• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Gabi, to jsou věci viď se skládáním kočárku, ale buď v klidu mi nějaký pátek skládali kočárek jedním systémem a pak jsme přišli na to, že ofiko se to má dělat trochu jinak, ale oba jsou skoro stejný a namontování autosedačky na podvozek jsem dle návodu zvládla sama na 1* :grinning: a pak manžovi suveréně předvedla
3. čer 2010 v 09:50  • Odpověz
chudáček val teda gab :frowning2:
3. čer 2010 v 09:52  • Odpověz
Bery, moc držím palce!!

Woblud, jen tak dál!

Holčiny, u nás noc strašná :angry: :angry: od půl jedné do půl čtvrté řvala a řvala a chtěla se bavit, nevím... hrůza.

Užijte si den a ahoj za chvíli :wink:
3. čer 2010 v 09:56  • Odpověz
Dančo, nebylo něco tam nahoře, já byla taky vyspalá, mohla jsem celou noc juchat a když jsem usnula, tak šel manža na záchod a zase jsem byla vzhůru a jako v pohodě, jak něčím nadopovaná :grinning: :grinning:
3. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Very prosím tě co tě žere :confused:
3. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Jo a já šla spát v 1,30h a malá se vzbudila ve 2h tak jsem nocovala holky s váma :wink:
3. čer 2010 v 10:09  • Odpověz
Ahojda.Holky užijte si srazík no počasí hnus ale na srazíku budete mít sebou ty Vaše sluníčka malinkatý :wink: Bery at je kontrola o.k. třeba to nic není.Když člověk neví furt. :wink: Jinak mě ms ještě nedorazila tak snad dobrý testila jsem jen ten 7 a 8 dc mám to v albu a budu testit až v sobotu 12 dc když ms teda nedorazí no uvidíme. :wink:
3. čer 2010 v 10:11  • Odpověz
andi jo jo jukla jsem na testíky je znát že je silnější
3. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
No delf uvidíme radši testnu až v sobotu nechci se zas nervovat,že třeba nesílí vím,že zaváděli jen jedno no uvidíme.Mršule ještě není tak uvidíme.A jak je Tobě?
3. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
Gabi???? co by mě žralo???
3. čer 2010 v 10:33  • Odpověz
Andi, Casperové tam jsou :dizzy_face: a v sobotu už bude hotová dálnice :wink: , to už se jen 2 vyspíš a je to tam :wink:
3. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
no jde to ,ale asi opět nebudu moci pít kafe protože mi není po něm nějako dobře,ale třeba to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já už musím jít něco dělat nebo pak nebudu tvrdě zase stíhat a dneska musím, neboť máme spicha s Gabi :wink:
no, že jsi nespala a přemějšlela v noci....
3. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
přemýšlela :sweat_smile:
3. čer 2010 v 10:38  • Odpověz
Andi, držím pěsti a těším se na čísílko :wink:, ale podle těch dvou testů to vypadá dobře..

Kdy máš kontrolu, Delf?

Holky co jdete na sraz, na kolikátou mám dorazit? Přesně ve 13 hod.? Tu restauraci neznám, tak půjdu po hluku :grinning:

3. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
no nic, ale nemohla jsem spát a tak jsem myslela na kde co, a většinou na takový ptákoviny, že bych si nafackovala, pokecáme více, neboj nic :wink:
dokonce jsem si vzpomněla na těhu, to byly taky takový stavy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jusi, jasný doraž na 13hod, to je největší šrumec :grinning: , až uvidíš mega moc kočárkůůůů, tak to jsme my :sunglasses: :sunglasses:
3. čer 2010 v 10:43  • Odpověz
Very tak přemýšlím jaký šaty Val mám dát , aby byla kočka pro Míšu :wink: červený, růžový, riflový??

