• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
... tak se kámošce narodilo miminko (Lukášek - podle mého manžela, tohle jméno si přál starší brácha Jiřík), v Hradci. Má jen jednu funkční ledvinu, teď zjišťují, na kolik procent. Druhá je nefunkční a bude se vyndávat. Oba UTZ v těhotenství byly v pořádku, ale teď ke konci se to všechno nějak podělalo, nejdřív prý cysty na ledvinách a pak u Eliáše zjistili toto. Rodila v 37. tt a mimi má 2,7 kg. Tak jí držím palce... snad to brouček zvládne, i tu operaci, která ho čeká a všechno. Holčiny, stejně je to zázrak, jak to otěhotnění, tak zdravé mimi...
31. kvě 2010 v 15:42  • Odpověz
Dani tak přejem hlavně hodně zdraví a štěstí , hlavně zdraví. Je to zázrakjak píšeš...
31. kvě 2010 v 15:49  • Odpověz
Dančo, taktéž přeju hodně zdravíčka síly na operaci a v tomto případě i hodně velký kus štěstíčka :wink: , je to zázrak všechno -máš naprostou pravdu :wink: , hlavně ať je Lukášek brzy v pořádku, ikdyž upřímně to bude asi hodně štěstí.
Říkám to pořád nejdůležitější je zdravíčko a to ostatní si člověk koupí a když nekoupí, tak ať je rád, že je zdráv :pensive:
31. kvě 2010 v 15:56  • Odpověz
Dani, taky že přeju zdravíčko, a jak píšou holky, ať i to štěstíčko stojí na jejich straně.. Chudák prcek, sotva se vyklubal, už má problémy.. A to nemluvím jak to asi musí prožívat kamarádka, rodina.. :pensive:
Díky za návrh s těma buchtičkama, ale skutečně radši nee.. Další pondělí mě čeká kontrola na diabtetologii a budou mi z krve zkoumat profil za poslední měsíc, takže veškeré moje chyby se projeví.. A že jich bude :sweat_smile:, tak už se musím aspoň ke konci týdne trošku krotit..
31. kvě 2010 v 16:04  • Odpověz
autor
teď jsem byla pomoct skládat vatu, buem zateplovat.
Miso- jsem se zasmála prý- mrecepis :grinning: :grinning: :grinning: je to srandovní překlep

very- ano jdu ve čtvrtek do práce, na iui není potřeba neschopenka nebo tak něco jinýho a já stejně musím jít makat.Já to myslela, že ráno mám přijet do práce víš. Asi tak na hodinku ,ale to bude náročný na psichyku a ani né fyzicky, máme tam nějaký debilní počítání a kontrolu zase :confounded: Tak si říkám, že proč bych kvůli tomu stávala ,když mám zase letět do HK na iui a chci být psychicky připravená a hlavně v pohodě.
31. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
Agi, aha, no jasný, že kvůli IUI není potřeba neschopenka a na to vstávání pře IUI se fakt vyprdni, psychika je důležitá, takže je potřeba se hodit do pohody a né být uhoněná jako pes :wink: , škoda jen že nepřijedeš na srazík, bys pochovala prcky a šlo by to samo :dizzy_face: , viz já, Beryk :grinning: , néé o tom to není, budu držet pěstičky na středu ať to klapne :wink: a jinak mě právě ta STŘEDA klapla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (teda jestli to bylo tím :sweat_smile: :grinning: )
31. kvě 2010 v 17:00  • Odpověz
holky já vám tak závdím ten srazík,ale kdo ví třeba se taky jednou dostanu k vám,když já nerada jezdím do velkých měst,proto vždy řídí přítel
31. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
Holky jen jsem se chtěla zeptat Val má čumáček samou krupičku co na to ???Doktorka říkala infadolan.Se mi to nějak nezdá, když ho dávám na zadeček :confused:
31. kvě 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
gaban- video je prostě nádherný, zalili se mi oči a moc doujám, že i já jednou budu mít taky takové stvoření. :pensive: :pensive:
31. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
Gabi Vali je krásná, takový malý uzlíček.

