• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Dobré ráno...

Jusi, chjo.... je mi to líto... ale jak to bývá, jeden přichází, druhý odchází...

Andi, Míšo, tak jak??? Odpol. budu jak na trní!

Myslím na Nelču...

U nás už 4. noc dobrá! Od těch devíti večer do půl sedmé ráno. Zkrátka boma... ale, já vím, je to do prvního zubu a bude po žížalkách, zase. Jinak se kočka rozhodla, že asi bude živa na křupkách, pořádného nic nejí (přesnídávku, oběd), jen pěkně pije a cpe se křupkama, no, snad ji to přejde...

Bery, za pár týdnů bude po nevolnostech a budeš si moci začít užívat :wink:

My máme dnes náhradní plavání a odpo. návštěvu, takže se odhlašuju, ale zkusím kouknout :wink:

7. čer 2010 v 09:40  • Odpověz
Dani já volám po desátý jsem si připlatila kilo páč odpol.budu v práci.Tak dám vědět. :wink:
7. čer 2010 v 09:47  • Odpověz
jukám jak Andi,zatím nic
7. čer 2010 v 10:13  • Odpověz
Tak 74 hcg. :confused: tak nevím co si o tom mám myslet.sestřička říkala,že ted na hodnotě nezáleží,že to prý musí stoupat.ve středu na kontrolní odběr.No já musím vždy něco extra.Tak ted teda aby stouplo nebo to bude asi v háji že?
7. čer 2010 v 10:19  • Odpověz
tak ve středu další odběr andi no snad to bude stoupat teda tak ted ještě míša teda.tak co byla tam čarodějnice?
7. čer 2010 v 11:02  • Odpověz
Andi, to je hodnota, která neznamená vůbec nic - ani dobrý, ani blbý, prostě se nic neví :unamused: tak trpělivost a ve středu se to rozsekne :wink:
ééé, mladej mi právě poblil záda :grinning:
7. čer 2010 v 11:06  • Odpověz
Andi :confused: , hmm, ale je a stoupat musííí, někomu stoupá pomaleji a pak to až naskakuje :wink:
7. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
jé woblu to se máš teda tak přeji příjemné převlíkání
7. čer 2010 v 11:07  • Odpověz
Holky díky.No právě,že se nic neví.Jenom hlavně né revizi to už bych nepřežila to radši když to má být blbé tak co nejdřív. :wink: Delf nebyla tam ta čeká až tam příjdeš ty :slight_smile:
7. čer 2010 v 11:20  • Odpověz
No ještě Míša třeba překvapí a bude na tom líp než já. :wink:
7. čer 2010 v 11:22  • Odpověz
no díky to mám teda radost brrr stačilo mě když jsem tam volala a zvedla to ona hned jsem měla po náladě :grinning: takže ve středu si zas připlatíš a budeš vědět po 10 hodině?
jakpak asi míša
7. čer 2010 v 11:24  • Odpověz
tak valím na oběd a pak pro dračici do školky.tak zatím
7. čer 2010 v 11:27  • Odpověz
holky kdo chtěl fotky, posílala jsem je :wink:
jen Míša a Gabi nedoručené - máte plné schránky bo co :confused: :grinning: :confused:
7. čer 2010 v 11:28  • Odpověz
delf asi jo páč pojedu busem budu bez auta tak tu hodku a něco počkám v HK a zajdu osobně a pak jedu do práce.No jsou to nervyyyy.se z toho picnu.
7. čer 2010 v 11:29  • Odpověz
Andi myslím na tebe a moooooc přeji aˇt HCG hezky stoupá :wink:
7. čer 2010 v 11:37  • Odpověz
Ahojte, andi já měla hcg 54, 14 den od ket. A ted tady vedle mě lítá 15 ti měsíční dračice :slight_smile: takže naděje je... přeju mnoho štěstí :slight_smile:
7. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahoj holky,

děkuju Vám.. Bohužel babička to opravdu nezvládla a k ránu umřela :pensive: .. V pátek je pohřeb.. Manža je úplně hotovej, než jel ráno do práce, tak říkal, jak je smutný, že ani nepočkala na prcka.. A že babičce včera prozradil jméno, prý aby ještě věděla.. Holky, já ten pátek ani nechci vidět..
Navíc, teď to asi není vhodný, ale to víte že mě to hned napadlo.. Nemám co na sebe.. Černý věci běžne nenosím..Ale to je jedno, hlavně ať už je ten pátek za náma..

Very, díky za fotečky, hned mi naběhly.. Jsou super, uložím si je..

Andi, takže zase nerozhodně, viď.. Snad to hezky poroste.. Budu na tebe myslet ještě i ve středu..

Jsem ještě zvědavá jak Míša..

Sari, nebyla jsi kolem 9.30 hod. na tř. Míru? Mám pocit, že jsem Tě tam zahlédla, ale protože jsem neměla brýle, tak si nejsem jistá ..

Nela má nějaký zákrok..? Tak ať to dobře dopadne..

Dani, teda když čtu o Lukáškovi.. Je to moc smutný.. Snad se na něj aspoň trošku štěstí usměje a bude se to lepšit.. Jestli to teda vůbec jde :pensive:

Woblu, Nutilon je v Polsku tak levný? To se vyplatí projet benzín? Vím, že ho mají na MMB, třeba by se to vyplatilo, než tam jezdit.. Ale když už tam budete, tak ještě pokoupíte i jiný věci, co ..

Musím se pustit do žehlení těch pidi věcí, mám toho tu plný koš..

7. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Andi, tak to je pěkný píspěvek od jmj :dizzy_face:

Jusi :frowning2: , upřímnou soustrast :pensive: , no ani si nejsem jistá, jestli ve tvém požehnaném stavu je vhodné vůbec jít na ten pohřeb, vystavovat tě takové stresové situaci no nevím, je to věc názoru, ale bříško ti tvrdne, i tak je to pro tebe rána, já bych tě nechala pěkně doma, rozloučit si se byla a brala bych to zauvřené :pensive: ,ale samo chápu, když půjdeš

a jak jsi dopadla v poradně? hříchy nikdo určo nepoznal :sweat_smile: :grinning:

já teď žehlímmm :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz
jusinko upřímnou soustras holka ach jo je to škoda,že se nedožila prcka.
7. čer 2010 ve 13:06  • Odpověz
Very, dík..
Víš kdyby to záleželo na mě, tak bych nešla.. Jsem čekala co mi řekně tchýně, když volala v kolik je pohřeb a ona prostě počítá, že půjdu.. Tak mi je to blbý tam nejít.. No budu to muset nějak zvládnout. Se nadopuju magnézkem a snad to budedobrý.. V nejhorším porodím.. :unamused:

Kterou košily k černým kalhotům, poraďte . nacpu se do černých kalhot, co jsem nosila na spol. akce, takže jen ustřihnu pas a všiju pružnou látku.. Mám to tak i u riflý..

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31726587&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34378355&tab=1
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31906379&tab=4
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20839031&tab=5
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=32814718&tab=6
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26630306&tab=7

Nechci to řešit s nikým z rodiny, nezlobte se na mě.. Ale já fakt nevím, co se nosí na pohřeb..

Delf, dík.. Měla krásný věk.. Ale počkat ještě pár týdnů mohla :pensive:

Jó, kontrola v pohodě, jen ty výsledky z krve za zhruba poslední měsíc budou až do týdne, tak snad to bude dobrý :confused:. Jsem si říkala, že když ty výsledky budou hned a budou dobrý, tak že se za odměnu nacpu něčeho dobrýho.. Zase mám smůlu :zipper_mouth:

7. čer 2010 ve 13:18  • Odpověz
Andi počkej do středy a uvidíš.

Jusi je mi to líto. Jinak všechny halenky jsou dobrý.

Jinak já zítra budu lítat k účetní a řešit svoji dovolenou, matěřskou atd. Už mě to fakt štve. Mít tři prac. smlouvy je fakt mazec
7. čer 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jusi, upřimnou soustrast... halenky? Druhou, čtvrtou nebo pátou, a možná nejvíc druhou, bude vedro, vypadá lehká, v těch bílích bys asi moc zářila... aby zas lidi neřekli, je to blbý, no...

Andi, tak jako JMJ, i u Tebe to dopadne dobře! na středu držím moc palce!!!! Fakt.

Dabli, co by za to některý lidi dali, mít aspoň jednu smlouvu :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 14:11  • Odpověz
Jusi, no jo tchýně :angry: , halenky se mi líbí všechny, ale nejvíc 1 a pokud teda jako do černa tak 5, tu můžeš pak unosit, protože je ještě s bílou :wink:
7. čer 2010 ve 14:12  • Odpověz
.... samozřejmě v "bílých halenkách"... sorry
7. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
ehm, tak jsem to blbě napsala, koukala jsem na čísla na konci :grinning: , takže hned ta 1 a pak ta 6, jo ta 2 vypadá lehce, ale přijde mi to na těhotnou strašně morbidníííí :sweat_smile: :confused: , celá v černém,já na to nejsem.

i svému taťkovi jsem šla na pohřeb v černém kostýmku s bílou proužkou :pensive:
7. čer 2010 ve 14:15  • Odpověz
zase špatně Jusi, já jsem magor, se tady nakláním přes žehlící prkno, je to zkrátka 4 odkaz :wink: :grinning: (prase aby se v těch příspěvkách ode mne vyznalo, chjoo :sweat_smile: :grinning: )
7. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
Dani, Very.. díky..
Napsala jsem paní s tou 2 a ještě napíšu paní jak nabízí tu 4.. A ta by byla vůbec nejlepší, paní je přímo z Pardubic, tak bych si ji mohla zajet zkusit.. No je to hnus (že je to na pohřeb..) všechno, já vím :unamused: , ale to nejmenší zlo.. No asi vážně ta č. 4.
Díky holky, jsem právě vůbec netušila v čem se vlastně chodí.. :fearful:

Holky na mě tu mávají ty pidi věci, tak půjdu žehlit. Se mi nechce, já tak nerada žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

7. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
Dani já vím, ale já měla tři smlouvy, abych si nemusela doplácet zdrav a soc. Takže vážně vejvar
7. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz
Jusi, není zač, ta vypadá moc dobře, není to ani přehnaně výrazné a a ni smutně černé, přestože jdeš na smutnou událost
a žehlení mi povídej, já naštěstí poslední 2 plínečky a padla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale pustila jsem si k tomu skvělý film, aspoň zatím, jmenuje se : Nějak se to komplikuje (Meryl Streepová a Alec Baldwin), zatím fakt dost dobrýýý :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz
čest práci,

tak já hlásím čistou 0, stihlo to klesnout
vydyndala jsem na doktorovi doporučení na lázně, ted je to u mé Dr. zítra si pro to jdu a vezu rovnou do Brna, jen doufám, že stihnu ještě červenec a koncem srpna valíme další kolo, poslední

vymysleli nebo teda pan doktor řekl, že ted to uděláme jinak, budu to mít jak Ahojka, budu připíchávat tu zastavovačku denně k puregonu a třeba mi to tu sliznici nebude tak brzdit, tak snad to k něčemu bude :wink:

Andi držím pěsti :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.