• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Very super, toje láááááska :grinning:
7. čer 2010 ve 22:57  • Odpověz
Zdravím Vás

Jusi :pensive: upřímnou soustrast.....

Míšo co dodat je to boj :pensive: :angry: do lázní bych se těěšila :wink: a ono to pak půjde uvidíš..

Andi tak Hcg tam je :wink:
Agi taky bych testla, ale asi dýl ááž 28 den :wink:
Neli to zvládla :wink: a tři týdny utečou jak voda :wink:

Very teda to je booomba :wink: Se má Valentýnka na co těšit taková líbačka :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2010 ve 23:30  • Odpověz
Ahoj hlásím, že jsme ok. Jen teď moc nestíhám. Předěláváme byteček, abychom se všichni vešli tak toho je nad hlavu a je konečně krásně, tak se snažím být s Maruškou venku na zahrádce.
Jinak miminka krásně kopou. Příští týden v úterý jdu na kontorlu se srdíčky miminek, tak doufám že to bude ok.
Opatruj te se
8. čer 2010 v 07:07  • Odpověz
Dobré dáno, ještě na jedno oko spím... :pensive:

Very, tak Mišan to kuřeti nandal :grinning: :grinning: :grinning:

Danu a Věru jaká byla noc???

Čepi, to musí bejt mazec když se tam vlněj 2 co.... :sweat_smile: :dizzy_face: A po KO se nahlaš...!!!

Gab Vája nějak vyrostla neee?? :grinning: :dizzy_face: A teda na tom gauči nebo na tom náklaďáčku bych si to s kočinkou hned čejnžla, bych se nechala vozit od rána do večera.......
8. čer 2010 v 07:47  • Odpověz
bré ráno,

Dani jj čistá nula, stihlo to úplně klesnout, s lázněma, právě strašila sestřička, že tam nebude volno, tak jsem tam zavolala a zeptala se jestli si to můžu rezervovat i když zatím nemám papíry od pojistovny a slečna mi řekla, že v pohodě, tak jsem neváhala, jen mě mrzí, že jsem nebyla na jaře důraznější, mohla jsem to mít dávno za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak snad na podzim
8. čer 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:

díky za pochvalu, jj, je to tam, láska :grinning: ........no Gabi jasný, musí to mít natrenovaný, aby pak nebyl za blb... :grinning:

@gaban
Gabčo moc vám to s Valentýnkou sluší na fotce, bude mít Míša jak hezkou nevěstu tak ještě tchýni, to je dobrý bonus :sunglasses: :grinning:
cesta na kamionu je taky skvěláááá :slight_smile:

Čepečku, tak ať se úpravy povedou a přesně jak psala Sanu po KO se hlásit a vložit fotečky :wink:

my razíme dneska k našim, u nás je sice pod mrakem, u mamky prý svítí, ale snad se to vybere všude a bude hezky :wink: :slight_smile:

užijte si den děvčata
8. čer 2010 v 09:09  • Odpověz
@dadous
Ahojky Dad,
jak vy se máte a jak Nikolka je hodná, kojíte, spíte???? nic nevíme, písni jak se máte :wink:
a s tím bazénem jak si psala včera, taky ho dnes zvažuji :grinning: , jen tak na ocáknutí nohou

holky tady vykoukl Oskarek, takže snad to bude slunečnýýý :dizzy_face: :sunglasses:
8. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Krásný den,
Petr jel pomoct tátoj na chalupu,Adél je ve školce,tak si užívám pohodičku.než vyrazím v půl druhý do práce :confounded: .
Vyrážíte na koupák? Taky bych jela,ale vidím to nejdřív tak o víkendu.Chci vyzkoušet to nový koupálko co tu konečně postavili.
nebudu dočítat páč toho je šíleně moc tak doufám že se na mě nebudete zlobit.
8. čer 2010 v 09:41  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Tak jsme byly v Bille, mají tam úterní akci na dětské výživy, 20% sleva. Musím Anežku zvykat na skleničky, jedem na dovču, ať tam nemusím vařit brambory, rejži a mrkev :grinning: :grinning:

Gabi, dobrý fotky!

Míšo, hm, tak tenkrát nekecali, že je tam v létě nával... ale fakt si dobře udělala.

Madli, ať to v práci utíká!

