• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
autor
já teda taky začínám tak nějak pomaloučku přemýšlet , že bych vzala do zaječích ze sanusu,ale jen kvůli změně. Jinak se mi tam líbí.

bery- jaká je ta Repromeda????? Jací tam jsou sestry a doktoři, ty jsi měla už přímo vybráno k jakému mudr. chceš chodit??
Dříve jsi chodila do sanusu do Pardubek viď???

jdu dělat manžovi večeři.
2. čer 2010 v 19:05  • Odpověz
no jdu se podívat do vany co tam tropí slečna zas tam něco vytváří potvůrka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
Agi jo smolařky, to jsi řekla přesně, myslím na tebe uplně nejvíc a nasraná?? děcka kdyby jste me viděli po telefonu s tou pixlou, tak řeknete, že jsem na psychinu a to si troufám říct, že jsem hodně silnej člověk
mrazáčky mám jen dva a nepředpokládám, že to nějaký přežije, přemýšlím, že ani KET zkoušet nebudu

Sovi jo dáme 4IVF a končím, ale nevěřím, že nebudu mít děti, to nikdy a pokud jsem to jakž takž spočítala, tak bych v srpnu měla jít na stimulku
2. čer 2010 v 19:09  • Odpověz
jooo a měnit CAR nebudeme, proč, jsem spokojená, jen musím vydupat u doktora ty lázně, on asi moc těmhle způsobum léčby nevěří, tak si to budu muset prosadit
2. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
Tak jsem doma pro změnu ze spininngu :grinning: :grinning: :grinning: bylo to moooc fajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

Míšo, co to bylo za megeru..to je mazec, co si někdo dovolí :angry: :angry: :angry:

Agi, jůůů, ty si byla dneska na IUI...moc držím pěsti :dizzy_face:

Sovi, tak to je fajn...budem odpočítávat spolu, pak ti budu držet palce a pak už půjdu taky do IVFka :wink:

Já ted jen řeším, jestlo do toho jít koncem srpna, když tam nebude Šári :confused: a nebo počkat ještě měsíc na Šári :confused: ae to zas už pak bude mít MM sezonu a nebude mít tolik času :confused:

Uvažuju jet od cvíča na konci srpna na víkend na kolech...ale nemám parťáka :confounded: bud jsou těhule nebo nemaj hlídání nebo peníze :pensive: no a dotoh ještě jestli nepůjdem do IVF :confused: uvidíme, ono to nějak dopadne

Holčiny, zítra si užijte srazík :dizzy_face: těším se na fotky :dizzy_face:
2. čer 2010 v 19:24  • Odpověz
Ahojky,tak jsem dočetla,chtěla jsem reagovat na moc věcí,ale už si všechny nepamatuju.
Nejprv,Míšo,dík za info o té výši jednotek,to by sedělo,já se to včera pokoušela hledat,ale fakt nejsem taková kámoška s touto moderní dobou,kolik se platí ta plná výše to tam asi nebylo viď?Jinak je mi to též líto,ale pokud nedorazí ms, naděje je,dnes nic,zítra duch a za 9 měsíců kluk jak buk.Co se týče detoxikace,tak v HB je,byla jsem tam doporučili mi 3 různé lahvičky,jedna stála 300 kč,já si tedy zakoupila jen jednu jmenovalo se to Streson a řekla bych,že mě pomohl,pak jsem si ho kupovala ještě jednou.Je to na principu bylinky v lihu,ale na neplodnost jsem od nich nic neměla.
Delf,nenašla by si mi ty homeo lékaře pro vysočinu a nedala bys mi sem odkaz???Jinak gratuluju a hele,klíďo píďo můžou být dvě,čepeček měl taky hcg kolem 400.
Beryk,i já čučím takových peněz a já si tu stěžovala skrz pár tisícovek.
Ahojda.Delf tak gratulka k hcg.Hele můžeš mít jedno,dvě i tři :slight_smile: Holky taky jsme uvažovali,že změníme car ale myslím,že v tom to není no nevím.Tady už zase vědí co a jak .Mě je třeba ted divný,že mi zamrazili morulku já myslela,že vždycky jen ty mín buněčný. :wink: míšo zkoušet,zkoušet dál a počkej a zrovna ten další bude tutovka.A ty lázně si prosad.No my máme lázně hned za kopcem a ani nevím k čemu jsou :grinning: Agi tak tfuj,tfuj at je to konečně a bude musí :wink:
Jééé, já zapomněla delfíkoví popřát ke krásnýmu číslu :dizzy_face: hlavně, at je všechno OK :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
Luuc jestli půjdete koncem srpna, tak to by jsme šli tak nějak spolu, v červenci lázně, pak dovča a po dovči IVF :wink:
2. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Míšo, když já právě nevím, jestli čekat na Šári, bude mít zrovna koncem srpna dovču :frowning2: To bych musela k Provazníkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyžtak bych tě hned následovala v září :slight_smile: Ty lázně budou určitě fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
hezký večer,
jen tak rychle jsem přelítla drbárnu.Hlásím že se na zítřejší srazík s Adél chystáme ale dorazíme tak kolem půl čtvrté.Dřív nestíháme.A hlavně doufám že to najdu.Prozkoumám mapu a pro jistotu sebou beru navigaci.Můžete mi prosím některá z vás,která bude na srazíku písnout do IP telefon? Prosím prosím,pro případ že bych bloudila.
A ještě jsem chtěla poprosit holky pardubandy,jestli některá nebude mít během zítřka cestu kolem hračkářství POMPO.V letáku měli nafukovací mašinku Tomáše.Takovou na vodu a dítě na ní sedí.U nás to nemají ani v jednejch hračkách.
2. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
luuci- já bych počkala na Šári, když jsi s ní spokojená. Ten měsíc už nehraje roli. Měla jsem stimulovanou iui :slight_smile: .

