• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoj,verýsku po 22 h. už jsem byla tuhá,to víš hola hola práce ráno volá.V podstatě mě někam poslal a když jsem mu řekla ať se jde ještě mrknout na pračku,kterým čudlíkem má kam otočit tak mi řekl,že čudlíkama on točí rád cha cha vtipálek,jsem na něj zvědavá až bude muset,myslím,že ani návod mu nepomůže.
No a dnešní konzultace klasika rychlovka,hned do toho jít nemůžem,první důvod požádat zas o znovu schválení pojišťovnu,druhý důvod příliš vysoká sliznice a stále zvětšen pravý vaječník,takže objednat se na 21 DC,což o to,myslím,že mrcha dorazí ještě tento týden,takže moc velké zpoždění mít nebude,ale bude zas dlouhý protokol a mám obavy,že mi bude chtít další cyklus dát zas ještě antiko tak se nám to posouvá a posouvá a kdoví jestli pak oni nebudou mít dovču.Je to snad poprvé co se modlím už abych to dostala a věřim,že těch 21 dalších dní bude dlouhých a dlouhých.
Jé na srazíku tolik lidí,vy se máte.
1. čer 2010 v 17:58  • Odpověz
Ahojko, přeju, ať to rychle uteče!

Delf, fakt jen krev a pryč. UTZ je vždy 14 dnů po krvi, ale objednání proběhne tak, že až budeš odpol. volat, jaké jsou výsledky krve, hned Tě objednají na tu středu za 14 dnů :wink:

Tesi, hurá!
Hm... my máme s Verčou buchtičky na půl, nebo že bychom je roztřetily?? Jako dezert by to možná stačilo :grinning:
1. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
děkuji za vysvětlení rychnov a nevíš ještě jak to mám udělat s tou neschopenkou nevím si rady
ahojky takže myslíš,že ti zas bude chtít nasadit antiko?!
1. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Dani, jen si dejte, na Vás to není vidět :wink:, já zobnu a vezmu zbytek domů, případně se s někým rozdělím :wink:
1. čer 2010 v 18:25  • Odpověz
Co??? Muchli, ty jsi to takhle praktikovala 4 měsíce s dvojčatama?! Tak jsem se normálně zastyděla a přestávám si stěžovat :grinning:
Jů, Vašíkovi je rok? Tak všechno nejlepší :dizzy_face: Žofi, na porod radši nevzpomínat co :sweat_smile:
1. čer 2010 v 18:29  • Odpověz
Delf, s neschopenkou to holky řešily tak, že zašly na sociálku a nahlásily, že od do se budou zdržovat na adrese tam a tam. Tohle neřeší snad ani doktor, ale na sociálce příslušná paní. Záleží, co je to za "babu", některé jsou v poho (a řeknou Ti třeba, že stejně na těhotné na kontroly nechodí) a některé prudí a snad mají právo ten přesun zakázat?? nebo mají jen řeči, že nemocní nemají cestovat, ale sedět doma... Nevím, já neschopenku neměla a možná se teď mýlím, píšu to, co jsem tu pochytila...
1. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahojda.Tak Casper /jak psala Very/ je no Casper byl přátelský duch tak doufám,že bude i ke mě :slight_smile: Zítra udělám album dneska jsem ko nejdřív v práci pak chystat dceři nějaké chlebíčky apod.páč připoměla že je den dětí a tak si pozvala ještě kámošky.Tak si zalezu k TV.Jinak Všem dětičkám Vše nej.. a Vašíkovi Vše nejjjj k 1 ročku :wink: Jo Delf pak jak si voláš tak se objednáš akorát já vloni se neobjednala hned páč po číslu hcg/bylo skoro 900/jsem uplně zapoměla :sweat_smile: Bery tak fain,že je líp a migréna zmizne. :wink:
1. čer 2010 v 18:57  • Odpověz
Delf, no povídal,že ani antiko nebudem zatím ještě riskovat,ale doufám,že se mu spodek bude za pár týdnů líbit a vemem to rovnou bez antika a risknem,že se cysta neudělá,ale každopádně to nechám na něm.Já si spíš myslela jestli nepůjdem do krátkého protokolu,ale néé,takže bude dlouhý se změnami,předpokládám vyšší dávky,možná změna v zastavovačce,uvidíme jak se mu budu líbit příští ko.No a co se týče neschopenky,já bych se optala dr.,protože já jednou takhle měla omezené vycházky a potřebovala jsem jet na moravu na pohřeb,což bylo na celý den,tak on mi napsal na ten den na nemocenskou vycházky celodenní a uvedl důvod,tak třeba ti je změní na neomezené a budeš to mít celé těhu a nikoho nemusí zajímat kde jsi.
Míšo,ty máš vše nastudované,nevíš kolik jednotek puregonu proplácí vzp a kolik pak stojí případně celý,protože já měla 2100 jednotek a sestřička říkala,že pokud budem přidávat tak si ho platím už sama,samo,že jsme už nepřidávaly,ale teď mě to nemine,pokud bude zas puregon.
1. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
no páni to je ale komplikované ach jo
1. čer 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahojko jednotek nevím, ale vím že 6 ampulí

