• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
copak se stalo dabli povídej?já nevím jestli jsem nervozní ono to asi přijde ještě,ale není mi zrovna dvaakrát dobře teda
31. kvě 2010 ve 20:36  • Odpověz
pěkný overálek a ještě hezká maminka nastávající sluší ti to
31. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Dabli, hezky ti pupík roste :wink: . Pohyby jsem ze začátku cítila jako kdyby mi to vevnitř bublalo, nebo jak to popsat.. A musela jsem se na to hodně soustředit a taky jsem si říkala, že jsou to třeba moje střeva :slight_smile:.

Mišo chápu.. A krev máš kdy?
31. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz
Jusi 7.6. ve 12.30 :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz
Miso :grinning: :grinning: .
Přijedeš na sraz?
31. kvě 2010 ve 20:56  • Odpověz
asi ne, ráno jdu po sto letech ke kadeřnici a asi bych to nestihla
31. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz
@ahojkyholky
Ahojko, já chci taky vědět co manžel říkal ................... :wink: :wink:

Míšo, jestli vydržíš klobouk dolů, já teď prohlížela svoje výsledky v albu, to krásný čísílko HCG, jak jsem ráno na krvi v nemocnici byla jako na trní a pak jsem frčela na srazík :dizzy_face:
31. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz
Very já vím, ale uvidím jak bude
31. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz
delf manža prostě povlak na deku pověsil narovno a nahoře to přikolíčkoval na dvě šňury. prostě jsem se musela smát a předělat to.
31. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz
to je dobrý :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:04  • Odpověz
Andi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak ať už to konečně klapne :wink:
Uf, my nakonec dostali pochvalu - máme 3280g, takže jsme zdolali porodní váhu :sunglasses: měl přibrat nejmíň 200g a přibral 300g, tak to máme praktikovat jako dosud, jen se mám uklidnit :sweat_smile: Prý se mi pořádně nerozjela laktace, což už prý nejspíš žádnej zázrak nebude, ale na protilátky mu prý stačí jenom desítka... no dneska jsem měla tipuju místo mlíka zkyslej tvaroh :pensive:
31. kvě 2010 ve 21:17  • Odpověz
Woblu, gratuluju, to je úžasný :slight_smile:! Tak se hoď do klidu a třeba se ti to mlíčko ještě zlepší :wink:
31. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz
:wink: woblu to je paráda,že vám to jde jen tak dál třeba se to ještě víc zlepší
31. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Woblud, gratuluju!!! Tak to je bomba :dizzy_face:
Kojit a odsávat, i odsávání "naprázdno" zvyšuje produkci a elektrickou to (prý) nebolí, já ji nezkoušela, nevím. Tak se držte i dál!
31. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz
Uf, uf... dočteno...

Andi... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Psala jsem Marušce, tak prý ve čtvrtek něco má, ale zkusí si to přehodit...

Další účastnice srazíku, piště mi vybrané jídlo do IP :wink: .
31. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz
Woblu no supeeer, tak klídeček, žádný stresy a bude dobře :grinning:
31. kvě 2010 ve 21:43  • Odpověz
holčiny, přeju krásnou dobrou...
zas se na mě hrne nějaká práce, dnes volali a chtějí to zítra... to jsem odmítla, ale musím se připravovat na pozítří... takže se jdu na to vyspat a ráno vstávám s Anežkou v šest a budu robit...

Tak brou :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz
jo a.... na srazíku si dávám polívku, jehněčí a jako dezert buchtičky, takže kdo se přidá do klubu jedlíků??? Jo a... kdyby někdo chtěl buchtičky napůl, ráda se rozdělím!
31. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz
se mi ten příspěvek neodesla :angry:, tak znovu

Ahojko je po 22 hod. :wink: :grinning:

Woblu super paráda a velká gratulace. jsem ti říkala nestresuj nebo nebude dobré mléko a nemusíš kojit jako cisterna, důležité je, abys vůbec. jak psala danča koji, koji a odstříkavat i pár kapek postačí :wink:

