• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
míšo ta čárka je pěkná no já nevím ted ale jde vidět pěkne.
4. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
dablik a nejsou to pohyby?
4. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
Dabli, vidím to taky na pohyby a zvykej si, čím bude mimi větší to budou kopance :wink:
4. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Holky co jste mě psaly IP kvůli fotečkám, budou asi po neděli, dnes už to nedám a zítra máme práci u našich + grilování, v neděli to vidím na nějaký výlet :wink: :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
Very ten stan to máš dom?
4. čer 2010 ve 20:43  • Odpověz
holky já vím, že je vidět, ale nemám tušení za jak dlouho se objevila, možná za 2 hodiny, ale já to zjistila až včera ráno, páč jsem byla tak vzteklá, že jsem ho šlehla do šuplíku a nechala to být

Dani já věřím, že takový smolař nejsem aby to bylo mimoděložní, ale pochybnosti mám

doma mám jen mamatest a ten mi jaksi na testování nesedí, cvičně jsem ho zkoušela dneska ráno a čárka tam sice je ale taková nečitelná
v pondělí a ve středu jsem testovala rapiclearem a ta středeční čárka je znatelně silnější, ale určo ne jak u Andi nebo Delf, tak jsem z toho na vážkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Míšo proč ti mamatest nevoní? A já taky testila odpoledne a test vytáhla pak navečer, takže klidně vylezla až za hodinu dvě................... :wink:
4. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
jj, je takový malý měli to v penny, možná jste viděly :wink:
4. čer 2010 ve 21:00  • Odpověz
já zase ráda mamatest :wink: :grinning:
4. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
Míšo tak jsem koukla do fotek a poprvé do limitu se mi ukázala (to znamená do těch 3 nebo 5 minut) až 10. den po KET to byla (dle mé poznámky) naprostá duchařina co se ukazovala do limitu, až po zase zesílila...... :wink:
4. čer 2010 ve 21:01  • Odpověz
Nechci tě "jen tak" konejšit, jen píšu aby jsi věděla.... :wink:
4. čer 2010 ve 21:05  • Odpověz
Míšo já to vidím u tebe pozitivně optimista.no já taky mamatesty ale rapiclear je asi citlivější.No nevím taky jakej test zítra koupit asi koupím oba :grinning: Ale začíná mě bolet zase podbřišek tak se bojím aby nepřišla mršule se zpožděním.Ale "kozy"mám nalitý a bolej fest no uvidíme.A zítra ještě do práce no budu opatrná radši.
4. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz
Sanu něco takhle podobného, jen to májiné obrázky a velikost nevím, ale přesně tento tvar, to se do pokoje vydá :grinning: , kdyžtak přifoukneme .... jen nevím kam, k Danče ty mají místa teď dost :grinning: :grinning: :grinning: , co jsem viděla na odkazu, tak vlastní čtvrt bytovky :wink:
4. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
4. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Very ten je krááásnej :slight_smile:
4. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Jinak mě se to taky neukázalo hned nejdřív mikroskopický duch až tak za hodku byl silnější casper :wink:
4. čer 2010 ve 21:18  • Odpověz
tak jsem hodila do fotoblogu káji postel v jaké spinká
4. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Andi díky :wink:
Casper je krásnej a přeju ať vám to pěkně zesílí a z Caspera jsou pořádný tlustice :dizzy_face:

Míšo, ty taky zítra testneš???
4. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz
Delf, to je super postýlka, tak nějak bych si to do budoucna pro mlaďoška představovala :dizzy_face: :dizzy_face: , krásnýýý
4. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz
Sanu to jsi mě teda neukonejšila, nevím mě mamatest nesedí, nevím proč, rapiclear mám radši, možná proto, že mi poprvé ukázal // a když neukázal, tak jsem aspon věděla, že nejsem těhu

jako na mamatestu něco je taky,a le rozhodně to není tak vidět, jak na tomto, no ne nadarmo píšou, že když testuješ, tak pořád stejnou značkou páč ačkoli mají eventuelně stejnou citlivost, tak každá značka je jiná :sunglasses:

Andi já mám kozy taky nalitý a olí mě jak blbec a pálí mě žáha

jako se přiznám, že vnitřně si myslím, že to tam je, ale testy nespolupracujou a já mám příšernej strach si dělat jakýkoli další
4. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Very slíbila jsem, že ano, ale jestli tam nic nebude, tak bude nepříšernější víkend mýho života
4. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
verýsku jsem s ní moc spokojená a moc se mi u toho líbí,že je hodně variant jak to kombinovat právě.a i to že se nebouchá o dřevo,že tam má ty mantinely ty válečky prostě supr.
4. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
no míšo prostě v podělí ta krev bude zajímavá každopádně teda,ale mačkám vše co mám aby to tam bylo.
4. čer 2010 ve 21:31  • Odpověz
Very parádní!!!!!!! :slight_smile:

Míšo šak jsem psala, že tě konejšit nechci :wink: Jen jsem psala pro infošky..... A já měla duchy takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, takže klid a vyčkávat ( s tím klidem chápu, že to moc nejde..... ). Na zítra držím pěst. Testneš hned ráno?
4. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
Míšo já mám taky strach a navíc blbec lovím na netu různý diskuze když jsou testy slabý ten a ten dc tak se ted bojím ještě víc :grinning:
4. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
Delf já jdu taky v pondělí bych nejradši přeskočila víkend :slight_smile:
4. čer 2010 ve 21:35  • Odpověz
Andi nelov sím tě, to je to nejhorší co můžš udělat!!!! Jdi radši koukat na Foresta :grinning: :pensive:
4. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
já vím andi však tobě taky držím pěstičky a moc na jedné ruce tobě a na druhé míše :grinning:
4. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jo sanu jdu koukat do sprchy a do peřin :slight_smile: Ráno vstávám o půl páté :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra se nahlásím až večer.tak zatím pa a Míšo držím pěsti kurna máš to z ET a z krásných blastocyst tak to musí vyjít./Optimista vid/
4. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz
Delf jo jo to by byl šilhan rád ,že se mu nějak daří kdyby to vyšlo i mě :grinning:
4. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.