• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Věru, jééé pohádky a S čerty nejsou žerty, ta je boží :dizzy_face: , závidím, taky bych si dala říct
10. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Bré ráno,

tak jsem zpět od Dobrka, no během dvou dnů se nic nezměnilo díky bohu, i pohlaví je stále stejné :grinning: Holčička zůstává jen zase trošinku přibrala z 343 na 364, ale to je asi spíš měřením ne.....
Další KO až 13.7. pak hned nějak to s tou cukrovkou.

Denska to je fakt na pelech, ale já v takovém počasí ožívám, páč mi není teplo tím pádem mi je fajn :wink:

Kočárková debata večer zase proběhla, možná dneska zkouknem Jané a Včko a pak se roozhodnem. Opticky mě pořád láká to Včko a jako velkej plus vidím i to, že si ho můžu natočit jak chci. NO uvidíme.

Věru, tyjo chudák Terka, takhle před dovčou :angry: Ale lepší teď než při cestě nebo tam.... tak hezky dietku, endiaron a pít...... :sweat_smile:
A co kočárke????????????????????????????

Jdu si připravit věci na snídani, udělám vajíčka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 08:40  • Odpověz
Sanu,kočárek bude asi pořádný oříšek.Bohužel i 10tis.je pro mě momentálně dost peněz... :unamused: Tak se budu určitě nejdřív dívat po inzerátech.Dají se koupit nádherný a třeba ještě rok v záruce.A co si budem povídat-ono s druhým drobečkem to už tolik neprožíváš... :wink:
Moc se mi líbí ten v-cross,v-max a ten jak má Soňa- austin4.Ten jsem teď dokonce viděla za 6 000,- i s autosedačkou.Určitě zkusím to Polsko-možná o víkendu,protože pojedu s našima na chalupu (Terka už bude ve Španělsku) a mamka říkala,že tam klíďo můžem zajet.Od chalupy to máme asi 15km... :wink:
10. čer 2009 v 08:46  • Odpověz
Věru... 15 kiláků, to je kousek! To stojí za to, hodit kukačku. Někdo tam pořídí mrtě věcí, téměř celou výbavu...
10. čer 2009 v 08:57  • Odpověz
Věrko, tak to máte opravdu kousek 15km :wink:
Koukla by ses mi v Polsku prosím zda tam někde mají ten IMPLAST a za kolik, ale jen kdybys na něj narazila, jinak tě samo nikde honit nechci :wink:
10. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Sanusko, kočulka roste a to dobře, co já bych za to dala :grinning: , včera jsem zkoumala net a zdálo se mi to naše svišťátko malé :sweat_smile:
10. čer 2009 v 09:02  • Odpověz
Very,já mám na něj taky spadeno,takže koukat budu určitě. :wink:
Máme to asi 15km do Kudowy a asi 40 do Klodska a tam byc určitě taky chtěla sjet.Ale to možná až v létě,až budeme na chalupě na dovolený. :wink:
10. čer 2009 v 09:03  • Odpověz
Věrko my taky jezdíme do Klodzka a Kudowy, já mam z Klodzka i svatební šaty :wink: :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:05  • Odpověz
Věrko já jsem se koukala na net, na polský stránky a i s paraplíčkem vycházel o mnohem levněji :wink:
10. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Žofi, užij si spaní, jo, jo, je počasí na spaní, ale na procházku to taky není špatné :wink: Tady zatím neprší.

Věrko, přeju Terezce brzké uzdravení, třeba to byla jednodenní střevní viróza.

Very a Ty furt neblbni, že je mimi malé... buď v klidu, vše je, jak má být :wink:
10. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
a to jsem nenašla určitě ty nejlevnější stránky, chce to jen hledat a někoho kdo umí dobře polsky :grinning:
10. čer 2009 v 09:10  • Odpověz
Věru snad tam na něj padneš, ne že to je jako tady, že ho má málo obchodů.... Nebo zkus zadat do internetu třeba na polskej Google (jestli ho teda maj) název kočárku a ono ti to třeba vyhodí nějakej krámeček kde potřebuješ... :wink:

Very sim tě se na sebe podívej ty takovej drozdík, dej mu čas broučkovi :wink:
10. čer 2009 v 09:11  • Odpověz
Very,pošli mi ten odkázek,prosím. :wink:
10. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
zdravím
koukám že sanuska přesla na jiný kočík, ten jí schvaluji na 100% mám ho taky a bezvadný ..
dokonce na tom slune.cz jsme ho kupovali mi bezva přístup, ochota personálu a záruka mi dali ode dne kdy se ¨verunka narodila i když jsme ho kupovali v prosinci

žofíku Vašík je krásný :slight_smile: :slight_smile:
ta naše princezna už není takové mimi, hrozně roste na dýlku . .je to děs za chvilku ji bude vše malé :slight_smile:))

jinak dneska spinkala od 21 do 7 hodin ráno bez jídla je to šikulka. .

