• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Hoj holky :wink:,

jsem zaregistrovala, že teda čt platí, tak si říkám, že se teda taky ukážu/žem :wink: . V kolik se scházíte?

Za víkend docela dost stránek :slight_smile:, tak to jdu proběhnout..
31. kvě 2010 ve 12:14  • Odpověz
Veru,tak to jsem asi nečetla.Prosím Tě a proč by jste do toho nešly?
31. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz
neboť tu holky psaly, že několik maminek starostlivě toto očkování daly dcerám a pak se to u nich projevilo, každý máme rakov. buňky v těle a takovéto očko je asi nějak rozbují, né u všech, ale u někoho a kdo ti zaručí, že Terce to zrovna pomůže :confused:

moje ségra už to vzdala, řekla, že ty peníze radši utratí za hadry :sweat_smile: :grinning:

jinak to tu psala myslím Lucka a Sovicka, ale nejsem si tím úplně jistá a každá jsme k tomu něco přidaly, nějaký příspěvek :wink:

s Klaudinkou mě to mrzí, snad vás ANTB. minou a klaudi se s tím rychle popere a "tatínek", toho radši ani neřeš, kdyby jsi byla fakt jako máma od rány, tak mu je tam obě dovezeš a starej se, jsou obě tvoje - jenže která máma na to má povahu???, ale upozorňuji vás, že toto je léčba šokem :pensive:
31. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
zkusím to Věrko vyhledat :wink: a hodím odkaz pokud budu úspěšná :wink:
31. kvě 2010 ve 12:18  • Odpověz
31. kvě 2010 ve 12:41  • Odpověz
31. kvě 2010 ve 12:42  • Odpověz
Veru dík.No,nevím... Trochu pravdy na tom asi bude,ale zase si říkám,že určitě se to neprojeví u mnoha případů.Teď je otázka,jestli zrovna ne u naší Klaudi...? :confused: Hmmm,takže to pořádně proberu s doktorkou a uvidíme. :confused:
31. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
:dizzy_face: Jusi super, rádi vás uvidíme :dizzy_face: ve 13 hod :wink:

Věru, Klaudi má ještě čas :wink: :grinning:
31. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz
Vlezl mi sem manžel, já to snad nedopíšu.. :rolling_eyes:

Věrko ať je Klaudince brzo líp, jsem netušila že ty zuby dělají takovou paseku :fearful: ..

Čepi, krásný :dizzy_face:

A Dabli ty už teda taky hezký čísílko :dizzy_face:, ty nožky jsou opruz, snad ti hořčík pomůže..

Very, se snad někdy k tobě přijedu nacpat dobrot! To snad ani není možný, jak kouzlíš v kuchyni :slight_smile:. Já teda taky často peču, ale indiánky si radši zajdu koupit :grinning:.

Mišo, pořád držíme pěsti, žádný bolehlav :sunglasses:

Delf co ty a testíky :wink:? A jak se cítíš?

Agi, držíme pěsti :wink:

Gabi, jak dopadla poradna? Kolik už malá váží :wink:? A co jizva? Já se pomalu začínám připravovat, že možná bude císař.., tak se ptám :sweat_smile:

Sanu, kdo první najde zub tak něco kupuje, není nějaký pořekadlo :confused:?
31. kvě 2010 ve 13:05  • Odpověz
Very já si chi taky dát ty buchtičky :pensive: , jdu brečet že je nemůžu.. Nebo spíš teda napsat Šári :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jusi, klidně doraž :wink: a nebo když si budeš chtít udělat s malým výlet, můžeš :wink: :dizzy_face:
a myslíš, že by sis nemohla dát a pak se zase hoooodně hlídat??? :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahoj tak jsme doma....

