• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jo a ještě Agi no to by byla bomba ta chodí taky k šilhanovi :slight_smile:
4. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
no to teda to by byl pyšný na sebe co :grinning:
4. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
holky neblázněte, já se taky stresovala hrozně, ještě ke konci těhu jsem četla hrozný články :frowning2: :pensive: , nedělejte to pro vlastní klid :wink:

Delf, je fakt skvělááá, líbí se mi moc :wink:
4. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Andi no to budeme mít budíček stejně jako já dneska a zítra doufám, že bude až v 6... :sweat_smile:

Holkám čekatelkám držíme pěsti se Selinkou co to jde!!!

Tak se dneska loučím a všem dobrou klidnou noc!!!
4. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
dobrou sanu :sweat_smile:
veru a je k tomu mrtě doplnků,i nebesa nebo věž ke klouzačce
4. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
... Anežka samozřejmě spala ve svém pokojíčku (zkrátka ve vedlejší místnosti, první noc bez nás..) :slight_smile: Včera usnula hned, bez přemlouvání, bez pláče, dnes taky, tak doufám, že noc bude taky v pohodě. A v nejhorším postýlku v noci převezem zpět k nám do ložnice, ale věřím, že ne.... takže jsem uvedla vše na pravou míru :wink:

Delf, postel je krásná! Tam se musí malé spát!

Verčo, kruh?? Rukávky?? to jako bude Míša plavat????? :grinning: :wink: ... asi jsem něco zanedbala, taky musím Anežce zakoupit něco do vody, ale vidím to na plavací pásek a kroučky, co zná z plavání...

Míšo, třetí do party po Delf a Andi?? To by byla bomba!!!! :slight_smile:

Přeju krásnou dobrou!

Na zítra jsem si vymyslela bramborový salát a řízky, přípravu mám hotovou, ale stejně nebudu stihat, takže možná kouknu až večer... vlastně nééééé, bude se testovat, takže u dopolední kávy (snad před polednem) tu jsem jak na koni :grinning: Brou.
4. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Sanu já do limitu čárku teda 10 den ET neměla ani omylem a silně pochybuju, že to zítra bude lepší a ten mamatest mě teda děsí vám povím

Delf no to teda bude zajímavé, taky to může být biochemické, ale mám dost nateklý prsa a to si myslím, že bych při biochemickém neměla, u mě to nastupuje pomalu, jak víme, že

jj testnu hned ráno, to je nejjistější

tak dobrou
4. čer 2010 ve 22:06  • Odpověz
míšo budu mačkat vše co mám a myslet na tě pak dej hed vědět nebo u počítače okoušu tužku :grinning:
4. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
andi- já si myslím, že kdybych byla těhu já tak by byl Šilhán úplně nejradši, aspoň by se mne už konečně zbavil :pensive: :pensive:
miso- věřím a mačkám palčáky ,že to musíííííííííííííííííííííí být dobré.
4. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
autor
dabli- asi mne z tebe už klepne. Neboj vše je ok.

brou noc :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
Míšo, prosím Tě, nějaký hcg tam je a vo to go, se podívej ke mně do alba, jakej jsem měla 11.den po ET pidiflek, manžel to vyblejsknul a pak porovnával úrovně ve photoshopu, jestli tam jako fakt je, nebo máme haluz :grinning: Tak hoď nohy na trnož, ať ze sebe nic nevyklepeš, ber to, že naděje žije a do krve nic neřeš :wink:

Užívejte víkendu, my vyrazíme na chaloupku, tak nebudu :wink:
4. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jejda, Honzin řve jak tur, rostou mu zuby :unamused: sice ho hlídají naši, ale nevím, jestli zaberu, mám teď ucho našpicovaný na dětský pláč... Martin naštěstí chrní, ale už jsem měla sto chutí mu ten dudlík přilepit izolepou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tatínek se nám ožral a někam odtáhl se švagrem, tak alespoň od něj je pokoj :grinning:
4. čer 2010 ve 22:34  • Odpověz
autor
woblud- ty jsi stejně číslo ,ale fakt. :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 ve 23:12  • Odpověz
jééééé Míšo , ty bláho dyk je ta čárečka krásně vidět .Já vím starch máš, a hlavně nejistotu,ale uvidíš zítra :wink: :confused: Týjo budu nakukovat a moc,moc, moc držet pěsti aby ráno byla čárka silnější :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

andi a ty taky :wink: holky jste tu na stejno jak já a Wobludka jsme testily ve stejný dny.Já teda o den dřív jak jsem nevydžela čekat na 10 den a 9 jsem mělao dost slabší než ty Míšo, že jsem Vám ji ani nefotila, protože to na fotce nebylo vidět.

Ještě Agi, jedno IUI jak byla Verča a budou další mrňátka :wink: :dizzy_face:

Noa já jsem chytla doma uklízecí manii.V noci ožívám a ve dne bych spala jak blázen :sweat_smile: No aspoň jsem nablejskala kuchyň.A s dobrým pocitem můžu v klidu spát.
5. čer 2010 v 01:16  • Odpověz
Míšo,já tam taky čárku vidím a držím MOC,MOC pěstičky na dnešní testění. :wink:

Jinak my máme nemoc zažehnanou,takže uf. :slight_smile: Včera jsme byly po 5ti dnech venku s kočárkem a Klaudi koukala jako z jara,co je a kde je...? :confused:

Dneska chceme být venku celé odpoledne - půjdeme na dětský den.Tak si tu venkovní absenci pořádně vynahradíme.

