• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Maru čavec, no je to děs, ale večer jsme to zase porovnávali a prostě vícejc se nám líbí opticky ten V travel.... Uvidíme - jak stále píšu....

Jaji ono o peníze ani nejde, spíš takovej ten první dojem co na mě udělalo to Včko, Ten Jané se mi nelíbí na 100%, tak jen na 95 a to už je u mě velkej problém :grinning:

No já jsem taky zvědavá na ten začátek, kor ještě do toho ti mí žárliví matničtí trhači..... :confounded: :confounded: :confounded:
10. čer 2009 v 09:36  • Odpověz
...........matničtí.............. majetničtí.....
Ahojda tak jsem se dostala z postele a doufám, že dnes bez migrény.

Very klid já taky pořád plaším. Nejsi sama kdo má strach :grinning:
Jsem ráda, že jsem nebláznila sama Very a Dabli :grinning:

Dabli tak co dneska noc, bylo to lepší?
10. čer 2009 v 09:37  • Odpověz
holky normálně mi pučí vánoční kaktus a to na vánoce měl květy to je golll
10. čer 2009 v 09:45  • Odpověz
jj chápu mě ta letošní kolekce jané taky už není tak příjemná jako ta z minulého roku co mám, no vyber si co chceš ju..
10. čer 2009 v 09:47  • Odpověz
S tím kaktusem už to tu psala Soňa, že se ji zbláznil :grinning:
10. čer 2009 v 09:51  • Odpověz
No mamce kvete pořád a popřád brambořík a to je třeba pořád 8 květů rozkvetlejch a prj to taky nemá, že by měl nějak odpočívat bo co.... :slight_smile:
10. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
to je hrůza kytky se nám zbláznili
no nic jdu se věnovat verunce už je vzhůru tak páčko a přeji všem rásný den, večer juknu
10. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
sanu jo dnes jsem usnula o půlnoci. Ono jak kdy prostě mi to někdy nejde usnout. :unamused:
10. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
jdu něco dělat tak pápá
10. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Dabli tak aspoň, že tak :wink:

Jaji tak pa mamino :slight_smile:

Kde máme tu Lucku, když ji potřebuju, tak tady není :angry: Potřebuju z ní vysávat informace :grinning:
10. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré ránko :sweat_smile:

jsem se nějak přespala...ale vzbudil mě šílený sen, že se mi ztratila Anetka :astonished: fuj to byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lady, toxu mám taky za sebou...ale nám to na štěstí v těhu nebránilo..tak držím pěsti, at to u vás taky dobře dopadne

Věru, chudák Terinka :pensive: hlavně, že už jí je líp

Sanu, copak??? huš jsem zde :grinning:
10. čer 2009 v 10:07  • Odpověz
To mně se dneska zdálo, že se podruhé vdávám... ovšem s manžou, v džínách a nenamalovaná :astonished: :grinning: :angry:
10. čer 2009 v 10:14  • Odpověz
sarii, taky dobrej sen :sweat_smile: :sweat_smile: by mě zajímalo, co to znamená :grinning:
10. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
Tak mě se zdálo, že mi Dobrk říkal, že mi UTZ neudělá, když jsem byla předevčírem u Eliáše, tak jsem mu říkala, že na to mám právo a on že ne, tak jsem si vzala věci a kartu a že jdu k jinému dr :grinning:

Luci no snad tady budeš i odpol, teď jedu si dát zkrátit kalhoty, na socku a pak na melíry, tak tě pak vyspovídám.
Mám velkou hlavu z oblečení co koupit co ne, kolik, co do porodnice.... no včera jak jsem držela ty úžasný dupačky v ruce, tak jsem si uvědomila, že vůůůbec nevím co to špuntě bude otřebovat a jak moc ho mám strojit a tak.....

Tak nějak odpol....