šári a co ty máš za kočíka ani nevím a jak Márinka vše ok??
10. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
V 10 mám být na plavání, potom oběd, pak jde manžílek do práce, no, nějak kouknu. Přeju krásný den všem :wink:
10. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
Věrko já jsem v práci :grinning: tady nic nemám, ale bylo na koníkovi v nějaký diskusi jmenovalo se to nějak IMPLAST BOLDER... nevím přesně, zkus mrknout :wink:
10. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
taky se chystáme do polska potebuji přehozy na sedačku to tam asi mají že já tam nikdy nebyla..
a kdepak je to nejlepší poradíte?
10. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
jo, jo. slune.eu chválím. Já tam kupovala látkovky a další věci, fakt je to dobrý obchod :wink: No, teď koukám, že Jaji píše o slune.cz, nevím, třeba je to to samé, no, Vy si poradíte. Už jdu.
Věru:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=29359&vGroupOffset=0

zkus to pár stránek zpět pročíst, jsou tam odkazy na české i na polské stránky :wink:
Jaji no u nás to nebude jen tak..... to my ještě párkrát zapochybujem... :grinning: Ale juknem na oba....znova...

Dani taky si to užij, ale pomaloučku polehoučku :wink:
10. čer 2009 v 09:17  • Odpověz
Sanu a Dančo, děkuji za uklidnění :wink: já vím, že plaším :grinning:
jinak mi děsně padají vlasy asi budu mít za chvilku paruku, prý se to po porodu stává.. :confounded:
ja vím sanusko to jané je opravdu drahé, ale stojí za to
navíc jsem nedříve chtěla ten bolder a když ho manža vidět tak řekl že ten ani omylem, on je hnidopich a navíc konstruktér tak pak vybral jané..to jediné mu padlo do oka ve všem :slight_smile:)
10. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
asi rychnov ano je to www.slune-cz.cz to je ten můj obchůdek v praze asi tam budeme kupovat jídelní židličku která se mi moc pro slečnu líbí, posílám odkaz: http://www.slune-cz.cz/jidelni-zidlicka-babypoint-pinta-2009/
10. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky, a pro mě dobré ráno :grinning: To jsem teda pašák,takhle dlouho chrnět:slight_smile: Já mám dnes na pilno, jen jsem vás chtěla pozdravit a popřát krásný den :wink: My máme dnes výročí svatby,tak asi budem oslavovat stěhováním nábytku :sweat_smile:
Dani, mail ti pisnu,jo?!Díky předem za seznámek :wink:
Sanu, Jané jsou dražší,ale vypadají hodně dobře a neke,že ses nechala takhle rychle překecat z černé :grinning:
Evi, jestli budeš mít strach jak to všechno dopadne, bude to ještě horší. Snaž se na to nemysleat a třeba to dopadne podle tvých představ a když né,tak třeba porodíš jedno miminko a o druhém už nebudeš vědět(jak se hodně říká)..Asi všichni chápem tvoje starosti,ale snažíme se tě dostat na pozitivní vlnu :wink:
Jaji, Sarii a Žofi, máte obdiv jak to všechno stíháte, koníkovat, upravovat fotky, být plné optimismu :wink:
Neviděla jsem tu dlouho Sonika?!?
Tak já jedu, hezký den!!!M.
10. čer 2009 v 09:21  • Odpověz
marusko to se všem časem s mímískem naučíš zvládat to jako my :slight_smile:)
10. čer 2009 v 09:23  • Odpověz
Jaji, no nevím, mám z toho lufta,aspoň z toho začátku :wink:
10. čer 2009 v 09:24  • Odpověz
Ahoj Jaji... Že ti padaj vlasy, to je normoš. Se spraví :dizzy_face: . Mateřství pěkně huntuje :wink: . Jaji, kočík mám Teutonii Spirit S3 HB... Mám ho v albu. Jezdí se s ním výborně! Mám šedivej a na korbičce pověšenýho Lamazáka :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
maruško já měla taky pro mě bylo nejhorší to 6 nedělí ale pak už ok..neboj se vše zvládneš

šári hezký kočík, tak tříkolka jako já, je to bezva vid?? no snad mi všechny nevypadaj, ale je to děs :pensive: :pensive:
10. čer 2009 v 09:29  • Odpověz
Jaji... jj, krásně se ovládá a to jsem byla proti 3kolkám :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.