Všem krásnou sobotu :slight_smile: :wink:
5. čer 2010 v 07:16  • Odpověz
Míšo já kokala k sobě a u mě to bylo vidět až 13den.

Jinak to hemžení nebyly pohyby, ale hrozný křeče, asi střeva.
5. čer 2010 v 07:17  • Odpověz
Dobrý ráno :wink: ,

včerejšek jsem jen dočetla, bolela mě hlava, tak jsem byla taková bez nálady.. ale dneska už tady stepuju a čekám na Míšu :slight_smile: .
Noc byla u mě šílená, nějak jsem nemohla zabrat, ještě ve 2:30 hod. jsem čuměla do stropu a od 6 hod. jsem zase vzhůru :confused:. Navíc se drobek rozhodl, že mě asi obepluje pas (jak je tam na šikmo..), to byla v noci jízda, až to bylo dost nepříjmený, skoro i bolavý..

Míšo :slight_smile: !!! Držím pěsti!!!!!!!!!

Andi, Tobě samozřejmě taky :slight_smile:!!!!

Dabli, super, že Tě to přešlo :wink:. Střeva mě zlobí, jakmile si vezmu magnézko na lačno, to je pak hnus, jak sem mi tam všchno kroutí, a pak sotva doběhnu :grinning:. Neměla jsi to samý :sweat_smile:?

Věrko, je tam krásně, tak si to všichni užijte :wink:
5. čer 2010 v 07:45  • Odpověz
Jusi vzala jsem si to svoje B6 po jídle, ale asi mi to nesedlo. bylo to strašný. A dnes trochu občas píchne jakoby nad močákem.

Míšo čekám ať můžu jet na chalupu.
5. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
Halóó :confused: :confused: :confused:
5. čer 2010 v 08:50  • Odpověz
dobré ráno já také čekám snad to stihne míša a i andi ta taky
5. čer 2010 v 08:51  • Odpověz
AHoooj, no to bude návštěvnost po ránu po dlouhé době :grinning:

U nás noc asi normál, tak sem tam dudas a tak no...... klasika.

Mišiiii???!!!!! Myslím na tě!

Den bude snad jak vymalovaný, tak ať vám ho nic nepřekazí!!!!
5. čer 2010 v 08:54  • Odpověz
jo jo sanu venku je krááááásně a uvidíme i krásnou čárku určitě na testu od míši a andi :wink:
5. čer 2010 v 08:57  • Odpověz
Taky čekám :confused:

Jo,holky,má být teplíčko.Příští týden až 30 stupňů.Tak se těšíme,jak konečně dáme u našich bazéna. :sunglasses: Loni jsme se cachtaly už měsíc. :confused:
5. čer 2010 v 09:13  • Odpověz
bré ráno, se omlouvám, že tak pozdě, jsem netušila, že tu budete od sedmi hodin, nikdy tu nikdo není :grinning:

takže na mamatestu něco je, ale slabé a nejde to vyfotit, ale ve srovnání se čtvrtečním je o pidižvík silnější, takž asi opravdu rozhodne až krev, ale fakt si myslím, že je to biochemické ne-li opravdu to mimoděložní
5. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
joooo a asi je to mimo mísu, ale jde mi dolů váha a to celkem rapidně, mám 52,7 a jestě minulý týden jsem měla 54,4 jsem z toho divoká, na jednu stranu radost, že jsem konečně skoro na své váze, na druhou je to dost
5. čer 2010 v 09:22  • Odpověz
Woblu tak jsem se ti mrkla do alba a ten můj pidiflek je plus minus stejnej, ale nejsem schopná to vyfotit páč mobil nemá takové rozlišení a na paměťovku u foťáku nemám adaptér, jsem ho před rokem půjčila bratrovi a ještě mi ho nevrátil :grinning:
5. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
Míšo jestli je aspoň trochu silnější tak je to dobrý. Mamatest mi ukazoval taky vždy slabší čárku než na jiném testu. V pondělí budu držet palečky
5. čer 2010 v 09:28  • Odpověz
Míšo no taaak, sílí pmalu ale jistě... Hele mě teda u biochema nesílila....
A neříkej že nejde vyfotit, kdyyž je silnější než ta co jsi vkládala.... snaž seeeeeeeeeeeeeee ji chcem vidět, jako odbornice :grinning: :wink:

A Andi, jo ta vlastně až večer...
5. čer 2010 v 09:31  • Odpověz
míšo no supééééér paráda budu mačkat na pondělí vše co mám,tak a už končně můžeme jet do polska brzdila jsem přítele že ještě nemůžeme paráda
5. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Sanu nejde, je to jinej test a fakt mi to nejde, zkoušela jsem všechny úhly, jsem ti říkala, že mi mamatest nesedí

5. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.