• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
doufám jen, že to nemá kamarád za pár :sweat_smile:
30. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz
dobrou noc :wink:
30. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz
hmmm, tak tady budou za chvíli samé zubatky :wink:
Věrko, nurofen čípky, fakt můžu doporučit, aspoň se vyspíš... já byla původně taky proti, ale zabírá to... Jinak Anežka má už 6 zubů, vše během 2 měsíců, začla pozdě, ale jde to ráz na ráz...

Čepi, nádhera :wink: A jména, no, každý, jak chce... ale to Ti asi říká víc lidí, na jméno Tea...
Jinak tipuju párček :wink:

Dabli, já dávala normálně plínu navíc, jako široké balení, ty kalhotky nevím, asi proč ne...

Věrko, odečítá se 0,5 stupně, takže má 38,7. Hele, to je dost, hodinu po brufenu... není to spíš ta viroza než zuby??? Zítra k dr., radši, ne? Jo a... jasně, rada s čípkama neplatí, když má běhavku...

Sanusko, mě taky vůbec nejdou fotky, už jsem to vzdala...

Holčiny, přeju krásnou dobrou, zítra kouknu :slight_smile: Jo a... komu se hlásí účast na srazíku a jídlo??
30. kvě 2010 ve 22:32  • Odpověz
Dobré ráno...

Věru... jak noc?

http://www.restauraceujezera.cz/
A komu teda ta vybraná jídla :confused: ? Já to klíďo zařídím...
31. kvě 2010 v 08:27  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Tak Anežka našla knoflík, kterým se zapíná počítač... i vypíná, samozřejmě. No potěš...

Kouknu na jídla, těším se moc. Měsíc jsme nikde nebyly, s těma hnusnejma chorobama a počasím... Jo a tady zas leje...

Přeju fajn den :wink:
31. kvě 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ránko,

týjo, holky v tý restošce maj luxusní jídla :dizzy_face: Tak si dejte něco dobrýho a příště už třeba dorazíme :wink:

Venku je hnus fialovej a asi chvíli bude trvat :rolling_eyes:
31. kvě 2010 v 08:56  • Odpověz
Ahojda holky,
jj Luci venku pěknej hnus

Holky chtela jsem se vás optat, stává se mi ted ,když jdu na malou a vytřu se,pak na papíře jsou malinký části sliznice nebo kousky crinonu,ale obarvený od krve,jsem z toho vyplašená,ale nekrvácím to je v poho. Co si o tom myslíte?

Agi držím pěstičky,at folíci jsou OK

Míšo,Delf, Andi jak vám je?

Věru jak Klaudi?
31. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
ahojdy,

bery já mám taky, nenapadá mě nic, než že možná jak se prtousi zabydlují, tak ten Crinon tu krev zachytává

jinak já nic, a tuším, že je to v pytli páč mě začíná bolet hlava a to je neklamné znamení, že máme po ptákách
31. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
Zdrávoš :wink:

Venku zase hnus co...
Za hodku jdem do poradny a vůbec se mě nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci mě otravovala moucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: tak jsem se prd vyspala.

Beryku čoveče tak s tímhle neporadím :confused: Sice jsem taky měla něco jako oranžovej hlen na kalhotkách, bo co to bylo nevím???? Tak jsem bláznila jela k dr. a nebylo to nic.
31. kvě 2010 v 10:26  • Odpověz
Míšo .....neházej flintu do žita.... kolik dnů jsi od ET?
31. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz
Gabi 7 den po ET, neházím, ale poznám to hlavy, loni mě vůbec nebolela a pak pokaždý, když se to nepovedlo, tak mě po cca týdnu začla třeštit jak se hormony plavily ven
31. kvě 2010 v 10:29  • Odpověz
mělo tam být "poznám to podle hlavy" :pensive:
31. kvě 2010 v 10:30  • Odpověz
vím loni po revizi, jsem se 14 ládovala Nimesilem abych tu bolest přebila, to bylo fuj
31. kvě 2010 v 10:31  • Odpověz
Míšo... sejčkuješ :rolling_eyes:

Bery... každopádně bych cinkla Dr. :wink:

