• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
jdeme se pobalit k našim a zase frrrr do bazenku aspoň Michálek, ten se mááá :slight_smile: , si k němu asi taky vlezu.
beru ještě lehátko do vany, ať ho nemusím držet a může se tam brouzdat jako při koupání ve vaně :wink: a taky plátýnkové košilky, díky bohu za ně :grinning: :wink: , v tom je dobře

jinak jsme se dnes objednali na kontrolní UTZ ledvin (jak mu tenkrát v nemocnici zjistili zvětšené, když jsme tam byli kvůli tomu dýchání), mají narváno tak jdeme 23.6. v 7 hodin ráno, snad to bude mít Míša v pořádku, jsem z toho trochu vyjukaná po tom co tu psala Danča o Lukáškovi :frowning2: :pensive:
9. čer 2010 v 07:49  • Odpověz
Ahoj holky dík za vstup do party.... v červenci teprve půjdu na první pokus IVF/ICSI, tak jsem se chtěla jen informovat jak to všechno probíhá moc o tom nevím snad až pojedu příští týden pro léky.....
9. čer 2010 v 07:53  • Odpověz
mariana vítej tady,taky jsem byla nová a holky mi tady se vším poradili a jsou moc hodné jsem jim za to vděčná :wink:
včery jsem byla holky líná napustit bazén tak jsem jí dala ven na cákání vaičku no to bylo ěco pro naše štěně to bude vodomil taky nejdřív zkusila jednu tlapu odehnala jseem jí počkala až se otočím a už tam měla obě tlapy samo,že kája hned bonzovala mamí ona je tady,tak jsem jí znova odehnala potřebovala jsem jít domů pro ěco a vyjdu ven kája byla na trávě a pes ve vaničce a hrála si tam,takže chudáka vystrnadila káju :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
Gabi, já dávám normální Nutroš a mladej se tváří spokojeně. Taky už začíná být pěkně kulaťoučkej :grinning: zatím jedem ze stříkačky... Ty jo Vája je takhle akční :dizzy_face: ? Prďoch taky vydrží chvíli čumákovat, ale zatím bych řekla, že spíš kouká do blba...ikdyž mi všichni hlásej že né, že si prohlíží tohle a támhleto, no já myslím, že ještě né, ale budiž... když byl nasranej, tak čapnul žirafu pod krkem a mlátil s ní kolem sebe :grinning: ale to se mu pochopitelně povedlo náhodou :wink:
Dneska jedem k babče, teda prababče, tak nebudu online...
9. čer 2010 v 08:20  • Odpověz
Bré ráno,

Roziiiiii ahooooooooj, jak bylo povídej přeháněj
já budu na Dr. Adler, jedu 7.7. a hned po lázních jak to vyjde, tak začnu stimulovat, no na procedury už se těším, hlavně se těším, že mi to pomůže a pak už nebude problém :grinning:

snad nám ještě doktor zjistí jednu záležitost abych nemusela platit celé IVF a bude to paráda, no a i kdyby ne, tak si to zaplatím
9. čer 2010 v 08:23  • Odpověz
míšo a zkusíš ty homeopatika?
9. čer 2010 v 08:29  • Odpověz

U nás už 23,9 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A prosím o "recept" na dobré ICE kafííííííčko, nevím co dělám blbě a nikdy ho nemám nějak extra..... :rolling_eyes:

Very užijte si bazének, my se pro něj vydáme asi o víku..... :sunglasses:

Woblu buď v klidu, z Váji roste další z mnoha Kelišových :grinning:
9. čer 2010 v 08:32  • Odpověz
čáááu.

Spíš než o lahvičce je to o dudlíku. Z dudlíku ani ránu, z pítka bez problémů. Mlíko nepije žádný, ale kaši sjede ze sunaru, z nutrilonu, z nutrilonu HA, z mlíka z Rosmanu... ze všeho. Aby se v tom prase vyznalo, co to dítě chce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Gabi, HA ne HA, uvidíš, když se neosype, je to asi OK.

Míšo, na Adleru bývala posilka a cvičení aerobic s nááááádherným trenérem :dizzy_face: :dizzy_face: Tak to si tam užij, já na lázně fakt ráda vzpomínám.

Recept na Ice café - jít do restaurace... asi. Neporadím...

