Tyhle protilátky znamenají, že si tělo vytvořilo protilátky proti toxe samo a jak já, tak dítě bychom měli být chránení. Jenže než se to dítě probojuje na svět, tak mi nikdo nezaručí, že nebudu opakovaně potrácet. A to jediné bych fakt nechtěla a hlavně bych to asi nezkousla.Dali mi na výběr a já se rozhodla pro léčbu:wink:
9. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
no tak to si fakt nepamatuju. Když nám těch pacientek projde pod rukama tolik, že pokud to není nějakej extrém, tak si málokdy pamatuju. Ale kdybys věděla příjmení, možná si vzpomenu :wink:
9. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz
Lady ty máš noční co,příjmení teda nevím ale to je fuk..hlavně ať se to doléčí a za půl roku ať jsi těhu :wink:
Dorazíš na srazík??
9. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz
no tak já taky pádím včera jsem zas usnula u telky až do pěti hodin tak to jdu dohnat, tak dobrou.
9. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz
Sanusko, držím palce na kontrolu, ale věřím, že to není třeba, že bude vše OK.

Žofi, Vašík je nádherne :dizzy_face: :dizzy_face: a nevypadá jako týdenní miminko... si ho dopekla k dokonalosti :wink:

Gabi, to je přeci jedno, den sem, den tam, kdy je ovulace. Má-li to klapnout, klapne. Jinak chlamýdie se "seženou" z pohlavního styku, moc jiných možnotí není...

Lady, tak ať do řádně přeléčíte a v novém roce "hr na to", držím palec už teď :wink:
9. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Jdu spinkat, ráno kouknu. Přeju krásnou dobrou noc všem :wink:
9. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz
Ahoj holčičky!
Tak jsem se sem dneska ani pořádně nedostala... :unamused:
Na dnešek v noci mě totiž najednou Terinka vzbudila,že jí není dobře a že bude asi zvracet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No,skoro to ani nedořekla a všechno šlo najednou ven. :confounded: Bohužel,během dne se to opakovalo ještě 6x! a k tomu se jí přidala horečka.Takže jsem dávala obklady,čtvrtila paraleny,vylívala kyblík a konejšila... :pensive:
Usnula teprve před chvilkou a celý den chtěla,ať jsem pořád u ní.
Jsem zvědavá jak bude vypadat zítra...Mám docela velké obavy co se bude dít,protože v pátek brzo ráno má odjíždět s tchánovcema do toho Španělska. :confused: Večer už ale trošičku jedla a kupodivu nic nešlo "ven",tak jen doufám,že zítra už bude líp a v pátek bude vše O.K. :confused:

Půjdu už taky do hajan.Na dnešek jsem toho zrovna moc nenaspala.

Jo,jinak na dnešní kontrole bylo vše O.K. Na další jdu 8.7. a ještě před tím si 1.7. "střihnu" glykemickou křivku... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. čer 2009 ve 23:25  • Odpověz
bré ranko všem, dneska zatím vypadá, že počasíčko bude akorát tak na spaní....tak proč toho nevyužít...
10. čer 2009 v 07:06  • Odpověz
Tý jo... jsem chtěla otevřít středu a se mi smazal obr příspěvek a Žofka už je tady :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...

Sanu :dizzy_face: jsme vyvolaly Lady :wink: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: !!! Lady, zdravím. Je dobře, že se na Toxoplazmozu přišlo! Půl roku bez snažení za to stojí! Akorát nevím, čím se to přeléčuje...? Sama jsem si zažila řízeně sexovat kolem ovulky, a to stojí za prd :angry: !!!

Věru, Terku lituju, do páktu je čas, tak určo se Španělsko neohrozí... ikdyž náhradnic by tu bylo hafo, že :grinning: ???

Den bude asi spací či domácí... nic naplat, vydržíme, na vík už má být zase suprově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 07:36  • Odpověz
Žofi, Váša je kouzelnej... foť, foť, foť!!!
10. čer 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobré ráno, sice deštivé, ale i tak vám přeju dobré :slight_smile:
hlásím se na minutku z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes od rána mi je nevalně a opět bolí bříško :unamused: , ale samo, že je to dobře, protože to jsou všechno příznaky těhu, jak říká král Miroslav :slight_smile:

Věrko, je to asi ve vzduchu, protože když jsem včera večer přijela z práce tak můj taťka ležel už od rána v posteli a mamka říkala, že zvrací a zvrací, dostal nějaký prášky a týdenní dietu, takže určitě šlo jen o virózku a brzy to přejde :wink:
10. čer 2009 v 07:44  • Odpověz
Ahojda kočky,
Věruš Terky je mi líto, ale jak jsi psala, snad se z toho vykřeše, hlavně ať je v pátek fit a může se jet mořínkovat, určitě se už moc těší :wink:
Lady tak hlavně ať se té potvory zbavíš, ještě že se na to přišlo teď :wink:
Všem přeji hezký den, sice hlásí déšť ale příjemných 20-24 st a odpolko vyčasení ... a víkend božský a pak třicítky na příští týden :grinning: takže bude bájo :wink: No snad to my těhule přežijeme :astonished:
V sobotu chci aby manža konečně vytáhl bazém a voděnka se začala ohřívat ať si Andul užije, než odcestuje na prázdniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. čer 2009 v 07:45  • Odpověz
je chudak Terinka :frowning2: znami dostali zajezd od zamestnavatele (bolestne, umrelo jim miminko tesne pred porodem) a jako na potvoru maji zapal plic, tak nikam nejeli. Ale Tera se z toho hned vyhrabe :slight_smile:

Lady ahoj, hele u nas v nadvecovkach len resi toxu, tak ji pisni ip :wink:

No my ty chlamydie uz meli, prenasi se to hlavne stykem, ale pry i kontaktem, kazdopadne v 1 cas jsme to meli i my rodice, sestra a kolegyne z prace a spolu fakt nespime :grinning: sestra i kolegyne jsou tehu, ja negativni, tak nevim... Co se tou fragmentaci da zjistit krome toho?

Andi ja uz jsem z tech protokolu jelen...
10. čer 2009 v 07:46  • Odpověz
Holky chlamydie se přenáší velice snadno, měla to ségry célá rodina vč. dětí.
Stačí spát v jedné posteli, používat jeden záchod atd. Je to potvora zákeřná :angry: :angry: :angry:
10. čer 2009 v 07:52  • Odpověz
Dík holky za Terku. :wink:
Dneska už je jí opravdu o hodně líp.Už od rána žhavíme DVDčko a pohádku S čerty nejsou žerty. :slight_smile:
10. čer 2009 v 08:12  • Odpověz
Věruš tak si to užívejte, taky bych zalezla pod peří :grinning: :grinning: :grinning:
Hlavně ať je fit :wink:
10. čer 2009 v 08:14  • Odpověz
Přemýšlím že tam taky ještě hupsnu... :sunglasses: :grinning:
10. čer 2009 v 08:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.