Gabi... po poradně nás poinformuj, jak si Vali vede :wink: ...
31. kvě 2010 v 10:36  • Odpověz
Restoška zajednaná!!! Kde a v kolik všichni víme :wink: . Takže vybraná jídla do IP :wink: :wink: :wink: ...
31. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Sari nikoli a víme jak to je s mou sliznicí, jen přemýšlím co udělám, až mi za týden řeknou, že nic, uplně se toho děsím
31. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz
Ahojky, my dneska chrupčili do 10 hodin :sweat_smile: :dizzy_face: , takže paráda :wink:

počasí zase na draka, takže mně neminou ty 2 koše prádla na žehlení, nějaké to praní a možná zase pár indošků neboť mi je někdo snědl??? :confused: :confused: - kdo asi?? - no jáááá :grinning:

Anežka koumalka už si s náma chce dopisovat :grinning: :grinning:

Šári, díky za zamluvení :wink: a tak jsem to okoukla a vidím to jednoduše, dám nějakou polévku a pak buchtičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: , ale písnu IP

Gabi, tobě už jsem to psala včera, ať je Ko v pořádku a pak nás informuješ :wink: , už to je na you tube, odkaz pošlu do IP :wink:

Beryku neporadím, ale určo bych cinkla pro jistotu k Dr.

Míšo, mě ani neštvi, tak testni za 2,3 dny ať víš na čem jsi - je tohle trápení, zrovna včera jsem listovala časákem z porodky a tam je ve zkratce o umělku, IUI, psychice, různé zkušenosti párů a musím říct, že jsem si zdaleka neprošla tím vším co vy holky a i tak mi vyhrkly slzy, když si vzpomenu na to tlačení na manžu kvůli sexu, vitamínům atd. a nakonec nejhorší spermiogram ze všech a prcek tu byl :dizzy_face:

Holky snažilky - držte se a bojujte!!!
31. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
Ahoj všem, tak hlásím že dnešní kontrola dopadla dobře a iui bude ve středu. Václav říkal, že děkuje pánu bohu :sweat_smile: , že na pravo jsou 2 folíci a jeden je 16 mm a druhý 20 mm. Sliznice je 9 mm,Takže ve středu dopoledne jdu na věc.
Holky ale volala mě šéfová :angry: :angry: jestli bych prý nemohla ve středu do práce jim přijít pomoct ,já to odmítla zachovala jsem se konečně jako sobec ,ale teď mě to pěkně hryže. Jsem ,ale prdlá co!!!!!! Si říkám, že se potřebuju přece připravit na další pokus a nejsem povinná jezdit jak blázen ráno v 5 do práce a pak zase letět do HK když na to mám propustku a navíc takovýhle zákrok a né zrovna levý mě čeká.

A teď jdu dočíst :slight_smile:
31. kvě 2010 v 11:09  • Odpověz
autor
luuci- já byla na Carmen v listopadu a seděli jsme na balkoně a měli Lucii Bílou a musím říct , že to bylo nádherný. Teď nevím kdy jsi psala ,že jedeš ,ale úplně první na scénu jde Hanka Křížková a ta píseň kterou tam dá je v jejím podání naprosto úchvatná. Dasha zpívá v kostele jednu zamilovanou a smutnou a to je teda taky krásný.......já u toho řvala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

bery- rozhodně bych tam zavoala za to nic nedáš a budeš klidná.

miso- tohle ani nepiš, musí se to prostě povíst. Jinak budu už zase maximálně sprostá. :unamused: :unamused: :unamused:
31. kvě 2010 v 11:22  • Odpověz
Agi... udělala jsi dobře... Všichni ti to potvrdíme!!! Středa je svatá!!!
31. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Very klíííd, já mám psychiku v pohodě, jen se připravuju na nejhorší, pak třeba budu mile překvapená

