• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
tak sad je udělal a apíná tě jen tak napiš jak dopadl jo
3. čer 2010 v 11:55  • Odpověz
ahojda holky,
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: u dr byl pěknej nával zpoždění přes hodinu :sunglasses: ,pro mě nekonečné čekání,do toho nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,popsala jsem to dokymu a on že to není normální a že než mi udělá UTZ at si nejdřív v lezu na kozu ,když mě prohmatal,tak já nedočkavá jak to vypadá a on ,že ted nejdůležitější bude mrknout na UTZ jestli mimi žije,no to byly nervy.....Mimi v poho krásně mu bouchalo srdíčko ,velký 2,02 cm,akorát mi od 2 dny dál posunul termín porodu dle velikosti.Řekl mi, že hematom nikde nenašel a že já jsem ucpaná pěkně crinonem a asi jak to naráží na čípek,tak proto ty krvavý cancy.Mám hodně ležet a hlídat a kdyby začla krvácet tak hned přijet.Crinon mám na dva dny vysadit. l Mám obrovitanáááááááááááááááááááánskou radost,že mimi je v pořádku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:Omlouvám se na sraz nedorazím,ležím a držej se mě nevolnosti a jak se ve mě hrabal,tak mě tam pěkně bolí,radši budu ležet,je mi to líto, moc jsem se na vás těšila.
3. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
Bery, superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavně že je mimi v pořádku :wink: , nís uvidíš ještě mockrát :slight_smile: , hezky odpočívej a dávej na sebe pozor :wink:
3. čer 2010 ve 12:03  • Odpověz
Bery... rychlé, ale hlavně dobré zprávy :slight_smile: !!! Odpočívej, polehávej :wink: ...
3. čer 2010 ve 12:04  • Odpověz
ber uf to jsem ráda moc jsem na tě myslela tak supr jen odpočívej pěkně nožičky nahoře a nehcse opečovávat
3. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Bery tak supr.Hele to mě řekli když jsem začla ted před ketem jak jsem plašila,že mám taky takový ty hleny tak mi taky řekli nezavádět utroše ale polykat že to utrouš někdy dělá.Taky jsem měla klid.režim.Tak hezky odpočívat. :wink: Delf učí se výborně tak snad mu to do mozku poleze i ted :slight_smile:
3. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz
no to je supr andi
3. čer 2010 ve 12:10  • Odpověz
ndočítám nestíhám, frčímmmmm pápáá
3. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz
zdáááááár,

Bery super zprávy, tak hajat a nic nedělat :grinning:

Andi držím pěst, ale ono to tam určo bude :wink:

Agi já na neschopence nejsem mám dovolenou, chtěla jsem si ji vzít až jestli bude pozitivní krev, ale ani to neklapne :wink:
3. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahojky míšo
3. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
zdarec palec, jsem myslela, že jsou všichni na srazu :grinning:
3. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz
no já jsem na srazu u pc :grinning:
3. čer 2010 ve 13:05  • Odpověz
Já taky na srazu u PC :grinning: Měla bych žehlit aspon něco ale se mi tááák nechce :wink:
3. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
koukám, jsem před chvílí přijela z města, musím si jít něco uklohnit, mám hlad, jsem ráno měla jen párek v rohlíku, ale zas na druhou stranu když jsem před chvílí stoupla na váhu, tak mě mile překvapila :grinning:
3. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz
mě to čeká v sobotu, v pátek se pere, v sobotu hned vyžehlit páč nemám ráda, když je toho moc
3. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz
No mě váha taky překvapila jsem se zděsila :confused:
3. čer 2010 ve 13:09  • Odpověz
tak já mizím zachvilku mám vycházku tak snad nebude pršet a můžeme se projít tak zatím pá
3. čer 2010 ve 13:10  • Odpověz
Já to taky nesnesu když se to nakupí ale ted už se na to nejde dívat leda že bych to dala do jinýho pokoje :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:11  • Odpověz
míšo uvidíme ještě má mršule do zítřka nárok aby dorazila :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:16  • Odpověz
Andi no já mám zase kilo dole, tak dobrý, jsem to ani nečekala

no když to budu brát já podle svýho cyklu, tak jsem to měla dostat už minulej čtvrtek, což je blbost, 14 od OPU bylo včera a jinak tomu dávám do neděle, to bude 6tého, což by odpovídalo, vzhledem k tomu, že to mám poněkud rozhašený stimulkou :slight_smile:
3. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz
Míšo třebas to bude o.k.no já to většinou dostala 12 den od ET nebo IUI co si pamatuju.Dneska jsem 28dc tak ještě zítra no testnu v sobotu když mršule nedorazí.No já mám zase 3 kila nahoře :wink:
3. čer 2010 ve 13:36  • Odpověz
tak se jdu pustit do toho žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: Večer kouknu :wink:
3. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz
andi já už jsem 36DC když to spočítám, jsem z toho volaká zmetěná :grinning:
3. čer 2010 v 15:56  • Odpověz
Ahojky i já randím u PC,né,teď jsem přišla tak dočítám a pomažu zas něco dělat,protože mě čeká už čtvrtý víkend v práci a to hlásí tak hezky.Se rozhoduju zda jít v sobotu,kdy třeba nebude ještě tak pěkně a nebo jít v něděli za příplatek a pařit se tam,to už budou zas tropi dle předpovědi.
Beryk,hlavně,že srdíčko tluče,mimčo roste,tak odpočívej.Jak můžeš být tím crinonem ucpaná,mě přišlo,že při ranním wc ze mě zase šel -jako roztátý.Já měla s utrouše strach,abych nedřímala za pochodu,ale zatim v poho,polykám teda jen dva denně.
Holky,že mi pak ze srazíku pošlete jedno společné foto,děkuju předem.
3. čer 2010 v 16:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
srazík se vydařil :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

písnu dýl, jen nakukuji jestli se hlásí Jusinka
Jusi, snad je to všechno OK :wink:
3. čer 2010 v 17:19  • Odpověz
jé holky budete mít foto ze srazíku?
3. čer 2010 v 18:16  • Odpověz
Jusi nikde :confused: , snad jí je dobře, měla tvrdnutí bříška, abych vás tu neděsila :wink:

všechny jsem moc ráda viděla na srazíku, bylo to super jako vždy!!!! :wink:

fotečky dodáme, ale nevím kdy, protože zatím jsem totálně mrtvá, byli jsme ještě na rychlém nákupu a fakt mě to dnes trochu zmohlo :sweat_smile: :pensive:
3. čer 2010 v 18:54  • Odpověz
kdo nechodí na FB, tak tady vkládám video našeho mlaďocha, kdo chcete jukněte :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=IGdG2DkKe7w

http://www.youtube.com/watch?v=YFWmZ1f2jrA
3. čer 2010 v 19:25  • Odpověz
Ahoj holky :wink: ,

Very, jsi zlatá že na mě tak myslíš :wink:!!, já se pak v autě trošku natáhla a během chvíle to zase přešlo.. Jen jsem doma pořádně vytuhla a chrněla asi hodinu, jsem byla utahaná jako kotě :sweat_smile:..
Jdu zkouknout ty videa a fotečky taky :slight_smile:

Jinak teda srazík super, jsem byla ze všech taková vykulená, tak snad příště už to bude lepší, ale moc ráda jsem vás poznala a těším se na příště :wink:

3. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Bery, jsem moc ráda :wink: , zalehni a nech se obskakovat :slight_smile:
3. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.