• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahoooj.... byla jsem dočasně bez netu :angry:

Agi... přidávám se k rakům :grinning:, jen na mně krom bělma svítí obrys tílka a kraťasů :grinning: ...

Bery... byli jsme na leteckým dnu. Dobrý do té doby, než začali létat gripeny a migy... jsem musela Mar skočit po ouškách, jakej to byl rachot... jinak mraky, mraky lidí...

Míšo... vše je ještě ve hře :wink: ...

Dani... jestlipak jsi pokoupila?

Sanu... když se dokoukáš do konce, bude to v titulkách, možná :confused: ...
5. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
ahojky dnes bylo nádherně,začali jsme káje stavět klouzačku s houpačkami až to bude hotové vyfotím,já se nejvíc těším na klouzačku má 3 metry tak se těším až si sjedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahojda.Delf :grinning: Já jsem taky dřív nestíhala.Nějak se to protáhlo.po dětským dnu jsme jeli ještě ke známým na grilovačku .No ugrilovaná jsem byla taky z toho sluníčka když oni mají táák nádhernou zahradu a papouška co mluví jen když my na něj nemluvíme. :wink: Jinak jsem testla až večer no dálnice to není spíš taková rozestavěná :grinning: jsme zavařili asi foták páč to vůbec nejde líp zaostřit tak ho už nabíjím.No Míšo jsem zvědavá jak my dvě teda dopadnem...
5. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
jo a netestila jsem ted mamatestem prodali mi nějaký Max že je to prý stejný.
5. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Čau kočky :wink:

My jsme toho dnes stihli... byli jsme v Chico v HK koukat na golfky a autosedačku, no a pak jsme to vzali ještě do Afi, přijeli jsme v 8 úplně vyřízení, ale Anežka se naštěstí vzbudila, snědla kaši, vykoupala se a krásně usnula, snad jí to vydrží do rána...

Jj, 8 kilo dole, ale vůbec jsem se nesnažila.... ale jak jsem psala, je tu MS, takže hormony se srovnaly a teď to (asi) půjde zas samo nahoru, tuším... asi za měsíc seknu s kojením, i s tím jedním denně, co teď máme, takže bude po "kojícím přejídání" :grinning: :grinning: Ale sehnala jsem kalhoty :slight_smile: A Sanu, díky za tip s tričkama, já tohle zkrátka nevidím, že mi něco nesedí :confounded:

Agi, na sluníčko bacha...

Andi, je tam? Je, tak to zatím stačí, uvidíš dál :wink:

Užijte si neděli! My jedem do Brna na autosalon, moc se těším :wink:
5. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jo Dani no něco tam je..Mám to v albu.No uvidíme. :wink: Tak si to zítra užijte v Brně.já jsem zítra doma a budu se stresovat z pondělka.
5. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
ahojky andi.já jí tam taky vidím a na to,,že jsi testila ted večer je krásná no na tu krev jsem zvědavá holky,to budu mít nerva za vás teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz
dani zítřek si užijte asi to musí být bezva vid ten autosalon,jántam ještě nikdy nebyla a asi nebudu ani :grinning:
5. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
No původně jsem nechtěla páč jsem dost pila/nealko/.No ještě mám jeden test v tomhle byly dva.jo jsou to nervy no zítra jsem doma tak půl dne prospím :slight_smile:
5. čer 2010 ve 21:53  • Odpověz
andi no vidíš a tak testneš ráno?
5. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
delf asi jo třeba z ranní bude lepší/optimista/.Já jdu stejně vždycky brzo ráno na wc no někdy i za noc a zítra jsem doma tak nebude kam spěchat max.do postele. :wink:
5. čer 2010 ve 22:00  • Odpověz
Andi jsou tam... :wink: Testla bych zítra ráno.. :slight_smile:

Dani nemáš zač, nakup nějaká tílečka, teda snad se využijou :rolling_eyes: Zase se má ke konci týdne horšit počasí.... :rolling_eyes: A zítra si to užijte!

Pro dnešek se loučím, Sel se pořád nějak kroutí, kdo ví jaká bude noc... :unamused:

Pa
5. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz
Jinak míšo já ted v lednu z ketu měla asi to biochemický hcg bylo 3 a kozy mě právě vůbec nebolely.Ted jo.No už aby bylo pondělí už to chci mít za sebou.
5. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
tak holky mizím přeji dobrou noc pá :slight_smile:
5. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
autor
sanu- já se moc vnitřně promazávat nemůžu, co když jsem konečně těhule.