Užijte si den, my jdem dneska na to Ice café... mch. mamčiny papíry a kabely u počítače jsou stokrát lepší hračka než všechny stavebnice, říkal náš malý destruktor v sukni :grinning:
9. čer 2010 v 09:14  • Odpověz
Mariano, on Ti doktor všechno vysvětlí. Ale zásadní je věřit a mít kliku... až nafasuješ léky, zeptej se dá, teď to nemá moc cenu popisovat. Hlavně se toho neboj, ono píchání do břicha zní hrozně, ale vůbec to nebolí, uvidíš :wink:
9. čer 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj kočky,
jen v rychlosti zdravím..jsme u našich a užíváme si bazénu..je vyhřátej na 30stupnů, tak se rochníme :dizzy_face: Včera jsme byly asi na 10 minut ve něstě, jen vyzvednout šaty na svatbu a byl to teda humáč :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak lituju všechny, kdo musí být ve městě :confounded:

Jen jsem zahlídla Věrku, že řeší autosedačky...každej mi říkal, že ty sedačky od 9 do 36kg jsou nebezpečný :unamused: přeci jen roční dítě sedí v tom stejným, co 12ti letý, tak to asi nebude úplně ono :pensive: ale každýho věc :wink: my máme tuhle http://www.bebeconfort.cz/axiss.php :wink:

sarii, jj, funglovku byt chcem, ale ne za 5 mega, co nám nabízej :frowning2: takže asi zůstanem tady a bude :sweat_smile:

sanu, já děšlám ice cafe tak, že si dám do hrníčku trošku vody na dně, nasypu do něj kafe a ručním mixérem mixuju do pěny :wink: pak doliju mlíkem a přidám ještě led a bud salko nebo vaječnák,..to už je na chuti :wink: a je teda luxusní

Já se loučím, jsem zpocená až na ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 09:29  • Odpověz
Vítám zpátky rozinku a novou snažilku Marianu :dizzy_face:

a už jdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2010 v 09:30  • Odpověz
delf zkusím bylinky, včera jsem volala, nějaké bylinkářce nebo homeopatičce v Jesenici u Prahy, tak 23.6. jedeme, uvidíme co nám poví

Sanu já mám výbornj recepis, ale otázka, jestli se bude zdát výbornej i tobě :grinning:

ICE CAFE

do sklenice třeba od vyživy, dáš lžičku rozpustného kafe a 2 - 3 lžičky moučkového cukru, do zhruba půlky dopustíš studenou vodou (záleží na velikosti skleničky do které to pak lieš, takže musíš odhadovat)
sklenici zavřeš a pořádně protřepeš až se udělá pěna

předtím si do nějáké vyšší nachystej led, napěněné kafe na ten led naliješ a do toho naliješ tatru, neslazenou, když nemám liju šlehačku, ale to není tak dobrý

tot vše
:grinning:
9. čer 2010 v 09:32  • Odpověz
u nás ve stínu 28 stupňů :sunglasses:
9. čer 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahojd
mariano,vítám tě.Taky jsem měla ICSI ale už je to nějak pátek takže podrobnosti a detaili si už moc nepamatuju.

Dani,maminku vysvětlím.Adélka na dětským dnu malovala obrázek.Když se jí paní na stanovišti ptala co namalovala,Adél odpověděla,že to jr přeco maminka.Ty tam nevidíš jak jsem si na tom papíře podobná? :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2010 v 09:35  • Odpověz
Ahooooojda holky, to bude dnes pařák a v paneláku to zas bude očistec,včera už jsem šla 5x do sprchy,bylo mi na omdlení a natekly mě prsty a ksiftík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andi myslím na tebe a držím pěstičky,at HCG dopadne dobře :slight_smile:

Rozi vítej zpět :sunglasses: ,do dalšího boje přeji hodně štěstí,změnu schvaluji,koukni na mě,jak mi to prospělo :wink:

Agi dnes týden po IUI, moooooc ti držím pěstičky :wink:

vítám novou snažilku Marianu :wink:

holky nádherný fotečky :wink:
9. čer 2010 v 09:51  • Odpověz
no jooo Andi držííííííííííím všechno co mám :slight_smile:
9. čer 2010 v 09:53  • Odpověz
no jo andi myslíme na tebe moc moc at je o hodně vyšší hcg
9. čer 2010 v 10:25  • Odpověz
Andi no jooooooo držíme pěst!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky dík za tipa na Ice cafíííííčko :wink:

Bery se sprchou ti věřim, já když byla těhu, tak jsem pořád ležela doma ve vlažné vaně a úplně jsem si chrochtala.....

Já jdu po o se Sel ke kámošce, snad přežiju cestu, je tam na padnutí........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dotázek na zvířatomily, nevíte jak to je když má člověk kočku a chce se stěhovat???????? Prej se pak můžou ztratit když přijdou do jiného místa.............. :confused:
Dík
9. čer 2010 v 10:50  • Odpověz
Andi, držím palce, ať stoupá!

