• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Delf, adresu budeš potřebovat, tak jako tak, zkus to zjistit, ať ti to sestra napíše a adresu přesnou si dopíšeš doma, jí to normálně řekni, jsou fakt v pohodě :wink:
1. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz
holky dík za podporu, ale řešit to nechci :pensive:
1. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
holky zlatý já kdybych vás neměla tak nevím teda
tak stačí říct sestře,že mám problém,že máme,už z minulého roku objednanou chatu a že nevím jak to mám udělat,když mám neschopenku,no zahraju si na blbce no :wink:
1. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz
Míšo :pensive: :frowning2: :pensive:

Delf, jsou fakt v pohodě,nic se neboj :wink:
1. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Holky se musím pochlubit,udělala jsem si radost,když jsem neutratila peníze v sanusu a koupila jsem si u vietnamčíků prďácký kalhotky s mravenečkama,teda na tý mý prdely z toho budou pořádný mravenci,ale mě se tááák líbily a ještě halenečku,abych nevypadala jak stará baba,mám vše starý,nemoderní.
1. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
ahojko hod foto :wink:
1. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Míšo, myslím, že Ahojka se s PC moc neka... ale taky bych chtěla vidět mraveniště :wink:
1. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahojko, jasný hoď foto :wink:
1. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Jo to kdybych já uměla.Jedině,že bych si je vzala na srazík v zoo jestli ho v létě dáme a pak vám je tam na wc předvedla,no nedivte se dnes je to moderní,neteřinka ve škole chodí taky na záchod jenom kvůli tomu,aby si tam navzájem předvedly kdo má hezčí obrázek a jestli na prdelce nebo vepředu nebo obojí.Mám takový dojem,že mi je bude závidět,ale i na ní jsem myslela a koupila jiný dětský a s nohavičkama,to ty moje nemaj.
Na co všechno my se ještě máme těšit.
1. čer 2010 ve 21:06  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá jestli je na ten srazík do ZOO vezmeš :grinning: , si to píšu do bonzbločku :grinning: :grinning: :grinning: , ale s těma kalhotkama znám dost podobnou událost mojí mamky, kdy v nemocnici Dr. ukazovala "talhotky" s kraječkama a pan Dr. ji říkal, hmmm pěkný až budeš o pár let starší to už mi kalhotky ukazovat nebudeš co??? :sweat_smile: :grinning:
1. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
Ahojkoooo tak se to nauč, dyk na tom nic není :sunglasses:
1. čer 2010 ve 21:25  • Odpověz
Ahojko ano, ano Věruška se taky naučila :wink:
1. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
To abych si je šetřila a brala jen na vyjímečné příležitosti...
Teď tu studuju co je utrogestan zač,páč mi dr. řekl ať si crinone šetřím a přejdu na utrouš,no nevím zda si ho mám vzít,abych nebyla zítra jak spící panna.
OTÁZEČKA - crinone patří též do ledničky?Tu píšou do 25 stupňů a to vypadá,že snad letos ani nebude.
1. čer 2010 ve 21:28  • Odpověz
Ahojko nemusíš, já ho mám v nočním stolku
1. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz
Tak podejte návod,za pokus to stojí.Ničemu se nebráním.
1. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
.. tak Žofi si dá něco z jídeláku.
Jdu dočíst :wink:
1. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
Míšo, tak co ti na to říct, drž se no :pensive: A měním téma.

No Very nechápu proč mi to teď nejde, když jindy to šlo i když z tuha.... Ale tak vložila jsem aspoň tu jednu fotku do toho profilu prcka. A budu to obměňovat tam no.... :angry: :wink:
1. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
ahojko uložíš si fotku někam do pc, ideálně na plochu abys to nemusela hledat, tady dole pod tímto psacím polem je přidej fotky k příspěvku, na to klikneš a tam se ti ukáže zase úřidej fotky, tak na to zase klikneš a objeví se ti tabulka a na levé straně bude taková nabídka, ty tam klikneš na Plocha a tam vybereš tu fotku, dvakrát na ni klikneš a ona by se ti tam měla vložit
1. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Sanu mě to taky nejde, chtěla jsem to zkusit a hlásí mi to chybu při přidávání fota
1. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
aaaaaa už
1. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
A k tomu asi potřebuju digi foťák,co,mi máme jen obyč sic drahý a kvalitní,ale k PC k prdu a pak ještě na mobilu,ale to asi ne.
Dyť já nadávala i kvůli noťasu,že to nepotřebujem,že na tom neumíme a teď tu sedim furt.
hoolky tak si představte dnes ráno mě začla bolet bradavka , když Val sosala.Tak si říkám ta má teda sílu v tom pantu.Jenže mě to bolelo celej den a víc a víc.Nějak jsem to nevnímala.Odpolko jsme zajely na kyčle.Tyjsou OK a jsme bez rance.
Tak jsem hladová a žíznívá zbodla sekačku a vypila koj. čaj.V tu ránu bolehlav, záda, že jsem malou nebyla schpona vykoupat.Ta nabrala ječák a trval jí až do teď.Bez sil usnula na mé hrudi.
No a já jako děsná zimnice na mě vlezla teplota v normě a za chvilinku jako 38,5C.No bolelo mě všecchno :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Děti spí......uf...............a já pověsím prádlo dám horkou sprch a padám do postele................ no doufám, že se z toho do rána dostanu :frowning2:

můžu něco na teplotu????
1. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
tak funguju
Ahojko... Já brala Utrouše snad rok a normálně jsem fungovala :wink: ...
ahojko jestli máš bluetooth v mobilu tak si to přepošli na notas a ve foťaku je pamětovka, ta by tam měla jít strčit taky
1. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Míšo, chjo :pensive:

Delf, s neschopenkou to zvládneš, to všechno domluvíte :wink:

Ahojko, mraveništěěěěě, chci taky vidět!
Hm... já myslela kalhoty (dlouhé) a ne spoďáry... tak to asi vidět nepotřebuju, zas tak na to prádlo nejsem :grinning: :grinning: :grinning: a s těma holčičkama ve škole - to jako fakt? To za nás nebylo, ne??
1. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Gabi, při kojením je možná léčba paralenem po dobu jednoho dne, tj. po 8 hodinách jeden. A kojit samozřejmě dál!
1. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Gab... co se to zase máš :astonished: ??? Paralen můžeš...
1. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
sarii :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: jsem už na padrť :pensive: :pensive: chlap je v prrrr...li. děti náročný :pensive: asi někam uetču :sweat_smile:
1. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.