• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
hopi děkuju, ale určo tam bude tak hcg 3 možná ani nic a zítra budu k večeru, z JIhlavy se vrátím nejdřív ve tři a jestli budu muset ke své dr. vyřídit ty lázně, tak to bude taky dýl :wink:
6. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
dočetla jsem :wink: , manža ještě telefonuje tak jsem to přelítla, páč toho bylo málo

Míšo :pensive: , no coment, počkáme na krev :wink:

Andi, já to vidím ikdyž je to blbě vidět :wink: :grinning: , sílí :wink:

Hop, tak tebe čeká Ketík, kéž by :wink: vy jste s Agi fakt takový inventář, takže by jste to štěstí už měli utrhnout a miminko už by si mělo najít cestu k vám :dizzy_face: :pensive:

Agi, tak to má být, pohodový styl těhu svědčí a s tím kolem, no těžko říct, dokud to nevíš, tak bych jela a nemyslela na to, já se taky tahala jak jsem už psala s těžkýma lavicema a vším při chystání oslavy venku a vyšlo to a dřív jsem byla na sebe jak z cukru a bylo mi to prdu, takže až ti řeknou, že to tam je, tak až pak se opatruj :wink:
6. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
Věrko, no paráda :dizzy_face: Klaudinka se vybrečela a teď bude ukázková, víš co se říká, co vydrží 10 dní tak už klapne napořád :wink: :grinning: , tak ještě 8 dní :grinning: , držím pěstičky

Danču už taky čeká jen pár dní a má to Anežka spočítaný napořád v pokojíku :grinning:

tak asi jdeme kafíčkovat
6. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
a kdepak máme těhulky???

v první řadě Jusinku :confused:

a co Wobludka a Nelča
6. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
.... jj, už jen 7 dobrých nocí a bude to mít na furt :grinning: :grinning:

Přeju krásný večer.Jsme zpět z Brna, bylo to fajn. Zkrátka auta... Anežka teď usnula, dnes jí to tolik nešlo, ale noc snad bude v pohodě, věřím a doufám. Jdu dočíst.
6. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Ahojky,

my byli dneska celý den venku..bylo fakt nádherně až bych řekla, že moc teplo :sweat_smile: to je nevděk :grinning: :grinning: Byli js,e se podívat na byt a nif mof za ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak hledáme dál :angry:

Míšo, Andi na zítra držím pěsti :slight_smile:

Hopi, v Pcích maj dovču posledních 14 dní v červenci :wink:

Agi, kolo by vadit nemělo :wink: já chodila po IUI 3x týdně na spin a kamrádka, co je v pokročilým stádiu těhotenství jezdí na kole běžně :wink: Já razím heslo, že co se má udržet, tak se udrží :wink:

Very, ted kafe????? :astonished: :astonished: :astonished: To bych šla spát ráno :sweat_smile:
6. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
Sanu, dle příznaků zoubky, ale nevím, i rýma je otravná....

Andi, držím palce na krev! Vypadá to dobře :wink:

Míšo, jako fakt?? A já už se chtěla radovat, že konečně už jo... chjo... :unamused: Hm, tak lázně... ty pomůžou...

Petro (Holubice) - taky si Tě nepamatuju, ale vítej k nám a přeju brzy úspěch.

Hopi, držím palce na rozmražení dětiček. A hlaš, jak si na tom, stará vojno :wink:

S tím nemocným Lukáškem... navíc jim v HK řekli, že to měl doktor zjistit, že to na UTZ ve 20. a 30. tt muselo být vidět... no, doktora má toho, co mi rodil Anežku a je v RK primář... je to na nic...

Agi, neboj, nevyklepeš je... já jsem ji taky nevyklepala, když jsem "skočila" s autem do příkopa... to jsem ještě nevěděla, že tam je :grinning:

Věrko, Klaudi nesmí na slunce, minimálně do roka vůbec... ale to asi víš...

