• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ufuf, jsem doma ze spininngu..14ti denní absence je znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, to je fajn, že ti je líp..jen tak dál :wink:

Dabli, já brala Magne B6 3x denně, tak klidně přidej :wink:
30. kvě 2010 v 19:50  • Odpověz
Mě se to tajnůstkaření s pohlavím líbí...u dalšího prcka bych si ho nenechala říct :dizzy_face:

Holky, nemáte někoho, kdo hezky maluje? potřebovali bysme namalovat nějaký zvířátka do dětskýho pokojíčku :wink:
30. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
luci tady máš jednu paní vřele doporučuji moc šikovná toho pata mata co tam je má kája v pokojíčko malovala ho
http://www.detsky-pokojicek.cz/ukazky/
30. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
Tak já bych to viděla u čepečka na kluk a holka a vzala jsem to systémem,že Maruška má taky dvě jména,takže u dvojčátek to nebude vyjímka,tak co trefa???????????????????
30. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
delf, díííííííííííííííky :dizzy_face: to vypadá suprově :dizzy_face: kolik tak paní stojí?
30. kvě 2010 v 19:55  • Odpověz
Já bych to u čepečka viděla na 2 kluky :wink:
30. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Čep nooo jak píše Ahojka, to zní logicky :grinning: :wink: :sunglasses:

Luc čavec ty maratonče.

Delf no nevím prostě, někdy to vložit jde a někdy ne.

Věru ahooooooooooooooj, no u nás na štěstí klid (hneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeed klepu) a to už se jí na jeden zub dáseň rozjíždí, takže to už asi bude ok, uvidíme co dalaší.................
Ale taky měla trhané spaní, ale teda šlo to......... :sweat_smile:
30. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
Delf,hezký,já jsem pro jednodušší,ne moc přeplácaný ,takže se mi líbí ten první medvídek Pú,mašinka Tomáš a i krtka bych brala.
30. kvě 2010 v 19:58  • Odpověz
@ ahojkyholky - nic neřeknu , ale u nás ty dvě jména nic neznamenají, teď manžel chce jen jedno jméno pro dítě ( aby si je všechny pamatoval:slight_smile: ) takže toto jsou jen návrhy, které doma padaly, takže nakonec se mimi můžou jmenovat jinak :slight_smile:
no luci myslím,že to tam má napsané my platili 3000kč ale máš to se vším s dopravou barvy +práce takže si myslím,že to jde je fakt moc šikovná a milá
ahojky naše slečna má pata a mata když ho kreslila tak měla období,že je měla nejradši má i postavičky malé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
o pokud nezapomenu tak vyfotím její postej jaku má v pokojíčku :wink:
30. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak já tipuju dva kluky
30. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
A mě se moc líbí to sluníčko s duhou :slight_smile:

Sanu,já jí ty dásně furt prohlížím,ale nepřipadá mi,že by je měla nějak nateklý.Na zuby to vidím hlavně kvůli těm příznakům.Pokud to teda není nějaká střevní viróza... :fearful:

Cepi tipuju kluka a holčičku :wink:
30. kvě 2010 ve 20:01  • Odpověz
Tý jo! dabli už 21tt :confused: :wink: :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz
Vm ty jsi používala tu plínku místo širokého balení?

Jěště dotaz koukám po plínkách tak se chci zeptat jaké jednorázovky používáte děkuji
30. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
Vm až zítra, ale jo. Jen mimi pořád necítím nebo si to aspoň myslím.
30. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:

Míša se drží, tak to je moc dobře :wink:

Dani, super, Anežka je velká holka :slight_smile:

Sanu, gratulka k zoubkům :slight_smile: , to bude teď doma veselo :grinning:

Luci, spininng bych taky už ráda viděla :slight_smile: , nevíte jestli se může, když se kojí???? a Carmen mám taky v plánu, jen jsme koukali tak někdy na říjen, to už mlaďoch mohl bez nás zvládnout, jen mě štve, že si nemůžeš vybrat obsazení anevím jaká místa vybrat, kamarádka byla teď a hrozně nadšená, musím to s ní ještě probrat ať vím, kam lístky zamluvit, oni seděli někde kolem 5 řady a mě se líbí ty balkonky, tak uvidíme :wink:

