• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sanusky

(Zamčená)
24. března 2011 
dobré ranko.Sanu když jsme jezdili na plavčo s malou tak měli na cedulce napsané 29 stupnů :wink:
12. čer 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahojda tak já za chvíli vyrážím s manžou juknout na svatbu a pak na celý den ke tchánovcům na koulaudaci bazénu.
12. čer 2010 v 10:12  • Odpověz
AhojdA HOLKY :sunglasses:
včera to počasko mazec, v noci šílený dusno vůbec jsem nemohla spát,pěkně jsem zas natekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , usla jsem ňáko po 3h. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ted jsi připadám jako kdyby mě někdo vzal palicí. Nevolosti mě provázejí porád ......, ale aspon vím,že mimi o sobě dává vědět.

Všem přeji krásný víkend,dnes už se bude líp dýchat :sunglasses:
12. čer 2010 v 10:17  • Odpověz
Jéééé Dábli užij si to v bazénu :wink: ,závidím
12. čer 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

Hm, Sanu, tak to nevím, jak teplá je voda pro miminka... mě se někdy zdá teplá a někdy studená :grinning: :grinning: Anežce je to jedno, i kdyby byla celá modrá, z vody nechce.
Dnes máme grilovačku u kámošky, mají dětský bazének, bude to bomba akce :wink:

Užijte si víkend!
12. čer 2010 v 10:45  • Odpověz
jé Dani to se máte tak to je taky vodouch jak ta naše minulí rok měli bazén naši a bylo tam 25 stupů no vermomoci tam chtěla říkám jí je to studené no než jsem to dořekla byla slečená dala jsem jí teda pásek a rukávky a šla,ale jen na chvilku jen
12. čer 2010 v 11:18  • Odpověz
Ahojdy, nakukuji jestli náhodou Agísek už netestíkoval a já o něco nepřišla :slight_smile: moc držím palečky at to dopadne :sweat_smile: .
Koukám, že si všechny užíváte bazének, nojo my taky ještě, že ho máme v tědlech vedrech :slight_smile: , tak užívejte krásný zbytek víkendu :slight_smile: .
12. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahojík holky konečně se trochu ochladilo...

Andi já chodím do CAR SANUSu v Pardubicích jedu tam 16.6. pro léky a zároveň i na genetiku. Dr. říkal, že budu čekat na MS a pak začnu s pícháním, takže předpokládám, že budu mít krátký protokol tzn. IVF začátkem července...

Rychnov a Woblu...díky za radu, taky si myslím, že se nemá nic přehánět. Zůstanu jen u Femibionu a listovky......
Jinak se mám trochu hůř - dcera leží s angínou s horečkou 39stupňů, takže záhul 24hodin denně...

Tak pa a zas někdy písnu jak jsem dopadla u Dr....

12. čer 2010 ve 21:26  • Odpověz
To je ta moje holka končí letos první třídu....
12. čer 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jé Mari, Ty máš už dceru? Obvykle tu bývá mimi z prvního manželství a teď snažení s novým partnerem, u Tebe je to podobně?? Smím-li se ptát...
My jsme doběhly ještě za sucha z akce, z grilovačky, Anežka hned usnula, teď už leje, je nádherně, aspoň za oknem mi bouřka a déšť nevadí, večer byl fantastický.

Brou :wink:
12. čer 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
musím se taky nahlásit :sweat_smile:
nestíhám, bazénkovali jsme a opékali celé dva dny u našich, takže domů jsme se vraceli hodně večer a totálně utahaný :pensive: , ale příjemně :wink:

teď tu taky lehce sprchlo a ten ochlazený vzduch je příjemnýýý :dizzy_face:

zítra bude asi chladněji, tak mě čeká koš prádla (možná) a spousta foteček protřídit :grinning: a nejvíc se těším, že se konečně trochu vyspíme, ale dneska jsem našeho mladýho strčila do spacího pytle po mně ( jen slabá bavlna) a konečně se nepotí při spaní, hurááá

tak zase jdu, všem dobrou noc
12. čer 2010 ve 22:19  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

Věrko, krásná fotka, ta maličká profilová.

Přeju příjemnou neděli, mě taktéž čeká žehlení, ale to neva, je na to prima vzduch :wink:
13. čer 2010 v 09:19  • Odpověz
Ahojda tak jsem po včerejším dnu venku úplně celá rodinka hotová. Bazén jsem zkusila jen chvíli. Bála jsem se.