@rychnov3
Dančo, já to s tím jídlem taky měla tak v plánu, ale všechno bych to za tak krátkou dobu nedala, bylo by to jak s těma vdolkama tuhle, tak dám jen polču a buchtičky :wink:
ty nezmare, zítra ať práce utíká :wink:

super, když dorazí i Maruška :slight_smile:

všem dobrou noc
31. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz
Holky, dobrou noc vám přeju.. :wink:
31. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
pomóc já nemůžu usnout :frowning2:
1. čer 2010 v 00:57  • Odpověz
Ahojda!
Tady dnes ještě nikdo není? :confused:
U nás noc o malinko lepší,než na včerejšek,ale teplota vyšší - 39 :fearful: :confused: Tak si říkám,že možná právě díky tý teplotě,že neměla ani sílu na brek :frowning2: Dávám dál Brufen sirup,čípky nemůžem kvůli průjmu...Ten je ještě řidší než byl.Co je nejhorší,že nechce vůbec jíst,ale ani pít.Snažím se do ní nalejt aspoň Sunar,aby měla tekutiny,ale nechce ani ten. :unamused:
Je to fakt děsný. :frowning2:
1. čer 2010 v 08:21  • Odpověz
Very, tak buchtičky na půl???

Přeju všem krásný den!!

U nás druhá nejstrašnější noc... bezdůvodně. Kočička se chtěla bavit... tak jsme ji nechali řvát skoro půl hodiny a nezvedli, jen občas jsem na ni mluvila... rvalo mě to srdce, ale dopadlo to. Usnula... ale byl to boj :unamused:
1. čer 2010 v 08:39  • Odpověz
Díky holky, spadnul mi šutrák ze srdce, tak snad to nějak úspěšně budem pytlíkovat dál... je to ale děsně časově náročné, kojit, pak krmit stříkačkou, pak když to jde tak odsávat (obvykle ze sebe už pak vycucnu jen symbolické množství, ale je to prý dobré na tu laktaci, nebolí to, ale že by to bylo nějak zvlášť příjemné, tak to zase taky ne... ale dá se to jen přes den, v noci toho mám plný kecky, a když jsem doma...
Dani, občas člověk musí být silnej, jinak by z dětiček byli brzo malí teroristi :wink:
1. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahojda holky,
já mám velilililikanánskou rodost krvavé cucky,už ze mě nejdou,doufám,že to vydrží :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Jinak časně ráno mě zas navšrívila migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andi potichounku gratuluju,to je paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,at čárka pěkně zesiluje. :wink:

Věru to je trápeníčko, at je holkám líp :wink:

Woblu gratulka ke kontrole :wink: jen tak dál :wink:

Dani ať se ti hezky pracuje a nechce se ti spát :wink:

Ahojko jak konzultace,jaký další postup jste zvolili?

Míšo ,Delf jak je?
1. čer 2010 v 10:24  • Odpověz
Ahoj...

Věru... zkus Kulíška... http://www.lekarna.cz/kulisek-sacky-10x6-6g/#utm_source=zbozi.cz Abyste neskončily v nemocnici na infuzích :unamused: ...

Woblu... tak tímto "stylem" jsem kolila já... zabralo to horu času, ale nelituju :wink: ...
1. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
ahojky holky tak co andi jak to vypadá?testla jsi?já dnes ještě testla a zítra už krev to to uteklo.
1. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Šári,dík.Asi před půl hodinou jsem do ní dostala 40ml Sunaru.To je od rána vše.Naposledy o půlnoci 120ml.Čaj nechce vůbec :unamused: A je to teda volně prodejný? Tam píšou,že jen na doporučení (což nechápu co znamená...)
1. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojky,

Dančo, tak pokud Šári ještě neobjednávala, tak jsem polču zrušila, objednala si jídlo a ty buchtičky dáme na půl :wink:
jinak si asi Anežka chtěla pokecat, se třeba přes den málo vybrebentila tak to chtěla dohnat

Věru, teda chudák Klaudinka, to bych tak nenechala, když se zvedla horečka mazala bych s ní znova k Dr. a nebo zavolala ať vám zkrátka něco dá, chudák malá :frowning2:

Beryku ať ta sv..... migréna co nejdřív odezní :wink:

Andi, jak ty dneska???? :confused: :sweat_smile:

Šári a co bude s fotečkama???
1. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj

Nestíhám vše..... tak

Danu tak ať ti jde práce od ruky...!!!!

Věru já bych šupajdila k mudře... pro sichr.

Dabli kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid já nespala třeba do 3 :wink:

Woblu tak paráda, jak píšeš je to na dlouhej čouhej, ale každej den dobrej. Já jsem to dávala Sel z flašky co jsem odstříkala.

Šári kolik máme účastnic zájezdu? :slight_smile:

Andi držím pěsti!!! :slight_smile:
1. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.