Verčo, to Tvoje pečení... závidím! Ale jinak... dnes jsme měli ráno indiány, z pekárny od vedle, drahý prohlásil: "přece by ses s tím nepekla, práce máš dost", tak mi udělal radost :wink:

Tak a jdu na vínko ven na balkon, koukat na holuby a jinou havěť a číst si. Fakt jdu, včera byla zima, večer, ale dnes jdu :slight_smile: Brou.
6. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
Dančo, tak u nás bylo včera nádherně a dnes teda trochu pofukuje, takže to byla rychlovka :wink:
vidíš jak máš hodného manžu, mě taky tchýňka pochválila svatební koláčky i letní koláč a i švára, co jsem jim poslala domů, tak jsem ráda :wink:

Luci, jj kafe, ale já kafe nepiju už několik let, dělám si Caro a to třeba ještě v 22 hod a úplně v pohodě :wink:
6. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Hmm, venku je fakt luxusně :wink: ...

Nelču zítra čeká zákrok, myslím :confused: ...

Všem klidnou noc a kvalitní spánek :slight_smile: ...
6. čer 2010 ve 21:33  • Odpověz
autor
tak holky testovatelky na zítra pořádný HCG budu na vás v práci myslet.
Miso- na tebe obzvlášť :pensive: :pensive: :pensive: .

Tak jedu na kole je rozhodnuto :sweat_smile: :sweat_smile: . Si taky myslím, že by to nemělo vadit. A myslíte, že když tahám v práci balíky ,že by to taky nemělo vadit teď v úplným začátku. Je jasný, že pokud bych byla těhu, že okamžitě v práci končím.Ale jestli třeba teď ,kdyby náhodou to vajíčko putovalo oplodněný a já zvedla těžký balík ,že by to nějak ublízilo. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem to zas napsala jak magor...... :sweat_smile:

luuci- sháníte byteček????? Jako větší nebo hezčí??,

hopi- hoj :slight_smile: :slight_smile: přijď častěji holka

jdu spát
holky tak zítra na krev všichni pravou
6. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Dani,neboj,vím.To je jasný,že bych mimino nedala na přímý slunce :wink: Nám ale stačí i to,kde to prostě nejde jinak.Když jedeme po městě a tak.To má na hlavince klobouk a má ji ještě chráněnou pod boudičkou,ale ty paciny má stejně vystrčený.Jinak samo vyhledáváme stín,nejlépe někde pod košatou korunou stromu :wink: :sunglasses:

Hopi - Fajn,že jsi se nám ozvala.Přijď častěji,nebo zkus někdy srazíka. :wink:

Veru - tvoje pečení už ani nekomentuju.Je vidět,že tě to fakt baví.To mě by to bylo ve 22h ukradené a koupila bych si taky v pekárně od vedle,jako Danča :slight_smile:

Peru-holubici si matně pamatuju a přeju moc štěstí :wink:

Míšo a Andi - držím vše co mám na zítřek :wink:

Klaudi dnes opět chválím,takže jak psala Verča-ještě 8x a bude to v pohodě. :slight_smile: :slight_smile:
Akorát ty noci,ty jsou pořád tak nějak při starém.3x-4x běžně dudákujem,či čajíkujem.Na dnešek jsme v 1.30h koukaly z okna :confused: Takže jdu radši rychle zalehnout,než začne naše obvyklé :pensive: :confused: :pensive: :confused:

Pá a dobrou.
6. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jo a Neluška má zítra ten zákrok,takže tfuj,tfuj,tfuj !!! :wink:
6. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
Hezký večer, holky..,

ani nebudu dočítat, jsem bez nálady, dneska nebyl pěkný den.. Manželova babička měla včera mrtvici a dneska jsme se s ní byli loučit, protože prý asi nedožije rána :pensive:... Sice jí je skoro 80, což je krásný věk.., ale byla /je/ to moc hodná, milá paní..
Jen abyste věděli, že jinak je vše v pohodě..

Ráno jedu na diabetologii, manža bude celý sen v práci, tak potom v klidu nakouknu. Dneska mi to je i takový blbý..

Jen jsem zaregistrovala Míšu.. Ach jo...

Andi, tak snad aspoň ty..

No nic, dobrou noc, holky..

6. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jusi to je mi líto, to musí bejt strašný jít se s někým loučit :pensive:

Danu tak výlet se vydařil, no jo Anežka bude taky přes fára, tak bodejť by spala :wink:

Very peče a peče, hele si přividělávej na mateřské pečením na objednávku................. a házej aspoň recepisy, když to je všechno tak tupr..... :wink: :slight_smile:

Agi Danča taky chodila do posilky a dávala si lehce alkoholík a Anežka je jak víno :wink: :dizzy_face:

Věru Klaudi to už omrzelo že byyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :sunglasses:

Sel se pořád kroutí, chůvička nestíhá chrčet, k večeru jí teklo z nosu víc a víc...................... jsem zvědav na noc................

Holky na zítra drížm pěsti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A vítám Holubičku Petru (snad jsem to nepomotala...)
6. čer 2010 ve 22:21  • Odpověz
holky dejte pokoj s přivýdělkem v pečení, víte jak to je, 100 upečetea je to good a když jo chcete, aby to bylo dobrý tak houbelec a ty nervy mi za to nestojí :grinning:

a jóó jsem to vypustila nějak z hlavy s tou Nelčou, tak na zítra taky mačkám pěsti, a|ť už to má za sebou a hlavně výsledek ať je OK :wink:

jdu chrupčíííí, nás ráno brzy čeká kontrola s tou ručičkou po očku z porodky, jestli můžeme začít očkovat nebo ne :unamused:

takže všem brou noc
6. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jusi, tak to je smutný :frowning2: , ale víš jak se to říká, vždycky někdo odejde, aby na tom světě udělal místo někomu druhéhu :pensive:
hlavně, že jsi s miminkem OK

a už jdu spát
6. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz
jusi je mi to líto ale verýsek to napsala moc pěkně a je to tak
6. čer 2010 ve 22:30  • Odpověz
Dekuji holky za vrele privitani...i ja vsem preji hlavne vsechny testiky pozitivni;o)
6. čer 2010 ve 23:01  • Odpověz
tak jsem Vás dočetla...ufff

Jusi chce to sílu, je to smutný a kor jít se takhle rozloučit :pensive: :pensive:

Míšo myslím na tebe a strašně moc ti na zítra přeju, aby ti udělali v sanusu radost :wink: tak mačkám pěsti na krev...

Andi i tobě mačkáám :wink:

Holky jsou to nervy teda a hlavně je to pořád dokola a dokola no nevím já bych už z toho byla hotová.A můžu říct, že mě to psychicky teda hodně deptalo , když jsem každý měsíc zjišťovala, že zas nic.A pořád člověk musel sebrat sílu a začít znovu a pozitivně myslet, tak uvidím příště třeba to vyjde pak. A pořád jsem si říkala neva neva udělám ještě toto a pak zas tamto.dyk se zas tak nic neděje . :sweat_smile: :pensive:A to jsme se snažili dva roky a už jsme to chtěli vzdát....

Velkej obdiv Vám tady snažilkám a holky ani nevíte jak Vám ty miminka strašně moc přeju.............

Sel kde jsi chytla rýmu :confused: je to na prd co...

Veru peče :confused:

hpoi super bude snaženíčko :wink: tak moc fandím :wink:

Dančo plínky jsou super :wink: jsem spokojená a Vali asi taky :wink:
Dani :pensive:je mi až do breku, když čtu o Lukáškovi je to chuděrka ještě k tomu plíce??Viď , že to zvládnou a budou v pořádku i s maminkou......

Věru tak Klaudinka je lepší to jsem ráda :wink: už i venku pobyla :wink:
6. čer 2010 ve 23:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
7. čer 2010 v 07:21  • Odpověz
Hoja hoj!
Dnes opět pod mrakem,ale celkem teplíčko,tak snad nakonec i sluníčko zase vykoukne a bude nádherně,jako o víkendu.
Klaudi v noci příšerná. :confounded: Byla jsem u ní asi tak 8x,měla záchvaty řevu a nepomáhalo ani chování.Takže vůbec netuším co se dělo...? (zuby?)
Ráno vstávala v 5.30h,takže taky mazec.No,ale už se smiřuju s tím,že prostě ani jedno z mých dětí nebude spavec a to i kdybych jich měla 10,tak určitě by takové byly všechny :sweat_smile:

Jdu to tady pofackovat a myslím na Nelču :wink:
7. čer 2010 v 07:50  • Odpověz
Krásné ráno holky :wink:
já jsem ted byla na krvi a jdu si zas lehnout a kýbl k posteli

Míšo,Andi at tam je krásné HCG :wink: ,holky moc vám to přeju,držím co se dá :wink:

Květi myslím na tebe,at zákrok je bezproblémů

Jusi to je mi líto,dneska at u diabeti. v poho :wink:

Péto vítám te

Hopíku at KET vyjde :wink:
7. čer 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ráno,

byt bysme rádi větší a taky aby měl terásku..tehle pidibalkonek nás už nebaví :unamused: no ale takový byty ted nejsou :rolling_eyes: Budou stavět Na vinici, ale ty ceny jsou šílený :astonished: čekáme na kalkulaci od realitky a uvidíme

Míšo, Andi držím pěsti na krev :wink:

Vítám Holubici Petru :slight_smile:

Jusi, je mi to líto :pensive:

Agi, jak jsem psala, jestli se to má chytnou a udržet, tak to tak bude :wink: já hned 10 minut po IUI tahala pacienty a i potom, do 30.tt a všechno bylo OK :slight_smile:samo, když to půjde, tak se trochu šetři :slight_smile:

Venku dneska nif mof a to jsme chtěly jet k našim k bazénu :unamused: ale asi pojedem stejně, co ve městě..na zahradě se Anetka vyřádí :slight_smile:

7. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj tak jsem krásně z té chalupy poštípaná, ale byl to relax.

Jinak Andi a Míšo držím pěstičky na krev.
7. čer 2010 v 08:34  • Odpověz
jsme doma od Mudry očko zase nebylo neboť ručka stále není zahojená,chjooo nevím jestli je to ku prospěchu nebo ne :confounded:

je pod mrakem a pofukuje, ale je to příjemné a hlavně mě dnes čekají 2 koše prádla a srovnat mladýmu skříň o své radši ani nemluvím, neotvírám a když, tak nevidím :grinning: :grinning: :grinning:

Míša dneska krev.....to jsem zvědavá co z toho vyleze

Věru, tak to budou asi zoubky, když byla před tím hodná, tak to jí asi něco trápí, nejdřív 6.infekční a teď zase toto, to je na prdlačku :confounded:

Nelča dneska zákrok, tak snad je dobrá konstalace :wink:
7. čer 2010 v 09:01  • Odpověz
Andi, taky dneska krev??? :confused: to jsem prošustrovala :sweat_smile: , ale tam čárečka je, tak tam ať je krásné Hcg a hlavně ať už se udrží až do konce, držím pěstičky :dizzy_face:
7. čer 2010 v 09:03  • Odpověz
Bery, odpočívej, to tě to pořád nepřešlo? :pensive:

Luci,no to si myslím, že neví co by za ty byty chtěli, je to na 2 věci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: , snad pořídíte, hledejte, hledejte a rozhoďte sítě, bydlet máte kde, takže čas vás netlačí :wink:
7. čer 2010 v 09:05  • Odpověz
ahojky holky jsem tu na skok musím posekat trávu babičce.jinaak moc držím pěstičky míše a andi na krev
7. čer 2010 v 09:11  • Odpověz
Jen hlásím, že žiju, byli jsme na chaloupce, dneska jedem na kyčle a zítra pro Nutroš do Polska.
Andi, Míšo, držím palce!!!
Dítě mi tu vypiskuje, tak nemůžu dál reagovat :sweat_smile:
7. čer 2010 v 09:34  • Odpověz
Ahoj holky.Tak jsem taky zpět z krve.Potkala jsem tam paní co se mnou ležela na pokoji a prý nic měla 2 ivf.Tak doufám,že já dopadnu tentokrát líp když na testech něco je.Dík za držení palečků.Nel tak je vše o.k. :wink:
7. čer 2010 v 09:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.