• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
ahoj rozi! Vítej zpět a povídej-jak bylo?
A je fajn,že jsi v tak skvělé formě-psychické :slight_smile: :slight_smile: A že se Ti líbí u Šári je taky mooooc dobré znamení :slight_smile: :wink:
8. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz
Věru, to je pohodička, super krásnýýý, závidím :dizzy_face: , my u našich musíme dát bazén do pucu, kdoví jestli nebude nový :confounded: , ale Mišánek už taky hodil bazén :grinning:
8. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Jeeeee holky vy už takhle bazénujete, to je paráda. My musíme bazének koupit. A teď rýmujem, i když už to ustupuje, ale bojím se, aby se jí to zase nevrátilo..... :sweat_smile: :confused:

ROziiiiiiiiiiii jsi napsala dřív, jsem šla opisovat tvoji sms.... :grinning: A s Šári to je paráda, že jste si sedly, je fakt v pohodě!!!!! :slight_smile:

Věru tak kolik ještě dní? :sunglasses: Taky Klaudi je už velká holka, tak už bude koumat svět kolem a zapomínat na brečení :wink:

Madli taky se mi líbí Moje maminka :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
Pár foteček je ještě v albíčku :wink:

Holky,jak s těma autosedačkama...? :wink:

No a co se týká bazénu,tak když jsme ji daly do toho kruhu,tak to vypadalo,že začne bulet,ale za chviličku už byla úplně nadšená :slight_smile:
8. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz
Věru my máme koupenou Maxi cosi Tobi :wink: Kámoška ji má pro dvojčátka a jsou obě supr spokojený, teda sem tam se čílej, že jsou přikšírovaný na pevno, no ale to není závada sedačky :wink:
8. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Fíha,Sanu.Ale ta cena... :astonished: :confused: To je pro mě dost i pro jedno dítě,natož pro dvojčátka :sweat_smile: Ale hezká je.To jo :wink:
8. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
My jsme za ni dávali 4 tisíce něco... :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 21:32  • Odpověz
No já koukla na net a jsou tam za 5 300,- :confused:

Já budu hledat v cenové relaci tak do 2 000,- a chtěla bych rovnou tu do 36kg. :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 21:36  • Odpověz
no my ji kupovali v HK v Halfordu, protože budou rušit prodejnu tak měli slevy...... a my máme do 18 kil.
Třeba najdeš jetou na mimáči a bude taky v dobrým stavu a za dobrej peníz........ nebo jinej bazárek.... :wink:

Pro dnešek se loučím, zatím pa a klidnou dobrou!!!
8. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Věru těžko říct, je lepší dle mého někde aspon nejdřív prcka do toho posadit a hlavně, aby měla dobré ty "kreš testy".... A pak bych hledala na netu.....
8. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz
Já bych chtěla novou,ale fakt do těch 36kg,abych nemusela pak už žádnou další kupovat. Koukala jsem právě na net a tam je jich mraky (nových).Samo,že ne značkový,ale stejně musejí mít všechny ten certifikát.Jenomže jak je jich právě tolik,tak jsem z toho pěkně zmatená :sweat_smile:

8. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
Dobrou,Sanu :slight_smile: :pensive:
8. čer 2010 ve 21:41  • Odpověz
Mariano, my máme morfologii 0-2% :wink: a zítra jednomu šikovnýmu embryu bude měsíc :dizzy_face:
Tý jo koupando, super :sunglasses:
My dneska byli v tom Polsku, sehnala jsem jen 3 krabice Nutroše, bylo to dost vykoupený, ségra si brala nějaký kaše... akorát jsem kojila v obchoďáku (sedly jsme si stranou, ani tam nebyly lidi...) a sekuriťák mi řekl, že jako né :sweat_smile: :pensive: jsem si nějak neuvědomila, že Poláci jsou v některých věcech na naše poměry puritánský...
Rozi, vítej zpátky :slight_smile:
8. čer 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jusi-upřímnou soustrast :frowning2:
Veru-byla jsem tam 28 dní, tak si typni kolikrát :grinning:
Míšo- na sliznici jsou nejlepší tyto procedury: ve slatinných lázních - rašelinové zábaly a rašelinový tampon a rašelinové koupele celotělové, v Luisiných lázních-irigace (vaginal. výplachy) a v plynových lázních - vaginální plyn.
Pojišťvna ti to normálně uhradí, nevím kam sis dala to ubytování-hlavně nechoď na Monti-tam ti daj jen polovinu gynekologických procedur, což je škoda, když už tam jedeš,tento hotel nemá totiž se slatinnými lázněmi smlouvu. Takže já byla ochuzena o ty tampony a celotělové koupele, což je prý nejúčinnější procedura hlavně na tu slaznici.
Dobrou -holčičky
8. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Přečetla jsem jen info od Rozi, no to mi ani neříkej, že si neměla tyhle procedury, to snad není pravda, hnusní šidilové to jsou :unamused: :confused:

