• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
delf to asi byla, ale byla by slabší, 7 den ty čárky moc vidět nejsou :grinning:
31. kvě 2010 v 18:56  • Odpověz
autor
andi- to je skvělýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, jestli je tam stín tak to určo klaplo. Kolikátý den jsi po ketu???

holky mě normálně mrskne a to fakt, že jo jeslti to zase u mě nedopadne. Se půjdu fakt picnout. Teď nevidim důvod proč by nemělo . Co bylo dnes na utz je naprosto ok a spermie budou ti nejlepší :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
31. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
Jééé,já chci taky.......delf,andi pak Míša,agi no snad se dočkáme,zítra jdu na pokec co s námi dál,tak uvidíme.
Verýsku,dnes jsem si tak řikala,že by tě měl manža na rukách nosit,stále vyvařuješ,pečeš a on ti jednou za čas vyžehlí,viď?Samozřejmě v dobrém myšleno,jsem včera říkala chlapovi ať se jde mrknout jak má co žehlit až bude jednou potřeba ani si nepřejte vědět co mi odpověděl...
31. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojko, no povídej to mě zajímá :grinning:
31. kvě 2010 v 19:12  • Odpověz
Jsem to zkusila vyfotit no nic moc no uvidíme.
31. kvě 2010 v 19:13  • Odpověz
Agi Andi je jak já, 7 den :wink:
Andiiiii jde vidět :grinning:
Jo jenom ten datum je blbě.neumím ho předělat.však co mi dalo práce vložit sem tu fotku :wink: Antitalent :wink:
31. kvě 2010 v 19:15  • Odpověz
Andi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dobrý!!! hm... když to nejvíc nevypadá, chtějí to zrušit, všechno se hroutí a pak :dizzy_face: :dizzy_face: Čárka je vidět pěkně :dizzy_face:

Agi, tentokrát už to zkrátka klapne. A basta :wink:

Snaha, snad se ozve a snad jsou v pohodě :wink:
31. kvě 2010 v 19:30  • Odpověz
Dani jo já to hlavně chtěla stopnout páč jsem nikdy stimulovaný KET neměla.No uvidíme už mám po třetí poz.test a mimčo nikde.tak doufám,že se bude držet ale jak bolí břuch tak doufám že jo. :wink: Agi to klapne MUSí :wink:
31. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
andi paráda já jí tam vidím bezvááá a držím pěstičky aby sílila kdy budeš testit zas?
31. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz
Agi, klapne to :wink:

Andi, vidím ji :wink:, tfuj, tfuj, tfuj.. :slight_smile:

Míšo, ty teda testit nebudeš? Jsem napnutá :wink:
31. kvě 2010 v 19:52  • Odpověz
ahojky jusinko teda tobě se to už krátí už jsi 33tt to to utíká :wink: a jak se cítíš?
31. kvě 2010 v 19:56  • Odpověz
Míšo,si to dovedeš představit,néé,po 22h. možná by to šlo i do diskuze dát???
Andi,ať žijí duchové a v práci jen rozkazuj,nic nezvedej.
31. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz
autor
andi- já ji taky vidim :slight_smile: :slight_smile: .Ty jsi teda po ketu a kolik ti zaváděli mražáčků????

