• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jj Sanu jaký budou šatky, já to taky musím podchytit za včas abych měla šatky :grinning:

Luci a co si vezmeš na sebe na tu Carmen?, jsem o tom tuhle taky přemýšlela, že nic na sebe nemám :sweat_smile: :cry:
30. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
Věru, chudák to je dost :frowning2: , odečítá se půl stupně :wink:
30. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz
No tady už zas leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, to je na prdlajs to počasí :angry:

Věru, v zadečku se odečítá půl stupně :wink: ale i tak má dost :astonished:
30. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
jsem se tu totiž tuhle taky ptala a Danča mi odpovídala, neodečítá se jen u těch teploměrů, kde je to přímo napsaný, ale ještě jsem takový nepotkala a ani jsem po něm nekoukala :wink:
30. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Very, já to zas tak nehrotím..vezmu si na sebe černý kalhoty a nějakej topík :wink: ještě jsem to teda neřešila, ale snad tady něco objevím :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:25  • Odpověz
dabli ten náš vstává ne proto, že by byl zvyklej, ale proto, že je brzo světlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: v zimě spí v pohodě
30. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Luci, tak to jo, taky jsem měla v merku jedině svůj kostýmek, ale možná do té doby něso splaším, omrkni to a poradíš místečku a budu držet pěsti ať máte taky hlavní obsazení :wink:
30. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
Very, dík :slight_smile: ani nevím, kdo Bílou alternuje :confused: ale určitě to kdyžtak bude taky dobrý :dizzy_face: určitě pak podám info :wink:
30. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Verýsku mi byli na podzim v divadle Hybernia na obnoveném Draculovi a bylo tam velmi málo společensky oblečených lidí,překvapilo mě co lidí mělo ryfle a můj chlap byl v kvádru a celou dobu mi opakoval,že si připadá jak idiot.
30. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
holky zdar...

jdu vás dočíst

u nás je nádherná duha :slight_smile: a šli jsme jako rodina na procházku dali jsme jedno pivo, páč malá řvala jak viktorka....
30. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
jé Luci jede za kulturou.Tak si to užijte :wink:
30. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz
Luci, alternuje jí Dasha, taky jsem si říkala, že tu jsem ještě neviděla, tak bych to snad přežila no musela bych :grinning:

Ahojko, no já vím, že se to už moc nenosí, ale já si právě ty parády moc neužiju, takže bych ráda něco hezkého a společenského :dizzy_face: :sweat_smile:

Gabi, četla jsi sms?
30. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz
Gabi, dík :wink:

Dashu mám ráda...tak mi to zas tak vadit nebude :slight_smile:

Je fakt, že jsme byli v létě v divadle Na Vinohradech a manža byl jeden z mla v obleku :stuck_out_tongue_closed_eyes: byli tam i chlapi v džínech..to mi přijde strašný :confused:
30. kvě 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky, ty džíny jsou fakt už jako síla, no trochu mě tahle doba mrzí, i plesy nejsou co bývaly :confounded: , nebo spíše některé dámy, které si hrajou na dámy se neumějí ustrojit, se jím "jezeďačkám" musím vždycky tlemit :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz
Very :grinning: :grinning: :grinning:

jinak souhlasím, když se jde do divadla, ta by se mělo jít slušně, ne třeba oblek, ale aspon nějaký kalhoty a košili, ale rifle jsou děs
30. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz
@misa.77 náš otravoval kvůli granulkám a teď protože se nudí. Kdyby mohl do postele tak chrupčí.
30. kvě 2010 ve 20:53  • Odpověz
no Míša co to je???
jsou hvězdy, které se nosí, za sebou tatínky podnikatelé atd. a pak přijdou na ples v sukni, haleně a kozačkách :grinning: a nebo v ponču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak co na to chceš říct??? :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz
Very to jsem se smála těm jezeďačkám :grinning:
30. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
no však, at si přijdou v kozačkácj, ale at se někde přezujou, když jim je venku kosa
30. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
no to je jasný, ale bylo zvykem jak píšeš se v šatně přezout do střevíčků a ne vtěch kopytech ještě tancovat - no říkám jezeďačky bláznivýýý :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky pro ty co mají čas a chuť - myslím, že je to docela dobře udělaný 1 odkaz je original a 2 odkaz remake :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=0UjsXo9l6I8

http://www.stream.cz/video/473804-ruda-z-ostravy-feat-martina-partlova-ostrava
30. kvě 2010 ve 21:07  • Odpověz
jdu papat, manžílek nachystal zapečený hermelín, mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2010 ve 21:14  • Odpověz
Veru tak už stahuju. Se těším jak o manžel udělal???

Díky moc :wink:
30. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz
Jééé Selinka už je zubajda :dizzy_face:

Věru a Klaudi teplotu :confused:

Veru čéče 4 hodiny se to bude stahovat :confused:
30. kvě 2010 ve 21:28  • Odpověz
Gabi, no máte moc pomalý PC, když jsem to posílala manžovi na noťas na zkoušku, tak mu to trvalo jen 10 minut :sweat_smile: :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz
jo a přidala jsem tam to video a pár fotek co jsme byli za tebou v porodce, aby to bylo trochu delší :wink:
30. kvě 2010 ve 21:37  • Odpověz
Holky ona ještě zubajda není, ale je to za dveřma, jde o pár dní, aby klofáček vykouknul..... :wink: Je to poznat na dásničce, že se jí rozjíždí.....

A dneska přeju dobrou noc, bouřka nebyla tak hrozná jak vypadala, tak uvidíme během noci a zítřejšího dne... :rolling_eyes:
30. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz
u nás to taky nakonec nebylo tak hrozný s tím deštěm :wink:
jen se mi teď divně seká noťas asi už je přehřátý :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:46  • Odpověz

Veru vaří noťas :grinning:
30. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz
už dovařil, se vypnul chudák :pensive:
30. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.