• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak já jdu................ :pensive: :pensive: paaa
1. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
Tak jsem zjistila,že ty děti opravdu potřebuju,aby mě naučily všechny tyhle vymoženosti,protože jestli mám bluetooth v mobilu fakt netuším,maximálně zmáknu snad někomu poslat MMS,ale nevím ještě jsem nikdy neposílala,já jen volám.
Dančo,nebylo,tuším,že jsme ani obrázkový neměly,jen takový ten celoplošný tisk a půlka třídy měla určitě stejný vzor.Počkej Anežku už to bude čekat ve školce,doba jde dopředu.
1. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Gaban,nemáš to lehké,když neni samotný dobře a Val potřebuje tolik pozornosti.Nemůžeš mít zánět v prsu?
1. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
Gab to samé napadá mě co píše Ahojka :unamused: :confused:
1. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Asi jo co páč mě celé bolí i při chůzi...
1. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
Gabule... jestli to budeš mít i zítra, hybaj k Dr.!!!
1. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
máš prso červené nebo tvrdá místa....???
1. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
První pomoc říkaj měkký tvaroh,že vytahuje horkost,ale ten asi po ruce nemáš,zítra vyraž určo k dr. a jestli tě to hodně bere cinkni do nemocnice co by radili.
1. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
Já se pro dnešek loučím,ráno je za chvíli,jdu zobnout utrouš.
Agi dnes nenakoukla,tak jí přeji na zítra hodně štěstíčka.
Dobrou všem.
1. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
Gab když tak jukni sem, tady jsem dost pátrala a i dost vyčetla...... možná to už znáš, ale tak kdyby ne.....

http://www.kojeni.net/
1. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
Tak já se loučím, zítra nějak pa
1. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
Gabi, určo s tím prsem k Dr. zajdi aspoň se zeptat co a jak :wink: a to už vás tak brzy vařadily z kyčlí???? :confused: :confused: , my jsme to měli od začátku OK, ale do 4 měsíců to chtěli mít pod kontrolou a pro jistotu doporučoval doktor široké balení až do konce 4měsíce :wink:

s těma fotkama divný, mě to šlo úplně Ok a rychle kupodivu :wink: asi jsem vám sebrala všechnu sílu :grinning: :grinning:

taky přeju všem dobrou noc :slight_smile:
1. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
Gabčo, ... zánět mě napad hned. Ale taky to může být obyčejná virová chřipka a bolavá prasklinka. Uvidíš.

Holčiny, přejá krásnou dobrou :wink:
1. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz
Bré ráno, Gabulko, tak jak :confused: ?
2. čer 2010 v 07:35  • Odpověz
kuk Sanusky...

dneska má Vašík svůj 1. rok takže kdo si vzpomene, kdo ne, tak se připomínáme :slight_smile:

pěkný den všem.... :dizzy_face:
2. čer 2010 v 07:42  • Odpověz
Zofi,to je strašný,jak ten čas letíííííí :fearful:
Tak Vašíkovi hlavně hodně zdravíčka.To je nejdůležitější ze všeho.A taky hodné a milující rodiče a nějaké to štěstíčko určitě taky. :wink: :dizzy_face: A přijeďte na srazík. :wink:

Holky,noc u nás opět šílená."Noční" měla mamka a říkala,že kdyby si dělala za každé vstanutí k ní čárku,má ráno pěkně dlouhej plot. :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: Teploty už nemá.Teda ráno měla přesně 37,což je oproti těm šíleným nic,ale večer a dlooooouho do noci pořád bez přestání plakala.Já nevěděla,jestli se jen přetáhla a nemůže usnout,nebo ji bolí bříško. :confused: No a v noci každou chvíli vzhůru... Ráno opět hysterický záchvat,nemohly jsme ji utišit.No a teď si v pohodičce hraje v chodítku. :sweat_smile:
Chjo.Doufám,že už bude líp.Na KO jdeme zítra.A shodou okolností zároveň na osmi měsíční a Terka jedenáctiletou.
Tak uvidíme...

