• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very to je úžasný jak se hezky Míša cachtá :slight_smile: a to brumlání :grinning:

Míšo, škoda že jsi taky nepřijela.. :frowning2:
3. čer 2010 v 19:47  • Odpověz
Jusi bych to nestihla, třeba příště, jsem o půl jedenácté odcházela teprve od kadeřnice a neměla jem kde nechat psa
3. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
to čvachtáí bylo dobré pěkně kope nožičkami jen co je pravda
3. čer 2010 v 19:54  • Odpověz
holky díky :wink:

Jusi, jsem si oddechla, ale fakt, jsem si pak říkala jestli jak si chovala mladýho, ti to taky neblížilo, už mě napadalo kde co, ale to by snad nemělo :pensive: , pěkně odpočívej a to vytuhnutí závidím, já byla taky totálně mrtvá, teď už je to trochu lepší, dítě uložené v postýlce, tak nastane pohodička :wink:

Beryku, super, ležet, ležet, ležet a nožky hore, rozmazlování od ostatních je na místě :wink:
3. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky nechce se mi to dnes zmenšovat a třídit, tak to na chvíli vložím všechno, založím album s datum srazíku :wink: (pak vymažu, jen aby kdo nebyl viděl a kdo chce fotky pošlete IP popř.mailíky na koho nemám) :wink:
3. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
Very, tím to nebylo :slight_smile: , mě se to tak 3x za den stane a už jsem cítila, že jak dlouho sedím (neležím rozvalená), je to na mě moc.. Jak jsem se doma natáhla, je mi krásně, nic mě nebolí, netlačí, netvrdne :slight_smile:.. Jsem zvědavá za měsíc, jestli to ještě dám :sunglasses:. Ale dostala jsem trochu strach, takže jakmile vyleze sluníčko, začínám prát :sunglasses:.
Jsi hodná, je to milý, že jsi měla takovou starost :slight_smile: Hlavně aby ti Míša brzo zabral a měla jsi teď klídek pro změnu ty, zasloužíš si ho :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jusi, to jsem ráda :wink: , díky, dobře vzpomínám na své tvrdnutí a pocity :sweat_smile:
no třeba už na příští srazík nedorazíš, neboť budete už 2, ale pak už zase jo - nám ukázat nejmladšího člena party :wink: :dizzy_face:
jo a mla´doch už chrupčííí, měl to taky dost :grinning:

holky nakonec je to album : srazík sanusky :wink: , fotky pomalu nabýhají
do mailu zmenšené pošlu asi zítra :wink:
3. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
Very hezký ani mi nepřišlo, že tam bylo tolik dětiček :astonished: :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj, já se taky hlásím.

Jusi tak špuntík se tkahle hlásil jo, no třeba ti začnou poslíci..... A bylo fajn, že jsi dorazila :slight_smile:

Já jsem teda po srazu pokaždé ko, Sel jak byla ze všech paf, tak místo toho aby si lezla, tak koukala pořád nahoru a při tom ještě ztrácí rovnováhu a to by se tam lehce obouchala, tak jsem ji radši pořád držela a potom jsem lehce ko, když ji nemám kam odložit.... :sweat_smile: Příště asi přivezu postýlku :grinning:
A Sel to teda taky zmohlo, dneska padla za vlast hned před sedmou...

A holky Muchlovic pohodářky největší :grinning: :sunglasses:

Tak se pro dnešek loučím, dneska se půjdu uložit dřív...................
3. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz
moooooooc vám sluší děvčata :grinning: doufám, že i příště se vás sejde tak hojný počet :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
holky bylo nás dost, ale i tak ještě Květka chyběla, Maruška , Věrky Klaudinka, holky Beryk, Rozi, Míša, Madli, Ahojka, Delf - no holky na další srazíky budou muset přistavět a nebo do salonku hosté a my "reserve" celá restauračka :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
no to teda, na to koukám, jste zabraly celou restauračku :grinning:
3. čer 2010 ve 20:26  • Odpověz
A teda ještě tam zapnout klimošku, bo tam asi padnem...... :grinning:
3. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Jsem tu... a jsem taky nějaká zmožená...

Very... Michálek šlape vodu :grinning: :grinning: :grinning: a má výdrž!!!

Jusi... ty se taky šetři :wink: !!! A fajn, že jsme tě poznaly :wink: ...

Delf... vždyť já ti negratulovala :astonished: !!! Supr číslo :wink: !!! A je ti tu líp s námi než v práci, coo :sweat_smile: ...
3. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ty fotky pořád nabíhají :confused: :grinning:!!!!