miso- jak to máš teď s prací?????
jdu na přešlapy
2. čer 2010 v 19:57  • Odpověz

Míšo mi ta baba ležela dneska v hlavě a teda říkala jsem si, co to je za profíka že se takhle zachová do telefonu..............no neuvěřitelný, hlavně na ni nedat, prosaddit si lázně, lupnout homeopatika, kyneziologie určitě neuškodí, po tolika pokusech taky není člověku nejlíp na duši.......................................... držím pěsti!

Agi přeju moc moc moc!!!!!!

Delf paráda já měla po 14 dnech 365 mám to v albu u testů.....i pak kontrolní krev, byla jsem jako samoplátce. :wink: :dizzy_face:

Very no jooooooooooo ukázkovej taťka to říkáme pořád. Mě Sel manžíla vrací většinou ubrečenou a on je ve stavu opoceném :grinning:
2. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
taky Přešlapuji :wink: :grinning:

Agi budou ti dávat deník B.J. :wink: :dizzy_face:
2. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
Very kdy?????
2. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Míšo líp bych to nenapsala než Sanuska, zkusila bych všechno, víc než IVF to určitě stát nebude a trochu bych se svěřila přírodě, ona ta kineziologie, bude dobrá právě k tomu se s určitými věcmi vyrovnat a na rovinu, ikdyž je to hnusný a tvrdý, spoustu žen otěhotnělo v důsledku toho, že se smířilo s tím, že nikdy těhotný nebudou :pensive: a příkladů, které tu otěhotněly přirozeně po IVF je taky dost.
2. čer 2010 ve 20:32  • Odpověz
Sanu, sobota na primě :wink:
2. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
Sanu a zapomněla jsem pochválit fotečku v tom okénku když najedu na tvou stránku, krásnýýý, teda Celinka je krásnááá :dizzy_face: :wink:
2. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
jo a ještě s tím hlídáním si mě pobavila :grinning: , ale já to obdobně doma taky čekala :grinning: :sweat_smile: , asi měl manža kliku na pohodovou chvilku mladýho :wink:
2. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Agi od včera mi běží výpověd, ale jestli pojedu do lázní, tak automatický nemocenská a pak už naní zůstanu, kvůli stimulce a doufejme, že to bude mít pokračování dáááál :wink:

homeopatku máme, drahý přišl domů s tím, že kamošova manželka někoho zná v Jihlavě a že dobrý, tak by to bylo fajne
2. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Tak já šla taky Přešlapovat a jak jsem listovala seznamem tv tak mě zaujal pořad na ČT 2 o nedonošených dětech,mám z toho husinu ještě teď,jmenovalo se to Za každou cenu?.Názory odborníků,maminek co se jim narodily děti předčasně,o možnostech postižení a tak.Jo jo každý má nějaké trápení.
2. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Míšo tak parádička, první krok by byl. Te´d už jen ty lázně a kyneziologii - na netu když zadáš váš kraj tak nic nevyjelo??? To bych se divila čéče :confused:
2. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Míšo,delf mi posílala vysočinu do IP,v Jihlavě jsou dvě,též bych chtěla něco zkusit.
2. čer 2010 ve 20:42  • Odpověz
Sanu ne, tady nikdo není a do Brna se mi nechce, už tak toho najezdím až až
2. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
taky jsem sanu přemýšlela,že bych si skočila v pondělí sem na krev jako samoplátce no uvidíme.
2. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
děcka mě strašně bolí prsa, fuj
2. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
no vidíš míšo a mě vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já to měla i při malé když jsem čekala to mě začali bolet až nějako těsně před porodem,no prsa spíš lentilky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
Dabli, mám stejnou zavinovačku zelenou a naprostá spokojenost. To užiješ :wink:

Sovi se ozvala, tak fajn. Nezmrzla si tam??

Agi, mooooooc držím palce, ať už teď nebo na ta dvojčata z IVF: Ale já věřím, že TEĎ je to ono :wink:

Luci, počkej na Šári, přece jen, Šári je Šári... podle mě, i když proti Provazníkovi taky nic nemám.

Anii, ty lázně jsou na pohybovku, tam by Ti moc nepomohli, i když bahno mají taky, ale ne to františkolázeňské :wink:

Jdu robit, přešlapovala bych, ale nestihám, tak si to nahrávám...
a nebo-li jak říká přítel místo kozy tak kůzlátka :angry:
... mělo být ANDI.... jo a, testila si??
2. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.