Jinak přeju hezký den všem,i když venku je teda hnus fialovej :unamused: :rolling_eyes:
2. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahoj při středě...

Gabi... jak píše Very, já už to přesně nevím, bych se musela jít podívat, ale to široký balení jsem dávala určitě déle :confused: ... Ale co, hlavně, že to má Vali v pořádku :wink: ...

Ahojko... aha, spoďáry, já taky myslela kalhoty :grinning:...

A co marodi???

Vašíkovi vše nej k 1. ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi... ať je to dnes ten "nej" den :wink:

2. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
Věrko, tohle jsou příznaky zubů... v noci pláč a přes den pohoda, protože se přes den zabaví... ale nevím, tipuju.

Přeju všem krásný den. :wink:

Žofi, krtek je krásnej a Vašíkovi to moc sluší!! Přeju vše NEJ.

Tak to já vím, co budu dělat v den, kdy bude Anežce přesně rok - pracovat... nu což, oslavíme to o den dřív nebo později, já to tolik neřeším, ale drahý mě asi zakousne, u nich v rodině se tohle drží fest... před chvíli volali a jiný termín není možný...

Agi držím palce. :dizzy_face:

Anežka našla tlačítko Reset. Tak pádím, než mi to zas vypne...
2. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
Zdravím,

to je parádní den, jako stvořený na sebevraždu

takže abych vás nenapínala, test je sněhobílý, takže opravdu těhotná nejsem
v pondělí se doktorem domluvím na posledním 4IVF, pak už na to kašlu, by lítaly prachy do luftu a nic z toho

Bery na tebe mám dotaz, kolik tě to stálo, ty už jsi si to platila tuším sama, že?? děkuji

Zofi Vašíkovi přejeme vše nej k 1. narozeninám :wink:

Věru at je brzo líp

Agi tfuj tfuj tfuj

2. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Ahoj holky tak moje noc zase perfektní. Usnula jsem v deset a vzbudila jsem se v jednu ráno a usnula jsem zova až před čtvrtou. Ach jo.

Vašíčkovi vše nej nej nej k narozeninám ať krásně roste.

Míšo je mi to líto
2. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj

Věru já bych to taky hodila na zuby....... Já jsem dnesk Sel osahávala dásně, tak bych řkla, že na to přelítnutí už je cejtit i ten druhej dole, ale musím pak v klidu....... V noci taky pobrekávala, tak jsem dudákovala, kolikrát netuším jestli jednou nebo 10x, ale ráno jsem hned musela kafovat, protože jsem byla totálně mimo.

Gab tak jak jsi na tom???

Míšo 8. dne po.... víš jak to je, nikdy neříkej nikdy, ale ....... :unamused: Kdyby to fakt neklaplo tak co s tou zatracenou sliznicej, mi to leží v hlavě, že to ani uměle nevyženou vejš..... :rolling_eyes: Nekoukala jsi třeba tady do nějaké diskuse, jestli s tím neměl někdo taky takový problém............. Nebo zkusit založit diskusi, by mě zajímalo co by ti holky napsaly.... třeba je ještě něco komu něco pomohlo a přece jen jsi o tom ještě nevěděla.................. - nevím jen tak přemýšlím. :frowning2: :wink:

Danu a jak u vás, Anežka je v pohodě.....?!

Vášovi ještě jednou vše nej, a teda správnej mužskej, pěkně od mala s ovladačem v ruce :grinning: :grinning:

Agi držím všechno co můžu!!!!