Růžová už mě leze namozek :sweat_smile:
3. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
Gabčo, neboj nic, bude se mu líbit ve všem :wink: , teď jsem byla pro to prádlo v sušárně a říkám mu, už nebudeš nejmladší účastník zájezdu, ale Valentýnka (když pominu bříška těhotných) :wink:

my taky nevíme co na sebe, páč toho má tolik, že já prostě nevím :sweat_smile: :grinning: , ještě, že já mám jasno
3. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
jusinko 15.6,ono to uteče jako těch 14 dní od ET,ale i tak se mi bude zdát že se to bude táhnout ale to budu mít větší nervy než když jsem šla na krev ach jo
3. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Delf, to zní jako věčnost, viď.. Ale uteče to, není to ani 14 dnů :slight_smile:. V Sanusu se chodí až po 14 dnech :slight_smile:. Nechceš dorazit na sraz? Dnešek by ti utekl rychleji :slight_smile:.

Bery, kdepak jsi? Čekám na tebe :slight_smile:
3. čer 2010 v 11:38  • Odpověz
já bych ráda ale mám vycházky od 2-4takže nemůžu až si mě přebee moje doktorka tak se j zeptám na neomezené vycházky holky kdy si mě pak převezme doktorka moje jak dlouho se ještě jezdí do sanusu?
3. čer 2010 v 11:42  • Odpověz
Delf ted půjdeš na ko a za 14 dní na další a když bude srdíčko tak jdeš ke svý.Já to takhle měla no bohužel tu druhou kontrolu jsem už nestihla. :wink:
3. čer 2010 v 11:44  • Odpověz
no když tam jdu bych měla být teoreticky 6+3tt ale nevím jak se to počítá když byl člověk na ivf kdybych byla 6+3 tak by teorticky mohlo být srdíčko bylo by to krásné,ale to ještě nebude
3. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Delf, na mě kontrola nebyla v těhu nikdy, v nejhorším bys řekla, že si zvracela na záchodě a nemohla jsi vylízt.. :slight_smile: . Neomezený vycházky jsem měla od tý doby, co jsem končila v Sanusu, takže někdy od 10tt, jsem poprosila sestřičku a ta mi hned říkala, že jsem si mohla říct dřív :slight_smile:. Neboj a přijď :wink:
3. čer 2010 v 11:46  • Odpověz
Já vlastně byla v Sanusu dýl, že jsem měla hematom a krvácela, tak proto..
3. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
no jusinko já si počkám až bude srazík v létě a ty přijdeš už s prdolkou :wink: a pokochám se
3. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak máme ty kontroly za sebou.Terka je zdravá a naprosto podle křivek :slight_smile: No a Klaudi má opravdu tu šestou nemoc :confused: Prý ještě zítra by měla být osypaná a pak už by se to mělo ztratit.Jen teda pořád bečí a bečí.Jak ve dne,tak i v noci.Je to fakt mazec a už mě to pěkně unavuje.A to tady mám mamku... :rolling_eyes: Takže jí mám prý dávat fenistil kapky,kdyby ji to náhodou svědilo a ještě nás pro jistotu poslala na ušní,protože před tím měla ještě rýmu a teď pořád to řvaní,tak jestli to náhodou nemá spojitost.Ouška má ale naprosto v pořádku,naštěstí.O to víc je mi ale divný,proč pořád tak řve.No,uvidíme,až přejdou i ty osypky,to snad už se srovná do normálu. :confused:
Jinak vážíme 8 750g,ale míru nevím,protože já byla u Dr.s Terkou,malou měřila sestřička s mamkou,ale ta přes její řev tu míru neslyšela.Myslela si,že si to pak stejně přečtu v očkováku,ale tam se to při 8mi měs.prohlídce vůbec ani nezapisuje :unamused:
3. čer 2010 v 11:49  • Odpověz
vm dobře že jste dopadli dobře dobře u doktorky a ouška,že jsou ok :wink:
3. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
Delf třeba už bude srdíčko no uvidíš hlavně at je vše o.k. :wink: Já jsem jak na trní syn dělá zkoušky a ještě nevolal.Tak snad dobrý.
3. čer 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.