• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky děvčata,

Žofi Vašík je kouzelnej, jak si chrupčí :grinning: :grinning:

Eviku držím pěsti, at je všechnov pohodě

Věru, Terka at se uzdraví a zítra může vyrazit :wink:

holky těhu neplašte, věřte, že je všechno v pohodě, pak se zbytečně stresujete

já už se těším až přijde mrcha aspon se kolek začne něco dít, ted je to takový o ničem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2009 v 11:58  • Odpověz
žofi, jj, taky mi říkali v porodce, že nemáme 6 týdnů stzříhat nehtíky...by byla Anetka jak střihorukej Edward :sweat_smile: :grinning:

Evík je šikulka, ta to dá ...ale nezávidím jí :pensive:
10. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
doktorka říkala, že přeci se neudrápe, aby dostal nějakou infekci...

jinak jsem to pěkně debilně napsala, se omlouvám...

za 1) Evík už rodila a za 2)Evík to dá, přesně tak Luci...žádný negativismus
10. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz
Taky na Evíka myslím.Musí být strašně statečná a to ona určitě je. :wink:
10. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz
Tak se hlásím vykoupaná, připravená na Václava ale myslím že nic víc než pojedeme nestihnu.
Jdu si na malovat ksichtík, ohřeju zbojníkům obídek, Andulje za půl hoďky tu a razíme.
ŽOfi hoj, neboj jde o zvyk, to zvládneš.
Evíka je mi líto, po těch zkušenostech z 1. porodu ... :confounded: :confounded: :confounded:
No mě teda taky zaskočili s tím porodem KP u dvojek :confounded: Václav mi celou dobu tvrdí že stejně asi budu rodit CŘ že se nemám bát a teď ... :unamused:
Ráda bych rodila přirozeně ale ten KP mě fakt straší. Bojím se aby Béčko nezačalo stávkovat a tak ...
No uvidíme jakpak se Béčko za ten týden pokroutilo a jak si ustlalo :wink:
Zatím pa a pak dám vědět :wink:
10. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Tak jsem zpět s melírama.

Zofi jsem zvědavá sama, ale můj pořád vnitřní pocit je pro V cross... Nějak mě to vybírání neba a začíná mě to otravovat :angry: Nerada se dlouho rozhoduju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já kdybych čekala dvojky, tak jedu rodit do Pardubic, tam řežou docela rádi :grinning: :wink:

Arti tak jsem na tebe zvědavá :slight_smile:

Jdu si natáhnout hrb, zajedeme pak hodit oko na ty kočíky...
10. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz
Já se hlásím z prochajdy... teď může sprchnout :wink:

Sanu, pak podej hlášení... kde jste byli a jak pochodili :wink:
Artep, ty se po KO taky nahlaš!!!
10. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz
Sanu,kam jedete na "čumandu"? :slight_smile:
10. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
Věru, jestli jdou jen Pardubice, tak tady toho moc není :frowning2: ... Baby centrum nad Jamallem, pak je krámek v Hronovický, další Dětský ráj za Plzeňkou a pak Duha s Gessleinama. V tý Hronovický mají i komisní prodej :wink: ...
10. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
sarii,to je v Hronovický tam na tom rohu?
10. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
Na rohu něco taky je, ale tohle je myslím vedle...
10. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
... vypadá to na déšť a je slyšet bouřka, tak jsem zvědavá, co z toho bude.

Jinak hlásím úspěch, jsme stále ještě malá porodnice, kam nejnovější metody a celostátny statistiky ještě nedorazily - konec pánevní je po domluvě, není tady doktor, který by nás nutil rodit to spontánně. Mimochodem, jsme na plavání z 8 dvě, co to řešíme... na to, že to má být ve 3% případů je těch 25% docela dost...
Prý jsou teď dva Dr. z RK na stáži v HK, to jsem zvědavá, s čím přijedou.... možná s tím, že se rodí všechno, nevím....