Naše zlato se tam asi protahuje. celý den mě bolí zase jak na mrchu a občas někde píchne, že by se konečně ozývalo?
31. kvě 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
very- jak jáááááááááááááááááááá bych vás ráda všechny viděla ,ale jsem v práci :angry: :angry: .

dani- doktoři jsou machři a určitě to s Lukáškem dopadne dobře.I s jednou ledvinou se dá žít a myslím, že plnohodnotně.Budem držet palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
31. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
Jo a v pátek jdu na ten glukózový toleranční test
31. kvě 2010 v 17:31  • Odpověz
holky mě přišel balíček od sestřenky z Anglie, chtěla jsem na mladýho bílé pláťáky, tak přidala ještě džínové kraťásky :grinning: , ale ty gaťata jsou božííííí - já mám radost jako malý děcko :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:

Agi, tak snad příští srazík dáš, to už budeš těhu, takže neschopenka to jistí a výlety jsou doporučovány :wink: :slight_smile:
31. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
Zdáreček, Agi bysme si mohly podat ruce , my dvě a práce?!?!?!
Přeju též Lukáškovi a všem kolem něj ať to zmáknou.Při té příležitosti jsem si vzpoměla na Snahapadá jak ta to má s tou nemocnou holčičkou,neví někdo?
A nemá někdo představu kdy bych tak mohla dostat ms,normálka by měla přijít taky teď ve STŘEDU,ale odhaduju,že bude asi o týden dýl bo co?
Míšo,beryk vy máte obě místo utrogestanu pořád ten crinone gel?To jako má stejnou funkci?
31. kvě 2010 v 17:47  • Odpověz
Dani držíme Lukáškovi i rodičům pěsti, určo to dopadne :wink:

Agi njn, jsem uďála mezeru o písmenko dřív než jsem chtěla :grinning:

Ahojko přesně tak, stejná funkce jako utroš, jen je pohodlnější páč má aplikátor

jooooo a mimochodem, potkala jsem stádo čápů :grinning: (já vím, že se říká hejno)
31. kvě 2010 v 18:04  • Odpověz
nepovídej míšo tak to už bude něco znamenat teda nebudeš testit?dnes jsi kolikátý den po ET?
31. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
delf jsem 7 den po ET, zatím nebudu

jsem taky říkala, že to už něco musí být :grinning:
31. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz
tak to já testila už :grinning: odpoledne jen tak jsem to prubla a objevila se fakt necheš?neláká tě to'?já jen že pravdu se člověk musí dozvědět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 v 18:10  • Odpověz
delf zatím nevím, testy doma mám, ale nechám to zatím u ledu, jo pravdu se dozvím i z krve a hlavně to do té doby poznám :wink:
31. kvě 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahojda.Míšo to bude o.k. i když já včera večer řvala že je vše taky v háji.Tak mě bolelo břicho a vaječníky no spodek .Mě hlava nebolí jen se motám a děsně dneska v práci v kanclu nad papírama jsem se nemohla vůbec soustředit.Břicho mámnafouklý a tvrdý.Tak manža říkal at zkusím test tak jsem odpolko zkusila no a je tam ducháček tak uvidíme co z toho vyleze. :wink: Agi mocinky Ti držím pěsti.A po iui není klidový režim?Dani tak at to Lukášek a všichni zmáknou a věřím že jo :wink: Gabi-nádherný co dodat :wink:
31. kvě 2010 v 18:18  • Odpověz
Andi no tak držím pěstiiiiiiii, to by bylo žůůůžo :wink:

mě se motá glocňa už 2 dny, ale přikládám to počasí, tak uvidzime :grinning:
31. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
Delf ty jsi taky testila už 7 den po Et?Tak to máš silnější no je fakt,že mě zaváděli jen jedno. :wink:
31. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
Andi zkus hodně pít, já v sobotu večer nemohla pořádně chodit, jsem byla celou dobu v předklonu, pak mi napadlo, že se mi vrátil hyperstimulák, tak jsem to prolila a bylo dobře :wink:
31. kvě 2010 v 18:24  • Odpověz
Andi delf testila 8 den po ET odpolko :wink:
31. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
míšo jo bylo by to žůžo no ještě to zkusím zítra z ranní moče než půjdu do práce. :wink:
31. kvě 2010 v 18:25  • Odpověz
no vypiju tak ty 2 litry se ale nutím i tak lítám furt na wc.kolegyně mi poradila neperlivou vodu než džusy apod.No jsou to nervy.
31. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
budu držet pěsti :wink:
31. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz
Míšo dík já Tobě taky .jdu si lehnout to motání hlavy je děsný. :wink:
31. kvě 2010 v 18:32  • Odpověz
Andi, co to čtu :dizzy_face: .....teda kočko, kéž by viď :wink: ......................budu držet pěstičky!!!

Holky testovatelky, to by byla pořádná vlna....a ta je tu potřeba jako za starých dobrých časů :wink:

Ahojko, to máš pravdu se Snahou, ale neozvala se sem a jestli chodí do jiné diskuse nevím :unamused:
31. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
ale kdybych testla 7 den tak by tam byla asi taky.holky já chci držet už pěstičky na testování jako jste je drželli vy mě
31. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.