Všem koupajícím přeju příjemné plavání. My odpol. razíme do HK do Nellu pro autosedačku a pro golfky, pak někde na večeři, Anežce beru kaši s sebou, takže návrat plánuju kolem osmé, těším se na odpoledne venku :wink:
Jo a noc u nás dobrá (už jsme v půlce, byla pátá) :wink:
8. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz
Chtěla jsem si vložit fotky do alba ale pustii mi to jen tři a další mi tam nejdou. :frowning2:
8. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz
Hotovo,uloženo,mrkněte. :wink:
8. čer 2010 ve 12:30  • Odpověz
very mame se krasně, za 14 dní jdeme na naušničky :dizzy_face: jinak pořad kojíme a doufam že to ještě nějakej ten měsíc pujde :dizzy_face: pořad vas čtu, ale nemam moc čas se zapojit do debaty :grinning: jo a v patek mame vítaní občanku :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj,jen vás jdu pozdravit,nějako nestíhám jak v práci tak doma,máme před poutí,tak se mám co ohánět a k tomu tak kráááásně.Čepečku,to to letí,za chvíli půlka za tebou.
Verýsku,já bych řekla,že to má takovou náhradu za kozenku cha cha.
Dančo,už pátá noc,šikulky jste.
Míšo,no nevěřila jsem ti,fakt jsem myslela,že to na nás zkoušíš a hele lázně v létě super néé,buď ráda,že jsi si to tak dobře zařídila.
Madli,tak taky do práce....
Andi,držím pěstičky nadále...
Neli,fajn,že to máš za sebou a šetři se dokud to jde.
Sanu,to by jste mohly užít ty šatečky,když je tak teplo.
Skáču od jedné k druhé podle toho na co si vzpomenu.
8. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz
jsem dneska vezla papíry na pojišťovnu a revizní doktor mi sdělil, že mi tam chybí razítko od obvodního, ale že mám na papírek napsat, že už mám lázně rezervované a že by to mělo být v pohodě, takže zařídíme razítko a pošleme poštou :grinning:

moc se těším, pak už to snad půjde :dizzy_face:
8. čer 2010 v 15:34  • Odpověz
autor
hoja hoja ani jsem nedočetla jen vám musím ihned říct novinu . Jsem strašně ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dnes mi volala kamarádka je jí 38 let a byla asi o 6 dní dříve na iui . Inseminoval jí Dejmek( to není podstatný, jen že mě taky :sweat_smile: ) Včera si dělala test a je pozitivníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

To jí Václav už tlačil do Ivf, když to teď nedopadne co nejdřív a to taky chápu, když jí je tolik let. Manžel měl i morfošku 7ˇ% a ono to klaplo to je skvělý.,že?????????????????????? Zase další pozitivní pro nás snažilky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jsem z toho taková na trni :grinning: :grinning: :grinning:

jdu dočíst
8. čer 2010 v 15:54  • Odpověz
autor
dani- kam na dovolenou?????????????????,,,

very- to video je nádherný. Míša má kukadla jak zrcadla :slight_smile: :slight_smile:

dani- musím říct, že mám někdy taky chvilku ,že to cítím v kostech ,že by to mohlo být teď ono.
8. čer 2010 v 16:04  • Odpověz
Very video je super.

Agi tak to jsou dobrý zprávy.

Jinak posílám bříško 16tt a 22tt
8. čer 2010 v 17:27  • Odpověz
Ahoj holky taky jezdím do Sanusu v Padubicích....Pročetla jsem pár příspěvků ve vašem fóru a koukám je to samá maminka....
Byla by tu nějaká dobrá duše, která měla nebo má stejný problém a otěhotněla při IVF/ICSI (1.pokus v červenci 2010) - špatná morfologie....10%? Jinak jsem byla 2xna IUI a pak MA... Chtěla jsem jít ještě na 3.IUI, ale neměla jsem ovulaci, tak jsem se upla po domluvě s Dr. Provazníkem na IVF.....
Budu ráda když mě vezmete do party..J-.
:wink:
8. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
ahoj mariano- nechápu tvůj příspěvek, Jsi těhotná nebo ne??Píšeš červenec 2010 a ten ještě ani nebyl. :slight_smile:
8. čer 2010 v 19:10  • Odpověz
ahojky,
my si dneska užili sluníčka a malej i bazenek byla tam kamarádka taky s malým klukem , takže hezký celý den :dizzy_face:

@rychnov3
Dančo, pro jaké golfky jedete, ty jak měla Žofi? se mi moc líbí, dost je zvažuju, ho´d pak foto nebo odkaz :wink:
a Anežka je v půlce, dneska taky padne po tom hrozným horku, takže to dáte :wink:

@dadous
Dad, to je moc dobře že se máte krásně, si to užíváš viď já taky :wink: jéé vítání občánků, pak hoď fotečky :slight_smile:

Dabli, bříško krásný :dizzy_face: , už to taky utíká už si dávno za půlku :wink: :slight_smile:

Agi, vidíš, super, super a to je podstatný že je IUI Dejmek, protože ta změna ty určitě prospěje :grinning: , né teď vážně, kéž by holka, kéž by, držím pěsti :wink: :slight_smile: a kolik jste měli vy morfošku??????