Veru děkuji mooooc :dizzy_face: :dizzy_face: už jsem koukla :wink:

Jusi přiď na srazík :wink: já ti ji ukážu :sweat_smile: :grinning: je pěkně hnusná , velká a pořád tvrdá i když masíruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kůži mám pořád necitelnou se tam štípu a prostě necejtím nic :pensive:

tak Vali měla dnes 3500g a 52 cm. Pásla koně na betoně adoktorka z ní měla radost jak prospívá.Zítra kyčle a ve čtvrtek odběry krve z hlavičky :frowning2:

Agi téda tak to budu moc držet pěsti :wink: :wink: :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
jo a Jusi mě kupovaný indoše štvou právě tím, že mají ovocné náplně, znám jen jednu jedinou cukrárnu, kde mají čerstvé a opravdu poctivé indiánky a ta je v Jaroměři :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :cry: , takže tu mám lehce z ruky :grinning: , mají tam všechno vynikající chlebíčky zákusky, kdo jede kolem směr Dvůr Králové n.L., je to při hlavní silnici po pravé straně při cestě domů po levé :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
Gabčo ta teda prospívá skvěle :wink: :dizzy_face: , super, ona se chce před tím naším klukem vytáhnout :wink: :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Jusi bolehlav si to rozmyslel, tak snad pohodaaaaaa :wink:
31. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ty jo Gabčo, my budem rádi, když budem mít dneska porodní váhu :confounded: k tomu kontrolní kojení u dr... mám z toho nerva už teď :confounded:
31. kvě 2010 ve 13:32  • Odpověz
Woblu nenervuj se, to bude v poho :wink: držím pěsti
31. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Woblu neboj až to natrénujete tak budete pěkně tloustnout.Já už jse stará kojná tak vím jak na ní :wink:

Tak koukněte na našeho obříka.Verunka si s tím dala práci :wink: :dizzy_face:

http://www.youtube.com/watch?v=ylOjgBGASAo

31. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
Gabi to je beruškaaaa, sladká, jezis já bych to sežrala :grinning:
31. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Anežka je dnes protivná, tak nevím z čeho... ale zdravá (snad) je...

Bery, volej, ale podle mě to není nic, taky jsem to měla.

Agi, držím palce a na práci kašli, ve středu určitě :wink:

Věrko, očkování neeee.
A s Klaudi? Hele, krev v moči? No, to je podle mě na atb. hned, vždyť hrozí zánět močáku nebo ledvin... mám pocit, že se to občas s tou krví z prstíčku přehání...

Woblu, to zvládneš!! Však máš rady od laktační poradkyně a zatím kojíš, i to je úspěch, tak klid.

Gabi, dobrý!

Dabli, jj, je to jiný stav...
31. kvě 2010 ve 13:47  • Odpověz
Míšo, vidíš, super :slight_smile:

Gabi, takový malý uzlíček :slight_smile: , krásná :dizzy_face:. Jizvu asi ani vidět nepotřebuju, věřím, že je zatím nehezká.. Ale jako každá jizva se ti časem zlepší. Stjeně je přeci nejdůležitější, že to zvládla Valentýnka, ne?

Very, já ty ovocný indiánky moc ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale i obyčejnýma nepohrdnu.. Tak třeba až bude prcek na světe a ty je zase ukuchtíš, přijedem na návštěvu :wink: vám je pomoct sníst.. pustila jsem si ještě jednou to video s pudinkem, to nemá chybu :grinning: :grinning:. Oběd jsem zvažovala, ale to by asi bylo moc, navíc jak bych k tomu čuchla, byla bych schopná potom i vylízat talíř, nebo si dát ještě nášup, takže nemůžu :cry:. Sice občas zhřeším, to jo, ale tohle bych se bála..

Woblu, jsi mi teď s tím prckem nejblíž (jako že máš kluka, je to tvůj první..) , tak jsem vždycky hrozně zvědavá, jak válčíte s kojením.. Držímě pěsti..

31. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Woblu nenervuj se, bude to v mlíku, klid ono vám to půjde a když ne tak se svět nezboří, malej to vycítí, že ty seš nejistá a jak pak on má být v papání jistý, když neví jestli to je dobrý nebo ne :sweat_smile:

Gabi, jenže tady je Valentýnka ještě prcíček, dneska už to musí být slečna :wink: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 13:59  • Odpověz
Ahojda holky,
mluvila jsem s dr.,říkala ,že by to mohlo být od placenty,že se zabydluje,hlavně mám být v klidu , hodně odpočívat,když bych začla krvácet nebo měla velké bolesti,hned jet na pohotovost,jinak vydržet do čtvrtka , to mám naplánovanou kontrolu,zatím ted je to dobrý,tak doufám, že to vydrží

Agi gratulka ke krásným folikům,ve středu držím pěstičky , at už to konečně vyjde

Míšo já tě vidím jako těhulku,já jsem taky plašila s hlavou,páč mě vždy před mrchou pěkně trápila, mě taky po 8-9 dnech po transferu začla bolet,pak přišly i migrény,už jsem viděla,že přijde i mrcha ,furt jsem lítala na hajzl to kontrolovat a nakonec // těhulkování

Věru teeeeda to si užíváte. At je Klaudince a Terce co nejdříve líp

Gab gratulka ke kontrole Val a video nádherný Val je kouzelná

Woblu držím pěstičky, ať kontrola dopadne OK

31. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jusi, jj to byla fakt tenkrát prča :grinning: a dorazit můžete kdykoliv, jinak já dnes ty bílky trochu přešlehala, ale neva indoši se chladí

Míšo, vidíš hlava si dala říct a fakt je každé těhu jiné, to předtím mohlo být pohodové a tohle druhé může být tak "skvělé" jak měla Woblu nebo Nelča :confounded: , ale pro tebe důležitá zpráva bude to těhu a 9 měsíců se s tím budeš muset poprat :wink: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
Beryku, tak fajn, pěkně odpočívej a nech se hezky rozmazlovat a obskakovat :wink:

a já jdu na to žehleníííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
Bery to já běhám taky, zatím nic, no mě už to přešlo, ťukááááááááám na dřevo, tak snad dobrý :wink:

31. kvě 2010 ve 14:04  • Odpověz
copak Andi, kdy bude testovat??? :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:06  • Odpověz
Veru,jasně - Klaudi má samozřejmě ještě čas.A samozřejmě,že tam mělo být napsáno Terka :wink:
Jste mě teda pěkně nahlodaly,s tím očkováním.No,ale jak jsem psala-proberu to s Dr.

Dani,takhle mi to řekla,že na antib.to tak úplně není.Že má (nějakou) hodnotu těsně na hranici,tak že to zkusíme ještě bez nich.Tak fakt jen doufám,že si neprodloužíme trápeníčko. :rolling_eyes:

Ale jedno pozitivum to holky má... Sice pobrekává,ale na to jsem já u ní zvyklá už od narození,ale zase pořád pospává,když jindy spí 30-50 min dopolko a odpolko.Tak si aspoň něco "pošuchrám" a můžu tu být i s vámi,když neděláme pořád to její slavné "stojí,stojí". :sweat_smile: :grinning:
31. kvě 2010 ve 14:25  • Odpověz
Bery, tak vidíš :wink:

Agi, na středu držím moc palečky, moc, moc!

Valentýnka je prostě nádherná, Gabi :dizzy_face:

Míšo, věčné běhání na WC, zda mrcha už dorazila, to známe snad všechny, já jsem takhle běhala snad do 10. tt, protože mě pořád tak nějak bolelo břicho, že jsem si říkala, že už je tady... nebyla.

Jusi, co takhle buchtičky na půl? Já jako dezert ke kávě a Ty jako oběda??? ... ještě jsem jídla nečetla, ale podle zpráv tady tuším, že jde o buchtičky s krémem?

Věrko, to byla určitě hodnota CRP (to z krve). Je to známka zánětu, zánět se léčí ATB. Pokud má nízké CRP, tuším do 10, je to virové a ATB by nepomohla. Ale stejně, u těch ledvin je to riziko velké, tam bych se já ATB nebránila. Na druhé straně Tvá dr. Klaudi zná a ví, že to třeba zvládne, ta teplota virus porazí a půjde to i bez prášků. Takže asi dobře tak, uvidíte dál :wink: ... Anežka měla tenkrát CRP 90, což je fakt hodně...
31. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
Dani já vím, lítala jsem takhle i loni a ted ještě proto, že se prolívám pitím, tak jsem na wc pečená vařená :grinning:
31. kvě 2010 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.