Čepečku, teda vy nás tady napínáte, já tipuju kluk a holka :wink:
30. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Andi no já doufám, že budou, neumím si představit, že by nebyly

u čepečka tipuju kluk holka :wink: jména jsou moc hezký, hlavně Anna a Tea

Sanu joooo náš trhač je, upřímně, na zabití, v pět ráno budíček, všechny pohopsá, chce se muchlit, tak ho pustím ven, on za deset minut dokluše a chrní do devíti, já sice s ním, ale drahý má smůlu v 6,15 vstává do worku
30. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
@dablikolik Jo,dabli.Na střídačku s klasickejma.Ony ty klasický látkovky i když byly na široko se tak jako "zdrcly",když dala nožičky k sobě,ale tohle široký balení drželo pěkně napevno.
30. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz
@misa.77 tak to je jako ten náš. Je zvyklej 5,25h když ho manža venčí než jde do práce a hlavně kvůli granulkám. Teď jsme granulky posunuly tak o dvě hoďky a je to trochu lepší, ale budíček je stejně i o víkendu.
30. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
My bysme právě chtěli buď duhu a nebo nějaký zvířátka :wink: paní napíšu a uvidíme :slight_smile: díky, delf :dizzy_face:

Very, spininng je fakt velká zátěž, nechala bych to asi až po dokojení :wink: říkaj, že prcci pak v mlíce cítí tu zátěž a měla bych strach, že by Mišák mlíčko nechtěljá při kojení byla párkrát v posilce a bylo to v poho :wink:
30. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
není zač luci jsem ráda když pomohu ale je fakt šikovná :wink:
30. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
Very, my máme myslím 6. řadu..manža lístky kupoval přímo v divadle :slight_smile: kamarádka mi říkala, že to je nejhezčí muzikál, co kdy viděla, ale měli Bílou....tak snad by tam taky mohla být :dizzy_face: Já jí viděla v Excalibru a byla skvělá :dizzy_face:
30. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
dali, já používala taky jen ty kalhotky místo širokýho balení a bylo to fajn :wink:
30. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz
Hoja...

Je tu Věruš... nezařídíš tu restošku? Zítra už bude jídelák :dizzy_face: , tak komu to máme hlásit?????
30. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Věru já nevím, já taky Sel zkoumala dásně. Pořád mě tam za prvé mátly ty 2 bílé tečky a nateklé je nijak neměla, jen minulý týden měla dost trhané spaní s pobrekáváním jak píšeš někdy jsme snad 20x dudákovaly...... až ve čt (nebo kdy jsem to byla se Šári kočárovat) jsem nabyla podezření, že tam je něco jinak no a taky že jo, dneska už má dáseň rozjetou.

Very díkes :wink: No snad už to tak strašný nebude, teda co se týče těch prvních 2 zubáků co se jí začínaj tlačit. Jak to bude u ostatních to se nechám překvapit... :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz
sanu, tak už zubiska :dizzy_face: gratulka...copak si koupíš za šatky? :wink:
30. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
Luci, oni taky měli Bílou a ptali se dokonce, když už přijeli na představení koho mají v obsazení a paní u lístků jim řekla, že to fakt nemůže prozradit ať se nechají překvapit :sweat_smile:

já Bílou zažila ještě jako hodně mladá na Draculovi, seděla jsem v první řadě a dodnešního dne vidím Lucku jak leží na podiu a zpívá a ty její prsa se jí přitom klepou, ta síla hlasu mě uchvátila a mám to v sobě dodneška :dizzy_face:

tak s tím spininngem jsi mě nepotěšila, ale asi na tom něco bude :confounded: :frowning2: , chjooo

holky tady se zvedl tak ohromný vítr, někomu ulítlo i prádlo a úplně je vidět jak se někde klepou tabule u oken :confused: :confused:
30. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Sanu,to ona tam má taky dvě bílý tečky,ale nahoře... :sweat_smile:

Holky,právě má 39,2 a to má v sobě hodinu Brufen sirup.Jak je to s tím odečítáním...Něco se odečítá? Máme digitální teploměr a měřím v zadečku. :confused:
30. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.