Hm, ice café zkusím :wink:

9. čer 2010 v 11:50  • Odpověz
dobré odpoledne :slight_smile: V lázních je pěkné vedro, uf uf. Dneska večer to hodím do auta a jedu domů, už se těším :slight_smile: Takže lítám a kupuju dárky domů, vyběhávám doktory a dodělávám šátek, který jsem si vymalovala v rámci terapie ručních prací :grinning: Vítám zpět taky Rozinku, přelom června/července - to je tedy rychlost, budu držet palečky, to budeš ještě měsíc přede mnou :slight_smile:
9. čer 2010 ve 12:20  • Odpověz
Sovi nazdárek, už to máš za pár a mě to čeká :grinning:

no půjdem pěkně po sobě, Rozi, ty, já, Luuc a určo ještě někdo další :grinning:
9. čer 2010 ve 12:21  • Odpověz
zdravím všechny

vedro je k padnutí, všem co mohou u domečku do bázenu závidím, my v panéláku bohužel můžeme s Verunkou tak leda do sprchy
koupili jsme sandálky, tak už je Verunka slečna, byli jsme nakoupi a ted spinká a navečer pak půjdeme na písek :slight_smile:

co naše snažilky nějaká novinka? Nestíhám dočíst a taky vítám novou snažilku marianu :slight_smile:

ji a taky jsme dnes ukořistili krásný nový kloubouček :slight_smile:

no s tou autosedačkou se přidávám k těm co jsou od 9-18 kg my máme maxi-cosi a max. spokojenost ale je fakt že jsouo dražší :frowning2: tak Věrko hezky vyber

všem krásný den a těhulky držte se (viz moje sestra je KO :frowning2: z toho vedra)
9. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky ještě jednou děkuji za milé přivítání do klubu...Venku je tak vedro hned ice kafé vyzkouším...Holky jaké jste brali vitamíny a čajíčky....Beru Femibion, vit.C a kyselinu listovou a jedna kámoška mě doporučila kotvičník a sladkovodní řasu Chlorelu jestli ji znáte máte s ní nějaké zkušenosti?
Jdu se ošplouchnout pa ....
:sunglasses:
9. čer 2010 v 15:33  • Odpověz
Andiiiii tak coooooooo, myslím na těěě, snad je vše ok :wink:
9. čer 2010 v 15:43  • Odpověz
Já taky nakukuju, jak je to s Andi. :slight_smile:
9. čer 2010 v 15:49  • Odpověz
@mariana75 já jsem podstoupila ICSI v roce 2007 a mám z něho dcerku. Žádné vitamíny ani jiné věci jsem nebrala, až když jsme zjistili těhu, tak jsem začla brát vitámíny pro těhotné, ale dcerka byla docela cvalík 3900g. Teď jsem těhu po ketu(čekám dvojky) a žádné vitamíny jsem nebrala, ani neberu a myslím, že když papáš vyváženou stravu, tak je vše ok.
9. čer 2010 v 16:44  • Odpověz
Ahojdy, tak nakukuji jak Andi a čísílko pořád nikde :dizzy_face:
Rozinko vítej zpět z lázní :sweat_smile:
Mariana vítej u nás a at jsi brzo těhulka :grinning: ,a né jen snažilka :slight_smile:
Tý jo to bude v červnu a červenci snažilek to se tady bude testovat jako o závod :grinning:
Agísku, už se těším na tvoje testování už to máš za pár vid holka :dizzy_face: , tak ted už to klapne uvidíš :dizzy_face:
9. čer 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
ahoj holky

koukám co andi a zatím nic :confused: .
hop- a jak to máš teda ty s ketíkem???
9. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
Agísku v úterý jdu do sanusu na utz před Ketem tak se uvidí :slight_smile: , no a hlavně aby se pak prckové rozmrazili :grinning: , nejde taky někdo v úterý do Pardubic, že bych se tak dlouho sama nenudila v čekárně :dizzy_face:
9. čer 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahojda holky.omlouvám se,že vás tady napínám jak kšandy ,ale od dr.jsem jela do práce. :wink: děkuji za držení palečků no drželi jste tak hodně až hcg stouplo :slight_smile: A je to v pořádku.Uf ale byly to nervy.Tak se snad na nás taky usměje konečně štěstí až do konce.No uvidíme. :wink: hop taky jsem se ted bála aby se rozmrazili byli posl.3 a špatný kvality.Nakonec zůstalo jedno a byla z něj nádherná blastocysta.Tak asi hodně bojuje a doufám,že bude i nadále. :wink: Jdu Vás dočíst.
9. čer 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.