Dabli no jo holka zvykej si :wink:
2. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
Sanu jsem 9 den a nic, už by se něco ukázalo, loni už tam touhle dobou byla

hledala jsem na netu v diskuzích něco o sliznici, nic na to není, ted jsem si objednala kapky Gynex a ze zoufalství jsem volala nějaké ženské co mi dala kamoška číslo, že by mi mohla pomoct a ta mi v pálila po telefonu, že děti mít nikdy nebudu
hezké což???
2. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
:astonished: Prostím tě co to mělo být za přebornici????????????????????????????? :angry:
2. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
Sanu já vůbec nevím, že hodně pomáhá, tuším, že je to něco přes detoxikaci, ale nevím
2. čer 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahojky,
máme půlku týdne a dnes bude svolávání sletu :grinning: , jen nevím zda přes takové počásko něco uslyšíme :sweat_smile:

já mám dneska nehty, tak se moc těšíííím

Žofi, Vášíček je božííí, krásný dort a přejeme všechno nejlepší a hlavně to zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , těším se na srazíka :wink:

Věru, teda to je děsný, jestli jsou to zuby tak se děsím už teĎ a musím si vychutnávat spaní celou noc, ať je brzy dobře a zoubky jsou venku a máte klid :wink:

Anežka resetuje :grinning:

Dabli, tohle je prostě těhu, měla jsemtaky špatné spaní, napadaly mě akoráde kraviny, díky bohu, že už je to za mnou :sweat_smile: :grinning:

Gabi jak ty????

Míšo :pensive: :cry: :cry: , to je teda mazec, tak co s tebou, neříkej mi, že v dnešní době takových možností si s tím někdo neporadí, chjoo :confounded: a co to bylo bože za ježibabu :confused: :angry:

Agísku, dneska je středa tvůj den, tak tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
Veru neporadí, tohle je bohužel problém s kterým nejde nic dělat
2. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Ahoj všem:wink:,

Žofi, velikánská gratulace Vašíkovi ke krásnýmu ročku :slight_smile:. Teda uteklo to pořádně..

Gab, jak je??

Míšo, to mě moc mrzí.. Ty taková optimistka!!! jsem tomu věřila.. Co se zeptat na lázně :confused:?! Odpočinula by sis i po psychický stránce a určitě by ti to pomohlo i na tu zatracenou sliznici.. Gynex jsem kdysi taky zkoušela..
Tu pipinu vypusť z hlavy, odbornice jedna :astonished: :rolling_eyes:, ale na náladě to nepřidá, viď :unamused:.

Věru, snad už bude jen lepší :slight_smile:

Dabli, to spaní v těhu je divočina.. a přes den si na chvilku nedáchneš? Dělám to běžně :sweat_smile:

Agi, držíme pěsti :dizzy_face: :dizzy_face:

Delf má dnes krev, že jo :wink:. Jsem zvědavá na čísílko..

Holky jsem z toho počasí už pořádně nas****, já potřebuju prát! Copak je tohle možný :astonished:!! Pamatujete na konce května před 2 roky? Bylo nááádherně, asi 30 st..Ale zase na druhou stranu, my si nemáme na co stěžovat.. Bydlet na moravě, už si hážu provaz :frowning2:

2. čer 2010 v 10:26  • Odpověz
Jusi na lázně už jsem se doktora ptala na jaře, říkal, že to nemá smysl a pomohl ti ten Gynex nebo něco?? potřebuju slyšet pozitivní zprávy, jsem v háji
2. čer 2010 v 10:29  • Odpověz
jj Delf má krev, taky jsem zvědavá
2. čer 2010 v 10:31  • Odpověz
Holky,tak co se týká řvaní,tak lepší to moc není.Zabaví se sice,to jo,ale tak na 5 minut a následně zase řve jako pavián a není k utišení chovat-nechovat.Po krčku a po tělíčku má červenou vyrážku,ale ta je vždycky horší když řve a lepší když neřve.Tak nevím,asi to je jen tím řevem.Nějaký potničky či co??? Teplotu nemá,tak snad vydržíme do zítřka,kdy jdeme v 7.30h na tu osmiměsíční. :confused:
2. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.