• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
S těma kyčlema..jsme jeden z mála států, kde se kyčle u miminek kontrolují..všude už je to přežitek..nevím :confused: já široký balení pěkně flákala, Anetka ho měla asi 3x a kyčle měla od začátk na 1*

Věru, jak píše Danča, to byla asi 6. nemoc :wink: Anetka jí měla minulý jaro....3 dny mla vysoký horečky a pak se osypala :wink: To už je Klaudi z nejhoršího venku :wink:
2. čer 2010 ve 12:48  • Odpověz
Bery, to je šílená cifra :astonished: :astonished: :astonished: ale hlavně, že to dobře dopadlo :wink:

Very, užij si nehtíky :slight_smile:

Anetka dneska na anglině perlila..bude z ní asi šprtka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fotili se, tak pak hodím foto :grinning:
2. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
razím za chvíli, byli jsme nabaleni, ale v tomhle než naložím kočár a malýho, tak nakonec přijede manža domů, se sám nabídnul a bude pracovat z domu, jsem ráda :wink:

Luci, tý jo Anet perlila naanglině se má, já už mám anglinu někde hodně daleko :grinning:
2. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
@ahojkyholky jsi se ptala na ty dávky, jsem ti to našla
Ze zdravotního pojištění je možno čerpat příspěvek na léky celkem do výše na 2250 IU v jednom cyklu. Po překročení tohoto limitu jsou léky hrazeny klienty v plné výši.
2. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
Delf tak koliiiiiiiiiiik, čekáme
2. čer 2010 ve 13:42  • Odpověz
ještě je neměli laborka jim nezvedala telefon,ale jdu volat za 5 minut tak snad už budou
2. čer 2010 ve 13:49  • Odpověz
teeeeda, to je napínání :grinning:
2. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
to jo jsem z toho tak nervní že mi to ani nejde psát jak se mi klepou ruce
2. čer 2010 ve 13:52  • Odpověz
ti věřím :wink:
2. čer 2010 ve 13:55  • Odpověz
Vašíkův dortík nemá chybu :dizzy_face:
Bery, to je mazec, ale tak co, přece s těma penězma nebudem tapetovat, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já široký balení dávám poctivě, ale spíš proto, že naše mamka je měla špatný a ani Honzík to neměl úplně dobrý, tak radši teď, když je mu to vcelku šumák, než abych mu to musela dávat jako většímu, kdy už mu to bude bránit v rozletu... Uvidíme po UTZ, pak už mu to budu třeba dávat jen na noc...
To počasí je hnus, psa jsem vyhnala ven a celou dobu mu říkám ,,dělej, dělej, dělej..." Mladýho jsem jen nabalila a otevřela na něj okno.
Co vaříte? Dochází mi inspirace na další dny... To víte, jen co jsem vyprdla malýho a udělalo se mi dobře, tak už musím :grinning:
2. čer 2010 ve 13:56  • Odpověz
Zdravím děvčata.
Vašíkovi taky vše nej. Letí to teda šíleným tempem. Ono se to nezdá, ale sotva tu člověk řešil jedno otěhotnění, za chvíli, aby řešil druhé dítko. :grinning:
2. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Holky, já jsem pochopila, že se čeká na výsledek krve u Delf!?
Čekalo se na to za pět minut a už to je skoro třičtvrtě hodiny a nic. :frowning2: Jsou v tom špatné zprávy? :frowning2:
2. čer 2010 ve 14:32  • Odpověz
muchli já vůbec nevím, testy měla pozitivní, tak špatné určo ne, nás napíná, tu sedím jak tvrdý Y a čekáááááám :grinning:
2. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
par don holky ale musela jsem pro slečnu do školky,takže výsledek je 406 :wink: uf byli to nervy ale
2. čer 2010 ve 14:48  • Odpověz
nedočetla jsem celé...

Míšo, poraď se s lékařem homeopatem, uvidíš, určitě na to něco je! Mám dr. homopatku v HK, ale to je na Tebe daleko.

Tak Delf nic? Nebo jsem to nenašla? A jak Šilhan nabíd to s tou kontrolou, to je pěkný!
406 hezkýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: gratuluju Delf!!
Delf no huráááááá, dobrý, gratulace

Dani poradím se v lékárně, jsou na tohle přímo zaměření, tak snad to zvládnou, tady žádnej doktor není
2. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz
děkuji holky ted ještě utz aby bylo vše tak jak má tam jdu 15.6. míšo fakt zkus tu homeopatii třeba to fakt pomůže moc ti budu držet pěstičky jako ty mě.
2. čer 2010 ve 14:57  • Odpověz
Delf, gratulace. Teď ultrazvuk a už jen další starosti. :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
Nemyslím to ve špatném, aby si někdo nemyslel. :grinning:
2. čer 2010 v 15:11  • Odpověz
Delf paráda :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: gratuluju super!!!!!!!!!!!!! Už to ví přítel?

Míšo říkali mě ,že je to na pročištění, na posilení imunity a když jsem šla do umělka tak říkali nebrat ( mě to přišlo logický ,páč jak berem prednison ten je na potlačení imunity).Gynex bereš určitejch počet dnů pak stejně musíš dát pauzu.

Jo a s penězma je to síla, ale nelituju,mám neustále velililikanánskou radost,že je ze mě těhule, hlavně ,aby bylo vše s mimáškem jak má být. zítra v 9h. mám kontrolu, už se nemůžu dočkat. Doufám, že to zítra všechno zvládnu včetně srazíka,holky a dětičky moooooc se na vás těším :sunglasses: . Ještě ,že sraz nebyl dnes to bych nedala od rána nevolnosti a střádavě migréna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
muchla jasně že é díky
2. čer 2010 v 15:13  • Odpověz
Jéééé Muchla a kočky její zdravím :wink: Dorazte na srazík?
2. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
Bery, snad dorazíme. Zatím to máme v plánu. :wink:
Ovšem nevím, jak to tam zvládneme, protože ve vajíčkách už tentokrát určitě nebudou chtít sedět a na držení v ruce taky moc nejsou. No, Nikča by se ještě dala, ale Monča je z nějaké divoké spermie. :grinning: :grinning:
2. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
to je dobré muchla z divoké spermie tak to je supr.
2. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
holky kolik jste měli jednotek 14 dní po ET?
2. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
Muchli to jsi mě pobavila divoká spermie :grinning: :grinning: :grinning:

Delf já 949 HCG a měla jsem o den delší kultivaci :wink:
2. čer 2010 v 16:05  • Odpověz
a to čekáš jedno?že,tak že bych taky čekala jedno?nebo co když to ebude růst asi si zajdu a krev třeba v pondělí abbych věděla jestli to povyrostlo hcg
2. čer 2010 v 16:12  • Odpověz
doprčic holky nejjde někd do sanusu?nebo nebylí někdo pblíž stal se průser teda ted jsem si na to vzpoměla já jsem ale blbec a pořádnej :fearful: :fearful:
2. čer 2010 v 16:19  • Odpověz
jo čekám jedno :sunglasses: ,neboj HCG ti pěkně bude růst :wink: . Já jsem byla pak pozvaná 18 den po transferu na kontrolu a znovu krev (v Brně ještě zkoumají ňaké 2 látky z krve,jestli neupravit dávkování crinonu atd.) a to už jsem měla HCG 5452 a na UTZ byla vidět krásná tečka :grinning:
2. čer 2010 v 16:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.