• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
luuci moc moc děkuji nevím jak ti to oplatím jsi zlatíčko,nic neříkali nebo měli keci?když já si na to vůbec nevzpoměla jsem trdlo trdlovaté
4. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz
delf, nemáš zač :wink: opolko to pošlu :wink: neříkaly nic...daly mi 2 lístky jeden za květen a jeden za červen :wink:
4. čer 2010 ve 14:50  • Odpověz
jé ty jsi takové zlato kdybych mohla hned bych tě objala a pořádně :grinning:
4. čer 2010 v 15:00  • Odpověz
delf, no to by sis dala :grinning: :grinning: :grinning: snad to dorazí v pořádku :wink:
4. čer 2010 v 15:02  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže muzikál dobrý jo?!no aspon jste měli volný večer vid
4. čer 2010 v 15:03  • Odpověz
jj, Carmen byla skvělá :dizzy_face: fakt jsme si to užili :slight_smile: ale po Anetce se mi stýskalo :frowning2:
4. čer 2010 v 15:07  • Odpověz
no jo člověk nikdy nedokáže vypnout na 100%a užít si aniž by nemyslel na děti teda aspon my matky otcové ty to dokážou vypnout :grinning:
4. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
no jo valím ven ještě dokud tam svítí sluníčko :grinning: tak zatím.
4. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
ahoj

teda holky fotky ze srazíku máte krásný, fakt ,že jo. když se podívám k vám do alb tak je vidět ten rozdíl jak děti šíleně rostou.

miso- tak ty máš nakonec // čárky jo??? Tak to je super , i když je to jen duch tak ty ho,ale vidíš a to je hlavní.

Konečně je venku pěkně huráááá.

Včera jsem potkala známou ze školy a je vdaná už několik let. 4x byla na umělku jak v sanusu tak u Doležala a vždycky potratila. Nakonec mají adoptovanou holčičku tak kolem 2 let a čekali na ní 2,5 roku. Čeká se i 5 let. Mám z toho setkání smíšený pocity a přiznám se ,že na klidu mi to moc nepřidalo. Říkám si co ,když mne čeká to samý :pensive: :pensive: :pensive:
Moc ji obdivuju ,je to skvělá ženská a naprosto přirozený a upřímný člověk.
Říkala, že to vůbec nebylo jednouduhý, že se musíš obrnit, že třeba i lidi si na ní ukazovali a dokonce někdo jí řekl, že jak to ,že má dítě ,když neměla břicho :angry: :angry: :angry: .To je prostě strašný!!!!!!!!!!!!!!!!!!Lidi jsou hieny........
4. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
luuci- tak Carmen super viď????
Já se teda musím přiznat, že v říjnu jedu na koncert Karla Gotta a Evy Urbanový. Nikdy jsem ho neslyšela naživo a prý to stojí za to.

miso- tak jsem o tom přemýšlela a kdybych měla jít na 3. IVF tat zůstanu taky asi v Sanusu. Nemám důvod odcházet.
4. čer 2010 v 15:37  • Odpověz
Agi strašně slabé // v pondělí se uvidí, bud mi opravdu hcg stoupá příšerně pomalu nebo to klidně může být mimoděložní a nebo špatnej vtip
4. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
aby jste mi věřili, že nekecám
4. čer 2010 v 16:06  • Odpověz
je to ze středy
4. čer 2010 v 16:07  • Odpověz
Tak jsem tu. Nějak se mi nechtělo zapínat Pc. Míšo já tam čárku vidím.
4. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
Míšo, já tam tu čárku vidím docela dobře :wink:

agi, to s tou známou je strašný..lidi jsou fakt svině :angry: :angry: :angry: Jinak Carmen fakt supeeeeeeeeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
to jste hodný, ale já mám strach, že to bude mimoděložní u toho stoupá hcg taky pomalu, i když jsem je nikdy neměla, tak není vyloučeno
4. čer 2010 v 16:35  • Odpověz
Míšo, já myslím, že u mimoděložního stoupá HCG stejně rychle jako u normálního těhotenství :wink: jen není nic vidět na UZ
4. čer 2010 v 16:53  • Odpověz
luuc jsem někde četla, že to tak nemusí být, může stoupat stejně rychle, ale taky pomalu

nejhorší týden v životě
4. čer 2010 v 16:57  • Odpověz
Míšo, to je jak u normálního těhu...taky může HCG stoupat rychle i pomalu :wink: v pondělí se uvidí stopro podle krve :wink:
4. čer 2010 v 17:00  • Odpověz
já vím, jsem tak trošku na nervy, nemám ráda nejistotu
4. čer 2010 v 17:01  • Odpověz
jj, to je jasný...já ještě ani nezačala a a na nervy jsem taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: víkend uteče, neboj :wink:
4. čer 2010 v 17:09  • Odpověz
autor
miso- já ji vidim a víc nebudu komentovat..... :slight_smile:
4. čer 2010 v 17:46  • Odpověz
autor
tak jsem zapla pračku, hodila peřiny ven a teď jdu relaxovat do papasanu na terásku. Holky dneska mám chuť na víno ,že si ho můžu klidně dát, že?????
4. čer 2010 v 17:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Měly jsme plavání a já pak anglinu, tak koukám až teď. Co noc? Dobrý! Vzbudila se před třetí, mokrá skoro nebyla, dostala kozu, ale usnula u kojení a vstávala po sedmé. Takže po dlouhé době pohoda. Uvidíem dál. Ona byla včera hodně unavená, naopak dnes je plná elánu ještě teď, ještěrka...