Andi držím pěst, já jsem skončila, co bude dál netuším
1. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
ahá ahojk díky takže zeptat se doktora teda.no uvidíme,když pochybuji,že zítra bude mít na mě čas.no snad ví co dělá,když ti chce dát zas dlouhej,ale pokud ti nezmění pak dávky tak to bude k prdu a dupla bych si asi :angry:
1. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
Na nemocenskou myšleno neschopenka.
Andi,že se blbě optám,ty jsi vloni byla těhu a potratila jsi,že píšeš o tak hezkém hcg,v podstatě jsem zaznamenala,že jsi měla snad třikrát pozitivní test a nic z toho nebo tak nějak.
A abych nezapoměla i já přeji všem dětičkám hezký dětský den a Vašíkovi krásné první narozeniny.
1. čer 2010 v 19:11  • Odpověz
Míšo,tak to mi nesedí,já měla dvakrát 900 a jednou 300,takže bych platila už tu čtvrtou.
Delf,dávky budou rozhodně vyšší,to už vím a teď jsem si píchala decapeptyl denně 0,1 a tam bude taky změna,ale vše se rozhodne až podle situace.
1. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
jo jo ahojky pochopila jsem :wink:
1. čer 2010 v 19:15  • Odpověz
Tak ještě nakukuju koukám na ulici.Ahojko jo jo vloni 2 Ivf se povedlo/a po dlouhém protokolu předtím jsem měla krátký ale jenom s tou zastavovačkou jsem měla dlouhý/no a bohužel v 88tt revize.A v lednu 1 ket ale testíky slábly takže se chytlo a pustilo a hcg 3 no a ted 2 ket tak uvidíme co bude dál :wink: Jinak to Ti uteče Ahojko se aspon zase něco bude dít. :wink: Míšo jak skončila?
1. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
Chybaaa v 8tt :wink:
1. čer 2010 v 19:29  • Odpověz
ahojko tak to nevím, vím že pojišťovna hradí 4 stimulované cykly a 3 s přenosem embryí, většinou je na 1IVF potřeba cca 2 ampule

Andi skončila, leda 4IVF páč z KETu je nulová šance v mém případě
1. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Míšo ty jsi testila a nic tam není ale to může být brzo někomu se ukáže dýl.Vždyt já tam mám taky pořád Caspera/se mi to líbí Very/
1. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Andi nee, ale to je jedno
1. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
Muchlovic čavego, tak mi uniklo dorazíte nebo neee??? :slight_smile:

Vášovi vše neeeeeeeeeeeeeeeej, to už mamka tušila....... :dizzy_face: :sweat_smile:

Míšo????????????????????????? Něpochopila jsem. Proč by jsi měla končit a co bude dál................???...
1. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
Koukám že si Míša s Andi rozumí nebo spíš nerozumí...
Andi Míša testit nebude,tu neukecáme a nebo testne tajně a poví nám to až v pondělí,rozhodně jí to všichni přejem ať už jedno nebo dvě tak jako všem nám ostatním.Hlavně at je vše v pořádku a ve zdraví se dočkáme 40tt.
1. čer 2010 v 19:52  • Odpověz
no počkej míšo taky nechápu co je jedno?
1. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
Ahojko seš hodná, ale bohužel v mém případě to nevyšlo, jak jinak, že

momentálně se nacházím ve stavu čirého zoufalství

Sanu ale pochopila, zkrátka nic a je jedno jak to vím
1. čer 2010 v 19:55  • Odpověz
No to je zajímavé, fotka do Sel profillu vložit jde, ale do alba ne :rolling_eyes:

Míšo taky jsem to moc nepobrala, píšeš, jak kdyby jsi testla, ale píšeš, že jsi netestla... Neházej nic nikam, naděje umírá poslední!
1. čer 2010 v 19:56  • Odpověz
přesně jak píše sanu ještě je brzo nenmusí to nic znamenat nebo krvácíš?
1. čer 2010 v 19:59  • Odpověz
dejte jiné téma, nechci to řešit

jen jsem to chtěla napsat, aby jste mě nepřemlouvaly
1. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Vašíčkovi přejeme taky všechno nej k prvnímu ročku :dizzy_face:

Delf, je to tak nějak jak psala Danča s neschopenkou, já jsem si vždy řekla Dr. nebo spíše sestřičce, ona vypsala papír za 50kč a já jsem donesla na sociálku a tam bez řečí odevzdala na podatelně :slight_smile: a všechno v pohodě :wink:

Andi, mě se to taky hrozně líbí, někde jsem to četla tady na MK :grinning: ,se těším na albíčko s fotečkama a Casprem :dizzy_face:

Ahojko, no ono je to všude s chlapama stejný, ten je na to a ten na tamto, my jsme si tuhle v noci s Gabčou postěžovaly na své chlapy po skype :sweat_smile: :grinning:

Tesinko, super, že dorazíš, jsem ráda :wink: :wink:

Woblu, stěžovat si můžeš a stydět se nemusíš, i jedno miminko dá zabrat, oni Muchlíkovic holky jsou moc hodný a spořádaný, kdybys byla na srazíku viděla bys, maminky s jedním prckem lítaly a Muchlík pohoda klídeček, ale tím samozřejmě nezlehčuji situaci, určitě 2 miminka jsou zápřah ikdyby byly sebehodnější a já smekám před všema maminama dvojčatovkama :wink: :pensive:

to beru nějak na přeskáčku, ale to neva :grinning:

Míšo, co se děje??????????????? špiníš nebo proč myslíš že nic?
1. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
Sanu, já dneska vkládala pár fotek a šly vložit všechny v pohodě :wink:
1. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
když to je míšo těžké ted nahodit téma když víme,že tě něco trápí a hodně,nebylo by lepší popovídat si o tom?je mi z toho smutno :pensive: :cry:
1. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz
verýsku tak to mám říct zítra sestře teda?když já neznám přesně adresu té chaty jen ,že je u tábora právě
1. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.