• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
a jestli budou přešlapy dávat o prázdninách, tak nebudou mít sledovanost páč budou všichni v trapu
9. čer 2010 ve 20:36  • Odpověz
Co že? Přešlapy skončily? A jak, vždyť to nemělo konec...

Andi, gratulujuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jen tak dál, po 40 týdnů!

Luci, souhlas, taky nejsme barákový typ...

Mariano, chlorelu asi proč ne, to ničemu neuškodí. Vitamín C bych nepřeháněla, Femibion je OK. Ale můj názor - kyselinu listovou ideálně v kombinace se železem, kvůli lepší vstřebatelnosti, toto je možné brát třeba rok (vybrat si takovou, která nenadýmá, mě se osvědčila Favea) a to je vše, to stačí, ostatní vitamíny až po otěhotnění, občas, ne denně. Jen můj názor!
9. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz
Míšo- Adler je pěknej, ale na cvíčo a do posilky na stroje doporučuji jít na Monti je to kousíček naproti divadlu Boženy Němcové-jsou tam fakt fajn holky-já tam chodila skoro denne na kruháč a na stroj Běžky. Jinak o té bylinářce jsem také slyšela samou chválu.
Hopiku-ahoj, tak zase bojujem :angry:
Sovi-nemám na co čekat, prostě to v nějakých pauzách budem zkoušet tak dlouho dokud to nevyjde :wink:
Agi-holka jedna, držím plaečky
Sanu, Věru,Beryku-fakt mi sedla dr., byla moc milá a vše mi sama od sebe vysvětlovala, ani jsem se nemusela na nic ptát, pár věcí mi ani před tím dr. neřekl, jsem ráda, tu změnu jsem potřebovala. Doufám, že se dr. P. nějak nenaštve, nebylo to nic proti němu, jen jsem chtěla změnu :rolling_eyes: :sweat_smile: :pensive:
Luci-ahoj
Tak jak jsme teď na tom v pořadí s pícháním? :grinning:
9. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Luc šak taky není nikde napsáno, že musíte kupovat 700m pozemek... :wink:

Míšo neboooj jsem pochopila let led....

Holky co blbnete s Přešlapama, v létě máte přešlapovat na grilovačkách, výletech, dovčách................. :sunglasses: Přešlapovat s velkým P můžete zase na podzim, až nebude možnost vylejžat ven... :wink:
9. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz
Mrkám kvůli andi, moc gratuluju! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Mariano, jestli jsi zdravá, tak nemusíš brát nic, stačí slušně jíst. S kotvičníkem bych byla opatrná, zvyšuje testosteron, tak ať si nerozházíš hormonální profil. Ostatním nic nezkazíš, ikdyž já teda měla po chloreře akorát tak zelený tó nó - stolici :slight_smile:
9. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz
Rozi no Šári je Šári... :dizzy_face:
9. čer 2010 ve 20:50  • Odpověz
Andi vyřizuju gratulku i od Nelči :slight_smile:

Nelča dneska musela jet na přešití, vypadly jí všechny stehy hodně krvácela, tak jí dali silnější a snad to už bude ok. Manža si vzal dovču do konce týdne, tak bude pomáhat s Kubajzem......
9. čer 2010 ve 20:57  • Odpověz
holky s těma Přešlapama máte recht, ale to v té telce bude úplné h... a přeci jen né každý den bude výlet nebo grilovačka, co taky můžete v 6 patře panelového domu :grinning:

no to my by jsme baráček rádi, ale teď nám vyhovuje náš byt a hlavně si nestěžovat :wink:

jinak manžovi umřel strejda (sice vzdálený, ale jim dost blízký), takže nálada taky trochu - :pensive: :pensive: , chjoooo jsme to tušili, že něco přijde oba blbé sny a to nevěstí nic dobrého :pensive:

ale prač od smrti, už toho tu bylo taky dost

Nelča, chudák :frowning2: ta má pech

@sanuska
Sanu určo Nelču pozdravuj a vyřiď ať je to teď už OK, fakt chudák holka, ta si teda vyžírá věci :confounded:
9. čer 2010 ve 21:03  • Odpověz
Very tak to bude taky doma nálada :frowning2: Ach jo, to je na prdlačku.

A samo Nelče vyřídím!!!