Pro jaké golfky jsme jeli? Já pro nějaké kulaté, to byl můj sen. ... A mám je :slight_smile: Najdu na netu obrázky a vložím, když mi sem nejdou dávat fotky. Taky máme novou autosedačku a já botičky - úspěšný nákup :wink: Jdu dočíst...
8. čer 2010 ve 21:54  • Odpověz
Woblu- jsi řízek- a na Poláky se vykašli, jsou až přehnaně puritánský- přece nebude o hladu kvůli jednomu prsu :grinning: Já jdu zas do boje-to je na tom začátku vždycky tak hodně optimismu - aspoň něco.
Než to ty pojišťovny schválej, tak já už budu pod zemí- vždyť to jsou strašný škludlilové-stačí, jak se hádaj třeba s mojí mamkou, když napíše dražší, ale účinnější blbou mastičku, tak na IVF vůbec nemůžou ani pomyslet-jsou to skrblíci a vydřiduši a s lázněma to taky nepřeháněj, fakt by to byl Míšo zázrak, jestli to schválí-
Jinak Míšo- já taky změnila DR. takže ta změna bude určo s good výsledkem.
A teď už fakt dobrou :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
autor
čtu o návratu ztracené dcery :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Rozi vítej zpět holka :slight_smile: :slight_smile: . Je moc fajn, že jsi v pohodě, ale jak píšeš člověk se vždy v začátku moc těší.Tehle rok musí pro nás všechny být konečně už plodný. Jinak teda nevím kde je spravedlnost. Já pokud to teď neklapne půjdu do 3IVF někdy k podzimu.

Vm- fotky z plavča krásný. Vám ty bazénky závidim. No, my máme za barákem maximálně žumpu tak asi skočím do ní, místo do bazénu. :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
woblud- já nějak pořád nechápu to tvé foto v pasu :grinning: :grinning: :grinning: .Já vím, že ho tam máš už 100 let ,ale pořád se na něj nějak zaměřuju a nemůžu pochopit jako co to je!!!!!!! Jsi stejně dílo :grinning: :grinning: :grinning: Ten sekuriták byl asi vadnej teda.
8. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
@dadous Dadouš, fajn, že se máte dobře. A koukni častěji :wink:

@agatice Agi, kam na dovolenou, jedem do Mikulova, na penzion, dole restaurace, Anežku dáme na chůvu a půjdem dolů, konečně nebudu muset vařit, máme to s polopenzí a budu si moci v klidu dát vínko a navíc moravské...

Ahojko, užij si pouť :wink:

Dabli, krásný bříško :wink:

@mariana75 Mariano, vítej u nás. ... Morfologie 10% je skvělý výsledek, problém je, když je morfologie kolem 0 - 1%, i takové případy tu jsou... vidíš, že je tady dost holek (vlastně kluků :grinning: ) kteří jsou na tom hůř. Přeju brzký přesun k maminkám a držím palce!!

Věrko, gratuluju k hodné Klaudi. O sedačkách napíšu za chvíli :wink:
A Doporučuju do HK do Nella, mají tam fakt výběr! No, vlastně na tu moji nekoukej, to je podobná cenová relace jako ta, jak psala Sanuska...

