• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Jusiiii to mě moc mrzí, upřímnou soustrast ....... život je pes :unamused:
7. čer 2010 v 16:41  • Odpověz
holky jinak všem moc děkuju, snad ten poslední bude ten správnej, probrala jsem to s doktorem ze všech stran, jiný možnosti už nejsou, aleeeeee

říkal, že je to všechno na začátku a že to bude běh na dlouhou trať, ale že se otcové IVF u nás snaží dokopat pojišŤovny aby hradili 5IVF, to by bylo coooooooooool :grinning:
7. čer 2010 v 16:43  • Odpověz
Ahoooj...

Jusi... taky přeji upřímnou soustrast :pensive: ...Luci, docela se divím, že se to od tebe čeká :confused: . Spíš ti měli dát na výběr samé, aby jsi se rozhodla, jestli půjdeš nebo ne. S babičkou jsi se přeci "rozloučila"... Halču vem tu z Pardubek, vyzkoušíš a uvidíš. Jj, ráno jsem byla ve městě :wink: ...

Andi... jak píšou holky, první hodnota ještě nic nevypovídá...
7. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
taaak já jsem to udělala fikaně, jsem si františky zarezervovala už ted a 7.7. valím :grinning: :grinning: do té doby mi to pojišťovna sfoukne a bude vymalováno :grinning:
7. čer 2010 v 17:07  • Odpověz
ahoj Míšo, teda to je fofr, co ty všechno nestihneš :sweat_smile: :grinning: , ale paráda, lázně budou a tolik informací co si sem napsala :grinning: , no těch 5 pokusů by bylo super :wink: , ale teď jde o to jak dlouho jim bude trvat schvalování :confounded:
7. čer 2010 v 17:13  • Odpověz
jooo to netuším, ale i kdyby to byl rok, dva tři, pořád by to bylo dobrý, doufejme, že to spláchnou co nejdřív :grinning:
7. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
děěěcka náš pes mi tady regulérně chrápe jak starej chlap, se mi chce smááát :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 17:15  • Odpověz
joooo s tou emailovkou, to je divný, já ji přeplněnou teda nemám, mám ji bezednou, v podstatě, nějaká zrada, někde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 17:17  • Odpověz
Míšo a nemáš nějaká omezení na přijímaní velikosti mailu
7. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
Míšo... tak nic, noo :unamused: . Ale když je dál co zkoušet, tak skvělý. A lázně, taková fajn dovolená :wink: ...
7. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
Very žádný omezení tam nemám, mám neomezenou velikost i příjem zpráv

Sarii no zkoušet už moc co není, tohle bude poslední, pokud to nepůjde, do dalšího nejdu, prachy netisku, možná až v případě, že by odsouhlasili těch 5IVF :wink:
7. čer 2010 v 18:08  • Odpověz
Ahoj Míšo je mi to líto, tak teď aspoň aby dopadly ty lázně

Náš pes se rejpnul na horním patře uvnitř v tlamě a chrchlá. Prý musíme počkat až se to zahojí.
7. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahojdy tak nakukuji jak holky dopadly :slight_smile:
Miso co k tomu říct :angry: užij si lázně a hodně sil do dalšího pokusu :slight_smile:
Andi, tobě pevné nervy na středu :slight_smile: , ono bude určo stoupat, držím palce :dizzy_face:
Jusinko upřimnou soustrast, to přebolí neboj :frowning2:
7. čer 2010 v 18:11  • Odpověz
Míšo, tak pořádně ošahat Františka!
Jusi, upřímnou soustrast :pensive: to je život, starej člověk má nárok, všechny nás to čeká... u těch mrtvic, je to blbý, ale já si vždycky říkám, bože, když už, tak ať mě to štrejchne pořádně a ne jen napůl...
Kyčle máme vzorný, tak jsem ráda :slight_smile: je vedro a potřebuje se vyprdět, tak mu to široký balení budu dávat asi už jen na noc...
Jdu vařit, večeři jsme zahájili zmrzkou, tak teď se musíme dojíst něčím pořádným :grinning: je super být dospělej, děti bych za to zabila :grinning:
Už nevím, kdo se ptal, máme Polsko za humnama, tak si uděláme výlet do prvního krámu za hranicema, pak dáme obídek a procházku v parku, ségra si tam koupí taky nějaký kaše apod. :wink:
7. čer 2010 v 18:52  • Odpověz
AHoj

Jusi to je mi líto a jak jsi psala, škoda, že se nedočkala špunta... :frowning2: A teda s tím funusem a) když nemá tchýně tolliko taktu, že by se těhule zeptala, jestli se vůbec na ten funus vůbec cejtí, tak bych jí to vysvětlila po svém, jak se věci mají a že se já na to necejtím. Já bych brala ohled na sebe a na prcka - jak holky psaly, rozloučila jsi se.....
b) věci bych neřešila, černé kalhoty máš, nějaké tmavé "tričko" určitě taky a max bych si třeba na to vzala černou šálu....... nějakou lehkou samo, ne zimní....

