• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
Zdravím kočky, dnes to byl fakt záhul, takový vedro zas nemusim! :rolling_eyes:
Jo,Ahojko, 22DC je dlouhý protokol. Šari mi pořádně neřekla, ale mám si radši vzít s sebou 250kč. Tak uvidím.
Hojky, zítra odjíždím na týden s manžou pryč. Opatrujte se a až se vrátím, tak to rozjíždíme naplno, takže nic napůl neberu.
Ze Šári jsem fakt moc nadšená a těším se na další její spolupráci. Doufám, že vaječníky už dotřetice pořádně zafungujou a budou i nějací ketíci :sweat_smile:
Dobrou.
10. čer 2010 ve 21:38  • Odpověz
Very si užijte bazénování, to bude pohoda :slight_smile:

Dani jo předokenní rolety je jedna velká prímová věc!!!!

Rozi užijte si to s manžílem :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:51  • Odpověz
A začíná lítat havěť :angry:

Tak a pro dnešek se loučím, všem dobrou co nejchladnější noc!
10. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Rozi, užij si dovču!

... tak my jsme skončily u kámošky na zahrádce, Anežka v bazéně, já ve stínu, pak nás vyzvedl drahý, opekli jsme buřty a jsme doma teď asi hodinu. Bylo to nádherné odpoledne. Zítra ráno koupím bazén, už mám tip, na balkoně se bude vyjímat. Už se těším, Anežka byla dnes nadšená....

Přeju krásnou dobrou... snad trochu chladnější noc, na dnešek to byl hnus. :unamused:
10. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
jj, předokenní rolety jsou bomba :wink:
10. čer 2010 ve 21:55  • Odpověz
Zdarvím lidičky :slight_smile: taky jste se tak pekli??vali měla spocený háro je to síla lepší s ní zalíst domů a to jela jen do školky :wink:

Holky já měla ráno přepadovku :confused: :sweat_smile: v 9hodin mě navštívila tchýně :sweat_smile: :sweat_smile: já v posteli s Vájou pohoda , bordej jak v tanku. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jo Val se zas celej den jen chovala to ji tu budu zas týden z toho chování odnaučovat. :angry:

Neli čoveče ty si zas užilas co.Ty jo hlavně ať se to dá do pořádku a máš konečně klid...

Rozi to je dobře jak jsi naladěná :wink: :wink:

A to kafčo si taky udělám :wink: Sanu si pošmákla a v tom počasí jen bodne.
Děti spí jdu se najíst a spát tak dobou :wink:
10. čer 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahojky holky no to byl teda dneska hrozny hic...v praci jsem myslela ze umru a pak jsem sla k veceru jeste tancit zumbu...to jsem myslela ze umru po druhe..chicht holky chci se zeptat kdyz se stimuluje nebyvaji taky nejake navali horka nebo tak neco...to by bylo v takovem pocasi teda hrozny...ale je jasny ze pro mimiska vydrzime vse..ze ano chicht
10. čer 2010 ve 23:16  • Odpověz
Ach jo, mladej je taky celej rozmrzelej, večer jsem ho musela nechat půlhoďku vyřvat (vysíral), ráno zase bojoval s prdíkama :confounded: ale v noci chrněl, tak si nestěžuju...
Jako Sanu, včera jsme šli na pívo, že to vezmem procházkou přes les, fakt tam nechoďte, je tam sice stín, ale komárů, že jsme odtamtud pelášili až pr'ďoch v kočáře nadskakoval. A ke všemu hospoda zavřená :angry: :grinning:
holubice, já návaly neměla, až ke konci těhotenství, ale můžou být... však ono se zase ochladí :wink:
11. čer 2010 v 07:40  • Odpověz
Dobré ráno,

ty noci jsou šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vedr na padnutí a to jsme večer byt vychladili klimoškou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sanu, já se tý klimošky taky bojím....tak jsme večer jen vychladili a vypli..ale ve 2 už byl zas pařák :rolling_eyes: mě se právě udělá z kafe celá pěna..jako, že celej hrníček je plnej pěny a je to pak hezky hustý :wink: ale je fakt, že se mi to někdy povede a někdy ne :pensive:

holubice, já byla včera tak vytočená, že jsem se šla vybít na spininng... v tom vedru to byla taky lahůdka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak a my se jdem na chystat na poslední anglinu a pak jedem pro změnu k našim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2010 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky!
Jen se hlásím,aby jste si nemyslely,že jsem na vás zanevřela. :slight_smile: Jsme už od pondělka u našich.Když začly ty vedra,tak jsem prostě odmítla trávit jakoukoliv minutu tady ve městě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsme se sbalily a "vyvalily" jsme se u našich na zahradu,kde v těch hicech přežíváme.A v bazénu,samozřejmě. :sunglasses:

Klaudi je pořád hodná - dnes už 7.den!!! :fearful: Ze dne na den zjistila,že existuje i jiná činnost,než jen řvaní a že si může třeba hrát s hračkama.Nejvíc se jí momentálně líbí,když ji posadíme do lavorku s vodou na trávník.To tam přehrabuje hračky a kouká na Terku jak řádí v bazénu.No a já sedím,koukám na ni a piju si v klidu kafíčko!!! Prostě neskutečný :sunglasses: Takže jsem z ní úplně nadšená a opravdu si ji až teď,po těch uřvaných 8mi měsících konečně užívám :dizzy_face:

Berušky,vydržte:Ještě dnes má být úplný peklo,ale od zítřka snad už bude líp.Mějte se tu :wink:
11. čer 2010 v 08:18  • Odpověz
Ahojda holky :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ,

to vedro je mazec, nejradši bych byla jen ve sprše,škoda, že nemůžu na koupalko,,včera večer jsem konečně vypadla mezi lidi na čičák na kytarovku, bylo to supr,krásně jsme si zabékali :grinning:

maminy at to s dětičkama tyhle pařáky v poho zvládnete :slight_smile:

Květi myslím na tebe ,at je líp

Rozi krásně si to užijte s manžou :wink:
11. čer 2010 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky včera jsem šla s kámoškou namočit naše pejsky do řeky. Můj milovaný manžel by psa pustil z vodítka a já bych ho asi pak honila po lese. Pěkně mě hnul žlučí. Vůbec neví jak to děláme, když s náma nechodí. Pak jel na tenis a my jsme si sedli na pito a hranolky. To je dieta, ale měla jsem na to chuť.

Jinak to vedro je hrozný. Doufám, že zvládnu to léto.
11. čer 2010 v 09:23  • Odpověz
čus bus opět slunečný den :wink:

koukám všicni u bazénu :wink:
Věru to je dobře, že Klaudi dostala rozum :wink: užijte si koupando :wink: Val spí ve verandě v kočárku tam jí je hej doma máme boží zimu :slight_smile: v noci přijel manžel tak malou u postýlky okukoval ažjsem se ho lekla :sweat_smile:
Jdu zamrazit vodu na to kafčo :wink:

Dabli to naprdne co :wink:

Bery a jak se ti těhulí????? nevolnosti už aspoň ustupují???
11. čer 2010 v 09:54  • Odpověz
woblu čéče ty mu dáváš :sweat_smile: :grinning: však nejsou z cukru :wink:
11. čer 2010 v 09:55  • Odpověz
Jo a včera jsem koupila normální nutroš a jak ho vymlaskla.hele Woblu máme 800g za 350,- Je to někde levnější??? A ten HA můžu tak hodit po psoj :sweat_smile:
11. čer 2010 v 09:58  • Odpověz
Holky a musím se pochlubit Val usnula v 21.30h a vzbudila se ve 4h ráno :slight_smile: Tak jsem se konečně vyspala :grinning:
11. čer 2010 v 09:59  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Gabi, po psovi neházej, zkus to smíchat. Anebo až na to bude mít věk, tak do toho dát kaši, to přebije chuť HA. Hm... to nevydrží, do té doby... co takhle zmrazit nutrilon, to je kravina, že??? Se mi přehřívá mozek, už po ránu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdem ven, Anežka spí v předsíni, je tam tma a zima. Jinak v noci dvakrát řval alarm - monitor dechu - v jednu a v šest, kočka ve spánku vycestovala z podložky. Co myslíte, barák vzhůru nohama a ona to přespala!!! Úplně v pohodě, já v tu jednu, jak jsem vylítla, hnula jsem si se zádama, no groteska, u nás... Jdu koupit bazén, mají je fakt všude, jen musím prozkoumat rozměry a drsnost dna. Pak máme plavčo a odpol. hlídá tchyně a já mám anglinu (se mi nechce) a večer pařba v posilce, to se mi chce, cvičit nechodím, ale pařit, to jo :grinning:

Těhulky, snažilky, mamulky, držte se, ať to vedro přežijem...

Věrko, gratuluju, Klaudi je hodná, to je zázrak, tak si užívej :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahojda,tak jsem kaput.Včera jsem to v práci jakžtakž přežila ale dneska to bude asi děs.
11. čer 2010 v 10:37  • Odpověz
A ke všemu dnes dorazila mrcha :confounded: :confounded: :confounded:
11. čer 2010 v 10:40  • Odpověz
Čoveče ty Nutroše se prý míchat nemají, ale nevím proč... Myslím, že jsem ho viděla v Tescu nějak 330,-. Za chvíli jedem na Opaťák (máme tam soukromou pláž a chatu - ségra se uměla vdát :grinning: ) a vezmem to přes Hypernovu pro pívo a nějaký masíčko, tak se schválně mrknu. Martin je protivka, nemůže pořádně spát, tak snad to tam bude trochu luftovat.
Věrko, užívej holky :slight_smile:
Madli, nějak to vydrž.
11. čer 2010 v 11:30  • Odpověz
Sanu jooooo, se zmrzkou to jde taky, na o jsem uplně zapomněla, to tak dělám občas drahému :grinning:

holky mě dneska nakrknul šéf, to je vůl jak lev, pardon, ale musela jsem si ulevit

měsíc a půl se doma kopu do zadku a on si ted vzpomene, že bych mohla holkám s něčím pomoct, říkam, jo bez problému, ale mám ještě 9 dnů dovolené, tak jim asi moc nepomůžu páč 7.7. jdu na nemocenskou a už na ní zůstanu
a on na to, že kdy jsem mu to chtěla říct?? mu odpovídám, až mi to pojistovna pošle a co to prý pro něj znamená, říkám nic, jen ti to říkám, on si totiž myslí, že když já půjdu na nemocenskou a budu pořád vedená jako jeho zaměstnanec, tak on bude muset vylít někoho dalšího, nedokáže pochopit, že nikoho vyhodit nemusí, je to blb.
11. čer 2010 ve 13:43  • Odpověz

Ahoj

Danu dneska jsme taky koupili bazének, je supr, hodně je vidět v letákách..... pěkně vysokej, velkej že se tam v poho vejdu se Sel a dno má taky nafukovací, že se sedí pěkně v měkkém :dizzy_face:

Noc opět katastrofa, Sel několikrát brečela asi jí byl hic. DNeska pustím kllimošku než ji dám spát...............

Jedu ledovou kávičku z melty (miluju ji, tak kdybych pořád pila kafe, tak bych pak třeba nemusela do úterka spát... :sweat_smile:

Taky bych řekla, že se nemá míchat Nutrouš s jiným Nutroušem, třeba je jinak hustej a už by to bylo moc.......

Míšo no šéfíci je to s nima někdy těžká domluva... :rolling_eyes:

Já si jdu připravit další kávu, čekat na kámošku a pak snad ještě stihnou dětičky bazének..tady začalo pofukovat, tak to bude taková rychlovka........
11. čer 2010 ve 14:05  • Odpověz
Díky holky, fděláme poslední balení.
Beryku-ty jo, ty jsi už v 11tt, toto letí, to je super, až přijedu tak zahajuješ 2.trimestr a nejhorší bys měla mít za sebou,viď?
Míšo- šéfové maj holt někdy zabedníno
11. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz
Rozi užijte si dovču a pak hurá do boje a nám to tu bude pokračovat, pak sovička, já, luuc atd. :grinning: :grinning: věřím, že po lázních už bude všechno jak má :wink:

jo přesně, někteří šéfové, zvlášť ti co se k tomu dostali jak slepej k houslím, mají v hlavě seno :sunglasses:
11. čer 2010 v 15:32  • Odpověz
Míšo- někdy ani to seno :grinning:
11. čer 2010 v 16:38  • Odpověz
Tak jsem byla s manžou a Maxíkem 2,5 hodinky na chalupě, aspoň jsem vypadla z paneláku. Chci se zeptat můžu se koupat v bazénu? Plavání od dokyho mám dovolené.
11. čer 2010 v 19:01  • Odpověz
dabli určitě můžeš plavání nevadí v těhu,pokud teda nemáš nějáké problémy,ale ty žádné némáš tak to je ok
11. čer 2010 v 19:04  • Odpověz

Dabli jasan, jak máš povoleno koupání, tak bych hned házela šíbru! :sunglasses: To je hřích, když se máš v čem koupat, můžeš se koupat a nevykoupeš se!!!! :wink:

Sel bazének naprosto nadchnul hned v něm lezla, cákala, smála se, paráda, uvidím jak zítra počasí a vlezu tam když tak s ní. Místa dost..... :dizzy_face:

Klimošku jsme zapli na 25 stupňů, bylo tam OPRAVDU na PADNUTÍ (Sel usnula během 2 minut a ještě se během té skoro hodiny co spí, ani nehla). Jsem opocená je přejdu přes chodbu, natož v tom hice v ložnici spát.................. :confounded:

Já se pro zatím loučím, jdu se ovlažit do vany a pak ogrilnem maťo, tak zatím paaaaaaaa a
11. čer 2010 v 19:38  • Odpověz
No tak jsem z griovačky zpět, jsem zapomněla, že manžimu začal v TV fotbálek.... :grinning: :rolling_eyes:

A tady nikdo, no jo to je pochopitelný....

Víte jak teplá voda je, co se v ní cákaj prcci?
11. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
zdravím a hezkou sobotu :wink:

Já otvírám :confused: :confused:
12. čer 2010 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.