A sny máte taky pěkně bláznivý :grinning:
10. čer 2009 v 10:27  • Odpověz
Já si jdu vypulírovat auto a vyčistit Anetce kočár..má ho jak prase a já auto taky :sweat_smile: :pensive:

sanu, budu tady spíš navečer a večer...se nějak sejdem :wink: :grinning:

tak zatím paaaa
10. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Holky taky frčím, zatím paaa
10. čer 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky-hlavně vy matky...
Vzhledem k tomu,že jsem rodila pře 10ti lety,je to pro mě všechno zase jako poprvé...
Nemáte některá nějaký ucelený seznámek oblečení kolik asi dupaček,overálků,tričíček...
Docela v tom taky tápu a nerada bych měla něčeho málo,nebo zase kupovala úplně zbytečně hromady. :sweat_smile:
10. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Tak se zase hlásím :wink:
A prosím ještě v pyžamu, teď mi dovolala mamka a klábosily jsme 2 hodiny :confused: :sweat_smile:
Se tada t-mobilu ta služba Přátelé pěkně prodraží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Věruš ráda bych poradila, taky jsem rodila před 9 lety, ale nějak jsem to nepočítala a navíc já toho potřebuju o fous víc. Ale holky si tu posílaly nějaké seznámky, tak ti taky určo pošlou. Já si psala i ségře por. asistence, co mám mít do porodky :grinning:
Jáji mně zase po Vánocích začala kvést vánoční hvězda a kvete čím dál víc a Vánoce nikde :grinning:
Luci pucuknu zdar, taky by to naše fáro potřebovala přelajznout, ale manža na to nemá čas a já se do toho už jaksi radši neženu :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
Arti,taky se ještě "pyžamuju". :wink: :grinning:
A seznámek už mám,ale je to spíš to "technickéů vybavení,než textilní. :wink:
10. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky, prosím Vás moc.Neměla byste některá zbytek Puregonu?Moc byste mi pomohly. Dyžtak prosím do IP. MOckrát děkuji. Pěkný den Terka. :slight_smile:
10. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Věru já taky :grinning: :grinning: :grinning: jsem ostuda, za chvíli je Anička doma ze školy :grinning: to bude koukat.
Jdu skočit do vany, zkulturnit své tělo a pak hurá směr HK na nákup a do poradny :wink: :wink: :wink:
10. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
áhoj, tak jsme si dáchli a to je úlevička...

zdravím Jaji a Sari, Věrušce ať se Terezka uzdraví....

Woblu na co ty se mě ptáš ohledně těch spermoušů? jsem to asi nepochopila...

hoj Arti
10. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
holky myslím na toho Evíka, že asi na tom není moc dobře psychicky.... :frowning2:
10. čer 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj Zofi! Díky za Terku.Už je o moc lepší.Včera to byla taková mrtvolka a dneska už si tady krámuje Bárbínky a převlíká jim šatičky...

Holčiny,nevíte jak dlouho se dá použít Puregon? Já ho píchala loni v červnu,celou dobu je v lednici,ale nevím,nevím... :confused:
10. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak obě káry jsou jako nový :dizzy_face: ufuf, ale byl to boj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Věru a není na něm napsaná expirace??
10. čer 2009 v 11:48  • Odpověz
žofi, no taky si myslím :pensive: ono když celý těhu počítáš s císařem a ještě ti říkaj, že budeš rodit dřív...tak pak se s tím srovnat, je pěknej záhul :frowning2:
10. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
LUci uklízí viď :wink:

no já teda ne...

včera mi známá řekla, že jsem jak když mám v sobě 5 rohypnolů :grinning:

a pak mě dostala lékařka, když nám řekla s manžou ať ostříháme nebo oštípenem Vašíkovi drápky, kdežto v porodce přísný zákaz celých 6 neděl...takže jsem tak učinili...

jsem zvědavá co si Sanu nakonec vybere za kočárek... :astonished:
10. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
no já rodit dvojčata, tak fakt zkonám...ale mluvím za sebe....
10. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.