holky díky , já vím musí to klapnout. Ještě jedna taková kuriozitka dneska. Jsme tam přijeli a hned jsem šla na řadu.Ani jsem si nestihla sundat kabát a už mne volali takže ani wc jsem nestihla. Václav tam jezdil uvnitř a říkal, že si musíme pochválit sliznicia víc nic neřekl co se týká foliků. Byla jsem taková na rozpacích, že nic nevím. Tak jsem se šla ustrojit a on povídá ještě si paní sundejte ty kalhotky máte plný měchjř tak se běžte vyčůrat a ještě se jednou podívám. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: To slovo měchejř mě fakt dostalo :grinning: :grinning: :grinning: . Pak jsem si znova naskočila na kozu a už tam byli folici.
Holky to on takhle mudr pozná přes UTZ, že je člověk nevyprázděný - jako nevyčůraný :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ????
31. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
za chvíli pofrčím na pregnyl :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:04  • Odpověz
agi já myslím,že jo taky mi doktorka chtěla dělat utz a nic neviděla zeptala se mi jestli nepotřebuji náhodou na záchod a já,že jo strašně ,tak jsem šla a už to bylo ok.ale krásně to řekl :grinning: měchýř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Agi já ted jak tam byla v pondělí na UZ před ketem tak mě taky poslal se vyčůrat a ještě mi řekl at se zamknu z druhý strany/páč tam je čekárna kdyby někdo šel/ jo pozná to a já si myslela,že je lepší vždy plný močák :wink: Jinak jedno zaváděli ale blastocystu tu jsme ještě neměli ale vydá asi za dvě jak mi je blbě. :wink:
31. kvě 2010 ve 20:08  • Odpověz
Andi, vidím to krásně - je to takový malý krásný Casper :dizzy_face:

Agi, jj tohle se na UZ pozná :grinning: :grinning:

já mizím zase na seriál :sweat_smile:
31. kvě 2010 ve 20:09  • Odpověz
jé ono tam je i wc u nich to ani nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
Agi, už ve 20. tt na UTZ se píše do záznamu, zda má mimi v bříšku plný močový měchýř, takže na UTZ dospělého se tohle pozná bezpečně :wink:
31. kvě 2010 ve 20:15  • Odpověz
Delf vedle kabinky.Taky jsem to nevěděla a je to propojený i z chodby to aby ses pak zamykala ze dvou stran když půjdeš na wc z chodby :wink: Jo jo mě tenkrát na UZ řekli,že miminko ted čurá a já se divila,že mě se nechce :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz
no vidíte zas jsem chytřejší :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahojko jo duchové doufám,že bude sílit potvora jedna jo v práci už rozkazuju a docela mi to jde ještě jdu zítra dodělat papíry a pak budu zas asi doma. :wink:
31. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz
Delf ty jdeš už pozítří na krev.Tý jo to letí.Já testnu ještě zítra ráno jestli to stihnu teda ale snad jo v noci stejně furt chodím na wc :wink:
31. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz
Andi držím pěsti, ale určo tam bude :wink:

Jusi testy doma mám, ale se bojím, nevím jestli se odhodlám :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:28  • Odpověz
jo jo už pozítř na krev uteklo to a moc
míšo odhodlej a já budu moc moc držet všechny pěstičky
31. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Tak tady dnešní pupík a nový overálek a naštvaný Maxík
31. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Jo poslala jsem manžu pověsit do sušárny cejchy a přišel ať se jdu podívat no a já byla v křečích. Měla jsem vám to vyfotit. Prostě chlap :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj Delf :wink: , čt nestíháš? To je škoda.. Já se jdu holkám ukázat poprvé :grinning: , tak bych v tom nebyxla sama :slight_smile:
Nó, cítím se.. Vcelku dobrý, nic mě nebolí, docela i dobře spím, asi tím že je malý našikmo, tak ani tolik netlačí na močák, takže čůrat jdu jen tak 2x za noc :slight_smile: . Spíš mě otravuje žáha a na tu mě nic nezabírá, jen to něčím zajíst, ale zase s tou mojí cukrovkou to nejde.. Né, nestežuju si, vážně to celkem jde.. :slight_smile:, ale až porodím, bduu 100x šťastnější :slight_smile: . Díky za zeptání...
Jak se cítíš ty? Ve středu krev.. Máš nervíky?

Agi měchejř je divný výraz od doktora :grinning:, vidí do tebe pořádně, takže i měchejř :grinning:

Co indiánci, Very :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:? Jaký jsou :slight_smile:

31. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.