• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
já to nebyla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
no nic holky valím chrnět otvírám tu pusu na pc,kdyby mě někdo viděl myslel by si ,že ho chci sníst :grinning:
3. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
pa pá a dobrou noc
3. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
dobrou....

dobře děláš, chudák PC, ještě se Tě bude bát a nebude spolupracovat....

Přeju krásnou dobrou všem :slight_smile: Moje fotky budou u Verči v albu zítra, ty 2 společné.
3. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
Ahojda.Holky fotky nádherný.Týjo se Vás sešlo.Paráda. :slight_smile: Jsem odpolko měla vzrůšo dcera volala,že busem kterým jezdí do školy že bourali aby jsme přijeli pro ní no naštěstí se jí nic nestalo ještě,že neseděla vzadu.ráno jí veze manža autem nechce jet busem no se jí nedivím. :wink: Dani jo sobotěnka sobotěnka bude nádherně a já musím do práce tak testnu tam.A pak jdem na dětský den se podívat :wink: Míšo už 36 dc to by mohlo být doobrýý. :wink: Tak dobrou Všem.
3. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Týjo vás se na srazíku sešlo.Mrzí mě že nám to nevyšlo.Ale máme na víkend program tak doufám,že se z toho nachlazení Adél vyhrabe.Zítra jsem ji omluvila ze školky.
Pokusím se dočíst .
3. čer 2010 ve 22:22  • Odpověz
tak jsem dnešek proležela,až na nevolnosti je mi fajn :wink: táda ještě chybí mi miláček od včerejška je na služebce v Jeseníku,ale zítra navečer by měl přifrčet

holky a dětičky krásně jste si srazík užily,fotky nádherný:wink:

Veru video nádhera, Mišáček ve vodě boží :wink:

Přeji pohodovou noc
3. čer 2010 ve 23:42  • Odpověz
ahojky tak jsem se probudila holky s bolesti břicha,bolí mě jako bych měla dostat krámy a docela dost byla už jsem na wc jestli nekrvacim zatím ne,ale mám strach,kéž by to bylo dobré.
4. čer 2010 v 01:45  • Odpověz
Tý jo, dobrá grupa :dizzy_face: všem vám to moc sluší, maminám i dětičkám :dizzy_face: čoveče Very, Mišáka už je plnej kočár :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
My dnes s mlaďochem poprvé vyrážíme na nákup a pak šup zpátky, ať stihnu Berdycha :grinning:
Jusi, opatruj se :slight_smile: ale tt už máš pěkný, tak se nestrachuj :slight_smile:
Delf, snad to bude dobrý :confused: ono tělu to chvíli trvá, než přijde na to, že tam má nájemníka/y...
4. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
Krásné ráno, oskar je tu hurá :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Dejf mě se to taky stávalo a pořád stává a dr. říkal,že je to od toho jak se zvětšuje děloha :wink:
4. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
ahoj píšu z nemocnice. Ještě mě čeká hodinka na tu cukrovku a není to tak strašný až na to čekání.
4. čer 2010 v 08:22  • Odpověz
Woblu nákup si užij te :sunglasses:

Dabli at ti glukozový test dopadne OK :slight_smile:

Delf jak ti je?
4. čer 2010 v 08:24  • Odpověz
dobré ráno.
dabli tak at ti to uteče v nemonici.
woblu užij si nákup venku svítí sluníčko tak toho využijte :wink:
ahojky bery.No holky ještě stále to břicho cítím,já vím,že to může být jak se děloho roztahuje,ale tohle byla taková ostrá bolest až mě probudila úprávě tak zatím žádné krvácení nic,tak kéž by jste měli pravdu a co mimoděložní jak bych to poznala prosím?jde to poznat?
4. čer 2010 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno :wink:

Delf, Bery, bolení bříška je normální. Já jsem se cítila na MS snad do 12. tt, pořád jsem to chodila na wc kontrolovat, máme to za sebou tu všechny, fakt to bude OK, nebojte!

Dabli, ať to uteče!

Delf, mimoděložní? Tím hrozili při IVF mě... prý se to projevuje "ošklivým" krvácením, jako do zeleno hněda a na UTZ je vidět voda za dělohou. Ale buď v klidu. To těhotenství u Tebe je teď velmi malé, mimoděložní je nebezpečné ve chvíli, kdy je ve vejcovodu a roste, třeba do 2 cm, pak praskne a je průšvih, ale Ty půjdeš na UTZ ve chvíli, kdy bude mimi mít cca 5 mm, což ještě není na prasknutí vejcovodu nebo na velké škody, tak neboj. A vůbec, budeš mít v děloze mimi a srdíčko bude blikat, tak klííííí. :wink:

4. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
Dobré dopoledne a konečně slunečné!!!!!!! :dizzy_face:

razím na nákupy kam jinam :grinning: , chci Mišulkovi ke dni dětí koupit bazének a stan, tak snad jej budou mít, páč já vždycky když něco chci tak to není :confounded:

přidala jsem 2 fotečky skupiny do alba, tak jukněte :wink:

Děkujeme všem za pochvalu a příště ať tam jste taky :wink: :slight_smile:

a taky díky za pochvalu Mišáka :wink:

Woblu, no jo, když koukneš na společné foto, tak pod náma je Celinka, vedle Marinka a oni jsou stejni velcí :sweat_smile: :grinning: , to víte chlap no :grinning:

Delf, opravdu to bude dobré a s tím běháním na wc to bylo fakt strašný a nebo třeba po sexu, hned špinění a pak výčitky a směr nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , fuj tohle vám nezávidím ten strach, ale měly jsme ho opravdu všechny a nejhorší na tom je, že to trvá až dokonce, protože pak začnou pohyby a když se najednou přestane hýbat, protože spí chudák to mrně, já matka začala plašit a budila ho v břiše :grinning: :grinning:

a jinak ten strach už vlastně nekončí ani narozením, páč třeba dnes ráno, v posteli nabídnu prso, malej se ušklebí jako by mu nechutnalo a začal vyrvál na celý barák k neutišení :confused: já zralá na prášky, prsa nalitý a on nic :pensive:
tak jsem ho rozbalila, aby se ochladil (tak jak včera na srazíku, že? :grinning: ) a byl klid a i prso už nám chutnalo :wink:

tak já pádím
hezkýýýý den všem
4. čer 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj

Delf klid, já si pamatuju, že jsem měla taky takové myšlenky, taky mě tak ostře píchalo v břiše...... tak klid.

Danu tak co noc??????????????????????

Sluníčko je tu, jen studený vítr, no ale hlavně, že svítí, konečně.... tak ať mu to vydrží.

Jdu věšet prádlo hurá.
4. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
díky holky to víte prostě mě to tak napadlo říkají,že po ivf je možnost velká,že by to mohlo být mimoděložní a když to tak píchalo v břiše tak mě to napadlo no hold dokud neuvidím na utz jak tovyypadá tak asi budu plašit :wink:
4. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Zdravím :slight_smile: sluníčko nás dnes teda nakoplo :wink: :grinning:

delf jak říkaj olky to pálení a tahání je normoš to mě drželoé až do 5měsíce a pak jse si už zvykla :sweat_smile:
4. čer 2010 v 11:39  • Odpověz
a čekání na první Utz je dlouhý viď, kdy jdeš??

http://www.nextik.cz/eshop/3401-plena-the-pop-in.html tak budem látkovat. Holky to je matroš :wink:
4. čer 2010 v 11:41  • Odpověz
15.6.jdu
4. čer 2010 v 11:45  • Odpověz
zdravím,

Andi jsi optimista, na středečním testu jsem sice našla slaboulinkou čárečku, ale je pořád stejná, ani slabší, ani silnější a objevila se až za hoooooodně dlouho, takže myslím, že je to jasný :wink:
4. čer 2010 v 11:48  • Odpověz
Míšo, ty máš druhou čárku?! :slight_smile: No tak to vypadá zajímavě. :slight_smile: Kdy budeš znovu testovat, a kdy bys měla jít na krev?
4. čer 2010 ve 13:12  • Odpověz
Soni ano, ale po šíleně dlouhé době, teda myslím, testovala sjem ve středu ráno a když tam nic nebylo, tak jsem test šlehla do šuplíku a čárku jsem v podstatě našla až druhý den ráno, když jsem na něj znova podívala.

slíbila jsem holkám zítra, ale fakt to nevidím, spíš si myslím, že to je omyl
4. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
jo na krev jdu vv pondělí
4. čer 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj holky,

konečně je venku hezky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mrkla jsem a fotky ze srazu..všem to moc sluší :dizzy_face: a bylo vás teda hafooo :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: snad se příště už taky přidáme :slight_smile:

Jinak Carmen doporučuju všem :dizzy_face: je to nejhezčí muzikál, co jsem viděla :dizzy_face: Měli jsme Dashu a ta byla teda výýýýborná :dizzy_face: Před tím jsme dali dobrou véču a já si nakoupila letní šatičky...tak snad nějaký léto bude :sweat_smile:

Very, na tebe jsem si vzpomněla, když jsem viděla ty šíleně oblečeý lidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako modrý džíny a triko to měl skoro každej 5. :rolling_eyes: dokonce jsem viděla i chlapa v kapsáčích :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale byly tam i ženský ve velký vgečerní..to mi přišlo taky moc :sweat_smile: Já mla černý kalhoty a top a manža černý kalhoty a košili...bylo to tak akorát :wink:

Míšo, tak super :wink: třeba to fakt ještě není ztracený :wink:
4. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz
Kdo jde na Perštýnskou noc??? :grinning: třeba se tam uvidíme :wink: my jdem navečer s manžou a Anetkou a večer jdu s holkama :dizzy_face:
4. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
Luuc já to za super nepovažuju, spíš je to divný, je neviditelná, takže omyl
4. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz
Míšo, přeci nemůže být neviditelná, když jí vidíš :wink: :grinning: zkus zítra test a uvidíš, jestli se to pohne :wink:
4. čer 2010 ve 14:20  • Odpověz
luuc musíš se na ni hooooodně soustředit, takže fakt jen stíneček
4. čer 2010 ve 14:21  • Odpověz
Míšo, jasný :wink: uvidíš, jak to bude postupovat...vím, že nemáš ráda planý naděje..já taky ne :wink: ale šance u tebe pořád je :wink:
4. čer 2010 ve 14:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.