Jdu dávat na terásku do kupy manžovi ponožky (dneska bohužel strašně rychle uschly :grinning: ) - všechny celé černé, to zase bude na dlouho :rolling_eyes:

Tak pro dnešek pa!
9. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ještě nakukuju to je dusno a bude.sanu děkuju a pozdravuj neli teda fakt Nel obdivuju co ta zkusí a vydrží.Tak at je líp. :wink: holky a ještě jednou děkuju a držte pěsti dál to jako klidně můžete.stejně poslední bojovníček a tak bojuje a já chtěla Ket stopnout. :wink: tak dobrou. :wink:
9. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz
Nelika taky moooooc zdravím. Chuděrku malou :frowning2:
Sanu-tys měla krátkej nebo dlouhej protokol? Výborný je, že ona pořád přemýšlela, jaký protokol mi má napsati, a stále se nerozhodla, že až tam přijdu,tak mi ho teprve řekne. 21.6. tam jdu na nějakou asi injekci a budu 22DC. Tak pak se vše zase rozjede nanovo a modlím se, aby bylo co nejvíce vajuch :sweat_smile:
Takže:červen/červenec-jdu já,červenec-mariana a sovička, srpen- jde míša (omlouvám se zda jsem někoho zabudla, ale jak jsem byla pryč, tak jsem do toho ještě pořádně nezabředla - to bylo IVF)-je někdo ještě přede mnou? Jo vlastně Ivetka.
A teď jse po IUI Agi, ju? Kdyžtak mě opravte a připište se ať vím, s kým budu táhnout těhu provaz :sunglasses:
Tak dobrou-berundy.
9. čer 2010 ve 22:04  • Odpověz
Rozi, taky jdu 22 DC na injekci (ale o měsíc později - vychází to na nějakého 22.7.) a holky mi říkaly, že se jedná o dlouhý protokol.... Anebo tomu rozumím blbě.
9. čer 2010 ve 22:35  • Odpověz
Ahojky,jsem totálně vyčerpaná,ale nedá mi to nenakouknout.
Rozi,zabudla si na mě,já jdu 24.6. na ko a buď vyfásnu antiko před dlouhým protokolem nebo denní zastavovačky,takže asi červenec.
Andi,výborně,jen tak dál.
Míšo, o té bylinkářce jsem také slyšela,u nás pomohla jedné holčině k dětem a jejím rodičům od nemoci,ale dělali s tim strašné tajnosti,zítra mrknu,někde jsem měla kontakt a napíšu ti jestli je to ta samá.
Chudák Neli,ta opravdu nemůže mít nic v pohodě,snad bude líp.
Jo a Verýsku zapoměla jsem poděkovat za emajlíky,tak napravuji a děkuju.
Jdu se osprchnout a pokusit se zabrat,berou mě záda,potřebovala bych na pátek dovču z vyčerpanosti.Tak dobrou.
9. čer 2010 ve 23:13  • Odpověz
... co ještě Nelča neměla??? Chudák malá.

Sanusko, ty ponožky, to znám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

.... jsem pracovala a je tááák pozdě. Jdu se uložit, snad bude klidná noc. Dobrou :wink:
9. čer 2010 ve 23:26  • Odpověz
Dobré rááááánoooooooooooooo

Selinka prozřela v 5:15 já do 5:30 ještě okulovala oko, ale jen jedno, protože měla hrozně práce a musela se stavět o postýlku... :rolling_eyes: Ale jsem fit, tak jdem něco dělat, to je Sel nejtrpělivější... takhle po ránu... :slight_smile:

Doufám, že noc u všech proběhla bez problému..........

A je 5:43 a teploměr hlásí 21,5 (to docela brzo)
10. čer 2010 v 05:44  • Odpověz
Dobré ráno,

to byla noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: fujtajbl, to bylo vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak rychle na cvíčo a pak hurá k bazénu :dizzy_face:

Teda chudák Nelča :frowning2: tak snad už stehy vydržet

Rozi, Šári je super :slight_smile: taky od ní vždycky odcházím nadšená..je fakt na svým místě :slight_smile: já se k ní zas normálně těším :sweat_smile:

Sanu, to je jedno jak velkej pozemek...prostě mě by tam ty kytky všechny pomřely...já je i doma střídám v půlročních intervalech :sweat_smile: my prostě na barák nejsme..docela furt někde lítáme a pořád někoho otravovat se zalíváním zahrady,.... to neeee..byt se zavře a je to :slight_smile: vyžití máme u našich :dizzy_face:

Ty Přešlapy mě teda štvou..ale je fakt, že přes léto je toho moc a člověk by to hodněkrát neviděl :slight_smile:

Tak se loučím a užijte si hezký den
10. čer 2010 v 07:37  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
dneska bude asiiii pařáček :grinning: , hlásí mi to tu 23,3 :sweat_smile:
takže odjezd směr naši :wink:

užijte si den a nespalte se a nezapomeňte doplňovat tekutiny :wink:

pracujícím ať to rychle utíká, protože tyhle vedra byly v práci to nejhoršííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani klima v tomto případě nepomáhala

pááá
10. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno
včera jsem zapomněla říct, že mám zvýšený cukr. Sanu a Jusi můžete mi písnout jak jste drželi nějakou dietku?
10. čer 2010 v 08:15  • Odpověz
Ahoj :wink:
U nás už sedmá noc v pohodě :wink: ... předokenní rolety vytvářejí dokonalou tmu, takže se u nás spí dobře. To je výhoda nového bytu, k nezaplacení...