No a to počasí je nádherný!!!!!!!!!!

Míšo! Hele, co když to klaplo??? to by byla bomba! A prosím Tě, co bys chtěla 9. den po ET... vždyť se tu vždycky testovalo 2 dny před krví (to máš zítra) a to už bylo jasno a 2 dny před tím to ještě nic neznamenalo. To můžou být i dvojčata... jo a Novotná mi říkala, že u mimoděložního roste hcg pomalu, to si vzpomínám, ale to neboj, to Ti nehrozí, takový smolař nejsi, přeci :wink:

Gabi, kdybys řekla na srazu, že chceš látkovat, ukázala bych Ti plínky přímo na Anežce, tuhle pop-inku mám zelenou a hnedou, považuju to za nejlepší plíny! Takže doporučuju :wink:

Luci, díky za tip na muzikál. A s tím oblíkáním... oni často chodí lidi z ulice a tak jsou v riflích. Ale podle mě to není dobře! Vždyť v Itálii tě nemusí do kostela s odkrytýma ramenama a v kraťasech, proč my si neumíme dupnout, že do divadla se nechodí v riflích...

Agi, dej si, než jsem zjistila, že je Anežka v bříšku, pila jsem víno denně (max 2 deci).
4. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
Míšoooo???!!!!! Já ji teda vidím, takže naděje je.... :slight_smile: A to jsi byla kolikátý den po? V tu středu??? 9. den po ET? Tssse to se mi taky ukazovala po limitu..... :wink:
Takže dneska jsi netestila nebo jo...?

Luc no tak to byl relax, teda pro tebe v uvozovkách, když se ti stýskalo po Áně..., ale i tak i ta véča... :dizzy_face:

Danu a spala Anežka v pokojíčku teda nebo v ložnici?

Delf chápem, většina je vyplašená..... :wink:

Venku parádně, jdu pověsit rifle.
4. čer 2010 v 19:30  • Odpověz
Míšo znova jsem jukla na svoje testy a teda ta moje nebyla o moc silnější.... :sunglasses: Teda jako bych řekla že silnější nebyla určo :wink:
4. čer 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
dani- dostala kozu- to je výraz :grinning: :grinning:
a máš recht, co když to mise vyšlo. 9. den po ET nemusí být kolejnice stačí když je jen čárečka.

Holky pěkně mě serou masařky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. čer 2010 v 19:33  • Odpověz
Ahojda.Téda Míšo a mě napíšeš,že jsem optimista vždyt jí máš vidět víc jak já.No i když jsem po ketu ale to je jedno.No mě třeba ten optimismus zítra přejde jak nebudou sílit :grinning:
4. čer 2010 v 19:43  • Odpověz
ahojky,

Luci, tak to jsem ráda, že muzikál se líbil, já pořád váhám s lístkama kvůli malýmu, protože on te´d pláče, když maminka zmizí a je mu se zasteskne a mamka by musela i uspávat a to si neumím představit :confused: :confounded: , sice by to bylo až na říjen, to už bude starší, ale může to s ním být i horší, kdybych si ho dala spát sama, tak vím, že vydrží do 5 spát a je klid, ale takhle fakt nevím :pensive:

a s oblečením je to jak jsem už psala, jsou to jezeďáci :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, já teda vidím krásně čárečku a jak jsem psala Andi casper :grinning: , holky to jsou hezké čárečky, sněhově bílý test vypadá fakt jinak :wink: :grinning: , naděje nedávám, ale vidím to docela nadějně :wink:

Dančo, taky jsem nepochopila, kde spala po tom kojení??? :sweat_smile: :grinning:

Andi, Míšo pozitivně pozitivně myšlete a on i ten test bude pozitivní a to se mi to kecáááá co???? promiňte :pensive:

den dneska báječný, bazén koupený a stan sice neměli samozřejmě prý už od brzého rána (takže prodavačky rozebraly), ale napadlo nás zavolat babičce na Vysočinu a tam jich prý bylo, takže máme i stan s medvídkem pú :dizzy_face: , už máme snad všechno, rukávky, kruh,bazén, stan až bude to dítě mluvit tak mě s tím medvědem pú pošle někam :grinning:
4. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ahoj nevím co se děje, ale mám takvoé silné hemžení v podbřišku. Je to nepříjemný jako na silnou menstruaci
4. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.