• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jj byl to rapiclear
6. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Míšo mě u bioch.prsa vůbec nebolely a testy teda slábly.Hele uvidíš test netest záleží na krvi. :wink:
6. čer 2010 v 10:55  • Odpověz
Sanu prsa mě berou furt, mám je zase větší, ale ted už to připisuju těm hormonům, nic jiného mě nenapadá
6. čer 2010 v 10:56  • Odpověz
andi mě je taky záhada, že mi tak narostly, je to divný u 2IVF jsem je měla jen mírně a rozhodně mě tak nebolely, nevím, no zítra uvidím
6. čer 2010 v 10:57  • Odpověz
No mě u 1 Ivf hned bolely a pak přestaly a nic z toho nebylo.A u 2 ivf začly bolet taky až dýl a bylo to tam.No uvidíme.Ještě že jdu hned zítra ráno na krev.A pak to čekání.
6. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
No holky nic méně, držím na zítra pěsti oboum a ať vás výsledky mile překvapí...!!!!!

Já se odpojuji, jdu pofacknout, pak ven. Tak zatím pa
6. čer 2010 v 11:13  • Odpověz
autor
hoj
Dani- nemám co říct k Lukáškovi ,jen to, že ten život je někdy fakt kurevsky nespravedlivej a pořád se ptám proč!!!
Člověk musí stále doufat, že to ten osud zařídí jinak.

very- jsem se fakt zasmála, nedovedu si tě představit jako ožralku :sweat_smile: :sweat_smile: .
Však já si včera dala neboj. Až jsem si říkala zda jsem to třeba nepohnojila. Flašku bílého ryzlinku a ještě pivko. Večer zimnice jak blázen z toho sluníčka. Jsem to ,ale pako.
6. čer 2010 v 11:23  • Odpověz
autor
andi2- tohle ani nepiš, žádný takový přát víc mně než sobě. Na ničí úkor nechceme být žádná z nás těhotná. Já tohle trápení nepřeju žádný ženský na světě. Kdybych mohla tak o tom napíšu knihu :slight_smile: :slight_smile: . Já jsem moc ráda, že se tady těhulí o sto šest, zase mám další naději.

miso- uvidíme zítra........
6. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
Ahoooj...

Míšo... a doprčic :cry: :confounded: :unamused: !

Agi... se ti trápeníčko otočí v obr štěstí :wink: ... Všechny tady na to moc čekáme... si nepřej vidět, jak to zapijeme :wink:

Krásný den. Pít a mazat!!!
6. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky holky tak se po dlouhé době přidám k vám :wink: v patek jsem si byla sepsat žádost pro pojišťovnu na své první IVF....jinak něco o mě byla jsme během čtyř let asi 5krát na IUI které jednou bylo úspěšné těhotenstvím ale nakonec se ukázalo že to bylo zamlklé..následovala revize..rok jsem si dala pauzičku pak další iui pak zase pauzička a teď jsem se rozhodla že už žádné pokusy žádné pauzičky...chci rovnou IVF ale mám trochu strach...25.6. si jdu pro léky a pak rovnou nato....to jsem zvědava snd to už konečně vyjde nebo se snad už zblázním...
6. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
Ahoj holky!
Koukla jsem na testovatelky... No,jedna zprávička super,druhá horší.Ale třeba ještě krev překvapí. :wink:
Agi - Sakryšky,už to přece musí klapnout. :wink:

Sanu,rýma je šílená věc,u těhle mrňat.Máme to taky čerstvě za sebou a doufám,že dlouho nebudeme mít tu čest. :confused:

My byly včera taky na tom dětským dnu na závodišti.Vedro jako blázen,lidí mraky... :rolling_eyes: No,ale Terka si zasoutěžila,nějaké ty sladkůstky si taky odnesla,takže spokojenost a na rok máme zase vystaráno :sunglasses:
Jinak Klaudi je už 2 dny strašně hodná,tak jsem z toho normálně úplně u vytržení.Dokonce jsem mohla i luxovat,dát prát prádlo,pověsit ho a vyžehlit :confused: :slight_smile: Tak si tak říkám,že by třeba s těma 8mi měsícema konečně pochopila,že maminku má těšit a ne jen mořit a depromovat...? :confounded: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: No,nechci to zakřiknout,ale fakt si říkám - kéž by,kéž by... :sunglasses:

Dneska jdeme po o.taky ven.Ke kamarádce na kafíčko do zahrád.kolonie tady kousek od nás.Tak se těším na pokec a sluneční paprsky.Mám to štěstí,že já jdu hnedka dohněda a obě holky a hlavně Klaudi jdou v mých stopách. :sunglasses:

Tak krásnou neděli :slight_smile:
6. čer 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
Vm- tak hezky kafíčkuj a užij si s holkama pohodovou neděli :slight_smile: :slight_smile: .Máš štěstí , že jdeš do hněda.To já to štěstí nemám. Kdyby jste viděli moji pravou nohu tak ta je rudá až ke koleni a levá je rudá jen k lítkům. Vypadám jak šašek a nechápu jak jsem se tak blbě mohla spálit. :sweat_smile: :sweat_smile: To slunce mělo včera děsnou sílu až je to k neuvěření.

