• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Ahojky,

tak jsme doma...mrkla jsem na předpověd a do konce týdne to bude mazec..v pátek hlásej 34 stupnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže bazén to jistí :slight_smile:

andi, supeeeeeeeeeeer :dizzy_face: budem držet pěsti dál, at všechno dobře dopadne :dizzy_face:

Já musím zavolat do Sanusu a objednat se na schválení žádosti na IVF :dizzy_face: se normálně těším :sweat_smile:

sanu, jak dopadlo ice kafíčko??
9. čer 2010 v 18:34  • Odpověz
jé jsem to ale ..já zapoměla napsat číslo hcg 427. :wink: Luci jo jen držet dál když to tak pěkně umíte. :slight_smile: Rozinka je zpět odpočatá tak to má být. :wink: Sovi už jede taky z lázní. :wink: Vítám také novou snažilku marianu a kampak chodíš do Sanusu jestli mi to uniklo :wink: very a gab no děti suprový :wink:
9. čer 2010 v 18:45  • Odpověz
aaaaaaaaaaaaaaaaaa supeeeeeeeeer, Andi držím pěstiiiiii, paráda paráda, jen tak dál :grinning:
9. čer 2010 v 19:02  • Odpověz
Andi, super číslo, gratuluji! :slight_smile:
9. čer 2010 v 19:26  • Odpověz
Andi krásný číslo
9. čer 2010 v 19:37  • Odpověz
andi supééééééééér to je bomba jen tak dál a kd jdeš na kontrolu?
9. čer 2010 v 19:48  • Odpověz
Holky moc díky.no dneska se mi bude líp usínat . :wink: Delf za týden 17.6. jsem měla jít 22 aby to bylo 14 dní od první krve ale měli blbej čas zas bych musela busem a jestli bude vedro bych se někde složila.Takhle pojede se mnou manža autem.A nabízeli mi neschopenku tak jsem řekla až po Uz jak dopadne.Ted si můžu vzít ještě dovču no ale v pátek musím na 2 hodky odpolko do práce no je tam klimoška tak to snad vydržím nebo to vedro je děs. :wink:
9. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz
Andi obrovitanáááááááááááááááááááááááááááááááánská gratulka :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:,přeji pohodové těhu :wink:
9. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz
bery jo to bych si tááák přála.po těch zkušenostech by už mohlo konečně.a jak ty už je líp?
9. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz
jé andi to se mihneme o dva dn já jdu 15.na utz jé škoda
9. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoooooooooj, tak dneska byl teda mega hicák!!!!!! Ale přežili jsme tak je to ok.

Andi g r a t u l a c e, bobís ať se pěkně drží až do 40tt :wink:

Ice kafíčko jsem dneska nedělala, byla jsem u té kámošky, ale určo vyzkouším. Možná hned zítra.... :wink:

9. čer 2010 ve 20:15  • Odpověz
sanu, dneska byl mega hicák a v pátek má být 34 :rolling_eyes: to už je fakt moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to mám teplo ráda

andi, čísílko je krásný...pěkně poskočilo :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz
Kafča jsou obě uložená, zkusím od Luci i od Miši a pak se rozhodne, které vyhrálo :wink:

Holky takže díkes ju :wink:

Luc no 34 to snad ani není možný, snad se netrefili a bude míň..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já teplo taky ráda, ale ne tropy....
9. čer 2010 ve 20:22  • Odpověz
A kafe klasika např rozpustné Nescafe?
9. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz
ahojky jen jsem to přelítla a musím :

@andi2
Andi, gratulovatttttttttttt !!!!!!, to je nádherný, teď hlavně, když už to je takový bojovník od začátku, tak ať to vydrží a je z něho další krásný sanusátko :dizzy_face:

dneska byl pařáček :sweat_smile: a nejlíp se měl Míša, neboť se mohl koupat :grinning: :sunglasses: a díky fakt za ty košilky co mám ještě po nás, protože to jediný v čem se to dítko nepotí :wink:

holky no to co hlásí nás asi porazí :grinning: :grinning: , takový vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a pořád si stěžujeme, buď je zima a prší a nebo zase moc vedro :grinning: :sweat_smile:

Dančo, tak Anežka bude spíše technický typ :wink: :grinning:

Luci, byt za 5 mega???? to už PCE jsou součástí Prahy ne??? :grinning: , ale nepřekvapuje mě to, neboť tady nové funglovky taky ke 4 mega, takže to je masooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: (samo, že velký byt)

holkyyyyyyyyy kdo Přešlapujete????? jakto že nejsou????? :confused: :astonished: :confused:
9. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz
sanu, já dávám normoš rozpustný, co mám doma :wink:

je mi vedroooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A pořád přemejšlím co je z Míši receptu - do sklenice od výživy - co to je jako za sklenici :confused:

A už končím s kafem, abych to tady nezahltila.... :sweat_smile:
Very, taky koukám, že nejsou Přešlapy :confounded: :confounded: :confounded:

Byt je sice velkej a s obří terasou...ale za ty prachy je to moc :rolling_eyes:
9. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
delf tak aspon dr.uděláme radost na etapy :wink: hlavně aby dr.nám udělal na Uz radost vid. :wink: Sanu jo jo zatím to je asi bez tý nuly možná mín. :wink:
9. čer 2010 ve 20:27  • Odpověz
Very je to z extrému do extrému, minulej tejden jsem běhala po terase v zimní bundě a bylo mi fajn a dneska ze mě venku tekly čurky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chtělo by to nějakej střed................

Luc nám hlásí teploměr v ložnici 27,4 :confounded:
9. čer 2010 ve 20:28  • Odpověz
Sanu to je jedno jakou, něco zavíracího, abys to mohla protřepat a udělat pěnu, pak to liješ na let v klasické vyšší skleničce

napsala jse od výživy od dětské,a le může být od jogurtu nebo od marmelády, takové ty menší, to je šumák
Luc za ty prachy už je akorátovej baráček na menším pozemku!!!! :fearful:
Přešlapy minulej týden skončily
9. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz
holky a my máme 29,4 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, no to teda je mazec a nedala bych to za byt, za dům ano, ale byt je pořád jen byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Přešlapy skončily, ale brzy začne III. série :wink: :slight_smile: , už aby to bylo
9. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj Věrko- v obi maj autosedačku za 1599,- od 18 - 36kg.
Sanu-jsem tě předběhla ,viď? :wink:
Very, Agi,Gabi,Dani-optimismus musí být a naladění na další IVF už také den ode dne roste. Rok 2010 bude velice plodný, vždyť nám ho Beryk pěkně rozjela. A v roce 2011 bude porodů, až to nemocnice budou stěží stíhat. :dizzy_face:
sanu, no to jo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale my barák nechcem..nejsme typ do baráku :grinning: a ještě kousek bydlej naši a maj barák, zahradu, bazén, Anetka tam má super vyžití na houpačkách,... takže mi to i přijde zbytečný
VEry až po prázdninách
9. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
Míšo co???????? :confused: :astonished: to nevydržíííím :grinning:
9. čer 2010 ve 20:33  • Odpověz
ježiši, jsem si ted všimla, že jsem místo LED napsala LET :grinning: :grinning: to je to vedro, mám zavařenej mozek :grinning:
9. čer 2010 ve 20:34  • Odpověz
Very přes prázdniny žádný seriály nedávají
9. čer 2010 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.