• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Sanu u biochemickýho jsi měla pořád stejnou nebo slábla ???
5. čer 2010 v 09:44  • Odpověz
autor
hoj koukám ják misa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

gaban- tak tu kuchyn vyfot. Máš novou?????? Já mám starou tak hrozně ráda okukuju nový kuchyně. :slight_smile:
5. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
super, super.. Já mám u PC obsazeno :rolling_eyes: , tak jsem jen honem nakoukla.. Míšo snad to bude dobré :slight_smile:
5. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
Míšo,tak dobrá zprávička. :slight_smile: Palce budu držet dál na krev a věřit v jen tu nejlepší zprávu.
Mimochodem - já měla taky biochemické a čárka nesílila. :wink:
5. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojda holky, všem krásný víkend :sunglasses:

Míšo držím pěstičky,at ti víkend uteče, co nejrychleji a je pondělí a máš po krvi a znáš výsledky a je tam pěkné HCG :wink:

Andi jak ty?

My jsme měli v plánu dnes dětský den na závodišti, zítra letecký den, ale bohužel to nezvládnu, takže dnes až mi bude líp to vidím na menší prochajdu a spíše leháro
5. čer 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky :dizzy_face:

Míšo, ale je tam :wink: , krev určitě rozhodne, ale vidím to velmi dobře a váha dolůůů, hmm, tak to tě potěším já taky zhubla na začátku těhu :wink: :dizzy_face: a to jsem ani nezvracela :wink:

já si dneska přispala, manža si ráno vzal malýho a nachystal mi k snídani míchaná vajíčka s pažitkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: , fakt hodný to muž, to jsem dostala asi za odměnu, že byl večer s kobrou :grinning:

holky užijte si ten nádherný víkend, my jdeme sice k našim pracovat, ale venku, tak si to snad taky užijeme společně s grilovačkou :wink:

Beryku, kde je letecký den v Hradci?, že by jsme si zítra udělali výlet :wink:
5. čer 2010 v 10:28  • Odpověz
aha už jsem to našla je to v Pce :wink:
5. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
Very no to já loni taky, ale ted to mám spíš asi z toho, že mám běhavku, lítám od rána na záchod a předevčírem to stejný :wink:
5. čer 2010 v 10:59  • Odpověz
autor
verysku- tak večer s kobrou si budu muset taky připomenout :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes máme návštěvu tak jsem večer udělala tiramusu a vylepšila jsem ho banánem. Potom už to asi není tiramisu ,ale to nevadí. Udělám ještě mini řízečky kuřecí se zeleninou.
5. čer 2010 v 11:03  • Odpověz
jestli to správně chápu, tak já si tu kobru taky budu muset připomenout :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 v 11:11  • Odpověz
Very jj letechý den sobota neděle v Pcích :wink:

Agi tiramisa obohacená o banán mňaaaaaam :wink:

já dnes dělém brambory, vepř. maso s chřestem

Míšo pálení žáhy mě začlo tak 1O dnů po transferu,to je dobré znamení :wink:

Delf jak ti je?
5. čer 2010 v 11:19  • Odpověz
se omlouvám, že pořád řeším, ale ukazují se u biochemickýho příznaky?? jako třeba prsa a podobně??

si myslím, že to je biochem, ale matou mě ty příznaky
5. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
jééééé, Míšo, když 2 dny před krví na mamatestu něco je, tak to znamená, že je to dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Super!!
A biochemický neřeš, na to je čas, to bys třeba teď příznaky měla, ale za týden ne a bylo by to v háji... hele, uvidíší. Ale já to vidím dobře!

Přeju všem krásný den!

U nás? Anežka spala od 8 večer do půl sedmé do rána, bez pauzy. V noci sice nějak změnila polohu a při tom si povídala, tak jsem tam šla a rychle vypínala monitor, protože tohle by nepobral, na zmuchlané dece půl metru nad matrací....
No a... svůj plodný den (ovulaci) před 14 dny jsem odhadla naprosto přesně, takže dorazila prví MS po porodu a teď už jen naplánovat další snažení :grinning: :grinning: :grinning: dělám si srandu, samozřejmě, máme čas... :wink:

Odpol. jedem do HK, potřebuju kalhoty, o 8 kilo míň než před otěhotněním, nemám nic na sebe....
5. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Míšo mě vždy bolely prsa, i když jsem pak těhotná nebyla,dr. říkal hormony,crinon, ale pálení žáhy to byla pro mě novinka
5. čer 2010 v 11:31  • Odpověz
Dani tak at ňáké pěkné seženeš :wink:
5. čer 2010 v 11:33  • Odpověz
Zdravím.

