• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Pro dnešek dobrou a doufám,že už bude sluníčko.....
2. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
od pátku má být už hezkýýýýýýýý
2. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
Míšo jim nevěřím dokud to sluníčko nebude svítit. Se kolikrát netrefí ani na druhej den... :angry:
2. čer 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak se dneska loučím, všem dobrou noc

Věru tobě obzvláště..... :sweat_smile:
2. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
Taky Přešlapuju,když stíhám.Ten kočár mě taky zarazil.Viděla jsem kočárka který se dají secvaknout k sobě ale kde pak měli druhý dítě? Že by s chůvou?
2. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
Míšo kéž bys s tím počasím měla pravdu.jedeme v sobotu na dětskej den do Pardubic.
2. čer 2010 ve 21:37  • Odpověz
dobrou holky taky mizím
2. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Dobrou.
2. čer 2010 ve 21:43  • Odpověz
ccelej víkend má být krásně, sleduju počasí jako ostříž páč tohle se nedá, to je hnus fialovej, velebnosti
2. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
dobrou
2. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
jo, kéž by bylo hezky..

Přeju krásnou dobrou a ahoj zítra. Asi ráno už nekouknu, nestihnu...
2. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
tak jukám a tady už se spi. Tak zítra ať se vám srazík vydaří a chci vidět nějaký fotečky. Spousta z vás jsem osobně nepoznala a tak bych ráda. :slight_smile: :slight_smile:

Miso- jak ti může běžet výpověď když jsi na neschopence, nebo mi zas něco uteklo?????

brouuuuuuuuuuuuuu noc
2. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
dobrou noc
2. čer 2010 ve 23:04  • Odpověz
holky ještě nakukuju,nemůžu usnout zas nevolnosti ,hlava a zas ze mě jdou ty cucky. Už aby bylo zítra,a já měla po kontrole a dr. mi řekl,ze je mimísek OK.

Very kontrolu mám v Pce

Agi já jsem do repromedy chodila k dr. Hromadové,podle mě nej nej nej dr. a sestřičky taky supr

dobrou noc
2. čer 2010 ve 23:23  • Odpověz
ahojda holky,
noc hrůza, porád ze mě jdou cucky ´kousky sliznice,dneska tedy o něco větší, mám šílený strach , jsem pěkně z toho vyklepaná:stuck_out_tongue_closed_eyes: V 9h. kontrola
3. čer 2010 v 07:22  • Odpověz
Dobré...

Bery... budeme na tebe myslet a určo nám hned písni!!!
3. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Bré ráno,
to je hnus to počasí :angry:
užijte si srazíka!
Delf, veliká gratulace :dizzy_face: !
Andi, jak ty jsi na tom?
Agi, držím palce :wink:

Na krmení už jsme si docela zvykli, tak snad nám to takhle bude vyhovovat, akorát nám začaly prdíčky :unamused: no zatím jsme to vždycky vyřešili kapičkama a masáží, ale do budoucna to bude asi masakr :sweat_smile:
3. čer 2010 v 08:16  • Odpověz
Woblu Bifiform je parádní na prdy je to jak ty probiotické kapky, akorát levnější....

Bery držím pěst, věřím, že to bude v pořádku...pak dej vědět!

A přeji všem příjemný den!
3. čer 2010 v 08:19  • Odpověz
Díky Sanu, já máim nějaký ty probiotický z Polska... kroutí se jak žížala, ale zatím to je bez řevu, jen kvůli tomu nemůže usnout :unamused:
Bery, ať dobře dopadnete! Budu nakukovat...
3. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
A já ten Bifiform dávala teda o den a bylo to ok...... :wink:
3. čer 2010 v 08:30  • Odpověz
dobré ráno, opět deštivé....

bodanec do hlavy máme za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vali to zvládla celkem dobře.

Bery budu na tebe moc myslet ať je vše jak má být :wink:
Delf gratulka k HCG :wink:

Holky těhule chcete někdo čaj pro těhule a magnezium ???vezmu dyštak na srazík
3. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Dobrý ráno, :slight_smile:, ve 13. hod. jsem na Vás zvědavá :grinning: a přiznám se, že jsem nějaká nervózní, takových bab a já nikoho neznám. Můžu vám tykat :grinning: :grinning:?

Bery už jsi asi na cestě, ale mačkám co můžu :wink:

Delf, gratuluju k čísílku :slight_smile:! Teď čekání na ultrazvuk.. Samý čekání, ale tohle už bude to příjemnější :slight_smile:

Woblu, s krmením jste šikulky, ty prdy snad taky nějak zvládnete.. :wink:

Miso, posíláme pohlazení na dušičku a s počasím jsi určitě měla pravdu, zítra už bude líp :wink:
3. čer 2010 v 08:33  • Odpověz
Woblu čéče poraď neumím složit kočár do auta.Korbu sundám jen ta konstrukce je jaksi problém :sweat_smile:
3. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
Jéééééééé, tak budu znát, tebe Gab :slight_smile:

Já neci nic, mám všeho dost, dík za nabídku :wink:, ale nějaká těhule si to určitě ráda vezme..
3. čer 2010 v 08:35  • Odpověz
Gab, ty máš taky x-landera? no tam jsou na konstrukci po stranách takový plastový cosi, ty se posunou nahoru a sklopíš to, manžel to umí jedním prstem, ale já s tím taky bojuju :sweat_smile: nám se to ke všemu pořád rozkládá, mají tam být nějaký šňůrky, kterýma se to pak zajisdtí nebo co, jenže manžel je při skládání nepovažoval za důležitý a teď je nemůže najít :sweat_smile: takže chudák pes, už mu taky v kufru přistál podvozek na hlavě :zipper_mouth:
3. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
holky užijte si dnešní srazík :slight_smile:
3. čer 2010 v 09:04  • Odpověz
dobré ráno.
bery držím pěstičky a kontrolu at je vše ok.
gab proč měla val dobane do hlavy?něco jí je?
woblu no paráda,že vám krmení jde to je supr,že jste to zvládli :wink:
3. čer 2010 v 09:06  • Odpověz
Jusi jasný znáš mě :wink: a holky jsoumoc fajn :wink:

Woblu čéče já jezdím s kočárem složeným :grinning: jsem jak blázen......já tam mám jakési červené pojistky a provázky teda taky nemám :sweat_smile: jdu to zkusit čas letí , abych to do 12h stihla :sweat_smile:

delf měla odběry krve, jak je chudokrevná bere železo tak, aby věděli jak je na tom.Zrovna se hezky vyspala jen se smála a pak ji hned nas.ali a teď je tak hotová, že spí..
3. čer 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahojda,
dneska srazíček, snad nám počásko nezkazí náladu :wink:
jinak u nás noc na prdlačku, táta spal jak zabitý, dítko taky a já od 11 čumákovala do třičtvrtě na 2 do prázdna
:confounded: probrala jsem v hlavě tisíc kravin, bože jak já byla vzteklááá, nebylo něco ve hvězdách nebo na měsíci????
:grinning:

Beryku,myslím na tebe, ty už máš holka asi po KO, tak šup se zprávou sem :wink:

Jusi, ničeho se neboj, my se taky s Gabi, Nelčou, maruškou bály, když jsme šly poprvé na sraz a úplná pohodička, holky nás hne vzaly za své, takže my též budeme takové :wink: :grinning:
3. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
Woblu, zvládáte tak super a gratuluji, prdíky my neměli nebo měli a máme, ale nějak se s tím popere vždycky sám, jediný kapky dáváme babycalm a pro ty probiotické z Polska se taky chystáme, doporučovala nám je Nelča :wink:
3. čer 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.