Rozi, vítej zpět a na Šári nedám dopustit, věřím, že i Ty u ní budeš mít štěstí :wink:

Woblud, Poláci to takhle hrotěj, jo??? tedy koukám...

A já zas nechápu fotku Madli - s tou maminkou, já tam maminku nevidím... a jdu hledat ty slíbené obrázky kočáru a sedačky...

8. čer 2010 ve 22:17  • Odpověz
tak, sedačka je tato:

http://www.romershop.cz/autosedacka-romer-king-plus-trend-line-jet-kolekce-2010 tedy, fialová

kočárek

http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2073815

... jen koukám, že tomu na netu říkají sporťák, ale jsou to super skládací golfky. Mají ještě nánožník. No a ceny v Nellu o pár stovek vyšší, než na netu. Jinak Anežka to má od babičky a od prababičky k prvním narozeninám :wink:

Holčiny, přeju krásnou dobrou (u nás šestou) noc. :wink:
8. čer 2010 ve 22:24  • Odpověz
A ještě něco, ten golfáč máme hnědý, ale na netu není, tam je jen šedý, nevím proč...
8. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz
děti v bazénu - bomba, nádhera - musím taky něco takvého vymyslet.. :wink:
8. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
autor
Dani- to bude super do Mikulova a to víííííno :slight_smile: :slight_smile: . To jste si sháněli sami jen tak, nebo přes cestovku. Já mám totiž dovču 14 dní v srpnu a chceme vyrazit tady někde po čechách a nevím ještě kam. Když tak jestli můžeš pošli mi odkaz, že bych se podívala. :slight_smile: :slight_smile: Taky mě lákají Tatry nebo Beskydy tak uvidíme.

jdu spát tak brou noc.... :slight_smile:
8. čer 2010 ve 22:26  • Odpověz
Z práce doma tak ještě nakukuju....
Rozi zpět,tak hodně štěstí do dalšího boje,jsi odpočatá,určitě pozitivně naladěná tak teď to musí být.Já doufám,že se brzo přidám.
Vítám Marianu a taky jsem pochopila,že jí teprve první IVFčeká,další snažilka co bude bojovat.
Agi,hezká zprávička,ale už jsem myslela,že se to týká tebe,no nic příští týden to bude o tobě,věřím tomu.
A já jdu honit můru,páč mám otevřené okno a svítím,takže dobrou.
8. čer 2010 ve 23:05  • Odpověz
čavec dočetla jsem na to šup. :wink:

holky koukám řešíte autosedačky :confused:

věru ta co ukazuješ je pěkná já bych do ní šla. :wink: Vali má po bráchovi takže 7 let starý a taky doba pokročila, no doufám, že bezpečný to je pořád.

Dančo golfky jsou teda hezký vybrala jsi doře :wink:

Agi tak kámošce moc gratuluju.Jak jsem viděla , že píšeš pozitivní tak jsem nadskočila radostí, že jsi je našla ty ...a ona známá.... a bramborák......jéé tak ten bych si taky dala, ale nemám doma strouhače :sweat_smile:...chjoooo

Woblu tak aspoň tak, že jsi koupila tři :wink: sekurita nechápu :angry:

Verýsku jen počkej za 20 let jaká pak budu tchýně :sweat_smile: :sweat_smile:

No jinak Vali je na tom kamionu strašně hodná a jako se jí to líbí.důša ji vozí po obyváku jak hraběnku :sweat_smile: špulí pusu a strašně obdivuje bílej strop :sweat_smile: :grinning: :grinning: a vydrří jí to tak 20 min.Jinak si nemůžu vynachválit věkovej rozdíl dětí :wink:
Holky kdy vám tak začli děti vnímat okolí.Vali si chce povídat i ona začíná pohoukávat a zdá se mě, že se začla na nás smát...