Míšo čístá nula :unamused: S lázněma jsi to parádně pošefovala, změna "píchačky" třeba taky přinese ovoce a kdyby odsouhlasili 5.IVFko, tak to by byla paráda!!!!!

Andi držím pěsti, aby numero stoupalo!!!!!! :wink:

Agi na kdy ty máš připravenej "testing"?
7. čer 2010 v 19:32  • Odpověz
Ahojky,

tak my byly opět celý den venku :dizzy_face: počasí je luxusní, tak si to užíváme :dizzy_face: Zítra jedem k našim na bazén, tak snad počásko vydrží :dizzy_face:

Jusi, upřímnou soustrast :pensive: taky jako holky se divím, že nenechali rozhodnutí, jestli jít na pohřeb na tobě..kor když ses s babičkou rozloučila :frowning2: drž se...

andi, hodnota se musí zdvojnásobovat...tak snad kontrola ve středu dopadne dobře :slight_smile: držím pěsti :dizzy_face:

Míšo, mrzí mě to :frowning2: ale ty seš žena činu a lázně volajííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 v 19:36  • Odpověz
Ahoj holky!

Jusi,taky přeju upřímnou soustrast a hele,já teda nevím,kočko,jestli je tahle "akceů pro Tebe to pravý ořechový.Myslím si,že možná ani babičce by se nelíbilo,kdyby jsi se tam šla vystavovat takový vypjatý situaci.Víš jak to myslím.No,ale rozhodni se sama a hlavně se drž.Je to vždycky strašně nepříjemný. :frowning2:

andi,dál držím pěstičky a věřím,že všechno bude O.K.

Míšo,hodně sil do dalšího boje.Já vím,že je to hrozně těžký,ale fakt Ti přeju ať se na vás to štěstíčko už přestane točit zády. :wink:

A jak Agi ???

Jinak my jsme dneska jeli k našim a Terka dala "už" i bazén.(V uvozovkách proto,že loni jsme se koupali už hodně dlouho :sweat_smile: ). Měl příjemných 26 st. Solární ohřev je super věc :dizzy_face:
No a nechci to zakřiknout,ale Klaudi dnes pokračovala ve svém vzorném chování.Už 3. den! :fearful: Takže kolikrát ještě? 7x ? :confused: :grinning:
7. čer 2010 v 19:50  • Odpověz
Jsem to teda pěkně pitomně napsala :astonished: Upřímná soustrast se samozřejmě nepřeje.Jen se prostě vysloví... :pensive:
7. čer 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj holky.Moc díky.No uvidíme.Dneska mi projela tak ostrá bolest vaječníkem až jsem řvala,že už se na to v....Proč to není bud jo nebo ne sakra. :wink: jmj-děkuju kéžby to dopadlo jako u Tebe.Je to boj no. :wink: Míšo taky sakriš ale co lázně budou fain a pak rovnou do toho. :wink: No 5 Ivf bych já už nestihla bo by museli ještě prodloužit věkovou hranici :grinning: Jusinko to je mi líto,že to tak s babičkou dopadlo sic krásný věk ale mohla počkat ještě vid o to to víc bolí. :wink:
7. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Holky fakt moc díky, je to od Vás všech milé..
No jsem ještě zvědavá co na ten pohřeb řekne manža až dorazí z práce.. No ale víte jak.. Ne že by se mi tam chtělo, ale tak jsem si říkala, že jako podpora, prostě v dobrým i zlým.. :unamused:.
Pátek je ještě daleko, třeba se to nakonec nějak vyvrbí ..
Jinak já jsem v pohodě, babička byla sice super, ale v podstatě jsem s ní nic neprožila. Jasně, je mi to líto že už tu není a že se nedočkala prcka, nejsem necita, ale nemám žádné vzpomínky, takže mě to nijak zvlášť netrápí... :pensive:. Mě je spíš líto Honzy.. A dost, končím s tímhle tématem..

Míšo, ty pojedeš do lázní!!!! Mám velikou radost :wink: , protože to Ti určitě pomůže. A uvidíš jak přijedeš krásně odpočatá, psychicky na 100%. Franta má šulínka úplně nablejskanýho, tak mu ho musíš pořádně leštit i ty..

Woblu já se ptala na tu výživu.. Aspoň si uděláte výlet a když jede i ségra..

Věrko, to si musela Terka chrochtat! Počasí na umření, nejlíp je ve vodě..Normálně závidím :sweat_smile:

7. čer 2010 ve 20:37  • Odpověz
@misa.77 ach jo míšo to je škoda,ale zas sis vybojovala lázně a to je moc fajn
7. čer 2010 ve 20:40  • Odpověz
Dobrý večer.