@mariana75
Mariano vítej :slight_smile: , určitě tě vezmeme do party, a holky snažilky uvítají ať se to tu hemžíííí a // najdete každá :wink: :slight_smile:

Madli na fotky juknu jak uložím prcka, čeká nás koupel a véča :wink:

Ahojko, to je fičáááák :grinning: , ať se pouť vydaří :wink:
8. čer 2010 v 19:20  • Odpověz
čau holky...
Míšo, je mi líto, že těhotenství nedopadlo :frowning2: ale alespoň ty lázně jsou úspěch, určitě se ti tam bude líbit a určitě to pomůže k dobré pohodě a psychice, mně lázně moc pomohly, cítím se strašně pozitivně... a ještě jedeme k moři, takže pohoda bude dvojnásobná :slight_smile:
Už pomalu balím, zítra nebo ve čtvrtek jedu domů (uvidím, jak se dohodnu s dr).
8. čer 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
very- já ani nevím jaká byla morfoška.

dělám bramboráky, manža si je poručil tak musel nastrouhat horu brambor. :slight_smile:
8. čer 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj... smáznul se mi příspěvek a tak raději zkouším...
8. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jasný, už to funguje, to je pech :angry: ...
8. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
Agi... budete s kamarádkou těhotnět :wink: ...

Dani... noo, dej vědět, co jste koupili za sedačku a golfky... Tě začínám podezřívat, že držíš vínoou dietu :grinning:...

Mariano... ahoj, pozdrž se tady a vysvětli nám to...

Luuc... pěkné byty jsou obsazené, jedině pořídit funglovku...

Gabi... náklaďák s nákladem, na to přišel Dušánek, co?

madli... takhle vypadá maminka :grinning:...

8. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
Madli hezkýýý, jj maminka je moc krásná :grinning: :grinning: , kuličky jsou taky super :wink:
8. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
Zdravím všechny kočky ze Sanusu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jsem se vrátila a jdeme do 3.IVF na přelomu červen/červenec!!!!!! Změnila jsem dr. jsem u Šárky, byla skvělá, byla jsem u ní asi 40 minut, takhle jsem v životě nebyla dlouho u DR.? Jsem nadšená, hlavně chce zkusit něco jiného, tak je mi lépe, prostě jsem potřebovala změnu, tak teď to musí vyjít.
Míšo-moc mě to mrzí, myslela jsem na tebe, pořádně nevím, proč se to nezdařilo, během zítřka vše dočtu a budu zase v obraze.
Mariano-vítám tě do klubu. Kdy přesně v červenci začínáš stimulovat?
Agi-taky mooooc držím palečky.
Dani- bylo to fajn
Sanu-díky za SMS
Neliku-odpočívej pořádně
Beryku-ty se šetři a žádné vylomeniny
Ahoj Veru a Sarii a Dabliku.
8. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky!
Dnes jsem měla hodně lítání a pak jsme byly u našich.Bazén hlásil 28st.,tak to se nedalo jen tak nechat být :grinning: :sunglasses:
8. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Rozinko ahooooooooooooooooooooooj :slight_smile:
to je paráda, jsme si na srazíku říkaly jestli už jsi doma nebo ne? :confused: , že nešla žádná zpráva a ty píšeš, skvělýýý :dizzy_face:
to je dobře, že jste si s Šári sedly a teď to opravdu musí klapnout. A písni kolikrát jsi šáhlas na pindíka :sweat_smile: :grinning:
8. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
No a potřebovala bych poradit,jakou mám koupit autosedačku.Klaudi mi ve "vajíčku" už nechce moc sedět.Vadí jí asi to ležení v ní,protože se může při každé jízdě zbláznit. :angry:
Jinak ale chválím,chválím,chválím.Od soboty mám doma úplně jiný dítko a konečně si to po 8mi měsících začínám užívat :dizzy_face: :sunglasses:
8. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.