Mííííšo no vidíš :dizzy_face: :dizzy_face: pořád tam není důvod plašit už teď , že je něco jinak než má být.Do sebe člověk nevidí to je k prdu, ale vydř na krev a utz a pak se budem s tebou radovat :wink:

A já taky nebudu jedem na pouť ke tchýni tak se nacpu.
5. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
já neplaším, já si jen nechci dávat zbytečné naděje
5. čer 2010 v 11:57  • Odpověz
bery mě právě ne, jako měla jsem je trochu větší, ale nebolely mě tolik a rozhodně se nezvětšovaly, ted mě bolí den ode dne víc a žáha mě pálila i loni, normálně to neznám
5. čer 2010 v 11:58  • Odpověz
míšo ještě dva dny a budeš to vědět na 100% mačkám vše co mám aby to bylo těhu a to správné těhu
5. čer 2010 ve 12:00  • Odpověz
autor
miso- ty máš momentálně zákaz kobry a to minimálně na několik měsíců!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. čer 2010 ve 12:25  • Odpověz
autor
je jasný, že to dopadne dobře. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2010 ve 12:27  • Odpověz
Brý den,

tak my si včera užili Perštýnskou noc..dorazila jsem ve 2 :sweat_smile: ráno jsme byli na farmářských trzích..koupili jsme domácí knedlíky a tláču a jitrnice :sweat_smile: odpolko jdeme ne závodiště na dětský den a večer přijdou známí na poker :grinning: máme to nabytý :slight_smile:

Míšo, supr trupr :wink: taky to vidím dobře, jako holky :wink:
5. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Míšo já cejtila prsa jako první až při Selince... :wink: Teda jako při těhu.

Danu 8 kilo viď, já jsem ti to chtěla na srazu říct, že jsi hubeňour, pak se to zase nějak zamluvilo.... :sweat_smile: A kup si i menší trička, to na srazu mě právě upoutalo, že na tobě vysí jak na věšáčku :wink: :grinning:

Bery jeeeeeeee on je leteckej den a já sedím na terase a lítá jedna stíhačka za druhou, si říkám, máme soukromej leteckej den a on fakt je :grinning:

Já nevařím nic, od rána jsem nejedla, Sel byla těžce akční hned od 6 od rána až do 12 hodin, pak jí nažuchnu obídkem a jdem na oslavu 1. narozenin :dizzy_face: I s grilovačkou, tak se těším :slight_smile:
5. čer 2010 ve 12:46  • Odpověz
Jooo a Miš, to "moudro dne" co jsi napsala před 3ma dněma bych mázla........ nech si to až na 100% potvrzení jestli jo nebo ne....co? :sunglasses: :rolling_eyes:
5. čer 2010 ve 12:49  • Odpověz
Sanu to moudro dne, jsem tam nechala schválně, když to bude dobré, tak to mileráda změním :grinning:

5. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahoj,tak já tu od čtvrtečního večera nebyla a mám co dočítat.
Míšo,nevím proč,ale tak nějak jsem to tušila,že nám napíšeš,že test je pozitivní i když jsi psala,že je sněhobílí.Jen připomenu jak jsem to psala dnes nic,zítra duch a za devět měsíců kluk jako buk.Buď ráda,že tam čárka je a držím pěstičky.
Co se týče mimoděložního,tak tam hcg opravdu stoupá pomalu,spíš nestoupá než stoupá,já začala někde kolem 320 pak mi klesalo mírně a pak se pomalu vyhouplo k 1000 a to už je u mimoděl. nebezpečná hranice může dojít právě k tomu prasknutí.U mě bylo provázeno slabším krvácením a křeče v podbřišku.
Holky fotečky ze srazíku krásný,moc vám to sluší a přesně jsem si říkala,že je Danča nějaká hubená,na fotce s Anežkou na klíně mě to upoutalo.
A hlásím,že včera se mi začala rozjíždět ms,dnes je mi pěkně blbě,ale jsem ráda,že je tu a já se mohu objednat za tři týdny na kontrolu.
5. čer 2010 v 17:57  • Odpověz
ahojda,
ženy my měli na dnešek dobrodružnou noc.Byli jsme si sednout na pivku a Adél spala u babičky.V noci zvonila,že Adél brečí že jí bolí ucho a asi hoďku se jen v postaly převaluje.Sme se teda oblíkli a jeli na pohotovost.Naštěstí to nic nebylo.Měla asi jen zalehlí ucho od rýmy.Na dětskej den co jsme měli dneska v plánu,jsme ani nejeli.Ted jsem Adél měřila a měla 37,5.Dostala Nurofen tak to snad bude dobrý.Máme jít večer do kina tak to snad nebudu muset odříct.
A asi zase dorazí mrcha.Tak divně mě tlačí břucho ale furt nic.
5. čer 2010 v 18:21  • Odpověz
autor
Venku je fakt krásně, já si chvilku lehla na lehátko a jsem rudá jak rak. Spálila jsem se úplně hrozně. Jen bělmo mi svítí v očích. :unamused: :unamused:
5. čer 2010 v 19:22  • Odpověz
Ahooooooooooooooj

To bylo taaaaaaaaaak nádherně, krásnej den, parádně jsme si ho užily, daly jsme dětičkám deku na zem a pohoda byla celé odpoledne. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Andi v kolipak se ukáže....??? Ví někdo?

Agiiiiiiiiiiiiii to musíš ofafrně, víš jaký je tohle sluníčko prevít a kor po tak dlouhé době když je člověk jak sejr...... Tak se pěkně promazat! Klidně i vnitřně, aby jsi to tak necítila :grinning: :sweat_smile:

Madli tak si užijte kino a Adél ať je brzo fit.....
5. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
A dotázek mimo.............nevíte kdo dabuje Brigit J.????
5. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.