Jinak plavání bylo fajn, oběd taky a teď už je manžílek v práci, odpoledne jsem stihla kafíčko a nakoupit na zítřek na oběd, budou noky se špenátem a kuřecím. Jdu dočíst :wink:
10. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
ahhoj holky jdu kouknout co tady novýho??
10. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
artep tak ať je kontrola v pořádku :wink:
sanusko dobrý pořízení ohledně kočárku, holky já ty vaše kočáry nějak nesleduju, a až ho pak budu shánět tak doufám, ve Vás, že ty odkazy máte uložený :sweat_smile:
10. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
... jsem si koupila půl kila třešní a u druhého stánku kilo a půl. To půlkilo mám v sobě (a k tomu rozpustný hořčík), jsem zvědavá, co to udělá :grinning: :grinning: byly skvělé!

Dabli, Sanusko, k tomu zátahu - to vymysleli naši kamarádi na nás, zkrátka obrátit role muže a ženy, bylo pět stanovišť, pět úkolů, ale vždy jsme dělali to, co přísluší tomu druhému (já opravovala kolo, manžel jel na lyžích, přitom nelyžuje, já vysávala, on leštil zrcadlo, doma to máme obráceně, já počítala kilometry a spotřebu na dovolenou, on připravoval jídelníček včetně afrodisiak na celý týden, já rozeznávala poslepu po chuti piva - světlé, tmavé, 10 a 12, on vína - červené, bílé, krabicové, no a stromeček do květináče jsme sázeli společně... vydržel na balkoně asi 3 roky, ale už je po něm). Tak to jsou jen tipy. :wink:

Jo, ohledně Evči, musí to být šok, fakt jo. No, uvidíme, jak se s tím srovná, já bych se rovnala těžko, v jejím případě, to riziko tam zkrátka je... :unamused:
10. čer 2009 v 16:35  • Odpověz
ty Dani po třešních bejvá žízeň :grinning: :grinning: tak bacha na to :wink:
10. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
Teď koukám na zprávy, jak na Znojemsku bylo včera krupobití... jakpak asi naše Míša :fearful: ???????????????? Se dnes neozvala :astonished: !!!
10. čer 2009 v 17:12  • Odpověz
Jé, jsem vedle jak ta jedle... Míša tu byla, dokonce na téhle stránce :grinning: :grinning: :grinning: Tak jim se asi kroupy vyhnuly...
10. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
Hola hola, už jsem doma :grinning:
Jen ve zkratce, pak zas musím ....
Kontrola v pořádku, čípek stále 3 cm, hrdlo stále zkrácené a podržte se ... uzavřené :grinning: :grinning: :grinning:
Obě dítka hlavinkama dolů, dětičky si vyměnily pozice, páč Áčko co bylo vlevo je vpravo a Béčko místo vpravo vlevo.
Áčko má 1796 g a Béčko 1678 g. Pan doktor chválil, že to jsou krásné váhy a opět kázal ... ležet ležet ani se nehnout. :fearful: :fearful: :fearful:
Taky jsem mu říkala o porodu ve FN jak mě straší KP, tak mě uklidňoval, že děti jsou hlavičkama a ať se nestresuju, nemyslím na to, že se uvidí. Takže jsem si v tu chvíli moc přála, aby se v Sanusu rodilo a měla ho u porodu, zlato naše sanusácký :grinning: :grinning: :grinning:
Tak zase letím, jdu se nadlábnout, večer dočtu :wink: pááááááááááááááááááá
10. čer 2009 v 17:29  • Odpověz
Artep, gratuluju k výsledku kontroly, je to fajn :wink:

Gabi, taky žízeň mám, tak piju a piju (vodu). Mimochodem, když víc piju, míň mě v noci bolí ta ruka, tak to berte jako tip, kdyby to někoho ke konci těhu trápilo :wink:
10. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojky,

huž jsme doma :wink: jdu povlíct peřiny, udělat véču a večer asi budu tu, kdyby chtěla sanuska nějaké info :sweat_smile:

Artep, super, že kontrola dopadla dobře :dizzy_face:

Jsem se zas dozvěděla nějaký nový info o Sanusu...budou se dělat nový www stránky a všichni zaměstnanci se budou muset vyfotit :sweat_smile: se teda fakt těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jsem zvědavá s jakým kočárkem přijde sanu tentokrát :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
Tyjo, přímo "čumím", přišla mi mateřská za těch posledních 10 dní v květnu, co jsem doma. To jsou tedy v Náchodě rychlíci. Chválím :slight_smile:
10. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
no jo, Luci, tak budeš slavná :slight_smile: :grinning: Hele, vono to není tak horký, já byla vyfocená jako učitel VŠ, možná ještě jsem, a ono na to moc lidí nekouká - každý zkoukne první stránku, ty největší hlavouny, a dál už nikdo nejde... tedy, ne, že by si nebyla důležitá osoba :wink:
10. čer 2009 v 17:56  • Odpověz
Tram ta da dáááááá :grinning:

Tak, jsme doma i s kočárem :grinning: Teda kočár stále v autě v kufru na dvoře a zítra pojede k babiceeee :wink:
No a jako vždy Sanuska nezklamala, prostě co si vzala do hlavy tak to bylo.
Takže máme koupenej černej V cross, prostě nic jiného mi nepadlo do oka, ještě jsme obcházeli o ostatní kočíky, Jané ten v tom novém provedení mi přišel naprosto příšernej s tím plastem před boudou... :sweat_smile:

A jako dárek jsme ještě dostali ke kočíku dvoje dupačky, bavlněnou osušku, ponožky a tu dřevěnou figurku na té pružině, tak jsem vybrala žirafu :dizzy_face:

Arti téééda, aby ti pak porod nemuseli vyvolávat, když jsi zavřená :grinning: Ale pěkně ležet...

Dančo, já myslela, že špuntice je otočená už normálně :confused:

Luci v čem jela Anetka z porodnice??????????????????????????????????????
Jo a fotky na stránkách schvaluju, mě to rozčilovalo, že to snad jedinej Sanus nemá :angry: :grinning: :wink:

A viděla jsem v Globu Šáriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face: Asi s manželem :confused: :sweat_smile:
10. čer 2009 v 18:04  • Odpověz
A jdu přemejšlet jestli koupím Emila, Edu nebo Anežku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
Jo, to uvidíme, zda špuntice je způsobně tak, jak má být anebo ne. Zítra v 8,30 mám být v poradně. ... lehká nervozita přece jen je... :confused:

Tuším, že Emil, Eda a Anežka budou zvířata od tý drahý firmy na hračky, že jo??? Já od nich mám vosu, dostala jsem ji v práci na rozloučenou, ale jak se vosa jmenuje, to netuším... musím se vzdělávat, ať pak nezaostávám :grinning: :grinning: Takže Sanusko, hoď odkaz. Díky.
10. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Tak konečně jsem vás dočetla. Dnes jsem byla s maminama v hrabáku a koupila jsem si riflové šatičky a těhu kalhoty a sukni, takže jsem spokojená.
10. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
Dani, v to doufám, že na to nikdo nekouká :wink: :sweat_smile:ale na Staruchu se mrknem ne :grinning: :grinning: :grinning:

Sanu, gratuluju ke kočárku :dizzy_face: hod odkazy na ty lamaze zvířata :wink:

Z porodky jela Anetka v bodýčku, dupajdách, mikince, čepičce a byla zachumlaná v zavinovačce do autosedajdy :wink: ale ty budeš mít ještě chladnějc..to bych dala ještě nějakej tenší overálek :wink: Mrkni na www.vecicky.cz :wink: obchod býval v Grandu, jestli tam ještě je, to nevím :wink: ale tam měli krááásný tyhle pidi věcičky :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2009 v 18:15  • Odpověz
Luci, no jasan, ta nám tak chybí, tak se na ni mrknem :grinning: :grinning:

Sanusko, taky gratulace ke kočárku :wink:
10. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem doma v rychlosti jsem dočetla :wink:

udělala jsem si chleba s máslem a meruňkovou marmeládou a druhý s rybičkovou pomazánkou a čaj :grinning: dobrá kombinace a manžovi dole nadávám jak mi smrdí jeho večeře špíz :grinning:
10. čer 2009 v 18:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.