Užijte si den! Nám přijede kámoška, cournem po městě, sednem na zahrádku na oběd a tak :wink: Anebo ještě k jedné kámošce taky k bazénu, to by asi bylo nejlepší. Je vedro už teď!
10. čer 2010 v 08:53  • Odpověz
Luc my jediný co máme, tak jsou tůje podél plotů a toť vše, my taky nejsem kytkomilové a k tůjím si můžeš dát "zalejvadlo" aby spínalo samo :wink: Ještě nějakej argument? :grinning:

Very užijte bazének!!! To musí bejt pohodička....

Danu 7. noc ok, tak to vypadá slibně, u nás to Sel na štěstí dneska porušila (dudákovalo se jen 1x), tak se snad ještě vyspím :sunglasses:

Dabli, oni ti daj "program" v dietologické poradně co jo, co ne, v jakém množství..... :wink:
10. čer 2010 v 09:07  • Odpověz
.... :confused: dietologické jeee co jsem to napsala........ to je diabetologická poradna ne? Teď jsem zmátla sama sebe :grinning:
10. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahojda,
jak já vám závidím bazény. já se peču v práci pod plechouvou střechou a bez klimošky.Při životě nás jakštakš držej větráky.jak říká známej,"peklo je proti tomu sauna".
10. čer 2010 v 09:57  • Odpověz
Dabli, to je nepříjemné, ale nic hroznýho :wink:
My jsme dnes doma, koupat se stejně nemůžu, když jsem v šestinedělí, máme nějaký zaprděný peřiny, tak to chci vyprat a celkově uklidit...
10. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Ahoja... byla jsem bez netu :confounded:

Andi... paráda :slight_smile: !!!

Neli... zase něco :fearful: ...

Včera ten recept na ledovou kávičku bodnul... hned jsem vyzkoušela... ve skleničce od výživy :wink: ... A dobrý :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

10. čer 2010 ve 12:45  • Odpověz
Bazén taky moc závidím. My máme sice zahrádku, ale bazének je bazének. Hned bych si do něj vlezla :slight_smile:
10. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz
zdravím, tady je mrtvo :grinning:

všichni jsou u vody

nám už se u našich napouští bazén, takže sobota to jistí páč to se nedá, teda jako teplo mi nevadí, ale když se není kde zchladit, tak je to unavné :sunglasses:
10. čer 2010 v 18:22  • Odpověz
Hoj

Tak já teda padám na hubičku, to je na mě mooooooooc teplo a Sel evidentně taky, celá studená, ale hlavičku celou úplně mokrou :confused:

Ložnice hlásí 28,6 a za půl hodiny co Sel spí, tak už 2x brečela. Myslíte, že můžu pustit kllimošku? Stupně jdou nastavit, ale stejně mám strach, aby nepřistydla když je tak splavená i teď....................???????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :sweat_smile:

Jako Sovi, zahrada je, bazén ne, tak jsme dneska dělaly cáky cáky na terase ve vaničce :sunglasses:

A zítra má být ještě hůř, můžou vůbec špunťata v tomhle ven....??????????? Sel dneska byla rudá jak papiňák a to nebyla na sluníčku jen seděla v kočíku na prachajdě (která mě málem stála život :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
10. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
jooo a dneska jsem zkoušela ledovou kávičku (která mi po procházce zachránila holý život) od Luc, byla dobrá a já nalila Salko sladké :wink:
Zítra bude pokus od Míši :slight_smile:

A já do toho asi budu přidávat zmrzku, aby to bylo takové hustší.....

Aleeeeeeeee mixovala jsem a mixovala a teda pěnu jsem pak měla asi tak půl cm :sweat_smile: To je tak ok nebo měla být víc....?
10. čer 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahojky holky to jsu ale vedra co hrůza my celý den venku a střídá to z bazénem chvilku na souši a pak ve vodě.
10. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz
hojky :slight_smile:

Dančo, předokenní rolety tiše závidím, aspoň Anežku nemate světlo, protože pro tyhle starší děti to bude mazec vysvětlovat jim, když svítí sluníčko a venku šrumec, že mají spát, tak třeba jednou pořídíme do toho baráčku :grinning: :grinning:

jinak nám se už konečně taky napouští bazén :dizzy_face: , takže zítra i já smočím tělo :wink: , se teda fakt těším

mizím pověsit prádlo a dát si něco dobrého

zítra asi juknu jen ráno a pak v rychlosti frčím do obchodu a zpět k našim :sunglasses: :grinning:

takže páááá
10. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.