sarii- napsala si to moc hezky :slight_smile: :slight_smile:

holubice- jsem tě tu ještě nezaregistrovala nebo jsem se zase špatně koukala. Vítám tě tu a přeju hodně moc štěstíčka.Smím se zeptat jaký je u vás problém a kolik ti je let? :slight_smile:
6. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Zdáreček,náááádherné to počasí...
Míšo,do prčic nedělej si srandu,jednou sněhobílo,pak duch a teď zas sněhobílo,zítra to tam bude a basta fidli.
Andi,vidím to též líp,ale ty ty problémy znáš,viď.
Agi,snažíte se možná dlouho,ale věkem jsi stále mladší,myslím,tak nezoufej,to mě už věkem teče do bot a já ti držím pěstičky,aby to tentokrát klaplo.
Vítám novou snažilku Petru a přeji ti,aby se ti u nás líbilo a nezdrhla jsi jinam.Který CAR navštěvujete?
6. čer 2010 ve 14:01  • Odpověz
Dani držíme kamošce pěsti at to dopadne, někdy je život nespravedlivej :angry:

sarii se nedá nic dělat, si vydupu lázně a v červenci jedu :wink:

Ahojko bohužel, asi se chytilo a pustilo, u mě je to velice pravděpodobné, sliznice si nedá říct a možná bude lepší, když se smířím s tím, že mi nejspíš dítě nebude přáno
6. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky no já jsem tady byla naposledy snad před rokem no možná to je i déle.....mě je 28 abych pravdu řekla tak u mě nedochází k ovulaci...ale i když mi jí navodí léky tak se mi stejně nedaří otěhotnět...ani lékaři nevědí proč...tak snad pomůže IVF...
6. čer 2010 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky celý víkend jsme byli na chalupě. Naši byli pryč a dnes u tchánovců. Jsem úplně hotová.

Míšo, Andi zítra držím pěstičky.
6. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
Agi jen si dej, já si taky dávám, jeden známý mi dovezl Sauvignon už je to dýl, výbornej, tak jsem si dneska dala na nervy a na žal, těším se na zítra, řeknu si o lázně, hned to vyřídím a v červenci jedu a srpen září to jistí :wink:
6. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
holky teď se zeptám asi jak magor, ale prostě se zeptám :grinning: .Můžu jet asi do práce na kole ,že??? Kdybych byla těhotná tak by to snad nemělo nijak vadit. Je to jen 7 km. Abych to třeba nějka nevyhrkala :grinning: :grinning:
6. čer 2010 v 18:39  • Odpověz
autor
miso- jsi sakra statečná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
6. čer 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahojdy, tak Vás jdu zas po dlouhé době zkontrolovat :grinning: . A koukám tady se testuje na plné obrátky, tak supr koukám, že se // čárkám daří. :sweat_smile:
Misa 77 no uvidíš, zítra se to rozlouskne, ale já věřím, že tam určitě to hcg bude, držím palce :slight_smile: , no a kdyby ne tak máš ješte mrazáčky :sweat_smile:
Agísku, neboj já tu jsem ještě pořád, takže nejstarší určo nebudeš, to prvenství si nenechám vzít hihi :grinning: A kdy vlastně budeš testíkovat ? Tak ti holka držím všechny palečky co mám ať už to konečně klapne :slight_smile:
Koukla jsem na fotky ze srazíku, jsou prostě bomba, už se těším až budu moc razit někdy s Váma :slight_smile: , Jo a přidávám se k ráčkům, krásně jsem si u okopávání zahrádky spálila záda :angry: a suprově to bolí asi budu spinkat na zádech ach jo :dizzy_face: .
6. čer 2010 v 19:34  • Odpověz
Jo a chtěla jsem se zeptat nevíte jak mají v Pardubicích v sanusu dovču? Ještě asi né žejo asi až v červenci a nebo srpnu tam nebudou ? :fearful: tak zatím pá
6. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
hopiiiiiiii nazdárek, ty ještě žiješ?? se stav častěji neeeeeee

jak to s tebou vůbec vypadá??? V Sanusech mívají dovolenou poslední týden v červenci a první týden v srpnu, pokud se nemýlím :wink:
6. čer 2010 v 19:40  • Odpověz
Agi zatím to určitě nevadí, 5 dní trvá než se vajíčko dostane do dělohy a další 3-4 dny než se zabydlí v děložní sliznici, takže já myslím, že pohoda :grinning:
6. čer 2010 v 19:41  • Odpověz
No jo ještě pořád žiju hihi :sweat_smile: . No zkusím poslední Ket, jestli se teda prdolky ráčí rozmrazit :angry: :slight_smile: , no snad jo v pondělí se budu objednávat na utz tak uvidím :slight_smile: a když se nerozmrazí tak uvidím na čem se mudr. domluvíme :slight_smile: , ale on je šikovný a něco vymyslí hihi. :dizzy_face:
6. čer 2010 ve 20:03  • Odpověz
Ani jsem si nevyšimla, jak Agísek, pěkně zapařila, nojo at si prckové zvykaj :grinning: :grinning: jen tak na ně, třeba je to ta pravá cesta hihi jak být těhule. :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz
hopi tak se hlaš častěji a dej vědět co a jak, at jsme v obraze :grinning:

každopádně držíme pěstiiiiiii :wink:
6. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
Tak Ti díky, no jasně, že juknu častěji no hlavně zítra na výsledky tvého hcg :slight_smile: .
6. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
ahojky holky jsem tu a jdu podpořit míšu a andi na zítřek :wink: holky mačkám vše co mám aby to dopadlo dobře moc moc moc bych vám to přála ani nevíte jak :wink:
6. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
Andi na zítra držím palečky :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
dneska bylo opět božsky :dizzy_face:
nakonec přijeli tchánovci, tak jsme vyrazili na Perníkovou chaloupku, na Kuňku se jim v tomto horku nechtělo, tak jsme to prošli všechno kolem :wink: , byla to paráda :slight_smile:

snad dočtu, čeká nás balkónové kafíčko a letní koláček, mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

koukám, že se tu objevila Hop :dizzy_face: , ahoooooj kočko :slight_smile:
6. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.