Jo a návštěva odjela spokojená , prý jim moc chutnalo hlavně tiramisu s banánem. A jdu konečně spát
brouuuuuuuuuuuuuuuuuuu noc
5. čer 2010 ve 23:11  • Odpověz
autor
tak koukám, že tu budu teď opravdu sama jediná staráááááááááááááá jak Jeruzalém snažilka. Až mi je za to trapně :pensive: :pensive:
Holčiny všichni mají pozitivní testíky a jsem zvědavá kdy já se toho zázraku dočkám......

sanu- jáááááááááááááááááááááááááááááá mám nové tílečkno a pořídila jsem si ho nakoncertě DM. Je maximálně kráááááááááásný :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .
5. čer 2010 ve 23:15  • Odpověz
Agi, nebudeš tu poslední snažilka! Taky budeš přeci těhule!!!

Jo a Madli, ať je malé líp!

Holčiny, tak to mimi (Lukášek) od kámošky je na světě (od pondělí), teď nevím, zda jsem to tu psala... vlastně asi jo... je to hrozný, narodil se s proraženou plicí (nechápu) a s vážnou vadou obou ledvin, teď má vývod bokem a čeká se, co bude dál, je to šílený.
... fakt je to zázrak počít, donosit a porodit zdravý dítě....

nic, jdu spát, jen jsem se z toho potřebovala vypsat, moc na ně myslím... navíc ta kámoška má jít teď na "vyndání" dělohy, má nějaké problémy, takže další dítě nepřipadá v úvahu a zda se malý z toho dostane, to nikdo netuší... . :unamused:
5. čer 2010 ve 23:36  • Odpověz

Ahoj

Agi kuš, takoví folíci takoví spermoníci.....to už musíš taky // najít... :angry: :wink:

Dani no je to děsný, když je takovejhle "průser" :frowning2: Asi si to ani představit nedovedu.....strašný.

U nás noc jedna velká katastrofa, Několikrát za noc brečela, musela jsem ji v náručí uchlácholit, vrátila do postýlky a třeba po 3 min zase......... zuby? Nevím, ruce si do pusy nestrkala, ale možný je vše......

MÍŠO, ANDI???????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. čer 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno,

venku už je zas teplo :dizzy_face: takovýhe rána miluju :dizzy_face:

Včera jsme si užili dětský den :dizzy_face: Anetka od tamtud ani nechtěla...jezdila na kolotočích, houpala na lodičkách, jezdila na koníkovi,....až na ty mraky lidí to bylo fajn :dizzy_face:

Holky pardubandy..víte od Farmářských trzích za Ideonem??? Má to být pravidelně od týden nebo nějak tak a maj tam prodávat jen domácí produkty :slight_smile:

Dani, to je teda hrůza :pensive: zdravý dítě je fakt zázrak :pensive:

Agi, už to u tebe taky musí dopadnout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jak testovatelky?????????????????
6. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
dobré ráno holky,sanu tak možné,že to můžou být zoubky,nebo neměla svůj den,no teda noc :unamused:
luuci supr že jste si to užili,u nás na vesnici byl taky dětský den a slečna po hodině řekla,no to jsme si užili jdeme domů :grinning: :grinning: :grinning: tak jsme šli no potvůrka jedna
andi jsem zvědavá na test,míša nevím zda bude ještě testit,ale pokud ano tak držím vše co mám
6. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
Luci neeeee to nevím, to by bylo fajn!!!!
A zdravím :grinning:

Delf no mám podezření, že jí nebylo akorát, protože už jsem 2x musela odsát rýmu :angry: :unamused: :angry: ...................... Jako minule první den hezky a Sel začne nudlákovat :frowning2:

Tak Andi Míšo??????!!!!
6. čer 2010 v 09:21  • Odpověz
hm to je možé sau,že na ní něco leze a proto už byla v noci protivná
6. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky, včera už jsem nestihla sem nakouknoput,
neboť mně zase ukamenujete, protože do 22 hod jsem pekla koláčky (svatební), ale dělala jsem je větší, abych tam nebyla do půlnoci a nikdo se nevzdává jen na mám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak jsme barvili hlavu, takže do 24 hod jsem měla o zábavu postaráno.V noci už 2 dny po sobě blbé sny, takže nás nečeká nic dobrého, chjooo, ale budeme se s tím muset poprat :confounded: :wink:

přečetla jsem v rychlosti, on tu stejně nikdo nebyl, když byl tak božský den :dizzy_face: :dizzy_face:

dneska to pokračuje, jen nevíme kam na výlet :confounded: .... hoďte ženy nějaký tip :wink: , díky pokud tu teda někdo jste :sweat_smile: :grinning:

Dančo, to je dobré skore po 10 měsících, že se objevila MS, tak hurá do toho :wink: a zdá se, že Anežka v pokojíku už zůstane :wink: , to je super práce :slight_smile: . A k tomu Lukáškovi, jak psala Sanu, asi si tohle nedovedu vůbec představit a v takových situacích člověk hodně přehodnotí život a je vděčný za to málo co má, hlavně že jsme zdravý :pensive:

Agi, to ses měla právě napít, abys uvolnila ten "vnitřní stres kvůli těhu", já se zmastila na celé 3 dny, vodka a semtex a slivovice byly moji nejlepší přátelé :grinning: :grinning: a co mi tu teď prdí pod nos - takový krasavec :grinning:

Sanu, to budou určo zoubky, vzpomeň co tu psala Danča, ale i ta rýma se z toho nevyhrabete chudáci, tak snad už bude hezky a nebude to zmatené aprílové počasí :wink:

testovatelky bomba, bomba, bomba..........................holky to je paráda, fakt že jo, mám radost :dizzy_face:
6. čer 2010 v 10:00  • Odpověz
Very no nevím spíš si myslím, že jí nebylo akorát, že se jí zase klube ta rýma.....
Svatební koláčky jo, nezmare, ale dala bych si :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na výlet tip, no to nevím, třeba do ZOO, nebo nějaká zámecká zahrada....? Já bych taky jela, ale tatík má jiné plány, tak si lámu hlavu co budu podnikat doma se mi taky moc být nechce..... :rolling_eyes:

Kde máme testovatelky................................????? Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
6. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
Sanu, chudák, tak ať jde rýma brzy někam, no do ZOO to je na celý den, to už by jsme dávno tam museli být :grinning: a zámecká zahrada hmm, no uvidíme já mám v plánu Kuňku, ale táta to vidí na hrozný pařák, tak nevím kam nás nakonec vyveze :sweat_smile: :grinning:
někam k sudu s vodou a chlazeným pivem :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
Ajojda.Já vstávala o půl desátý :slight_smile: testila jsem už o půl pátý ráno.A ted tady půl hodiny fotím testy jak debil páč to nejde vůbec zaostřit.počkám až příjde manža z práce večer co s tím včera dělal . :slight_smile: Ale dcera říká že je silnější mám to v albu tak uvidíme.Už netestím až zítra krev. :wink: Dani tak at to Lukášek vybojuje je to strašný fakt člověk může být rád,že má zdravý děti. :wink: Agi věř mi že Tobě bych to přála víc jak sobě.No ale taky ještě nemám vyhráno už dvakrát byly poz.testy a co z toho jednou sice těhu ale pak revize a pak biochenický.A ted uvidíme.A taky mě zase začíná bolet podbřišek a vaječníky a taky mám zácpu takže to je horror na wc :wink: Užijte si pěknou neděličku :wink:
6. čer 2010 v 10:42  • Odpověz
hojdy,

tak já nic, test je bílej jak padlý sníh, takže určo biochem :wink:

Andi držím pěstiiiiii :slight_smile:
6. čer 2010 v 10:44  • Odpověz
já taky vstávala až ve tři čtvrtě na deset, jsem si ráno v sedm brala utroš a šla zase chrnět
6. čer 2010 v 10:47  • Odpověz
Andi jj vidím ho taky tmavší.... :wink:

Míšo, a bylo to tím rapidem viď :frowning2: Ach jo, to mě mrzí :unamused: :unamused: :unamused:
6. čer 2010 v 10:51  • Odpověz
Ale že tě brala ta prsa nebo berou.... :angry: Třeba jsi měla šťastnou ruku na vadný testy :angry: :wink:
6. čer 2010 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.