Jsem se domlouvala s číšníkem, že jak se rozrůstáme, brzo se nevejdem, tak že kdyžtak budou stoly jako při svatební hostině, do U :grinning:

Sanu, však jsem to slibovala už dřív, že přijdu a jsem moc ráda, že jsem to dodržela, bylo to příjemný odpoledne.... Prcek už mě zlobí :slight_smile:, ale snad ještě pár týdnů vydržím celá..

Na holky Muchlovic jsem taky koukala jako z jara, fakt pohodářky :slight_smile:
3. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
děkuji sári
no páni vás tam bylo supr to jste se museli krásně bavit
3. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
3. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
čus koukám jak Jusi jsem o ni měla strach..........

A fotky hezký holky :wink:

Sari tak plínky jsem koupila a jdu je prozkoumat..
3. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
a já mizím do vany :wink:

holky náš mladej v té vodě tak moc šlape vodu, že je potom ufuněnej a padne do postele vyřízený :grinning: :grinning: , po takovém výkonu taky :grinning:

jakpak dojely holky Danča s Žofi, Danča před sebou pořádný kus cesty
3. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Danča se ještě nenahllásila....

Holky dneska pa, jsem tuto kaputo. Pa
3. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Gab, ty taky.. :sweat_smile:

A já si až do srazu myslela, že teď ke konci už je to normální takže pohoda.. Nestraště mě, holky :fearful:

Ta poslední fotka, jak Dušánek drží Valentýnku, ta nemá chybu :grinning: :grinning:. Je úžasná, takový drobeček :dizzy_face:

Very, to je dobře, že padne a hned chrní, ne :slight_smile:!?

Šári, jsem taky ráda, že jsem zašla a mohla vás poznat.. Super odpoledne.. :wink:.

3. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
Gabi... prima :wink: a obchůdek dobrej, ne?
3. čer 2010 ve 21:04  • Odpověz
teda holky to je supr o já snad příště taky přijedu nebo co když vidím jak se tam máte krásně
3. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj, jsem taky tu :slight_smile:

Dojely jsme dobře někdy po půl osmé, Anežka si ještě musela užít prababičky v důchoďáku. No a utahaná usnula, tak uvidím, jak dlouho jí to vydrží. Rozhodně ode dneška spí sama ve svém pokoji, protože nejsem zvědavá na to, že v noci, jak nás vidí nebo slyší, chce se bavit. Hm... jen abychom v noci postýlku nestěhovali zpět k nám :unamused:

Fotky, dočíst, pracovat... to mám v plánu :wink:
3. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz
tak to jsem zvědavá rychnov jaká bude noc,ale třeba tě překvapí a bude to supr,zítra poreferuj :wink:
3. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz
Dančo, tak s tím vlastním pokojem jsi mě dostala :sweat_smile: :grinning: , ale manža po přečtení tvého příspěvku, hodnotil, že náš mladý taky brzy půjde, neboť my si večer v posteli ještě povídáme a on taky hned čumákuje, ještě je malej tak se uspí, ale až bude jako Anežka, tak to vidím stejně :sweat_smile:
ale nezapomeň co vydrží 10 dní funguje :wink: :slight_smile:
hodně štěstí!!!
3. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
... tak Jusi "po hluku" dorazila do správné restaurace :grinning: :grinning:

Andi, sobotěnka bude šťastný den :wink:

Bery, super! Opatruj se a odpočívej!!

Delf, pokud bude v 6+3 srdíčko, což u mě bylo, tak Tě ze Sanusu už propustí... tedy, já jsem poprosila, zda můžu ještě jednou k nim, protože jsem chtěla vzít Šárince kytku. Takže ještě 7+2 mám fotku z UTZ ze Sanusu :wink: A vycházek se neboj, to dopadne :wink:

Verko, na srazu jsem se nedozvěděla, přes věchno, co jsme tam prokecaly, dobře, že to Klaudi ustupuje a bude OK :wink:

Very, Míša je šikula!

Jusi, ráda jsem Tě poznala a hlavně ta přezdívka Jusi už mi je konečně jasná :wink:

Very, 10 dní??? hmmmm, tak to nám fakt nedávám. Myslím, že dnešek přespí, byla unavená, ale zítra v noci si to vypijem, tuším...
3. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
Very, ty fotky jsou fantastický!
A Muchliny holky jsou fakt pohodářky, kouká jim to z očí :wink:
3. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
no rychnov uvdíme kéž by bylo kéž by a nic se neposralo,pardon za váraz :wink:
3. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
holkýýý, koukám na účtenku, nenaúčtovali mi kafe... preso. Kdo ho za mě platil?? Přihlaste se, máte to u mě :wink:
3. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.