Rozi vítej zpět :wink: Ty lázně jsou super věc.Kamaádce taky pomohly a má holčičku nakonec otěhotněla sama i s jedním vejcovodem :wink: tak přeju moc moc, aby jsi byla brzy těhulka :wink:

Sanu už chrupčí :confused: tak dobrou noc :wink:
8. čer 2010 ve 23:08  • Odpověz
Holky jako doktorka nám doporučila na dokrm Nutrilon protialergení a on jí vůůůbec nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: pouští ho s pusinky jazykem mi vystrkuje prst.....Dva dny už je bez dokrmu.tak jsem to ochutnala a on je to fakt nechutnej hořkej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jí koupím ten normální :wink:

Sanu sím tě, co to má Selinka za lahvičku ????Ta moje ťunťa s tý avenťácký neumí... ta tvoje mě přišla víc jako prso tak si myslím, že by ji třeba vzala , protože už mě to tou stříkačkou neba :sweat_smile:
8. čer 2010 ve 23:14  • Odpověz
AHooooj

U nás už 4 noc katastroooooofe, ještě 6 a už to Sel vydrží a pak mě odvezou :grinning: :fearful: :grinning:
Rýma zatracená.

Danu golfáče jsou good, mě taky rozčiluje se tahat s tím těžkým sporťákem........

Gab máme Tommee Tippee jsou supr, Sel je brala hned a Avent plivala ven...... A Nutrouš??????? Hele ten normální nevím, aby neměla reakci na kravské mléko, tak to dopadlo u nás........ A jestli ti doporučila Nutrilon HA, tak tam stejně to mléko je, no i když víc naštěpené........ My jsme úplně bez mléka a mudra jestli to Sel jede, že děti to odmítaj...... No Sel bez mrknutí skočila po flašce a neřekla ani ťuk. Ani mě to nepřijde nijak katastrofální :sweat_smile: :confused:

U nás hlásí teploměr ve stínu 22,4 a to je půl osmé :astonished:
9. čer 2010 v 07:34  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
venku pařák, ale já si nestěžuju mám teplo ráda :wink:

@rychnov3
Dančo, jj golfky krásný, je to ta značka jak měla Žofík, už jsem je taky lustrovala a mám nějaké v merku, ale my máme ještě čas :wink: , autosedačka moc hezká a vypadá opravdu bezpečně, takže chválím :wink:
Dovolená naplánovaná skvěle :dizzy_face: , bych si hned dala říct, ale nás snad taky čeká, možná trochu víc putovní :grinning: , ale bude to good určitě :wink: , hlavně nezapomeňte na tu restauračku co byla v Ano šéfe a pak dát avízo jaké to tam bylo, my se tam též chystáme :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@rozinka007
Rozi, to tě teda pěkně ošidili !!!! :angry: :confounded: a jak to má jako člověk čeuchat, že spolu nemají smlouvy, to je bordel děvčata a nekázeň, fůůůj, ale ono to vyjde i bez toho :wink:

@vm72
Věrko, ty sedačky nevím přesně, ale už se to tu řešilo, když kupovala myslím Sanuska a neměla by se prý kupovat až ta "hromadná" jakože do těch 36 kg, nevím přesně už proč, prostě postupně, ale ona je to dost drahá sranda postupně a kor, když ty ji už asi nevyužiješ, no ale nikdy neříkej nikdy :grinning: a nebo bys ji mohla prodat.

@gaban
Gabi, lahvičky má Sanuska Tomme Tippee (tenkrát je tu doporučila myslím Lucka) a jsou fakt dobré, slyším na ně jen chválu, máme je taky v plánu, jen nevím jestli je my ještě vůbec upotřebíme, když je nalepený na prsu :grinning: a taky tu myslím Artep ještě doporučila Nuk, jsou ty lahvičky už i protikolikové tak jukni na net :wink:
A tchýně budeš hezká i za 20 let :wink:
s příkrmem neporadím, zkus cinknout dr. jestli nemůžeš něco jiného :wink:

9. čer 2010 v 07:44  • Odpověz
ahoj Sanu, u nás hlásí už 22,6 :grinning: :grinning: , ale my jsme v 6 patře, tak asi proto :grinning:
9. čer 2010 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.