Agi držííííím pěstíííííííííííííííííííííííí!!!!!! :wink:
31. kvě 2010 v 11:34  • Odpověz
Very hod se mrecepis na indoše, drahý je miluje, bych mu udělala radost :grinning:
31. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
Agi, mě se právě také zamlouvají ty balkony, mám vyhlídlý jeden hned u podia :sweat_smile: , ale uvidíme :wink:
Agi a nejsi sobecká, ikdyž upřímně já vždycky nic netahala a všechno dodržovala a pak jsem hned po IUI tahala těžké lavice, švára slavil narozky, tak jsme spolu chystali stoly a lavice pak se pilo a veselilo a bylo vymalováno :grinning:

Míšo, recepis je prostý:
dětské piškoty, z bílků vyšlehat sníh v páře, kdo chce dochutí ještě marmeládou, já to právě nesnáším, protože přece dříve se dělali indiánky jen s bílou náplní a tak si je taky dělám :wink:

sníh: 2 bílky,15 dkg cukr moučka-přesátý -nesmí v něm být hrudky(dala jsem asi 10dkg, protože už nepřidávám marmeládu, tak to nemusí být tak sladké),2 lžíce jahodové marmelády (nedávám!!!),čokopoleva,piškoty.

po vyšlehání pěny z bílků a z cukru, hodím nad páru a šlehám dál, až to udělá takovou hmotu, pak hned přendám do zdobícího sáčku a na piškoty motám indošky, nechta vychladnou minimálně 3 hodiny v lednici a pak máčet v polevě :wink:
31. kvě 2010 v 11:44  • Odpověz
Agi a co ty nepřijedeš na sraz??? nebo už ve čtvrtek zase mažeš do práce?
31. kvě 2010 v 11:45  • Odpověz
Very kujíííí :wink:
31. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz
ať chutnají Míšo, jsou fakt skvělý a hlavně jednoduchý a ten dětský piškot mnohem chutnější než kupavaný indoš :wink:
31. kvě 2010 v 11:57  • Odpověz
ahoj tak u mě noc zase super. Sice jsem krásně usnula, ale v noci křeč v lýtku, až jsem brečela. Dnes zvýším dávku hořčíku.

Bery raději bych zavolala doktorovi.

Míšo třeba budeš mile překvapená, každé těhu je úplně jiné

Agi ve středu držím pěstičky a na práci se vyprdni. Děláš to pro mimi
31. kvě 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahojda holky!
Tak noc šílená... Ještě že tady mám mamku moji zlatou,protože aby toho nebylo málo,tak večer začla Terka zvracet a zvracet,do toho Klaudi neustále pofňukávala,takže být tu sama,nevěděla bych,ke které mám dřív běžet a utěšovat,podávat kyblík,dudlík... :fearful:
(A vzpomínala jsem na našeho "tatínka",jestli aspoň on je v pohodě a jestli se mu dobře spí :angry: )
Takže Terku jsem si vzala na "povel" já do jednoho pokoje,Klaudi byla s babičkou v druhém pokoji.Ráno jsem ji omluvila ze školy,tak je tady s náma a s Klaudi jsem jela raději k Dr.,prot.ty teploty se mi zdály být na zuby fakt dost vysoký.Takže-v moči měla bílkovinu a krev,tak jí sestřička brala krev z prstíčku,aby věděla,jestli má nasadit antib.Ale prý to má jen na spodní hranici,tak je zatím nedala a máme dávat jen něco na tu horečku a dietku na průjem.Klaudi je uplakaná,zoufale nešťastná a rozpálená.Babička chová a utěšuje.Tak uvidíme,jak to bude dál.Jen doufám,že jí zbytečně neprodlužujeme trápení.I když chápu,že dávat antib.,když nejsou ještě úplně potřeba by bylo asi fakt zbytečná zátěž pro organismus.

No a ještě se vás chci zeptat... Dr.mi nabízí pro terku očkování proti rakovině děl.čípku,které je teď v akci- 3.vakcína zdarma.Takže místo původních 10 000,- by jsme platily "jen" 6 400,-.Co vy na to? Šly by jste do toho??? :confused:
31. kvě 2010 ve 12:02  • Odpověz
Agi,Míšo,držím palce a nepouštím :wink:
31. kvě 2010 ve 12:08  • Odpověz
Věru ahoj,
nedávno se to tu psalo, nešly by jsme do toho očka pro Terku :wink:
31. kvě 2010 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.