• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
/delf, jo já to mám celkem kousek asi 10-15 minut chů0zí
,
2. čer 2010 v 16:46  • Odpověz
jinak hezhé odpoledne :slight_smile:
2. čer 2010 v 16:47  • Odpověz
pardon, Kubík píše se mnou :grinning:
2. čer 2010 v 16:48  • Odpověz
delf podle hcg asi jedno, ale může to klamat

já měla 13 den po ET 364 a byly dvě, asi budu z těch co to má pomalejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 17:02  • Odpověz
Holky,tak jsem nahlídla do "chytré" knížky a opravdu to podle příznaků a průběhu vypadá úplně přesně na tu 6 nemoc :confused: Jediný,co mě zaráží,že tam píšou,že ta vyrážka je nesvědivá,ale Klaudi se na hrudníčku pěkně drápe. :unamused: A tím,že už nemá teplotu,tak jí nemůžu dát ani nic na zklidnění a i míň spí,tak je to docela mazec tady s ní vydržet.Jsem možná neschopná,ale mám tady mamku,aby mi s ní pomohla a jsem za to strašně ráda :pensive: Tak teď bude nejhorší vydržet přes noc a hned ráno mažeme k té doktorce. :confused:
2. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj tak mám radost sehnala jsem zimní zavinovačku a věcičky.

Já měla 14 dní po Et přes 1000 a bylo jedno a teď přirozeně jsem měla asi necelých 14 dní po oplodnění cca400
2. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
@misa.77
Míšo, pokud jsou homeopatika volně prodejná, tak si najdi dávkování a jdi do toho. Je jich celá řada na různé věci. Ale pokud nejsou volně prodejná, klidně zkus praktického lékaře, který dělá homeopatii, určitě Ti poradí i s neplodností, ono to totiž všechno se vším souvisí... sliznice není jen v děloze, máš sliznici v oku, v dutině ústní... homeopatika, která léčí sliznici v ústech, budou tutově léčit i sliznici v děloze a "tam dole". Takže neboj, ať je to dětský lékař nebo praktik, když je to homeopat, poradí Ti ... a taky by Ti to předepsal, pokud to bude na předpis, což předpokládám.
Kineziologii? Určitě, proč ne. Anebo tzv. "rodinné konstelace", tam vyléčili kamarádku po dvou potratech, už jsem tady o tom psala. Vlastně u obojího jde říct, že je "psychologie", ty uvozovky jsou na místě, psycholog by mě za to vyjádření zabil, ale já to tak vidím.

Kyčle - na plavčo s námi chodí holčička, co má řemínky do teď, zkrátka od začátku nemá kyčle v pořádku. Některé děti s tím dokonce od porodu leží v nemocnici v sádře a natažené na špagátech, nekecám. Takže já to za přežitek nepovažuju. Látkovky jsou samy o sobě široké balení, takže já jsem to neřešila, ale jinak myslím, že dokud dr. neřekne, že je to 100% OK, tak široké balení dávat :wink:
2. čer 2010 v 17:32  • Odpověz
no vidíš dabli tak vyfot at se můžeme podívat
2. čer 2010 v 17:34  • Odpověz
@rychnov3 Dani zkusím zavolat tady teda jednomu, ten taky dělá homeopatii, tak třeba helfne

kineziologa neznám žádnýho, ve Znojmě snad ani není
2. čer 2010 v 17:36  • Odpověz
jo jo míšo zavolej a zkus a dej vědět co a jak kéž by pomohl
2. čer 2010 v 17:41  • Odpověz
zítra tam zavolám, snad poradí, nevzdám to, když to pomohlo Jusince, tak co by ne mě
2. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
teda jsem to divně napsala, jsem to myslela, jako, že Jusinka je ukázkový příklad, že by mi mohli pomoct
2. čer 2010 v 17:54  • Odpověz
jo jo přesně míšo tak zázraky se dějí :wink:
2. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
jsem doma z nehtíků :slight_smile: , měla jsem trochu obavy, ale kluci to zvládli na 1*, jsem na toho mýho taťku pyšná, dokonce 2 x přebaloval, přišla jsem domů a čekali mě doma s úsměvem, tak jsem fakt šťastná :wink:

Delf, krásný čísílko, gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už oprávněnááááá !!!!!

Tesinko, myslím, že delf chodí do HK sanusu, ale nevím to 100% :sweat_smile:

Míšo, určitě vyzkoušej, na tom už nic neztratíš, já říkám, že mě určitě homeo pomohlo jak při porodu tak při koju a ještě při moučnivce :wink: , škoda jen, že jsem je nevyzkoušela dřív, pro příště už vím :wink:

Bery, ty máš zítra KO, a to tady nebo v Brně??? jak to chceš všechno stihnout jestli v brně? :sweat_smile: :confused:

Věru, chudák a ještě že tu mamku máš, viď, je teda zlatááá opravdu, smekám před takovou babičkou, ale co ji taky jiného zbývá, když tatínek je na PRD a na DRAKA :confounded: , ať je brzy líp :wink:

jdeme baštit, pak ještě dočtu a snad zareaguji

jakpak Agi???????????? :astonished: :confused: :astonished: , žádné hlášení???, snad až dojde z práce
2. čer 2010 v 17:55  • Odpověz
Copak je s Agi? Co má za sebou? :confused:
2. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
verýsku tak šup vyfotit nechtíky at víme jaké máš.Jo jo já chodím do HK sanus,to víte kravka jsem si zapoměla vzít papír na peníze no a zas jet tam a zpět je děsné ta cesta tak proto jsem se ptala holky ,zda tam někdo nejde nebo nebydlí kousek.
2. čer 2010 v 17:59  • Odpověz
no vidíš jak to zvládli pěkně aspon víš,že je tam zas můžeš nechat :wink:
2. čer 2010 v 18:00  • Odpověz
muchli Agi byla dneska na IUI :wink:
2. čer 2010 v 18:07  • Odpověz
Delf, brnkni tam zítra, neposlali by to poštou??
2. čer 2010 v 18:15  • Odpověz
hm to bych mohla teda pokud to neveze ta čarodějnice :unamused:
2. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
autor
ahoj holky :slight_smile:
dnes mě inseminoval Dejmek a bylo to v pohodě. Málem jsem tam usnula v tomhle hnusným počasí. Dnes jsem je vážně litovala, bylo tam hrozných lidí a samý inseminace. Musím říct, že jsem ani neměla šanci dodržet těch 20 minut ležení. Po mě šla hned taková polocikánečka a tu inseminoval Václav :confused: nooooooooooo!!!!! A já tak chtěla Václava :sweat_smile: .
Fakt jsem říkala ,že doktořina je opravdu těžká a těžko zaplacená práce. Dnes vůbec nestíhali :pensive: :pensive: :pensive:
Holky ,ale musím vám napsat, že normálně mi už delší dobu lítá v hlavě , že to ted zase neklapne a , že půjdu na 3. IVF a budu mít dvojčátka. Dnes jsme stáli s manžou na křižovatce a zase mi to proletělo hlavou. Já to nechápu kde se tahle myšlenka bere...

zítra máte srazík, že?? Škoda ,že vás neuvidím.

A teď jsu dočíst a jsem zvědavá na Misu hlavně .
2. čer 2010 v 18:41  • Odpověz
agi tak džím pěstičky aby to vyšlo a ty nemusela na ivf.
2. čer 2010 v 18:44  • Odpověz
Tak tady je. Používaný a levný
2. čer 2010 v 18:47  • Odpověz
no ten je boží opravdu vypadá nádherně a za kolik smím li se zeptat
2. čer 2010 v 18:48  • Odpověz
delf chtěla jsem barvu podle pohlaví, ale tenhle je za 199Kč a levnější jsem nenašla tak nebylo co řešit
2. čer 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
miso- hm tak to radši nebudu komentovat, byla bych brutálně sprostá a možná bych tady musela i něco rozbít. My jsme prostě smolařky fakt, že jo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nevím s kým jsi po telefonu mluvila ,ale určitě ti někdo po drátě nemůže říct, že nebudeš mít děti. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
jsem se normálně nas.....

já byla u léčitele a mě teda nepomohl,ale mám kámošky a to 2 kterým pomohl. Vše řeší na přírodní bázy a jako člověk mi moc sedl. Pokud se jedná o sliznici tam myslím , že kineziologie v tomhle asi nemá smysl .Ty nemáš problém v sobě samé ,ale v té sliznici a tam je potřeba opravdu přírodní produkty a ty nabízela třeba paní na reflexní terapii. Byla to strašna fajn ženská,ale mě zase pomoct nedokázala :unamused: :unamused: .
2. čer 2010 v 18:53  • Odpověz
Agi, super, ono právě ta změna může vést k úspěchu, zaběhnutý věci jsou už jaksí pasééé :sweat_smile: , tak věř i Dejmkovi :wink:

Dabli, je super, máme bledě modrou :dizzy_face: a nemůžu si ji vynachválit jak do autosedačky, tak když už pak to nebylo v kočárku na fusax klasika, tak jsem dala tohle do kočíku a protože je stále hnusně, mám tam tu zavinovačku doteď :wink: , ale snad na víkend, když hlásí teplo už půjde ven :wink:
2. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
ahoj holky,

delf, gratuluju k dalšímu pozitivnímu testu!

Míšo, ach jo, co na to říct :frowning2: Chápu tě, že jsi smutná a ta beznaděj :frowning2: :frowning2: :frowning2: Toho se nechce dočkat asi žádná z nás :frowning2: Co budete dělat teď? Půjdete do dalšího pokusu - a stále v Sanusu? Nebo uděláte změnu? Ač tu na Sanus pějeme chválu, nestálo by to za to udělat změnu?

Luucia, taky jsem dostala MS :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kromě této ještě 1x a pak už bude IVF :slight_smile: Ale ono to uteče, uvidíš. Hele, až půjdu do IVF, budeš si říkat - "už jen jedna MS :wink:

Já se mám dobře, pomaloučku se mi to krátí, líbí se mi tu, přestěhovala jsem se na jednolůžák a jsem maximálně spokojená.
2. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
ahojky sovičko jakpak se máš?
tak to je pěkná cena a fakt vypadá skvěle taky bych do něj šla teda :wink:
2. čer 2010 v 19:00  • Odpověz
autor
miso- ty máš nějaký mražáčky přece???? Tak proč bys nemohla jít snima do boje.

very- já byla dnes doma a do práce jdu až zítra. Jsem spala jak medvěd po zavedení utroše.

ahoj Muchli holka jedna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jak se máte rodinko???
2. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.