• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Holky,tak teď snědla 1/2 banánu,zapila to čajem a má "jen" 37,5. :pensive:
1. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz
uf vm to je dobře snad už jí bude lépe.
1. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Jakpak se tady máte? Já bohužel nemám vůbec čas dočítat, protože musím hlídat ty naše mrňata. Už se začala plazit i Nikča, takže to je o to zajímavější. :grinning:
Chtěla jsem se zeptat. Monča se pokadí tak cca 6x denně a není to zrovna tuhá stolice. Myslíte, že je to vpořádku nebo se něco děje? Jí dobře i se hodně hemží, ale četnost té stolice mě trochu znervózňuje. :frowning2:
Bohužel ji nemám na čem zvážit, ale když jsem ji vážila orientačně se mnou, tak mi vyšlo, že přibrala za měsíc akorát 100 g, což je teda hodně málo. Teď je teda otázka, jestli to přibrala nebo teď tou stolicí stratila. :unamused:
1. čer 2010 ve 13:03  • Odpověz
zdravím,

jsem se teď vrátila z přijímaček z Brna, uvidíme jestli jsem anglinu nezapomněla :grinning:

Věru, tak snad už bude Klaudince dobře :wink:

zdravím Muchlu :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
tak to jsem zvědavá míšo co test ještě tě neláká? :wink:
1. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
to já jsem taky zvědavá, zatím ne :sunglasses:
1. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz
Taky tě Míšo zdravím. A který pak jsi den po ETu? :confused:
1. čer 2010 ve 13:23  • Odpověz
teda míššóóóo :grinning:
1. čer 2010 ve 13:28  • Odpověz
muchli 8 po ET
1. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
míšóóó nechceš?já cítím,že to tam jééééé :confused:
1. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz
nechci, to je dobře, že to cítí aspon někdo :wink:
1. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz
hm tak jo,přemlouvat už nebudu jen jsem to zkusila,chtěla jsem se radovat no
1. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
delf moc velký naděje, že se budeš, si v mém případě nedělej :pensive:
1. čer 2010 ve 13:47  • Odpověz
chybí mi tam radovat, ani psát mi nejde :rolling_eyes:
1. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz
ale míšo mysli trochu pozitivě určo tam je bojovník určitě ano moc v to doufám a věřím
1. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
ale jo, myslím pozitivně, jen už jsem říkala včera, že se připravuju na nejhorší, lepší počítat s neúspěchem a pak být mile překvapená
1. čer 2010 ve 13:58  • Odpověz
to je fakt míšo takyjsem s tím počítala,že kdyby to nevyšlo,ale a to se nemůže asi nikdo připravit to sklamání by tam bylo.ono taky neznamená že když najdeš dvě čárky že je vše ok
1. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
Ahoj.....

andi taky tiše gratulace :wink:

Jé a zdravím Muchu a holky :wink:

Woblu tak vidíš :wink: Marťas nabral pěkně :wink: :dizzy_face: Jsme Vás koukám předběhli.A teď to potáhnou prckové spolu :wink:
1. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
delf no však právě
1. čer 2010 ve 14:07  • Odpověz
@muchla
Muchli, podle mě to normální není! Doporučuju probiotické kapky nebo něco na uklidnění střev (Biopron, Laktobacílky apod.). Anebo se poraď s dr., ale normální to není, už u pěti stolic se dobrý doktor podiví...

@wobludka

Woblud, takhle to praktikovala Muchli u dvojčat - nakojit, dokrmit - a zvládla to určitě přes půl rok. Takže držím palce, ať je to u Tebe podobné. A třeba se to i zlepší a normalizuje.

Věrko, ta teplota... no, držte se... a s pitím neporadím, když nechce, neznám způsob, jak to do ní dostat...

Bery, držím palce, ať migréna uteče.

Anežka tu "že.e" čtečku paměťových karet, musím pádit, sváča...
1. čer 2010 ve 14:18  • Odpověz
Tak koukám, že Wobludka to má podobné jako my.
Zvážit, nakojit, zvážit, dokrmit stříkačkou, odstříkávat.
My jsme to tak praktivokovaly 4 měsíce a zvládly jsme to, tak hodně zdaru. :wink:
1. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
Dani, praktikovali jsme to jen čtyři měsíce, protože potom se nám holky nevlezly na váhu. :grinning:
Jinak bychom v tom asi pokračovaly, ale ono zase na druhou stranu, když člověk neví, kolik holky vypijou, tak je to někdy lepší, protože když jsme s vážením skončily, tak si myslím, že toho snědly zase míň než by měly, ale bylo to spíš takové, že ráno se napraly hodně, a pak už jedly pokaždé jinak, jiné množství. :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz
Sanu... ty jsi zvědavá... počítám nás kolem 14-15ti dospělých.

Dani... Žofka si dá co??? Žofi...???

Vybraná jídla ke mně do IP, prosím :wink: ...
1. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
jééé Muchlík se tu objevila :slight_smile:

Míša na zkouškách a testík odmítá :grinning: , no třeba tě ještě přemluvíme a ať ta anglina vyjde :wink:

Dančo, domluvený, buchtičky máme jako desert :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jen ještě přemýšlím jestli je nemám vzít manžovi, on je miluje a já bych je nemusela péct, ikdyž doma pěkně upečené křupavé polité rumíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmmm mňamka

Gabi nakoukla, tak jak se vám vede?, zase už jste doma jen 3 nebo máte doma i taťku :wink:

Věru, tak aspoň, že horečka klesla :wink: , ať je opravdu brzy lépe :slight_smile:
1. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
fíííha to vypadá na slušný mejdan :grinning: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
Sari, Žofi se buď ozve sama nebo dám vědět za ní, teď jsem jí psala, tak snad se ohlásí brzy... jinak vloni touhle dobou ji posílali z porodnice zpět domů... no a 2 minuty po půlnoci byl Vašík na světě :dizzy_face:
1. čer 2010 v 17:16  • Odpověz
Hele, 14-15??? to jako fakt????
1. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
teda holky já snad příště na srazík dojedu taky moc bych vás ráda viděla ani nevíte jak škoda,že nejsem z pardubic :frowning2: holky takže zítra mi vezmou jen krev a odejdu domů a zavolám si a nebo se hned tam objednám na utz prosím jak je to pamatuje te si to prosím?!jo holky ještě bych prosila o jednu radu my máme jet a dovču od 26.6 . do 3.7.jak to mám udělat když mám neschopenku a jen vycházky od 8-12 a pak od 14-16?!nevíte?jedeme k městu Táboru máme tam chatu a už máme zaplacenou tu chatu
1. čer 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj, tak se hlásím, na srazíka dorazíme :wink:
1. čer 2010 v 17:50  • Odpověz
Very, ja vypadají ty buchtičky, taky přemýšlím o desertu :grinning: :grinning:
1. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.