Tak jsem dočetla dnešek. Moc Vám děkuju za držení pěstí, jste moc hodné. Uřízli mi kus čípku, vyškrabali hrdlo děložní, vyřízli kus v jizvě po porodu a znova sešili. Přežila jsem to, pobolívá to, ale chodím, i sedět můžu. Histologie z toho všeho bude až za tři týdny, ale s dítětem už se člověk tolik nenervuje, nemá na to čas. :wink:

Manžel hlídal Kubíčka, zvládli to skvěle. Jen teď nás čeká deset dní, kdy nesmímmalýho zvednout a nosit, no to samozřejmě nedám, manža má jen tři dny dovču, mamka občas vypomůže, ale Kuba je hyperaktivní, takže ho za den stokrát zdvihnu, tak uvidíme, buď to ten čípas vydrží, nebo ne.

Jusi, moc mě to s babičkou mrzí, s tím se člověk velmi těžko vyrovnává, zvlášť, pokud byla hodná a měla jsi ji ráda. Až časem to přebolí. :frowning2:

Míšo, ta nula je mrzutá, ale jsem ráda, že jsou další možnosti, užiješ si v lázních a zkusíte to jinak, třeba si sliznice dá říct. Tak hodně štěstí.

Andi, moc držím pěsti, aby hcg stoupalo. :wink:

7. čer 2010 ve 20:44  • Odpověz
autor
pěkný večer, dnes jsem nestíhala

miso- nové IVF nová naděje a jede se dál. Děláš proto maximum tak už se to musí v dobré obrátit.

jusi- Upřímnou soustrast :pensive: :pensive: . Myslím si ,ale že bys taky neměla v tak vysokém stádiu těhotenství chodit na pohřeb.

neli- to je fajn, že je vše v pořádku.Hlavně se šetři :slight_smile: :slight_smile: .

andi- bude to dobré a budu na tebe ve středu moc myslet.

holky s tim 5. IVF by to bylo naprosto skvělý. Vlastně nikde se vůbec nemluví o tom jak je drahé IVF a všude možně se připlácí a přidávají prachy na jiný věci.Tohle si myslím je dost zásadní věc a pro spoustu lidí je to opravdu jediná možnost jak počít dítě tak by to měli začít nějak řešit Je to pro dobro celýho státu :pensive: .
7. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz
autor
sanu- jsem dnes 19 DC a nevím zda budu testovat. Mám z toho hrůzu opět. Nechám to asi osudu .

Vm- jééééééééééé bazén se máte. A je fajn, že máš tak hodný holky :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

hm, Míšo, tak nula, jako fakt?? Hele, a máš můj obdiv, že sis zařídila lázně na léto... když jsem tam byla já, nabízeli mi květen a pak až říjen, protože v létě jsou lázně rezervované pro Němce. Takže Ty sis tam zavolala a domluvila sis to tam? Jasně, pojišťovna to stihne, to je otázka pár dnů, navíc na to máš nárok, při své diagnóze. Jsi fakt dobrá, že sis to takhle zařídila!

Agi, teď to dopadne, cítím to v kloubech :wink:

Neli, přeju, ať jsou výsledky dobré!

Holčiny, před námi je pátá zkušební noc, před Věrkou 4. zkušební den, ... trochu matiky nikomu neuškodí :grinning: :grinning: Jdu se na to vyspat, mám v sobě dvojku červeného a kecá mi to pěkně :grinning: tak ať se v té statistice nepřepočítám, aby nebyla anežka za pár hodin vzhůru v půli noci... :slight_smile: Brou.
7. čer 2010 ve 22:15  • Odpověz
Jusinko, jak jsem už psala, všechny holky to tu jen potvrdily, nikam bych nešla :pensive: , 35tt je už pěkný, ale ještě nějaký den, snad radši i týden vydrž :wink:

Nelčo, tvůj příspěvek plný optimizmu, to je dobře. Je pravda, že s prckem nemá člověk tolik času zabývat se blbinama, ty se šetři a výsledky až za 3 týdny??? :astonished: :confused: , to by byl můj konec :pensive: , ať tam nic není a všechno je v pořádku :wink:

Agi, testla bych max. den před očekávanou MS, jako já tenkrát, to už se tam // objevily jak natištěné :slight_smile: , a ani nevím zda jsi psala jaká byla morfoška?

Dančo, jste v půlce :wink: :grinning: ....ať to klapne, víš, že nám jste vzorem :grinning: :sunglasses:

všem dobrou noc
7. čer 2010 ve 22:38  • Odpověz
jo a pošlu vám sem novou lásku, jen nevím jestli na to není ještě malý chlapec ??? :sweat_smile: :confused: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=wJzTa7Y0ZTs
7. čer 2010 ve 22:39  • Odpověz
@verysek1 :grinning: :grinning: :grinning: to je bomba :grinning: je užasnej :dizzy_face:
7. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
Verčo, tak tohle je nádhera :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 22:44  • Odpověz
Jusi upřímnou soustrast,jak píšou holky měli by to nechat na tobě

Květi hlavně at jsou výsledky OK a je ti líp, opatruj se :wink:

Míšo chjooooo...........musela bych být sprostá , seš holka šikovná jak rychle sis zařídila lázně a pak nová naděje IVF :wink:

maminy at máte pohodovou noc :wink:

Agi myslím na tebe a držím pěstičky

7. čer 2010 ve 22:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.