Mariano dcera je moc hezká.
13. čer 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahojík!
Taky se hlásím.Po týdnu u našich a víkendu oslav... Sestřnice manžel slavil 35,tak jsme pařili :sunglasses: :grinning:
Klaudi měla babička,tak jsem měla totální vegáč a už jsem si i popila (vínečko). Kojení definitivně končí - už jsem dostala i mršuli.Takže 8 měsíců a týden jsem plnila svou "dojící" povinnost. :slight_smile: :grinning:
Terezka půjde do školy už jen do čtvrtka a v pátek ráno odjíždí s tchánovcema do Španělska.Už se strašně moc těší,což se nedivím.A my s Klaudi se zase odstěhujeme k našim.A tam zůstaneme už na celé prázdniny. :sunglasses:

Co se tu dělo nevím,nedočítám.Doufám,že pokud něco,tak jen samé dobré věci a nic ošklivého. :wink:
Stejně jste asi všechny užívaly víc krásného počasí,než koníkování. :slight_smile:
13. čer 2010 v 17:49  • Odpověz
autor
ahoj
víkend jsem měla nabitý , tak jsem ani nestihla mrknout co je nového.
Včera jsme měli akci od divadla a pařili jsme do 2 hodin do rána. Já vypila 2 flašky vína a tančila jsem na stole :sweat_smile: :sweat_smile: . Vůbec nic mne nebylo a cítím se dobře.
jdu dočíst...
13. čer 2010 v 17:52  • Odpověz
Agi, testík nebyl??
13. čer 2010 v 19:07  • Odpověz
autor
dani- testík nebyl, mám to dostat ve středu tak uvidíme.

Tady jste někdo psal, že chodil na reiki jestli se nemýlim. Možná Bery, že????
13. čer 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky tak dnes mimi koplo i tatínka po obědě a pak po večeři znova. Teď jsem měla meloun a po půl hodině mi začly hrozný křeče do žaludku.
13. čer 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahojda.Dneska bylo už líp ale stejně dusno.dabli jo to budou ted kopanečky.Ale to je dobře. :wink: Very nádherná fotečka ta profilová :wink: Agi strašně moc držím pěsti at mršule nedorazí.No ale když nedorazila po tom víně a tanci tak si myslím,že je to tutovka. :slight_smile:
13. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky dneska konečně bylo počasí na úrovni....ani zima ani vedro...
díky dabli za odpověď....
rychnov.....dcerku mám z předešlého vztahu a právě zkouším mimi s novým partnerem(manžou). Zatím jen teda bylo 3,5roku čekání, že snad to půjde samo no a pak už jsme začali jezdit vloni do CARU a máme za sebou 2xIUI a jeden MA už musím běžet....páček
13. čer 2010 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj

Jen jdu na rychllo podat info o Nelče :sweat_smile:
Má zánět prsu jak prase, horečku, zle, chtěli si ji nechat v nemocnici, ale odmítla, má ATB, samo totál ko, tak držte pěsti dál, aby se nám Nelušák z toho všecho co nejdřív vylízal.......!!!!! :pensive: :wink:
13. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz
andi to by měl šilhan radost vid :grinning:
agi taky držím vše co mám aby to dopadlo
chudák nelča achjo tak at to rychle přejde chuděrka
mariano tebe jsem ještě neuvítala myslím taky vítej
13. čer 2010 ve 21:13  • Odpověz
sanu dík za info.Teda tak at atb zaberou a je líp.Musí vytrpět taky všechno fakt.delf to jo.Jen aby nám pak udělal radost.Já se tak bojím aby tam něco bylo.Nic mi není akorát žaludek jak na vodě a furt spím manža říká,že jsem jak spící růža. :wink:
13. čer 2010 ve 21:30  • Odpověz
no já se to andi dozvím už za dva dny co a jak už mi z toho běhá mráz po zádech na jednu stranu se těším a na druhou obavy
13. čer 2010 ve 21:34  • Odpověz
Ach jo, Tak ať je Nelče líp!

Delf, Andi, bude to dobrý! Budete to táhnout spolu až do té čtyřicítky!

Mari, co je to MA?? Jsem asi natvrdlá...
13. čer 2010 ve 21:40  • Odpověz
díky dani kéž by jsi měla pravdu,akorát mě štve,že mě ted dost často bolí břicho na kámi,tak se bojím aaby se nepustili a já začnu krvácet :fearful:
13. čer 2010 ve 21:48  • Odpověz
Delf, neboj, to je přesně ten správný pocit! To znamená, že to vydrží :slight_smile: ... tedy, aspoň u mě to tak bylo :wink:
13. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz
Delf to je o.k. jak píše Dani.já právě nic.No jo ty jdeš v uterý já jdu ve čtvrtek no jdu o 4 dny dřív tak to snad neva. :wink: Dani podle mě to je zkratka na misset abort čili potrat.
13. čer 2010 ve 22:03  • Odpověz
díky dani a andi.
tak já se loučím holky jdu do hajan ještě slupnu jednoho bobíka co jsem čórla káje v ledničce a půjdu hajinkat dobou noc
13. čer 2010 ve 22:07  • Odpověz
delf dobrou.já půjdu taky a to jsem celý odpolko skoro prospala a už můžu zase. :wink:
13. čer 2010 ve 22:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.